Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
http://comment.blog.hu/2010/09/21/breaking_jj_abrams_komolyan_gondolja_a_locke_linus_sorozatot

Végreee!! Látatlanban is hatalmas sorozatterv 😀shawnka
Fuck Yeah! 😀
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
http://comment.blog.hu/2010/09/21/breaking_jj_abrams_komolyan_gondolja_a_locke_linus_sorozatot

Végreee!! Látatlanban is hatalmas sorozatterv 😀
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
House új évadjának első része megvolt. Cuddy rajongóknak nagyon ajánlom. 13 rajongóknak is; csak ők spájoljanak be a látványából....
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
http://www.imdb.com/title/tt1608180/
ma/holnap debut, tegnap láttam dolphins meccsen a reklámját, nem tűnik rossznak, első részt mindenképp megnézem 😊kristof
Chuck Lorre miatt ezt én is nagyon várom.Bébé
hát ezt nagyon nem.
melissa mccarthy-t már a gilmore girlsben is utáltam 😛

több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
http://www.imdb.com/title/tt1608180/
ma/holnap debut, tegnap láttam dolphins meccsen a reklámját, nem tűnik rossznak, első részt mindenképp megnézem 😊kristof
Chuck Lorre miatt ezt én is nagyon várom.Bébé
pedig nem lorre írja, csak producere lesz, vele próbálják eladni..

child please!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
http://www.imdb.com/title/tt1608180/
ma/holnap debut, tegnap láttam dolphins meccsen a reklámját, nem tűnik rossznak, első részt mindenképp megnézem 😊kristof
Chuck Lorre miatt ezt én is nagyon várom.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
csóró junkiek biztos idegbajt kapnak ilyenkor 😊

én szerencsés helyzetben vagyok, csak a rules of engagementet és a two and a half mant nézem.Höri
én meg ebből már egyiket sem, pedig valamilyen szinten junkie-nak számítok 😊 az új kedvencem a Louie, aminek kipróbálását nagyon ajánlom... a régebb óta futók közül a Mad Men óriási még, a negyedik évad színvonalban übereli az előző - amúgy igen jó - hármatJJ Tiller
Mad Men-t annyian ajánlják, és annyian istenítik, de annyira nem tudom rávenni magamat, hogy nézzem. Random részeket láttam, de nem jött be az a világ sajnos. Holnap tömény délutánom lesz: Chuck, House, The Event, TaaHM, Castleshawnka
mad menből most fejezem be az első évadot, nem is értem miért vártam eddig.
nem merem felsorolni hány sorozatot nézek, szerintem engem is sokkolna.
tippre olyan 25 körül

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Mai premierek:

09.20. hétfő: Chuck S4, Dancing With The Stars S11, House S7, How I Met Your Mother S6, Rules of Engagement S5, The Event S1, Lone Star S1, Two and a Half Men S8, Mike & Molly S1, Chase S1, Hawaii Five-O S1, Castle S3shawnka
csóró junkiek biztos idegbajt kapnak ilyenkor 😊

én szerencsés helyzetben vagyok, csak a rules of engagementet és a two and a half mant nézem.Höri
Igen, én ebből nézem a Houset, HIMYMet, Rules of Engagementet, elkezdem az Eventet, Two and a Half Mant nézem meg a Castlet is.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
biztos én vagyok túlzottan rendmániás, de én egy sorozatból sem tudnék csak úgy random részeket megnézni, vagy elkezdem a legelsőtől vagy annál, esetkeg a másodiknál feladom... JJ Tiller
Szerintem egy sorinak azért figyelnie kell arra, hogy ha valaki véletlenül belefut egy-egy részbe, akkor berántsa, és elkezdje érdekelni. A pilot volt az egyik, amit láttam, meg utána valami évközbeni rész, dehát nem lehet nézni mindent...van, aki utálta a Lostot, mégis mekkora istenkirály franchise volt 😀shawnka
soha nem láttam egyetlen lost részt sem 😛

nem értek azzal, amit mondasz, én az olyan sorozatokat imádom, ahol van karakterfejlődés és kibontakozik egy történet, ami viszont nem rugaszkodik el a valóságtól... még a vígjátékoknál is ilyen konzervatív vagyok 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.imdb.com/title/tt1608180/
ma/holnap debut, tegnap láttam dolphins meccsen a reklámját, nem tűnik rossznak, első részt mindenképp megnézem 😊
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
biztos én vagyok túlzottan rendmániás, de én egy sorozatból sem tudnék csak úgy random részeket megnézni, vagy elkezdem a legelsőtől vagy annál, esetkeg a másodiknál feladom... JJ Tiller
Szerintem egy sorinak azért figyelnie kell arra, hogy ha valaki véletlenül belefut egy-egy részbe, akkor berántsa, és elkezdje érdekelni. A pilot volt az egyik, amit láttam, meg utána valami évközbeni rész, dehát nem lehet nézni mindent...van, aki utálta a Lostot, mégis mekkora istenkirály franchise volt 😀
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
csóró junkiek biztos idegbajt kapnak ilyenkor 😊

