Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 315 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Most kezdtem én is bele a Jim szerint a világ sorozatba. Illetve tegnap láttam több részt a tévében, most meg kezdtem elölről. Ha nem is egy annyira zseniális, mint a Jóbarátok, de ez a 6.2 imdb-n elég aránytalanul kevés rá. Főleg ha azt vesszük, hogy az unalomig ismételt, minden rész ugyanazt tartalmazó HIMYM meg 8.6...süti
Jó, de az imdb szavazók nagy része 100 kilós dagadt amerikai, akik egész este a tv előtt punnyadnak. Mondjuk szerintem mindkét sorozat szar, de ez már csak az én saját véleményem 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Most kezdtem én is bele a Jim szerint a világ sorozatba. Illetve tegnap láttam több részt a tévében, most meg kezdtem elölről. Ha nem is egy annyira zseniális, mint a Jóbarátok, de ez a 6.2 imdb-n elég aránytalanul kevés rá. Főleg ha azt vesszük, hogy az unalomig ismételt, minden rész ugyanazt tartalmazó HIMYM meg 8.6...
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nemrég nekiálltam a sokak által ajánlott Breaking Bad-hez, már a 4. évadot darálom, h ezt eddig miért nem néztem...qrva jó 😀

|
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
lejött a Jóbarátok, Jim szerint a világ, Egy rém rendes család, Dokik összes része, szóval el vagyok látva sorozatokkal a Dexter érkezéséig 😀Habi
Ha addig csak sorozatot nézel, akkor se végzel ennyi résszel 😀 Viszont a választék kibaszott jó 😀 Mindet bírom.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
lejött a Jóbarátok, Jim szerint a világ, Egy rém rendes család, Dokik összes része, szóval el vagyok látva sorozatokkal a Dexter érkezéséig 😀


JT Daniels fan
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
szóval, Tajvan.

több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 879 — Undertaker of the Cleveland graveyard
okés köszi a válaszokat, akkor majd leszedem^^ egyelőre még a Walking Dead van soron 😀Duff
Hol jársz benne?😀Vrijbloed
Most fejeztem be az 1. évadot. Tetszett.(néztem, h mi az h 6 részes, mind1, így legalább nem kellett sietni és nyugiban meg tudtam nézni 2 nap alatt...) a 2-at csak jövőhét végén tudom elkezdeni, de szerintem azt is gyorsan megnézem 4-5 nap alatt.Duff
A képregényt olvasd inkább 😊

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Amúgy én most a Veep-et nézem, HBO-s cucc, nagyon beteg 😊Dexxter Tailor
én a veepet végignyomtam, de már az évad felénél alig vártam, hogy vége legyen és törölhessem a francba 😂Höri
Én is végignéztem, nekem kurvára tetszett 😀tenorx
Első rész felénél kaszáltam. Ez nálam nem humoros egyáltalán, hanem kurvára idegesítő sorozat. De én az Office-el is így vagyok.
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Amúgy én most a Veep-et nézem, HBO-s cucc, nagyon beteg 😊Dexxter Tailor
én a veepet végignyomtam, de már az évad felénél alig vártam, hogy vége legyen és törölhessem a francba 😂Höri
Én is végignéztem, nekem kurvára tetszett 😀
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Amúgy én most a Veep-et nézem, HBO-s cucc, nagyon beteg 😊Dexxter Tailor
én a veepet végignyomtam, de már az évad felénél alig vártam, hogy vége legyen és törölhessem a francba 😂

