Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
all time legrosszabb sorozat a Comedy Centralon menő "Már megint Malcolm", egyszerűen döbbenet, valaki hogy képes ezt nézni? nehogy megbántsak ám ezzel valakit 😊Hurka
kibaszottul gecinagy pedig 😀
annyira beteg, hogy hihetetlenbriareos
annyira gyerekesen szánalmas dolgok vannak benne, hogy az tényleg hihetetlen 😊Hurka
igazad van azt írta hogy gyerkesen szánalmas 😀
de te, döme és én bevédtük 😀
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
a comedyn a legjobb a malcolm in the middle, de a ligába is érdemes belenézni csak az rövidOrk
mindjárt jön hurka és lefikázza a malcolm in the middle-t h túljátszott karakterek vannak benne, pedig zseniális sori volt.
francis a kvázi külön sorozatával a sorozaton belül, Bryan Cranston mint Hal egyenesen zseniális, gyerekek k
közül meg messze Erik Per Sullivan aka Dewey viszi a prímet.
és akkor a mellékszereplőket még nem is említetttem. zseniális, na.briareos
Reese is nagyon jó karakter szerintem 😊
de nekem az volt a kedvencem, hogy hurkának nem tetszik mert gyerekes, bezzeg a dokik az nem az 😀Ork
jaja összes gyerek jó volt maga módján, főleg reese amikor megint sötétkedett 😀 (amikor sorban tanulta a számokat matek vizsgára 😀)

Hurka nem azt mondta h gyerekes, hanem h túl vannak játszva a karakterek, 😀 persze scrubsban (amit szintén nagyon szeretek) kicsit sincsenek túljátszva 😀

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Akkor megnyugodtam, hogy nem csak Nekem tetszik.
Ma lesz a Comedy Centralon. Aztén SP és Family Guy.sirarcheer
a comedyn a legjobb a malcolm in the middle, de a ligába is érdemes belenézni csak az rövidOrk
mindjárt jön hurka és lefikázza a malcolm in the middle-t h túljátszott karakterek vannak benne, pedig zseniális sori volt.
francis a kvázi külön sorozatával a sorozaton belül, Bryan Cranston mint Hal egyenesen zseniális, gyerekek k
közül meg messze Erik Per Sullivan aka Dewey viszi a prímet.
és akkor a mellékszereplőket még nem is említetttem. zseniális, na.briareos
Reese is nagyon jó karakter szerintem 😊
de nekem az volt a kedvencem, hogy hurkának nem tetszik mert gyerekes, bezzeg a dokik az nem az 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Malcolm, Earl, Dokik közűl egyik se, akkormár inkább Jim szerint a világ vagy Reba, esetleg Én kis családom. Vagy néha késő esténként van valami Mocsok macsók meséi, az is nézhető csakúgy mint a Liga. Mindez persze az etalon HIMYM mellet.
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Comedyn egyértelműen az It's Always Sunny in Philadelphia a legjobb, persze a Family Guy és a South Park mellett.barney
akartam azt is írni de az azért nagyon tapló egy sorozat 😀
igazi Politically incorrect 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Akkor megnyugodtam, hogy nem csak Nekem tetszik.
Ma lesz a Comedy Centralon. Aztén SP és Family Guy.sirarcheer
a comedyn a legjobb a malcolm in the middle, de a ligába is érdemes belenézni csak az rövidOrk
mindjárt jön hurka és lefikázza a malcolm in the middle-t h túljátszott karakterek vannak benne, pedig zseniálos sori volt.
francis a kvázi külön sorozatával a sorozaton belül, Bryan Cranston mint Hal egyenesen zseniális, gyerekek közül meg messze Erik Per Sullivan aka Dewey viszi a prímet.
és akkor a mellékszereplőket még nem is említetttem. zseniális, na.briareos
megelőztelek, na 😀 😀 😀
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Comedyn egyértelműen az It's Always Sunny in Philadelphia a legjobb, persze a Family Guy és a South Park mellett.

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Akkor megnyugodtam, hogy nem csak Nekem tetszik.
Ma lesz a Comedy Centralon. Aztén SP és Family Guy.sirarcheer
a comedyn a legjobb a malcolm in the middle, de a ligába is érdemes belenézni csak az rövidOrk
mindjárt jön hurka és lefikázza a malcolm in the middle-t h túljátszott karakterek vannak benne, pedig zseniális sori volt.
francis a kvázi külön sorozatával a sorozaton belül, Bryan Cranston mint Hal egyenesen zseniális, gyerekek k
közül meg messze Erik Per Sullivan aka Dewey viszi a prímet.
és akkor a mellékszereplőket még nem is említetttem. zseniális, na.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Akkor megnyugodtam, hogy nem csak Nekem tetszik.
Ma lesz a Comedy Centralon. Aztén SP és Family Guy.sirarcheer
a comedyn a legjobb a malcolm in the middle, de a ligába is érdemes belenézni csak az rövidOrk
Malcolm, broáf..
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Akkor megnyugodtam, hogy nem csak Nekem tetszik.
Ma lesz a Comedy Centralon. Aztén SP és Family Guy.sirarcheer
a comedyn a legjobb a malcolm in the middle, de a ligába is érdemes belenézni csak az rövidOrk
Malcolm meg Dokik nagyon agyhalottak, nem lehet sokáig bírni őket 😀

