Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
na be is daráltam tnap éjjel...hát nemtom, azt nem mondom h ráuntam volna, de vegyesek az érzéseim a végére, ugyan tényleg sok minden kiderült, de sztem is többet ki lehetett volna hozni belőle, mondhatnám, h a vége egyértelmű lett

GIGASPOILER
mármint, h Darren a gyilkos....és amikor már végképp elküldtem őket a pitsába, h semmi csavar csak simán beviszik(ugye addig semmi se volt ilyen egyszerű), hát bazze rendesen odabasztak a cliffhanger-el........végülis csak 1000 újabb kérdésem lett...
GIGAPSPOILEROFF

összességébe engem kilóra megvettek az egész sorozattal, csak ajánlani tudom én is mkinek! jöhet a 2.évad darálása 😊Divat
Az első évad végén én is úgy voltam, hogy jó még egy levezető rész oké, de hát ezek mégegy évadot terveznek, hát mi a fene lesz abban?!? Spoiler lenne folytatnom ezt a gondolatot ezért csak annyit teszek hozzá, hogy van ám mégegyszer ennyi rész és... nem, nem folytatom, inkább nézd 😊
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
annyit beszéltetek már erről a Killingről, h elkezdtem én is az első évadot...4. résznél tartok, de eddig geci jó, folytatás tartja eddigi színvonalat? v még durvábbak lesznek a szálak?
kellett ez most, mert elfogytak a sorozataim..Divat
Hát akikkel én beszéltem róla vagy olvastam véleményüket, azok szerint a vége felé az igazán jó. 😊 Simán tartja a színvonalat szerintem, sőt ahogy egyre több idő telik, egyre több dolog derül ki, egyre több mindenbe engednek betekintést. Ha eddig tetszik, kétlem, hogy ráunnál, vagy elvesztené az érdeklődésed 😊fetomy
na be is daráltam tnap éjjel...hát nemtom, azt nem mondom h ráuntam volna, de vegyesek az érzéseim a végére, ugyan tényleg sok minden kiderült, de sztem is többet ki lehetett volna hozni belőle, mondhatnám, h a vége egyértelmű lett

GIGASPOILER
mármint, h Darren a gyilkos....és amikor már végképp elküldtem őket a pitsába, h semmi csavar csak simán beviszik(ugye addig semmi se volt ilyen egyszerű), hát bazze rendesen odabasztak a cliffhanger-el........végülis csak 1000 újabb kérdésem lett...
GIGAPSPOILEROFF

összességébe engem kilóra megvettek az egész sorozattal, csak ajánlani tudom én is mkinek! jöhet a 2.évad darálása 😊

|
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
annyit beszéltetek már erről a Killingről, h elkezdtem én is az első évadot...4. résznél tartok, de eddig geci jó, folytatás tartja eddigi színvonalat? v még durvábbak lesznek a szálak?
kellett ez most, mert elfogytak a sorozataim..Divat
Hát akikkel én beszéltem róla vagy olvastam véleményüket, azok szerint a vége felé az igazán jó. 😊 Simán tartja a színvonalat szerintem, sőt ahogy egyre több idő telik, egyre több dolog derül ki, egyre több mindenbe engednek betekintést. Ha eddig tetszik, kétlem, hogy ráunnál, vagy elvesztené az érdeklődésed 😊
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Leszek negatív a killing kapcsán. 😊

Sokkal jobb showrunnert és írót érdemelt volna aproject, mint Veena Sud. Így egy nagy ziccer maradt ki, hogy tényleg le tudjanak tenni valami mást az asztalra. Az esős hangulat nekem nem volt elég 26 részre. Kissé túlzó, de inkább az alábbi kritika áll közelebb az én véleményem szerint a sorozat általános minőségéhez, mint a 10/10 ilyet még nem látott a világ hurráoptimizmus.

http://gawker.com/5919764/the-killing-puts-us-out-of-its-misery
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
annyit beszéltetek már erről a Killingről, h elkezdtem én is az első évadot...4. résznél tartok, de eddig geci jó, folytatás tartja eddigi színvonalat? v még durvábbak lesznek a szálak?
kellett ez most, mert elfogytak a sorozataim..

