Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
De jó volt ez a Community 😀
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
annyira jó, hogy kivették a Redemption Islandet és részről részre érkeznek a blindsideok 😀shawnka
Ja, kurva jó az évad 😀 Lehetne a címe Survivor: Blindside is 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
annyira jó, hogy kivették a Redemption Islandet és részről részre érkeznek a blindsideok 😀
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 678 — Amerikai sportok rajongója
Trónok harca s2e1 kódolatlanul az HBO-n most... De jó újra hallani a soundtracket 😊 El is teszem estére pár sör mellé 😊Rataxes
Én is iszonyat vártam! 😊zavi27
tegnap óta a második rész is fent van a legtöbb helyen. nagyot néztem rajta. 😀 nem lett olyan jó, mint az első, de hatalmas királyság, hogy újra van.
a törpe még nagyobb epic, mint eddig volt. 😊Zsoca
Nekem is o az egyik kedvencem! 😊
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
elkezdtem a Misfitst. mindjárt végzek az első évaddal. tetszik, jó.
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Trónok harca s2e1 kódolatlanul az HBO-n most... De jó újra hallani a soundtracket 😊 El is teszem estére pár sör mellé 😊Rataxes
Én is iszonyat vártam! 😊zavi27
tegnap óta a második rész is fent van a legtöbb helyen. nagyot néztem rajta. 😀 nem lett olyan jó, mint az első, de hatalmas királyság, hogy újra van.
a törpe még nagyobb epic, mint eddig volt. 😊

több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
a californication évadzáró utolsó pár perce enyhén wtf volt
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
aztakurva! elég tömény volt a Spartacus évadzáró. ekkora nagytakarítást nem igen látni sorozatban. egy-két karakter távozására vártam, mások viszont kifejezetten megleptek, egyáltalán nem számítottam rá.

várjuk a 3. évadot.shawnka
nagyon odabaszott az évadzáró, mindent elmond, hogy 11 főszereplőből (akit kiírnak a végén a stáblistában) maradt 5 (és Naevia az egyik 😛 ).

várom már a januárt 😀 kőgazdag Crassus vajon mit tud majd csinálni ellenük. Gondolom lesz időugrás is, Gannicus megdugja Saxát, ezrekkel nő majd a létszáma a bandának és kvázi powerhouseként hakniznak az országban - ezt várom nyitóképsornak a 3x01-be.

Durva, hogy mennyire minimális köze lesz már a történetnek ahhoz, amit az első évben láttunk.

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 678 — Amerikai sportok rajongója
Trónok harca s2e1 kódolatlanul az HBO-n most... De jó újra hallani a soundtracket 😊 El is teszem estére pár sör mellé 😊Rataxes
Én is iszonyat vártam! 😊
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Trónok harca s2e1 kódolatlanul az HBO-n most... De jó újra hallani a soundtracket 😊 El is teszem estére pár sör mellé 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
spoilerezni nem akarok, úgyhogy csak ennyit: ez a szezonzáró tényleg nagyon melegre sikeredett!! 😂 :o

kár, hogy máris vége. nagyon tömör ez a Sparti.
holnap viszont game of thrones!!!már nagyonvárós!!!

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
aztakurva! elég tömény volt a Spartacus évadzáró. ekkora nagytakarítást nem igen látni sorozatban. egy-két karakter távozására vártam, mások viszont kifejezetten megleptek, egyáltalán nem számítottam rá.

várjuk a 3. évadot.shawnka
mi volt a meglepő?

mondjuk tiszteletem a készítőknek, mert jó két és fél évadot dobtak össze, kár, hogy nem nagyobb csatornán ment a sorozat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
hát ez nagyon kemény volt... 😮

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
aztakurva! elég tömény volt a Spartacus évadzáró. ekkora nagytakarítást nem igen látni sorozatban. egy-két karakter távozására vártam, mások viszont kifejezetten megleptek, egyáltalán nem számítottam rá.

várjuk a 3. évadot.
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 036
Új SouthPark részben Bradyingről meg Tebowingról van szó. Elég beteg 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mivel a sorozat továbbra is a valós történelmi események mentén halad, így a főszereplők sorsát nem nehéz megtippelnijjncaa
bullshit, én happy endre számítok 😀

Dottore félszeműként folytatja? 😕 Kemény nyerek ez az Ahmed Hasszán, múltkor Crixus, most a Dottore maradt alul. Őt muszáj kinyírni hétvégén, gondolom a nyíregyházira vár a feladat.

Agronnak se kéne megdögleni, de sajna valakinek muszáj lesz, argentin futbalista barátnője is mehet vele, elég a buzulásból.

