Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Igen, a maradék kettőben kiderül a gyilkos.tenorx
De ne már, akkor nem lesz 3. évad, vagy vátáfák??fetomy
Hát nézettség alapján, nem biztos, hogy lesz, de ezt az ügyet mindenképp lezárják. Viszont azt nyilatkozták, hogy az évadzáró megmutatja, hogy merre mennének a 3. évaddal.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ez a Killing ez miféle sorozat? Sokan dicsérik. Talán még nem késő beszerezni.Shawn84
szerintem a Killing nézőközönsége egyenlő a Twin Peaks-et kedvelő táborral, ha az utóbbi tetszett, akkor kötelező, ha nem vetted rá soha magad, akkor az előbbi kihagyásával se vesztesz sokatjjncaa
Twin Peaks nem volt meg, de nem is tervezem igazából. A szeptemberi újakat várom most nagyon. Lesz pár ami érdekesnek tűnik.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ez a Killing ez miféle sorozat? Sokan dicsérik. Talán még nem késő beszerezni.Shawn84
-szvsz- kurvajó dráma-krimi. Skandináv (tán dán -vagy svájci persze-) sorozat remake, 1 ügy van a 2 évad alatt, 1 rész 1 nap, Seattle, esős komor idő, és kurva fordulatos sztem.fetomy
Hú ez fasza. Amúgy is bírom a Skandináv krimiket, tele a polcom velük, meg a lassabb történetvezetés is bejön, a hangulat meg pláne, szóval azt hiszem EB meg Olimpia között épp lesz rá egy kis idő.
Köszi az infót!
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Ez a Killing ez miféle sorozat? Sokan dicsérik. Talán még nem késő beszerezni.Shawn84
szerintem a Killing nézőközönsége egyenlő a Twin Peaks-et kedvelő táborral, ha az utóbbi tetszett, akkor kötelező, ha nem vetted rá soha magad, akkor az előbbi kihagyásával se vesztesz sokat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ez a Killing ez miféle sorozat? Sokan dicsérik. Talán még nem késő beszerezni.Shawn84
-szvsz- kurvajó dráma-krimi. Skandináv (tán dán -vagy svájci persze-) sorozat remake, 1 ügy van a 2 évad alatt, 1 rész 1 nap, Seattle, esős komor idő, és kurva fordulatos sztem.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ez a Killing ez miféle sorozat? Sokan dicsérik. Talán még nem késő beszerezni.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igen, a maradék kettőben kiderül a gyilkos.tenorx
De ne már, akkor nem lesz 3. évad, vagy vátáfák??
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Igen, a maradék kettőben kiderül a gyilkos.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Fetomy, uptodate vagy Killingben? Ha igen szerinted ki lesz a gyilkos?tenorx
2-3 résszel le vagyok maradva sajna. :/

holnap bepótolom, úgyis ma jön a következő, aztán megmondom. Látom a maival már csak 2 rész lesz, most ezalatt ki is derül ki a gyilkos?
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Fetomy, uptodate vagy Killingben? Ha igen szerinted ki lesz a gyilkos?
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
aki olvasta a GoT harmadik kötetet, írja már le spoilerben, hogyan is történt Winterfell felégetése, mert a zárórésznek egyértelműen ez a leggyengébb pontja

shawn, ha kritikát akarsz olvasni egy sorozatról, sorozatjunkie, ott azt írják, hogy elég közepes lett, valakinek meg bejött
http://www.sorozatjunkie.hu/2012/01/30/hell-on-wheels-ennyi-volt-az-1-evad/jjncaa
Minden nap olvasom azt az oldalt de még más véleményre is kíváncsi voltam. Az ottani kritikák nem szoktak egyezni az én véleményemmel általában. A hozzászólások meg mindig vegyesek.
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hell's Kitchen, imádom 😀
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
aki olvasta a GoT harmadik kötetet, írja már le spoilerben, hogyan is történt Winterfell felégetése, mert a zárórésznek egyértelműen ez a leggyengébb pontja

shawn, ha kritikát akarsz olvasni egy sorozatról, sorozatjunkie, ott azt írják, hogy elég közepes lett, valakinek meg bejött
http://www.sorozatjunkie.hu/2012/01/30/hell-on-wheels-ennyi-volt-az-1-evad/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Hell on Wheels-t nézte valaki? Most akarom bepróbálni. Érdemes? Adja a western érzést? Deadwoodhoz képest minőségben sokkal rosszabb?
A másik amit még le akarok darálni az az American Horror Story. A Magic City mellett meg még a Falling Skies előtt.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
A Spartacusnak a 3. lesz a befejező évada.

