Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
X-Faktorban, aki Joe Cocker-t énekelt amellett, hogy vérciki volt a mozgása, eszméletlen hangja van. Sőt, ma már a zsűri sem zavart annyira, Feró egész nagy mozgásteret kapott 😀shawnka
Nagy Feró mindig elsőként szavaz, rányomja a halálbénákra is az igent, aztán így őt nem utálja senki. kivéve az az űrhajós nő ("igent adtam, te szerencsétlen!")

az érem másik oldala meg, hogy miért ezt nézted college foci helyett? :/

highwayhelles picha volt a leglazábbkonqueror
Nagy Feró az egyetlen értékelhető zsűri az RTLen, a többitől kiráz a hideg. Annyira mű az egész, hogy fáj.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
az érem másik oldala meg, hogy miért ezt nézted college foci helyett? :/
konqueror
21.30-ra vége lett, azóta nézem a Texas-Rice meccset 😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
X-Faktorban, aki Joe Cocker-t énekelt amellett, hogy vérciki volt a mozgása, eszméletlen hangja van. Sőt, ma már a zsűri sem zavart annyira, Feró egész nagy mozgásteret kapott 😀shawnka
Nagy Feró mindig elsőként szavaz, rányomja a halálbénákra is az igent, aztán így őt nem utálja senki. kivéve az az űrhajós nő ("igent adtam, te szerencsétlen!")

az érem másik oldala meg, hogy miért ezt nézted college foci helyett? :/

highwayhelles picha volt a leglazább
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 639
nezi meg rajtam kivul vki azt az uberparaszt jersey shoret ? 😀
hnap este 9kor 2. evad nyitoresz jajj de jo lesz
remelem vmi utos sipakolassal fog kezdodni 😊Fake
Jóhogy, Mike the situation a példaképem 😀
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
X-Faktorban, aki Joe Cocker-t énekelt amellett, hogy vérciki volt a mozgása, eszméletlen hangja van. Sőt, ma már a zsűri sem zavart annyira, Feró egész nagy mozgásteret kapott 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
gyakorlatilag csak akkor nem sipolnak ha a masikat a neven szolitjak

amugy az egesz musor kb ez

he mike ! piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
figyelj vinnykem piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
tudod kinek vagy te a piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
mesz te a jo piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
es kulonben is milyen piiiiiiiiiiiiiiiket hozol mar ide hat kapd mar ossze magad
piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

a kedvenceim azok a jelenetek ahol fizikai eroszak van
azok felulmulhatatlanok meg ehhez kepest is
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
nezi meg rajtam kivul vki azt az uberparaszt jersey shoret ? 😀
hnap este 9kor 2. evad nyitoresz jajj de jo lesz
remelem vmi utos sipakolassal fog kezdodni 😊Fake
FeGa asszem csipázza

én múlt héten valamelyik Blue Mountain State rész után otthagytam a tévét, hát ennyi sípolást még műsorban nem hallottam 😂 (lehet TheMileHighCity is szereplő)

valami klubba voltak, egyik csaj meg mással táncolt, mint akivel amúgy elvileg együtt van, és ezen ment a bazmegolás 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nezi meg rajtam kivul vki azt az uberparaszt jersey shoret ? 😀
hnap este 9kor 2. evad nyitoresz jajj de jo lesz
remelem vmi utos sipakolassal fog kezdodni 😊
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Ma, Hétfőn és Kedden 18.05kor, Pushing Daisies utolsó 3 rész a Viasaton.shawnka
A második évad jó? Mert én csak az első részét láttam belőle és azután valahogy elmaradt. Ha hozza az első évad színvonalát, akkor bepótolnám.F.Schleck
Egy hajszálnyival gyengébb szerintem, de még bőven nézhető kategória. Egy darát megér mindenképpen.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ma, Hétfőn és Kedden 18.05kor, Pushing Daisies utolsó 3 rész a Viasaton.shawnka
A második évad jó? Mert én csak az első részét láttam belőle és azután valahogy elmaradt. Ha hozza az első évad színvonalát, akkor bepótolnám.

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Ma, Hétfőn és Kedden 18.05kor, Pushing Daisies utolsó 3 rész a Viasaton.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
LOL Cleveland Showban most énekelte Cleveland ezt a kocsiban ülve http://www.youtube.com/watch?v=ErKhlyPyVrs 😀konqueror
ez azért tul gyors szám Clevelandnek 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
LOL Cleveland Showban most énekelte Cleveland ezt a kocsiban ülve http://www.youtube.com/watch?v=ErKhlyPyVrs 😀konqueror
LooooooooooooL

pacsi a szinkronstábnak

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
LOL Cleveland Showban most énekelte Cleveland ezt a kocsiban ülve http://www.youtube.com/watch?v=ErKhlyPyVrs 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 639
Most végeztem csak a Pacific utolsó részeivel, azt kell mondjam a végét nagyon odatették, simán hozta a BoB szintet, ez az egészről nem mondható el ugyan de ettől még remek mű. Sledge és Basilone sztorija vitte a prímet, a Leckey szálat kellet volna kihagyni. Szvsz nálam must see kategória.
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 224 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Elkezdtem nézni a SG: Universe-t, azt kell hogy mondjam egész jó, nekem bejön. Olvastam róla jót-rosszat, Atlantis után kész felüdülés 😀 Persze a sima SG-t nem veri, de azért sikerült sokat fejlődniük.

