Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
nem tudom ki követi innen a Once upon a time sorozatot, de ha más nem, fetomy sürgősen kezdjen el 😊 akkora guilty pleasure, mint a ház, de annyira jó a sztori, hogy a Mad Men és a Community mellett ezt várom a legjobban a hétenjjncaa
A kezdés kiválóan sikerült, de volt jó néhány igen gyenge rész a közepe felé, mostanában kezd erősödni megint.
Ami konstans gyengesége a sorozatnak, hogy sajnos Morrison kevés főszereplőnek, a Queen csúnyán lejátssza a színről, és ha egy részben keveset szerepel Mr Gold, azt nagyon megérzi a nívó 😊

Perception is reality.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
nem tudom ki követi innen a Once upon a time sorozatot, de ha más nem, fetomy sürgősen kezdjen el 😊 akkora guilty pleasure, mint a ház, de annyira jó a sztori, hogy a Mad Men és a Community mellett ezt várom a legjobban a héten


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Community újra a csúcson 😀 sőt, talán a tegnapi volt a sorozat legesleglegjobb része, össze sem hasonlítható a minősége/milyensége a konkurenciával


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Csak sajnos ott nem vagyok regisztrálva.. :/ na mind1 majd, egyszer vmikor.Kroos
http://jancsiweb.com/sfree/sorozat.php?id=88
Illetve ha angolul is megfelel akkor meg irány a kalóz kikötő.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Apartment 23 pilot fasza volt, Krysten Ritter FTW

mivel csak 13 részes az évad, remélem lesz ötletük bőséggel, és marad a szinvonal

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Csak sajnos ott nem vagyok regisztrálva.. :/ na mind1 majd, egyszer vmikor.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Vki nem tudja honnan tudnám a Twin Peakst letölteni torrenttel magyarul??
Angolul is jó lenne,csak magyar feliratot nem láttam hozzá.
Előre is köszi.Kroos
ncore


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Cool tv, 23.00 Sons of Anarchy 1x01

aki még nem nézi, most nekiállhat

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Vki nem tudja honnan tudnám a Twin Peakst letölteni torrenttel magyarul??
Angolul is jó lenne,csak magyar feliratot nem láttam hozzá.
Előre is köszi.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
valahogy én is így érzek 😀
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Belekezdtem a The Riverbe és nekem nagyon bejövős lett a sorozat, a váratlan fordulatok a paranormal activityt idézik, a történet jó, a kézi kamerás feeling is bejön. 😊 Szóval azt hiszem egy időre megvan a sorozat ami leköt 😊Mex
Én is. 😊 😉
Nekem is bejön. :cool: 😊
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Belekezdtem a The Riverbe és nekem nagyon bejövős lett a sorozat, a váratlan fordulatok a paranormal activityt idézik, a történet jó, a kézi kamerás feeling is bejön. 😊 Szóval azt hiszem egy időre megvan a sorozat ami leköt 😊Mex
Nem véletlen. Az írók ugyanazok. Nekem is bejött. Ha nem kézi kamerás lenne, sokkal szarabb sorozat lenne. Talán lesz második évad is.
több mint 12 éve
JackofClubs Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 421 — Harder, Better, Faster, Stronger
Belekezdtem a The Riverbe és nekem nagyon bejövős lett a sorozat, a váratlan fordulatok a paranormal activityt idézik, a történet jó, a kézi kamerás feeling is bejön. 😊 Szóval azt hiszem egy időre megvan a sorozat ami leköt 😊

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
igen most már így beugrott a JJ által linkelt oldal segítségével 😊 köszi 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Nem tudom pontosan,mintha itt említette volna valaki a The walking dead-et.most ment le az első évad első három része,nekem kimondottan tettszik.a Lori-t játszó színésznőt miben láthattam még?annyira fene mód ismerős de egyszerűen nem tudok rájönni honnan.Cowboykarcsi
Prison Break, dokinéni. Ha nem menne az IMDB-ről 😊

