Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 13 éve
gsn 3 548
Fringe s3 premier is letudva. Sokat vártam a 2. évad fináléja után, de ez most olyan semmilyen volt. Egyedül Olivia lassú transzformálódása tetszett, de ennyi.shawnka
Nagyon furcsa ez a sorozat. Az első évad volt a top, utána olyan nem tudtuk, mit kellene kezdeni a dologgal jellege lett. Az első évadot vitték a rejtélyes szálak, az observer. A második évad egyes részeiben inkább olyan volt, mintha átváltott volna olyan sorozattá, ahol egy kihagyott résszel nem veszít semmit a néző, volt egy valamilyen "természetfeletti" eset, azt nyomozták. Aztán a végébe belesűrítettek annyi eseményt, ami előtte tíz részben volt együttvéve, hogy mégis történjen valami, ami előre viszi a sorozatot... Most meg kezdődik egy olyan dolog, ahol eltűnnek majd a "természetfeletti" esetek, és hirtelen a karakterekre fókuszálnak a két világ viszonylatában, illetve az ő szerepükre egy nekem már határon túlmenő, univerzumok közötti háborúban, illetve annak kivitelezésében/megelőzésében. Az első évad nagyon jó volt, azóta folyamatos downhill a koncepció miatt (még ha a második évad vége azért tetszett is, mert legalább végre történt valami).

Boardwalk Empire viszont nagyon tetszett, illetve az Eventet is megnézem még majd, ha lesz időm.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
Fringe s3 premier is letudva. Sokat vártam a 2. évad fináléja után, de ez most olyan semmilyen volt. Egyedül Olivia lassú transzformálódása tetszett, de ennyi.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
a 3 sitcomból, amit nézek (HIMYM, TBBT, Community) nekem messze a Community jött be a legjobban. kemény kezdés volt, teljesen jó hangulat, tbbt sem volt rossz, himym viszont mosoly se..brk
ez már évek óta így van... annyira divat lett a himym-t nézni, hogy az már fáj, pedig rég kifulladt az a sorozat
mondjuk a legtöbb sitcomnál egyértelműen az első két évad a legütősebb, csak a legnagyobbaknál akad erre kivétel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
a 3 sitcomból, amit nézek (HIMYM, TBBT, Community) nekem messze a Community jött be a legjobban. kemény kezdés volt, teljesen jó hangulat, tbbt sem volt rossz, himym viszont mosoly se.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
ma évadnyitány
http://www.youtube.com/watch?v=lhTSfOZUNLo&feature=relatedkonqueror
BAZINGA! ! ! ! ! ! !
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
ma évadnyitány
http://www.youtube.com/watch?v=lhTSfOZUNLo&feature=related
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Új Bear Gryls MOST! 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
The Event pilot megvolt. Hát, ez az összevissza ugrálás biztos sokaknak nem tetszett, de teljesen követhető volt. Kaptunk 14 kérdést legalább, 1 rohadt nagy cliffhangert. Lost-utódnak mondják, nem elképzelhetetlen, hogy az is lesz..csak az NBC el ne kúrja, ahogy azt szokta a sorozataival(lásd Heroes). Jövő hétre megvettek.shawnka
Nekem bejött, jó lesz Lost utódnak.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
The Event pilot megvolt. Hát, ez az összevissza ugrálás biztos sokaknak nem tetszett, de teljesen követhető volt. Kaptunk 14 kérdést legalább, 1 rohadt nagy cliffhangert. Lost-utódnak mondják, nem elképzelhetetlen, hogy az is lesz..csak az NBC el ne kúrja, ahogy azt szokta a sorozataival(lásd Heroes). Jövő hétre megvettek.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
House új évadjának első része megvolt. Cuddy rajongóknak nagyon ajánlom. 13 rajongóknak is; csak ők spájoljanak be a látványából....iktriad
Wilde a leggyengébb láncszem az egész sorozatban (mármint szakmailag 😊 ), nem fog hiányozni. Bár ezek a limonádé érzelgős részek már elég komikusak az eredeti Househoz képest, de Cuddy miatt azért megéri nézni 😀
Jakehomer
13 még visszajön. Igaz nem mostanában; de még ebben a szezonban.
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
House új évadjának első része megvolt. Cuddy rajongóknak nagyon ajánlom. 13 rajongóknak is; csak ők spájoljanak be a látványából....iktriad
Wilde a leggyengébb láncszem az egész sorozatban (mármint szakmailag 😊 ), nem fog hiányozni. Bár ezek a limonádé érzelgős részek már elég komikusak az eredeti Househoz képest, de Cuddy miatt azért megéri nézni 😀