Egyszóval tetszik.

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
mától viasaton Dexter 4.évad: http://www.viasat3.hu/dexter-4-%C3%A9vad-augusztus-30-t%C3%B3l
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
egyetemen szeptemberben úgysem történik még semmibriareos
meg októberben. meg novemberben.

(decemberben téli szünet, fyi)

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
egyetemen szeptemberben úgysem történik még semmi

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Vampire Diaries vki? most néztem meg a pilotot úgy álltam hozzá hogy ez is szar lesz mint a Twilight v hasonló vámpíros hülyeségek, de azt kell h mondjam kifejezetten tetszett, zenék nagyon jók benne történet nem a legjobb de így is átlagos felett van elena meg kurva jó bőr. asszem folytatom elvégre eddig csak 1 évadja van sok időt nem vesztek vele 😊kristof
Amúgy ez pont egy Twilight illetve True Bloodos hülyeség, ugyanis vámpírok vannak benne 😀tenorx
tudtam előtte is csak reménykedtem h nem olyan módban adják elő mint az említettek. TrueBlood meg Twilight nekem szerencsére kimaradt mert pár perc után már nem bírtam őket, de mondom nekem ez tetszik. majd még írok róla h mik a tapasztalataim 😉 egyébként sztem te is adj neki még egy esélyt ~16.5 óra mindössze az egy igazi junkienak nem faktor 😛 még szezonkezdet előtt le lehet darálni 😊kristof
Igen, de jelenleg az a gond, hogy lassan kezdődik az egyetem, így is le vagyok maradva kb. olyan 12-13 óra sorozattal, és ezek csak a nyáriak 😛 Szeptemberben kezdődik olyan 15-20 sorozat nekem, nem bírok többet 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Vampire Diaries vki? most néztem meg a pilotot úgy álltam hozzá hogy ez is szar lesz mint a Twilight v hasonló vámpíros hülyeségek, de azt kell h mondjam kifejezetten tetszett, zenék nagyon jók benne történet nem a legjobb de így is átlagos felett van elena meg kurva jó bőr. asszem folytatom elvégre eddig csak 1 évadja van sok időt nem vesztek vele 😊kristof
fel se tűnt, hogy tegnap cseréltem le a Damon avatáromat? 😛

én miatta kezdtem el nézni, mert a Lostban kedveltem Boone-t 😀 de aztán ott is ragadtam. Persze nálam mindig így van, a negatív/badass karakterek lekötnek. Mivel nem túl valószínű, hogy valaha kinyírják, így nézem továbbra is. Persze undorító tinédzser nyál az megvan, de heti 40 percig ki lehet bírni.

több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
heheh
Liga 2. évad
http://www.youtube.com/watch?v=33I6sci59eg&feature=player_embedded
Josh Cribbs 😀Höri
akkor már a másikat is katt 😀

child please!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Vampire Diaries vki? most néztem meg a pilotot úgy álltam hozzá hogy ez is szar lesz mint a Twilight v hasonló vámpíros hülyeségek, de azt kell h mondjam kifejezetten tetszett, zenék nagyon jók benne történet nem a legjobb de így is átlagos felett van elena meg kurva jó bőr. asszem folytatom elvégre eddig csak 1 évadja van sok időt nem vesztek vele 😊kristof
Amúgy ez pont egy Twilight illetve True Bloodos hülyeség, ugyanis vámpírok vannak benne 😀tenorx
tudtam előtte is csak reménykedtem h nem olyan módban adják elő mint az említettek. TrueBlood meg Twilight nekem szerencsére kimaradt mert pár perc után már nem bírtam őket, de mondom nekem ez tetszik. majd még írok róla h mik a tapasztalataim 😉 egyébként sztem te is adj neki még egy esélyt ~16.5 óra mindössze az egy igazi junkienak nem faktor 😛 még szezonkezdet előtt le lehet darálni 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Vampire Diaries vki? most néztem meg a pilotot úgy álltam hozzá hogy ez is szar lesz mint a Twilight v hasonló vámpíros hülyeségek, de azt kell h mondjam kifejezetten tetszett, zenék nagyon jók benne történet nem a legjobb de így is átlagos felett van elena meg kurva jó bőr. asszem folytatom elvégre eddig csak 1 évadja van sok időt nem vesztek vele 😊kristof
Én a harmadik rész után egyszerűen nem tudtam tovább nézni, bár lehet, hogy adok neki még egy esélyt, mert azt mondják, hogy a közepétől elég jó. Amúgy ez pont egy Twilight illetve True Bloodos hülyeség, ugyanis vámpírok vannak benne 😀 Ez nekem kb 9 éve tetszett, akkor is a Darren Shan könyvek (bár bevallom a nagy hype után elolvastam a Twilightot és a True Bloodot is nézem, de már rohadt unalmas ez a vámpíros téma).
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Vampire Diaries vki? most néztem meg a pilotot úgy álltam hozzá hogy ez is szar lesz mint a Twilight v hasonló vámpíros hülyeségek, de azt kell h mondjam kifejezetten tetszett, zenék nagyon jók benne történet nem a legjobb de így is átlagos felett van elena meg kurva jó bőr. asszem folytatom elvégre eddig csak 1 évadja van sok időt nem vesztek vele 😊