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
És akkor Audrey-t még nem is említetted 😊
http://farm3.static.flickr.com/2099/2161059294_d87b6360ed.jpg
Imádnivaló 😊 (meg úgy kb. az összes csaj a sorozatban)Rataxes
Azt akartam is írni, hogy ritka az olyan sorozat, amiben ennyi jó nő van. 😀
Nekem Shelly volt a kedvencem. Olyan kis aranyos volt mikor Leót pátyolgatta, azt én is elviselném. 😀
Épp a napokban kezdtem újranézni 😊, ezernyi apró infó a sorozatról és a Tűz, jöjj velem! mozifilmról a magyarul is megjelent Lynch-interjúkötetben: http://www.antikvarium.hu/ant/book.php?konyv-cim=david-lynch&ID=154783Dzsokijuing
Kár, hogy nem úgy néz ki mintha könnyen beszerezhető lenne. :/
Én egy ilyet találtam: http://www.amazon.com/Secret-Diary-Laura-Palmer-Peaks/dp/1451662076/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1334143361&sr=8-1
Rá kell majd szépen állni beszerezni a Twin Peakses dolgokat... :rolleyes:
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 084 — Saturday Night Lights
Befejeztem a Twin Peakset. 😕
Karakterek egytől-egyik egyéniségek, Dale Cooper egészen biztosan az egyik legjobb sorozat karakter. Jól keveredik a misztikum a különféle nyomozós elemekkel, mindez megfűszerezve nagyon jól eltalált poénokkal. Sokkal nagyobbakat röhögtem itt, mint a mostanában futó vígjátékoknak nevezett sorozatokon. Egyik részben sincs semmi üresjárat, ugyanolyan feszültségkeltő az összes. Egyedüli negatívuma a sokszor ismétlődő zenék, és, hogy Duchovnyi szereplése után egész máshogy fogok ezután az X-aktákra tekinteni.
Kár, hogy csak 2 évad van. 😕süti
Egyik örök kedvencem!zavi27
Épp a napokban kezdtem újranézni 😊, ezernyi apró infó a sorozatról és a Tűz, jöjj velem! mozifilmról a magyarul is megjelent Lynch-interjúkötetben: http://www.antikvarium.hu/ant/book.php?konyv-cim=david-lynch&ID=154783

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Nem tudom pontosan,mintha itt említette volna valaki a The walking dead-et.most ment le az első évad első három része,nekem kimondottan tettszik.a Lori-t játszó színésznőt miben láthattam még?annyira fene mód ismerős de egyszerűen nem tudok rájönni honnan.Cowboykarcsi
az imdb-ről lehet rájönni
http://www.imdb.com/name/nm0915637/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Nem tudom pontosan,mintha itt említette volna valaki a The walking dead-et.most ment le az első évad első három része,nekem kimondottan tettszik.a Lori-t játszó színésznőt miben láthattam még?annyira fene mód ismerős de egyszerűen nem tudok rájönni honnan.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Befejeztem a Twin Peakset. 😕
Karakterek egytől-egyik egyéniségek, Dale Cooper egészen biztosan az egyik legjobb sorozat karakter. Jól keveredik a misztikum a különféle nyomozós elemekkel, mindez megfűszerezve nagyon jól eltalált poénokkal. Sokkal nagyobbakat röhögtem itt, mint a mostanában futó vígjátékoknak nevezett sorozatokon. Egyik részben sincs semmi üresjárat, ugyanolyan feszültségkeltő az összes. Egyedüli negatívuma a sokszor ismétlődő zenék, és, hogy Duchovnyi szereplése után egész máshogy fogok ezután az X-aktákra tekinteni.
Kár, hogy csak 2 évad van. 😕süti
És akkor Audrey-t még nem is említetted 😊

Imádnivaló 😊 (meg úgy kb. az összes csaj a sorozatban)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Befejeztem a Twin Peakset. 😕
Karakterek egytől-egyik egyéniségek, Dale Cooper egészen biztosan az egyik legjobb sorozat karakter. Jól keveredik a misztikum a különféle nyomozós elemekkel, mindez megfűszerezve nagyon jól eltalált poénokkal. Sokkal nagyobbakat röhögtem itt, mint a mostanában futó vígjátékoknak nevezett sorozatokon. Egyik részben sincs semmi üresjárat, ugyanolyan feszültségkeltő az összes. Egyedüli negatívuma a sokszor ismétlődő zenék, és, hogy Duchovnyi szereplése után egész máshogy fogok ezután az X-aktákra tekinteni.
Kár, hogy csak 2 évad van. 😕süti
Egyik örök kedvencem!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 563
Matt Groening finally reveals: Home of the Simpsons is Springfield, Oregon.
http://www.smithsonianmag.com/arts-culture/Matt-Groening-Reveals-the-Location-of-the-Real-Springfield.html?c=y&page=1
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Befejeztem a Twin Peakset. 😕
Karakterek egytől-egyik egyéniségek, Dale Cooper egészen biztosan az egyik legjobb sorozat karakter. Jól keveredik a misztikum a különféle nyomozós elemekkel, mindez megfűszerezve nagyon jól eltalált poénokkal. Sokkal nagyobbakat röhögtem itt, mint a mostanában futó vígjátékoknak nevezett sorozatokon. Egyik részben sincs semmi üresjárat, ugyanolyan feszültségkeltő az összes. Egyedüli negatívuma a sokszor ismétlődő zenék, és, hogy Duchovnyi szereplése után egész máshogy fogok ezután az X-aktákra tekinteni.
Kár, hogy csak 2 évad van. 😕
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
A két utolsó South Park rész elég ász volt 😀 végre oldschool feeling 😊
Meme-ek és a Jewpacabra, zseniális 😂


több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
De jó volt ez a Community 😀tenorx
all tomato 😀 kellett ez a rész már nagyon, mielőtt kezdtem volna elveszteni a hitem a sorozatban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal