Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
kivéve a Fans vs. Favourites évadnál, ott nem mertem én se 😀
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
SPOILERES leszek, Survivor!

Kevés ennyire idióta játékost láttam eddig ebben a játékban, mint amekkora Kat volt. Simán elhitte magáról, hogy ő itt főspíler, mert mastermind, meg hogy ő mozgatja a szálakat. Kétségtelenül üde színfoltja volt ennek az évadnak, főleg amikor ok nélkül beleugrándozott a vízbe 😀 Innen már nagyon egyértelmű az egész, Kimet már csak a zsűri szopathatja meg. Ha megszopatja némi csoda folytán, akkor viszont nyerjen Chelsea. Ő szimpatikus a játék eleje óta és még jól is néz ki a mezőny többi tagjához képest 😀shawnka
köcsög itt mindenki, Tarzan nyerjen ( 😂 ) vagy Christina 😀 nekem a nagycsöcsű ázsiai sokkal jobban bejön akármelyik másiknál.

Ha Chelsea vagy Kim nyer, leköpöm a monitort megint. Sajna a Survivor döntők végén 75%-ban ezt kell tennem 😀

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
a Fringe megint kezd bevadulni. 😂 :oZsoca
Évad utolsó 6-7 része nagyon jó szerintem, előtt picit gyengébb volt nekem az évad közepe kb.
több mint 11 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
a Fringe megint kezd bevadulni. 😂 :o

több mint 11 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Cool tv, 23.00 Sons of Anarchy 1x01

aki még nem nézi, most nekiállhatHöri
Én csak ma tudtam meg, hogy ilyen is van, hála JJ-nek!
Lehet, hogy rácuppanok.
Csak 3 részről maradtam le.




több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
eza fringe most mér kellett?? először meg is ijedtem h rosszat nézek, és végül is csak 800ezer kérdésem lett tőle... 😊Divat
Fringe 04x19 egész új szintre emelte a sorozatot, durva volt, főleg a képi világ! Már az előző pár rész is jó volt, de ez! Remélem ennyire jó lesz az évad vége is már, meg az uccsó 5. évad is!zavi27
Ó én még nem járok ott, de már a 4. évadot nézem, hamarosan én is eljutok az aktuális részhez. Kár hogy az 5. évadra várni kell.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Aztán a 20as meg visszatér megint a jelenbe. 😊 Én azt hittem onnan folytatják.zavi27
csak ízelítő volt, | hát mostani rész kicsit lightos volt, kiv leszek mi lesz uccsó földrengéssel,azért szar volt látni, h megint elszakadtak kicsit egymástól...[/SPOILER_OFF] | Divat
Szerintem a 4. évad marad itt a jelenben már, és az 5. évad indít majd onnan.zavi27
ja valszeg így lesz, kárh már csak egy évad van, jövőt sztem még ellehetne húzni jobban, reméljük így nem lesz nagyon összecsapva majd.

|
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Végre felfedték a Once Upon a Time-ban August kilétét, nagyon tetszett a megoldás. Mindjárt itt a finálé, el is kezdtek úgy istenigazából pörögni az események. Egyedül Emma idegesít, meg a rohadt makacssága.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
SPOILERES leszek, Survivor!

Kevés ennyire idióta játékost láttam eddig ebben a játékban, mint amekkora Kat volt. Simán elhitte magáról, hogy ő itt főspíler, mert mastermind, meg hogy ő mozgatja a szálakat. Kétségtelenül üde színfoltja volt ennek az évadnak, főleg amikor ok nélkül beleugrándozott a vízbe 😀 Innen már nagyon egyértelmű az egész, Kimet már csak a zsűri szopathatja meg. Ha megszopatja némi csoda folytán, akkor viszont nyerjen Chelsea. Ő szimpatikus a játék eleje óta és még jól is néz ki a mezőny többi tagjához képest 😀
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
hát nem kicsi WTF volt, 2* is meg kellett néznem, h jót szedtem-e le... 😊Divat
Aztán a 20as meg visszatér megint a jelenbe. 😊 Én azt hittem onnan folytatják.zavi27
csak ízelítő volt, | hát mostani rész kicsit lightos volt, kiv leszek mi lesz uccsó földrengéssel,azért szar volt látni, h megint elszakadtak kicsit egymástól...[/SPOILER_OFF] | Divat
Szerintem a 4. évad marad itt a jelenben már, és az 5. évad indít majd onnan.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
hát nem kicsi WTF volt, 2* is meg kellett néznem, h jót szedtem-e le... 😊Divat
Aztán a 20as meg visszatér megint a jelenbe. 😊 Én azt hittem onnan folytatják.zavi27
csak ízelítő volt, | hát mostani rész kicsit lightos volt, kiv leszek mi lesz uccsó földrengéssel,azért szar volt látni, h megint elszakadtak kicsit egymástól...[/SPOILER_OFF] |

|
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Néz rajtam kívül valaki Hart of Dixie-t? A hétvégén kezdtem el nézni, de nagyon bejön. 😊

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Office-ban mekkora szar már, hogy a Jóbarátokos poénokat lopják ? :/
Most érzem azt, hogy teljesen kotyvasz az egész, és az írók se tudják mit kéne vele kezdeni.
Nagyon haldoklóban van.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
hát nem kicsi WTF volt, 2* is meg kellett néznem, h jót szedtem-e le... 😊Divat
Aztán a 20as meg visszatér megint a jelenbe. 😊 Én azt hittem onnan folytatják.
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Dead Set kivégezve.