én szerencsés helyzetben vagyok, csak a rules of engagementet és a two and a half mant nézem.Höri
én meg ebből már egyiket sem, pedig valamilyen szinten junkie-nak számítok 😊 az új kedvencem a Louie, aminek kipróbálását nagyon ajánlom... a régebb óta futók közül a Mad Men óriási még, a negyedik évad színvonalban übereli az előző - amúgy igen jó - hármatJJ Tiller
Mad Men-t annyian ajánlják, és annyian istenítik, de annyira nem tudom rávenni magamat, hogy nézzem. Random részeket láttam, de nem jött be az a világ sajnos. Holnap tömény délutánom lesz: Chuck, House, The Event, TaaHM, Castleshawnka
biztos én vagyok túlzottan rendmániás, de én egy sorozatból sem tudnék csak úgy random részeket megnézni, vagy elkezdem a legelsőtől vagy annál, esetkeg a másodiknál feladom... a Mad Men meg pláne nem olyan, hogy csak úgy találomra belepillantson az ember egy epizódba

a Rescue Me utolsó előtti évada is parádés lett amúgy, bár ahogy magamban számolgatok, tényleg egyre kevesebb újba kezdek bele és a régiek is csak egyre fogynak 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
Mai premierek:

09.20. hétfő: Chuck S4, Dancing With The Stars S11, House S7, How I Met Your Mother S6, Rules of Engagement S5, The Event S1, Lone Star S1, Two and a Half Men S8, Mike & Molly S1, Chase S1, Hawaii Five-O S1, Castle S3shawnka
csóró junkiek biztos idegbajt kapnak ilyenkor 😊

én szerencsés helyzetben vagyok, csak a rules of engagementet és a two and a half mant nézem.Höri
én meg ebből már egyiket sem, pedig valamilyen szinten junkie-nak számítok 😊 az új kedvencem a Louie, aminek kipróbálását nagyon ajánlom... a régebb óta futók közül a Mad Men óriási még, a negyedik évad színvonalban übereli az előző - amúgy igen jó - hármatJJ Tiller
Mad Men-t annyian ajánlják, és annyian istenítik, de annyira nem tudom rávenni magamat, hogy nézzem. Random részeket láttam, de nem jött be az a világ sajnos. Holnap tömény délutánom lesz: Chuck, House, The Event, TaaHM, Castle
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
Mai premierek:

09.20. hétfő: Chuck S4, Dancing With The Stars S11, House S7, How I Met Your Mother S6, Rules of Engagement S5, The Event S1, Lone Star S1, Two and a Half Men S8, Mike & Molly S1, Chase S1, Hawaii Five-O S1, Castle S3shawnka
csóró junkiek biztos idegbajt kapnak ilyenkor 😊

én szerencsés helyzetben vagyok, csak a rules of engagementet és a two and a half mant nézem.Höri
én meg ebből már egyiket sem, pedig valamilyen szinten junkie-nak számítok 😊 az új kedvencem a Louie, aminek kipróbálását nagyon ajánlom... a régebb óta futók közül a Mad Men óriási még, a negyedik évad színvonalban übereli az előző - amúgy igen jó - hármat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Ma (holnap) HIMYM szezonkezdés. Alig várom(juk) 😊Gabesz92
úgybiza

kíváncsi vagyok lesz-e Eriksen gyerek, vagy legalább terhesség
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mai premierek:

09.20. hétfő: Chuck S4, Dancing With The Stars S11, House S7, How I Met Your Mother S6, Rules of Engagement S5, The Event S1, Lone Star S1, Two and a Half Men S8, Mike & Molly S1, Chase S1, Hawaii Five-O S1, Castle S3shawnka
csóró junkiek biztos idegbajt kapnak ilyenkor 😊

én szerencsés helyzetben vagyok, csak a rules of engagementet és a two and a half mant nézem.

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
Mai premierek:

09.20. hétfő: Chuck S4, Dancing With The Stars S11, House S7, How I Met Your Mother S6, Rules of Engagement S5, The Event S1, Lone Star S1, Two and a Half Men S8, Mike & Molly S1, Chase S1, Hawaii Five-O S1, Castle S3
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Ma (holnap) HIMYM szezonkezdés. Alig várom(juk) 😊

több mint 13 éve
Seventh Son 84 — Patriots fan
Bréking nyúz: Andy Whitfield-nek keményebb rákkezelésre lesz szüksége, így tovább csúszik a Spartacus 2. évad forgatásának kezdete 😕

http://www.sorozatjunkie.hu/2010/09/18/breking-andy-whitfield-nem-ter-vissza/shawnka
Ne már, így is elég messze volt a második évad 😕 Jobbulást neki!barney
Most végeztem az első évaddal.
Az első rész nézése közben a gondolatom majdnem határozott kijelentéssé lényegült: ez nálam paródia. 😊 Kellett szoknom ezt a világot, aztán sikerült is (azt hiszem,h ebben segítettek a cicik meg a sunák is). Jupiter pöcsére mondom,h ez szórakoztató. 10-ből 9 pont nálam.

Nagyon remélem, Andy Whitfield felülkerekedik a betegségen!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A FNL 5. évadját tényleg okt. 28-án kezdik az USA-ban?JC6
mindig a directv adja ősszel, majd tavasszal ugyanazt megismétli hétről-hétre az nbc.
szóval igen.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A FNL 5. évadját tényleg okt. 28-án kezdik az USA-ban?
több mint 13 éve
Tomeee 753
Bria után most már énis mindenkinek csak ajánlom a Sons of Anarchy-t, nem fogtok csalódni. Niners az isten 😀

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
most esik csak le, jövő héten HIMYM és TBBT évadnyitány 😊konqueror
1 hétre rá meg Dexter 😊braxa88
hát én abban megrekedtem, kereken az első évad után. nem is értem miértkonqueror
nagy hiba
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
most esik csak le, jövő héten HIMYM és TBBT évadnyitány 😊konqueror
1 hétre rá meg Dexter 😊braxa88
hát én abban megrekedtem, kereken az első évad után. nem is értem miért
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
most esik csak le, jövő héten HIMYM és TBBT évadnyitány 😊konqueror
1 hétre rá meg Dexter 😊