több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
okés köszi a válaszokat, akkor majd leszedem^^ egyelőre még a Walking Dead van soron 😀Duff
Hol jársz benne?😀Vrijbloed
Most fejeztem be az 1. évadot. Tetszett.(néztem, h mi az h 6 részes, mind1, így legalább nem kellett sietni és nyugiban meg tudtam nézni 2 nap alatt...) a 2-at csak jövőhét végén tudom elkezdeni, de szerintem azt is gyorsan megnézem 4-5 nap alatt.
több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Hiába láttam már számtalanszor a Jóbarátokat, de sose tudom megállni, hogy az utolsó résznél ne morzsoljak el pár könnycseppet... 😕süti
best sitcom ever. sosem lesz olyan sorozat ami 10évadon át ilyen minőséget adjonbraxa88
Scrubs (Dokik), anyone? 😊
Amúgy én most a Veep-et nézem, HBO-s cucc, nagyon beteg 😊Dexxter Tailor
Dokik óriási, egyik nagy kedvencem. 😀Vrijbloed
+1. De én a dokikat úgy veszem, hogy 1-8. évad. Kapott egy jó kis lezárást, a 9. évadot külön sorozatnak veszem.
ráadásul a janitor az egyik legnagyobb sitcomkarakter ever
csak 1 a sok mindfuck jelenete közül:
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Hiába láttam már számtalanszor a Jóbarátokat, de sose tudom megállni, hogy az utolsó résznél ne morzsoljak el pár könnycseppet... 😕süti
best sitcom ever. sosem lesz olyan sorozat ami 10évadon át ilyen minőséget adjonbraxa88
Scrubs (Dokik), anyone? 😊
Amúgy én most a Veep-et nézem, HBO-s cucc, nagyon beteg 😊Dexxter Tailor
Dokik óriási, egyik nagy kedvencem. 😀
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
dokik nem vicces
al bundy is nagyon jó, de nem ér fel a jóbarátokhoz nálam
2 pasit nem szeretem
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
okés köszi a válaszokat, akkor majd leszedem^^ egyelőre még a Walking Dead van soron 😀Duff
Hol jársz benne?😀
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 315 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Hiába láttam már számtalanszor a Jóbarátokat, de sose tudom megállni, hogy az utolsó résznél ne morzsoljak el pár könnycseppet... 😕süti
best sitcom ever. sosem lesz olyan sorozat ami 10évadon át ilyen minőséget adjonbraxa88
Scrubs (Dokik), anyone? 😊
Amúgy én most a Veep-et nézem, HBO-s cucc, nagyon beteg 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Hiába láttam már számtalanszor a Jóbarátokat, de sose tudom megállni, hogy az utolsó résznél ne morzsoljak el pár könnycseppet... 😕süti
best sitcom ever. sosem lesz olyan sorozat ami 10évadon át ilyen minőséget adjonbraxa88
A Rém Rendes Család szerintem üti azért. Meg a Két Pasi meg egy kicsi is közel van. Nálam mindegyik jobb.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Hiába láttam már számtalanszor a Jóbarátokat, de sose tudom megállni, hogy az utolsó résznél ne morzsoljak el pár könnycseppet... 😕süti
best sitcom ever. sosem lesz olyan sorozat ami 10évadon át ilyen minőséget adjon
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hiába láttam már számtalanszor a Jóbarátokat, de sose tudom megállni, hogy az utolsó résznél ne morzsoljak el pár könnycseppet... 😕
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
okés köszi a válaszokat, akkor majd leszedem^^ egyelőre még a Walking Dead van soron 😀
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
mondjuk a főszereplőcsaj igencsak ronda, ez sokat visz az élményből lefeléHöri
de legalább Trish és Chloe nem azok 😛
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mondjuk a főszereplőcsaj igencsak ronda, ez sokat visz az élményből lefelé

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
Valaki tud egy rövid véleményt mondani, h érdemes-e belekezdeni a Harpers Island-be? Elvileg horror, ami e kedvenc műfajom, viszont ha szar, akkor nem pazarolnék el rá órákat.Duff
darálva jobban ül az egész, mint lassan nézve. 12 rész tetszett, a finálé szerintem gázra sikeredett. a 8. rész után beletaláltam a gyilkos személyébe 8)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Valaki tud egy rövid véleményt mondani, h érdemes-e belekezdeni a Harpers Island-be? Elvileg horror, ami e kedvenc műfajom, viszont ha szar, akkor nem pazarolnék el rá órákat.Duff
Nem rossz az, lassan indul be, de van 1-2 rész ami eléggé pörgősre sikerült.
Sullivanről volt avatárom 😀

Sajna vannak benne ostoba és unalmas karakterek szép számmal, de a műfaj népszerűtlensége miatt így is érdemes beruházni rá

több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Valaki tud egy rövid véleményt mondani, h érdemes-e belekezdeni a Harpers Island-be? Elvileg horror, ami e kedvenc műfajom, viszont ha szar, akkor nem pazarolnék el rá órákat.Duff
Végre valaki, akinek ez a kedvenc műfaja. 😀

Hát röviden: Agatha Christie trancsírozva. 😀
13 részes, a végén le is zárul a történet.
Nem mondom, hogy nem volt rossz, de 1-2 rész szerintem el volt nyújtva 9-10 részben is meg lehetett volna oldani...

Jah, és ledarálható 2 nap alatt. Nekem is azt mondták, hogy nagyjából rövid idő alatt pörgessem végig, mert úgy jobb az egész. Nálam 10-ből 7, s így utólag nem bánom, mert tényleg rövid idő alatt pörgettem végig.