|
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 679 — Amerikai sportok rajongója
Új Dallas nyitórésze egyszerűen tökéletes volt! Volt itt minden: régi nagyok, új testvérharc, olaj, esküvő, fordulatok! És a végén még Dallas Cowboys stadion is! 😊
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jó lett a The Killing vége 😊tenorx
Hát ez egy kibebaszott jó sorozat 😊 Ha ezt nem folytatják, akkor bekaphatja mindenki. Leszarom ha gyengébb is lesz, van hely lefelé, gyengébbként is még nagyon jó lehet ez. Még ha mondjuk csinálnak rendesen olyan 20 részes évadot, amiben tényleg 1 eset 1 szezon, akkor talán a nézettséget is jobban meg lehet tartani, vagy nem tudom de kurvára folytassák,mert ez gecijó 😊fetomy
kábelen sosincs 20 részes évad semmiből

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jó lett a The Killing vége 😊tenorx
Hát ez egy kibebaszott jó sorozat 😊 Ha ezt nem folytatják, akkor bekaphatja mindenki. Leszarom ha gyengébb is lesz, van hely lefelé, gyengébbként is még nagyon jó lehet ez. Még ha mondjuk csinálnak rendesen olyan 20 részes évadot, amiben tényleg 1 eset 1 szezon, akkor talán a nézettséget is jobban meg lehet tartani, vagy nem tudom de kurvára folytassák,mert ez gecijó 😊
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jó lett a The Killing vége 😊
több mint 11 éve
JackofClubs Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 421 — Harder, Better, Faster, Stronger
Végre sikerült megtalálnom a tökéletes sorozatot és pár nap alatt lepörgettem az első két évadod illetve még vissza van a s02e10. Szóval már várom a Game of Thrones 3. évadát 😊 Tökéletes sorozat!

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
tenorx: Sikerült felhozni magam a Killingel. De a többit spoiler alatt 😀

SPOILER
Azt már sejtettem, hogy az lesz, hogy az utolsó 3 részbe beleraknak annyi fordulatot, mint amennyi eddig volt összesen 😀 Itt már 5 perc alatt lesz az eddig baszottul sárosból szentkép, a szentképből sáros, tuti bűnösből tuti ártatlan és fordítva. Hát ugye jelenleg úgy néz ki, hogy Jamie-Amos-Jacko trió volt a tettes (JAJ), de mostmár kezdem azt hinni, hogy még kétszer átfordul 😀 Gwent 1 percig nem gondoltam bűnösnek (tehát ő lesz 😀). Túl egyértelmű volt, hogy az ő kártyája hiányzik, vezette az autót, nincs alibije, ezek egyértelmű jelei az ártatlanságnak 😀 Nem tudom mit higgyek, mert megint túl egyértelmű ez a Jamie-szál, viszont már tényleg nem lenne értelme, hogy mi másért fedezné ennyire magát a csíf jacko. Csak így meg nem annyira van meglepődés a végére... Nem lepne meg, ha kiderülne, hogy mégis Gwen, viszont az mostmár nagyon, ha kiderülne, hogy egyáltalán nem ezek, hanem mittudomén a megboldogult Janek 😀 De hát fene tudja, mindegy, meglátjuk mi lesz, annyi biztos, hogy ez egy gecijó sorozat, és ha nem folytatódik, akkor szellemi fogyatékos mindenki akinek ahhoz a döntéshez köze lesz 😀
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Merle Dandridge(Rita Roosevelt, a seriff felesége) is visszatérő lenne elvileg, de ő főszerepet kapott a Chicago Fire-ben és csak 1 részre akarják elengedni. Sutter meg nem nagyon örül neki.
több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
jaja, luxuskurva lesz.

Billy Brown, Jimmy Smits és Harrold PerrineauHöri
Ez már egy névsor.
Trejo bácsi marad?Chevy
Marad végig. Meg Smits felesége is beszállt közben. Wanda De JesusShawn84
Wow. Azt hittem, hogy nem lesz rá pénz, és majd beraknak a helyére valami alvezért.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
premium bitchnek?
ki a 2 exdexter meg a lostos?Chevy
jaja, luxuskurva lesz.

Billy Brown, Jimmy Smits és Harrold PerrineauHöri
Ez már egy névsor.
Trejo bácsi marad?Chevy
Marad végig. Meg Smits felesége is beszállt közben. Wanda De Jesus
több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
elsőre azt hittem húznak egy tildacserét Lumenre, de új karakter lesz 😀

A Sons-ba meg 2 ex-dexter, meg egy volt lostos arc után Ashley Tisdale is szerepel majd, Sutter a király 😀Höri
premium bitchnek?
ki a 2 exdexter meg a lostos?Chevy
jaja, luxuskurva lesz.

Billy Brown, Jimmy Smits és Harrold PerrineauHöri
Ez már egy névsor.
Trejo bácsi marad?
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Háhá, az új Dexter évadban benne lesz Chuckné 😀 .Chevy
váááá de jó lesz újra látni, imááááádoooom 😊

|
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Háhá, az új Dexter évadban benne lesz Chuckné 😀 .Chevy
elsőre azt hittem húznak egy tildacserét Lumenre, de új karakter lesz 😀

A Sons-ba meg 2 ex-dexter, meg egy volt lostos arc után Ashley Tisdale is szerepel majd, Sutter a király 😀Höri
premium bitchnek?
ki a 2 exdexter meg a lostos?Chevy
jaja, luxuskurva lesz.

Billy Brown, Jimmy Smits és Harrold Perrineau

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Háhá, az új Dexter évadban benne lesz Chuckné 😀 .Chevy
elsőre azt hittem húznak egy tildacserét Lumenre, de új karakter lesz 😀

A Sons-ba meg 2 ex-dexter, meg egy volt lostos arc után Ashley Tisdale is szerepel majd, Sutter a király 😀Höri
Sutter idén marha jó mellékszereplőket szerződtet. Rohadtul várom már az 5. évadot.
több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Háhá, az új Dexter évadban benne lesz Chuckné 😀 .Chevy
elsőre azt hittem húznak egy tildacserét Lumenre, de új karakter lesz 😀

A Sons-ba meg 2 ex-dexter, meg egy volt lostos arc után Ashley Tisdale is szerepel majd, Sutter a király 😀Höri
premium bitchnek?
ki a 2 exdexter meg a lostos?
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Háhá, az új Dexter évadban benne lesz Chuckné 😀 .Chevy
elsőre azt hittem húznak egy tildacserét Lumenre, de új karakter lesz 😀

A Sons-ba meg 2 ex-dexter, meg egy volt lostos arc után Ashley Tisdale is szerepel majd, Sutter a király 😀

több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Háhá, az új Dexter évadban benne lesz Chuckné 😀 .
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
"Yoda's Bar Mitzvah" -> "Yoda bárja"
Futurama szinkron nagyon odabasz. 😀
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 679 — Amerikai sportok rajongója
Hát nézettség alapján, nem biztos, hogy lesz, de ezt az ügyet mindenképp lezárják. Viszont azt nyilatkozták, hogy az évadzáró megmutatja, hogy merre mennének a 3. évaddal.tenorx
Hát nagyon remélem, hogy lesz folytatás ettől függetlenül, mert az elmúlt évek egyik top sorozata nálam...fetomy
na, utánaolvastam, le is kaptam az első évadot, kíváncsi leszek majd rá, ha lemegy a sportdömping nyáron!
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát nézettség alapján, nem biztos, hogy lesz, de ezt az ügyet mindenképp lezárják. Viszont azt nyilatkozták, hogy az évadzáró megmutatja, hogy merre mennének a 3. évaddal.tenorx
Hát nagyon remélem, hogy lesz folytatás ettől függetlenül, mert az elmúlt évek egyik top sorozata nálam...
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 679 — Amerikai sportok rajongója
Ez a Killing ez miféle sorozat? Sokan dicsérik. Talán még nem késő beszerezni.Shawn84
szerintem a Killing nézőközönsége egyenlő a Twin Peaks-et kedvelő táborral, ha az utóbbi tetszett, akkor kötelező, ha nem vetted rá soha magad, akkor az előbbi kihagyásával se vesztesz sokatjjncaa
Twin Peaks nem volt meg, de nem is tervezem igazából. A szeptemberi újakat várom most nagyon. Lesz pár ami érdekesnek tűnik.Shawn84
Twin Peaks szerű!? Egyik legnagyobb örök kedvencem. Na akkor ennek utánanézek, mert csak a címét halottam eddig.