Érdekes kis angol minisorozat, érdekes volt egy nap alatt lepörgetni úgy, hogy a Walking Dead előtt csinálták, voltak kifejezetten jó pillanatai, és egy adag fekete humor is volt benne. 😊
Az meg külön tetszett, hogy egyik szereplő sem volt/nem akart hős lenni, hanem kábé az összesben volt mit utálni. 😊 😀
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
hát nem kicsi WTF volt, 2* is meg kellett néznem, h jót szedtem-e le... 😊

|
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
eza fringe most mér kellett?? először meg is ijedtem h rosszat nézek, és végül is csak 800ezer kérdésem lett tőle... 😊Divat
Fringe 04x19 egész új szintre emelte a sorozatot, durva volt, főleg a képi világ! Már az előző pár rész is jó volt, de ez! Remélem ennyire jó lesz az évad vége is már, meg az uccsó 5. évad is!
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
eza fringe most mér kellett?? először meg is ijedtem h rosszat nézek, és végül is csak 800ezer kérdésem lett tőle... 😊

|
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
benne van a Mad Hatter is, sőt egy "külön" részt kapott ez a vonal 😊jjncaa
Igen pont pár napja olvastam erről 😊 Ez is késztet a megnézésre, bár azt hozzáteszem, hogy ezt a karaktert nálam Johnny Depp olyan szintre emelte, hogy kétlem, hogy felül tudnák múlni, de azért mindenképpen meg fogom nézni 😊
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
nem tudom ki követi innen a Once upon a time sorozatot, de ha más nem, fetomy sürgősen kezdjen el 😊jjncaa
Az az igazság, hogy PLL, Killing, NG, 2BG, Grimm és ez is be van tervezve darálás formájában, csak "sajnos" én olyan vagyok, hogy egyszer megnézek 1 részt 1 sorozatból, és akkor onnantól kezdve éjjel-nappal csak sorozatokat nézek 😀
Ettől most kicsit tartok, így még nem mentem bele, de egyre jobban izgat főleg a Killing és a PLL úgyhogy hamarosan ezt is elkezdem 😊 Főleg ha azt mondjátok jó, mert maga a témája ennek és a Grimmnek is megfogott már mikor olvastam, hogy lesznek.
Bár hozzáteszem Morrison annyira nem szimpatikus sajnos, de majd túllépek rajta 😊fetomy
benne van a Mad Hatter is, sőt egy "külön" részt kapott ez a vonal 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nem tudom ki követi innen a Once upon a time sorozatot, de ha más nem, fetomy sürgősen kezdjen el 😊jjncaa
Az az igazság, hogy PLL, Killing, NG, 2BG, Grimm és ez is be van tervezve darálás formájában, csak "sajnos" én olyan vagyok, hogy egyszer megnézek 1 részt 1 sorozatból, és akkor onnantól kezdve éjjel-nappal csak sorozatokat nézek 😀
Ettől most kicsit tartok, így még nem mentem bele, de egyre jobban izgat főleg a Killing és a PLL úgyhogy hamarosan ezt is elkezdem 😊 Főleg ha azt mondjátok jó, mert maga a témája ennek és a Grimmnek is megfogott már mikor olvastam, hogy lesznek.
Bár hozzáteszem Morrison annyira nem szimpatikus sajnos, de majd túllépek rajta 😊
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
hajrá Rumpi és a törpék !

amúgy engem Morrison annyira nem zavar. sokkal inkább kapok vérhasat Charmingtól és Snowtól.shawnka
ez a párhuzam csak nekem tűnt fel? 😀



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
hajrá Rumpi és a törpék !

amúgy engem Morrison annyira nem zavar. sokkal inkább kapok vérhasat Charmingtól és Snowtól.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
nem tudom ki követi innen a Once upon a time sorozatot, de ha más nem, fetomy sürgősen kezdjen el 😊 akkora guilty pleasure, mint a ház, de annyira jó a sztori, hogy a Mad Men és a Community mellett ezt várom a legjobban a hétenjjncaa
A kezdés kiválóan sikerült, de volt jó néhány igen gyenge rész a közepe felé, mostanában kezd erősödni megint.
Ami konstans gyengesége a sorozatnak, hogy sajnos Morrison kevés főszereplőnek, a Queen csúnyán lejátssza a színről, és ha egy részben keveset szerepel Mr Gold, azt nagyon megérzi a nívó 😊Jakehomer
nekem a "középső" epizódokkal se volt gondom, igaz a Morrison-féle szál tényleg kezd már sok lenni... mondjuk a Queent nincs ember, aki lejátssza, a múlt heti (18. rész) alakítása nálam simán Emmy-díjat érne 😊

APOLOGY NOT ACCEPTED


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
nem tudom ki követi innen a Once upon a time sorozatot, de ha más nem, fetomy sürgősen kezdjen el 😊 akkora guilty pleasure, mint a ház, de annyira jó a sztori, hogy a Mad Men és a Community mellett ezt várom a legjobban a hétenjjncaa
A kezdés kiválóan sikerült, de volt jó néhány igen gyenge rész a közepe felé, mostanában kezd erősödni megint.
Ami konstans gyengesége a sorozatnak, hogy sajnos Morrison kevés főszereplőnek, a Queen csúnyán lejátssza a színről, és ha egy részben keveset szerepel Mr Gold, azt nagyon megérzi a nívó 😊

Perception is reality.