JUPITER'S COCK!shawnka
Kevés szarabb hír jöhetett volnaHöri
na majd itt is megjelenik a sárga esernyő és húzzák 10 évadig... 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Na Game of Thrones második évad befejezve.... valamilyen szinten sajnálom hogy ilyen rövid, volt, de legalább a 3. könyvet úgy tudom elolvasni, hogy még semmit nem tudok róla. A zárórész viszont nagyon ütött ááá
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A Spartacusnak a 3. lesz a befejező évada.

JUPITER'S COCK!shawnka
Kevés szarabb hír jöhetett volna

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Az király, ahhoz képest hogy nemrég még akár 6-7 évadról beszéltek :/

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
A Spartacusnak a 3. lesz a befejező évada.

JUPITER'S COCK!
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
game of thrones spoilerbraxa88
ugye egyre több cgi kell, de ha minden igaz kettébontják a 3. könyvet (na vajon hol fogják befejezni... :rolleyes: ) és az idő kedvez nekik, egyre jobb a technológia és egyre olcsóbb. mire eljutnak a komoly cgi-s jelenetekhez, mondjuk másfél év múlva, addigra talán ugyanennyi pénzből többet össze tudnak hozni. legalábbis én ebben bízom 😀
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
game of thrones spoiler


kiváncsi vagyok a 3. (v4.) évadban a falnál lévő csatát hogyan fogják megfilmesíteni. sok CGI kell oda az biztos
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 678 — Amerikai sportok rajongója
Game of Thrones 2x09 valóban monumentális, drámai volt! Kíváncsiam várom a szezonzárót!
több mint 11 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
először a Deadwood, aztán minden más, de a Róma is jójjncaa
COCKSUCKER! mondjuk Deadwoodhoz szerintem kell egy hangulat, ám ha az elkapja az embert akkor nincs megállás, dara az egész.
Róma is nagyon jó, csak semmiképp ne számíts epic csatákra, mert azok még a gotnál is gyérebbek. viszont a karakterek zseniálisak és meglehetsen korhű az egész.
OZ-t nagyon szeretem, tényleg alapsorozat, viszont az nagyon durván lehúzós, egy nap nem tudsz 3-nál több részt megnézni szerintem.
Futuramát ajánlom darálni, ahogy feljebb is írtam, persze lehet nem jön be a stílus.
meg persze How to Make it in America 😊.brk
Igazából most realizálódott bennem, hogy most nem lesz időm ilyeneket nézni, de nem baj, júliusra akkor megvan a terv... Deadwood, Róma, aztán Oz, az úgyis hosszabb ideig fog tartani.
A Futuramán már sokat gondolkodtam... Alapvetően jóban vagyok az ilyenféle sorozatokkal, de a sci-fi oldalra kicsit félve tekintek... (Fogalmam sincs, miért, ez van. 😕) Valószínűleg bepróbálok néhány részt, aztán vagy marad vagy nem. 😊
Kösz a tippeket. 😊

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
én most a Mad Mennel vagyok úgy, hogy hétről-hétre minden részhez kell egy hangulat, hogy egyáltalán elkezdjem nézni (mint a Treme-nél), aztán az epizód végén mindig rádöbbenek, hogy mennyire zseniális sorozat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
egyeseknek egy félmondat is spoilernek számít, ezért inkább jelölöm, mielőtt...

Emberek, a Game of Thrones megint dobbantott az aktuális évad 9. részében. Szerintem kérdés nélkül ez az eddigi 9 epizód közül az a rész, amit nyugodt szívvel lehet indítani az Emmy-n legalább 23 kategóriában. Magasan a sorozat legjobb 50 perce volt és az a durva az egészben, hogy nem kifejezetten a 25 percnyi csata miatt. Oké, a látvány az nagyon ott volt, le a kalappal a megarobbanás előtt. De a karakterek..azt a kurva. Eddig sem voltak különösebben egydimenziós nyomorékok (Theon meg Robb kivételével), de az, hogy a világvége-hangulat mennyire megváltoztatta őket a csata alatt, az lenyűgöző volt, nem beszélve a színészek játékáról. Tyrion, Cersei, Sansa, Sándor..áh felesleges is sorolni, zseniális volt ! 😊shawnka
Jó kis rész volt, nagyon kíváncsi leszek az évadzáróra....