Megnéztem a Lone Star pilotot és csak egy kérdésem van: Miért, Tyra, miért? Egy ilyen unalmas, szar karaktert Tyra után... BS.

Perception is reality.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
nkóron már fen van angolul, de szerintem megvárom a magyart.
felirat még nincsharomt
nkór + magyar felirat, amatőr vazze 😛

eztv.it és addic7ed.com FTW 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Előbb-utóbb tuti lesz, de szerintem kizárt, hogy Pacific-szerű gyorsasággal. (Már be is rendelte a 2. évadot az HBO.)marci
Lesz, junkien már hónapokkal ezelőtt kellett neki nevet választani. Nem akarok hülyeséget mondani, de szerintem elég korán.tenorx
Asszem már meg is van a magyar neve, az HBO magyar honlapján Gengszterkorzó néven említették. Gondolom azért írnak ott róla, mert az HBO On Demand cuccán már itthon is lehet nézni. Szóval minden jel arra mutat, hogy nem fognak tökölni vele. 😊marci
nkóron már fen van angolul, de szerintem megvárom a magyart.
felirat még nincs
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
na megvolt a HIMYM s06e01

hát továbbra sem tudom ki lesz a mother 😀 de a jelenetért megérte 😛konqueror
Jaja, nekem tetszett maga a rész is, nem csak A jelenet 😛

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ez egyből lesz magyar szinkronosan az HBO-n?

Mondjuk én Buschemit nem szeretem, de erre a cuccra tuti benevezek. Mostanában a House-on kívül úgy sincs semmi ami megfognaharomt
Előbb-utóbb tuti lesz, de szerintem kizárt, hogy Pacific-szerű gyorsasággal. (Már be is rendelte a 2. évadot az HBO.)marci
Lesz, junkien már hónapokkal ezelőtt kellett neki nevet választani. Nem akarok hülyeséget mondani, de szerintem elég korán.tenorx
Asszem már meg is van a magyar neve, az HBO magyar honlapján Gengszterkorzó néven említették. Gondolom azért írnak ott róla, mert az HBO On Demand cuccán már itthon is lehet nézni. Szóval minden jel arra mutat, hogy nem fognak tökölni vele. 😊
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Rohadtul hiányzott már a Chuck 😀 Most jön a Castle.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Nekem nagyon tetszett a pilot, pedig tartottam tőle (Scorcese, töménytelen pénz, Maffiózók-forgatókönyvíró, túlságosan is tuti volt), de Buscemi korrekt, a fiatal csávó korrekt, az Al Capone-t játszó faszit imádom a Guy Ritchie-filmekből, szóval alig várom a jövő hétfőt. 😊

szerk.: Ahogy nézem Scorcese után is jó nevek fognak rendezni (ahogy Sixx is írta). Egyik a Mad Men-pilotot jegyzi, egy másik a Rubicon-pilotot, egy harmadik szakajtónyi Maffiózók-részt, szóval jó lesz ez. 😊marci
Ez egyből lesz magyar szinkronosan az HBO-n?