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Akkor megnyugodtam, hogy nem csak Nekem tetszik.
Ma lesz a Comedy Centralon. Aztén SP és Family Guy.sirarcheer
a comedyn a legjobb a malcolm in the middle, de a ligába is érdemes belenézni csak az rövid
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Boomtown valaki?
Lie to me a kedvenc jelenleg és nekem a Dollhouse is bejött, meg a Szar a Konnor meséi is😊, bár utóbbi inkább a nosztalgia miatt.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Jaime Pressly :o 😛 :cool:briareos

több mint 13 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Akkor megnyugodtam, hogy nem csak Nekem tetszik.
Ma lesz a Comedy Centralon. Aztén SP és Family Guy.

I wanna' that ring again!

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
pl énbriareos
alap sorozat, már ledaráltam mind a 3 évadot, de sajna nem készült belőle több, pedig imádtamHurka
4 évad készült belőleBébé
nem is tudom hogy írtam el, naturally
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Nevem Earl-t rajtam kívűl szokta valaki nézni?sirarcheer
pl énbriareos
alap sorozat, már ledaráltam mind a 3 évadot, de sajna nem készült belőle több, pedig imádtamHurka
4 évad készült belőle
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
pl énbriareos
alap sorozat, már ledaráltam mind a 3 évadot, de sajna nem készült belőle több, pedig imádtamHurka
Jaime Pressley :o 😛 :cool:briareos
ne is mondd, szó szerint óriási 😀 meg Nadine Velazquez sem rossz enyhén szólva 😛
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Nevem Earl-t rajtam kívűl szokta valaki nézni?sirarcheer
pl énbriareos
alap sorozat, már ledaráltam mind a 3 évadot, de sajna nem készült belőle több, pedig imádtamHurka
Jaime Pressly :o 😛 :cool:

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Nevem Earl-t rajtam kívűl szokta valaki nézni?sirarcheer
pl énbriareos
alap sorozat, már ledaráltam mind a 3 évadot, de sajna nem készült belőle több, pedig imádtam
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Nevem Earl-t rajtam kívűl szokta valaki nézni?sirarcheer
pl én

több mint 13 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Nevem Earl-t rajtam kívűl szokta valaki nézni?

I wanna' that ring again!

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
hibátlan rész volt minden tekintetben non stop nevetés, amit 1 percenként a ezt nem hiszem el vazze felkiáltás és visszatekerés váltott
szerelmes felmosóvödör? 😀briareos
.. és Scruffy érzelmi kitörése 😊 az kegyetlen

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
alap, bár soa-t azért írtam mert bár teljesen más, mégis vannak párhuzamok spartacussalbriareos
az első részt megnéztem a spartacusból, évad végén akartam lenyomni, aztán jött a hír a limfómáról, majd ha megvan az előzmény sorozat is, lenyomom egybe.. SoA-t meg ajánlották már, azt hiszem nekiállok majd annak is. Lassan már jegyzetelnem kell, miket nézek 😊

szerk: hozzá kell tennem, hogy a Futurama 6x10 (The Prisoner of Benda) dobogós a Farnsworth Parabox és a Roswell that ends well után 😊JSanyo
hibátlan rész volt minden tekintetben non stop nevetés, amit 1 percenként a ezt nem hiszem el vazze felkiáltás és visszatekerés váltott
szerelmes felmosóvödör? 😀

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
na akkor írok a sorozattopikba is, ősszel jön újra HIMYM és TBBT, egy kis visszatekintő

http://www.cbs.com/specials/ultimate_look_back/video/?pid=Ro6YLYt30pMx_CXE7QvYVGWewF3qfy5W - HIMYM

http://www.cbs.com/specials/ultimate_look_back/video/?pid=uj4GWHjkgcWndptnso701dkLLKfr_yhl - TBBT

remélem TBBT marad legalább ilyen jó. HIMYM meg javulhatna, 5. évadban voltak elég lapos részek
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
alap, bár soa-t azért írtam mert bár teljesen más, mégis vannak párhuzamok spartacussalbriareos
az első részt megnéztem a spartacusból, évad végén akartam lenyomni, aztán jött a hír a limfómáról, majd ha megvan az előzmény sorozat is, lenyomom egybe.. SoA-t meg ajánlották már, azt hiszem nekiállok majd annak is. Lassan már jegyzetelnem kell, miket nézek 😊

szerk: hozzá kell tennem, hogy a Futurama 6x10 (The Prisoner of Benda) dobogós a Farnsworth Parabox és a Roswell that ends well után 😊