Még egy Mira önfeláldozást várok Spartakinhóért esetleg, a többiek tán megmaradnak mivel lesz 3. évad.

több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
ha az eheti részt vesszük csak alapul, akkor a Spartacus évadzáró hatalmas lesz.
az indákra kíváncsi leszek 😀

tippek, hogy kik fognak elhullani?shawnka
tényleg jó rész volt (ellenben a community csalódás)

mivel a sorozat továbbra is a valós történelmi események mentén halad, így a főszereplők sorsát nem nehéz megtippelni, Mira, Ashur és Agron sorsa kérdéses csakjjncaa
szerintem vagy Mirát, vagy Agront megölik. vagy Agron fasziját még esetleg. mindenesetre ez a mostani rész eléggé erősre sikerült.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
ha az eheti részt vesszük csak alapul, akkor a Spartacus évadzáró hatalmas lesz.
az indákra kíváncsi leszek 😀

tippek, hogy kik fognak elhullani?shawnka
tényleg jó rész volt (ellenben a community csalódás)

mivel a sorozat továbbra is a valós történelmi események mentén halad, így a főszereplők sorsát nem nehéz megtippelni, Mira, Ashur és Agron sorsa kérdéses csak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
én könnyen tudok azonosulni az örök magányos alkoholista kokainfüggő womanizer semmirekellő karakterrel, Alan viszont sokszor idegesítően balfasz. Jake meg itt az elején még csak 10, de elég nagy arc. kedvenc mellékszereplőm az őrült zaklató szomszéd Rose, akit senki sem zavar el, és random időközönként csak úgy bemászik 😀

olyan aggályom viszont van, hogy más sitcomokban (HIMYM, TBBT, Friends) azért 5-6 alap szereplő minimum volt, itt meg 2 (és fél) csupán, és nekem kérdéses hogyan tartják fenn majd az érdeklődést. pláne hogy ahogy néztem eléggé sok évadot megélt a dologkonqueror
Ahogy halad előre a sorozat mindig lesz benne egy-egy vendégszereplő, aki több részben is benne van. illetve fontos szerepe van a mellékszereplőknek is, akik felváltva elég sok részben benne vannak. Pl. Judith 78 rész, Evelyn 88, Rose 57, Chelsea 34.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
ha az eheti részt vesszük csak alapul, akkor a Spartacus évadzáró hatalmas lesz.
az indákra kíváncsi leszek 😀

tippek, hogy kik fognak elhullani?
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 640
TAHM az a sorozat amin nem sírok a röhögéstől (néha azért előfordul) de végig mosolygok és iszonyatosan jó kedvet hoz, 8 évadon át! Ahogy Charlie az életben és a sorozatban is egyre csúszik le úgy lesz egyre jobb az egész az évadok előrehaladtával 😊
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
akkor szorri az elejét már régen láttam 😀 később többet szerepel 😉

(csak hogy lásd, nem hazudok: Berta 147 részben szerepelt, 197 van (178 Charlieval). Szóval 75%-ban van ott 😊)
több mint 12 éve
konqueror 2 491 — ...
Bertha legalábbis sztem kb. az összesben ott van. 😊fetomy
9 részt láttam eddig, 1ben szerepelt 😛
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igaz, hogy 3 konkrétan alapszereplő van, de hát Rose sokáig, Bertha, Evelyn, Judy is elég sok részben szerepel. Nyilván nem kifejezetten alapszereplők, de nem is ilyen 5 részenként előbukkanók. Bertha legalábbis sztem kb. az összesben ott van. 😊
Nem tudom, én úgy sem tudtam megunni, hogy már többször végignéztem, sztem nem volt unalmas, lapos még 8 éven át sem (9-et még nem láttam) de hát ezt úgyis te tudod csak kitapasztalni, hogy mennyire elégít ki 😊

Meg persze tudom, hogy a nézettség csak egy dolog, de ha jól emlékszem ilyen 16-17-eket hozott az elsőkben, és a 8-ban is megvolt a 14-15 milliós átlag, csak kucserával ment le mostanra 11-re, ami mondjuk nem lep meg, Charlie azért eléggé húzta magával az egészet.
több mint 12 éve
konqueror 2 491 — ...
én könnyen tudok azonosulni az örök magányos alkoholista kokainfüggő womanizer semmirekellő karakterrel, Alan viszont sokszor idegesítően balfasz. Jake meg itt az elején még csak 10, de elég nagy arc. kedvenc mellékszereplőm az őrült zaklató szomszéd Rose, akit senki sem zavar el, és random időközönként csak úgy bemászik 😀

olyan aggályom viszont van, hogy más sitcomokban (HIMYM, TBBT, Friends) azért 5-6 alap szereplő minimum volt, itt meg 2 (és fél) csupán, és nekem kérdéses hogyan tartják fenn majd az érdeklődést. pláne hogy ahogy néztem eléggé sok évadot megélt a dolog