Mondjuk én Buschemit nem szeretem, de erre a cuccra tuti benevezek. Mostanában a House-on kívül úgy sincs semmi ami megfognaharomt
Előbb-utóbb tuti lesz, de szerintem kizárt, hogy Pacific-szerű gyorsasággal. (Már be is rendelte a 2. évadot az HBO.)marci
Lesz, junkien már hónapokkal ezelőtt kellett neki nevet választani. Nem akarok hülyeséget mondani, de szerintem elég korán.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
Mai adag:

09.21. kedd: The Biggest Loser S10, Glee S2, NCIS S8, NCIS: Los Angeles S2 , Raising Hope S1, Running Wilde S1, Detroit 1-8-7 S1,
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
Hawaii5-O-t vki megnézte? szép nézettséget hozott de engem a promók csak elriasztottak 😀kristof
holnapra van betervezve nálam, majd akkor megmondom 😀
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ez kötelező darab lesz: http://comment.blog.hu/2010/09/21/boardwalk_empire_elore_kurvak_gengszterekDzsokijuing
Nekem nagyon tetszett a pilot, pedig tartottam tőle (Scorcese, töménytelen pénz, Maffiózók-forgatókönyvíró, túlságosan is tuti volt), de Buscemi korrekt, a fiatal csávó korrekt, az Al Capone-t játszó faszit imádom a Guy Ritchie-filmekből, szóval alig várom a jövő hétfőt. 😊

szerk.: Ahogy nézem Scorcese után is jó nevek fognak rendezni (ahogy Sixx is írta). Egyik a Mad Men-pilotot jegyzi, egy másik a Rubicon-pilotot, egy harmadik szakajtónyi Maffiózók-részt, szóval jó lesz ez. 😊marci
Ez egyből lesz magyar szinkronosan az HBO-n?

Mondjuk én Buschemit nem szeretem, de erre a cuccra tuti benevezek. Mostanában a House-on kívül úgy sincs semmi ami megfognaharomt
Előbb-utóbb tuti lesz, de szerintem kizárt, hogy Pacific-szerű gyorsasággal. (Már be is rendelte a 2. évadot az HBO.)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez kötelező darab lesz: http://comment.blog.hu/2010/09/21/boardwalk_empire_elore_kurvak_gengszterekDzsokijuing
Nekem nagyon tetszett a pilot, pedig tartottam tőle (Scorcese, töménytelen pénz, Maffiózók-forgatókönyvíró, túlságosan is tuti volt), de Buscemi korrekt, a fiatal csávó korrekt, az Al Capone-t játszó faszit imádom a Guy Ritchie-filmekből, szóval alig várom a jövő hétfőt. 😊

szerk.: Ahogy nézem Scorcese után is jó nevek fognak rendezni (ahogy Sixx is írta). Egyik a Mad Men-pilotot jegyzi, egy másik a Rubicon-pilotot, egy harmadik szakajtónyi Maffiózók-részt, szóval jó lesz ez. 😊marci
Ez egyből lesz magyar szinkronosan az HBO-n?

Mondjuk én Buschemit nem szeretem, de erre a cuccra tuti benevezek. Mostanában a House-on kívül úgy sincs semmi ami megfogna
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
na megvolt a HIMYM s06e01

hát továbbra sem tudom ki lesz a mother 😀 de a jelenetért megérte 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hawaii5-O-t vki megnézte? szép nézettséget hozott de engem a promók csak elriasztottak 😀
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ez kötelező darab lesz: http://comment.blog.hu/2010/09/21/boardwalk_empire_elore_kurvak_gengszterekDzsokijuing
Nekem nagyon tetszett a pilot, pedig tartottam tőle (Scorcese, töménytelen pénz, Maffiózók-forgatókönyvíró, túlságosan is tuti volt), de Buscemi korrekt, a fiatal csávó korrekt, az Al Capone-t játszó faszit imádom a Guy Ritchie-filmekből, szóval alig várom a jövő hétfőt. 😊

szerk.: Ahogy nézem Scorcese után is jó nevek fognak rendezni (ahogy Sixx is írta). Egyik a Mad Men-pilotot jegyzi, egy másik a Rubicon-pilotot, egy harmadik szakajtónyi Maffiózók-részt, szóval jó lesz ez. 😊
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 145 — Saturday Night Lights
Ez kötelező darab lesz: http://comment.blog.hu/2010/09/21/boardwalk_empire_elore_kurvak_gengszterek

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)