Tenisz

15 feliratkozó

több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Djoko jol sem jatszott. 1.szett elpancserkodva Fucsovics reszerol, de a 2. es 3. ban sem tett semmi kulonlegeset. A meccs elott Djoko nyilatkozata teljesen arulkodo volt Fucsovicsrol, kotelezo udvariaskodas, de nincs igazi hibaja, de fegyvere sem.
Lemaradt, rossz labmunka mintha gyengen jottek volna a labdak.

A meccs legjobb resze az volt amikor a FM baratnojet bemutattak akarmi Anett es egy teniszezonek remek ha jo a kapcsolata Anettel.
több mint 2 éve
Cubehor Los Angeles Rams 310
 24.hu/sport/2021/07/06/wimbledon-emma-raducanu-ajla-tomljanovic-john-mcenroe-komment/

jó, hát McEnroe mindig is paraszt volt, és ez a korral csak súlyosbodik általában.
no de ha ejti a BBC, legfeljebb valamelyik amerikai adó majd szerződteti.
slowmotion
Van olyan amerikai csatorna, ahol nem szakért Johnny Mac ?
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Visszatérve Marcira, nem egészen értettem a stratégiát. Djoko ellen egyetlen esélyed van, ha nem vagy a Nadal - Federer párosból valaki - hogy lerohanod. Vagy megvered 3:0-ra vagy kikapsz. És amúgy amit Schwartzman ellen csinált Marci, az kellett volna ide is. Bátor, gyors-rövid, erős labdamenetek, agresszió. Na most ebből 0 volt 😊 lehet mondani, hogy a szerb ennyit hagyott, de ez csak részben igaz, agresszív játéknak a nyomát se láttam, ehelyett belement az alapvonali játékba, meg a szép, nyugodt hosszú game-ekbe - márpedig ebben - is - verhetetlen Djoko. Kicsit úgy éreztem, hogy felment, tisztességgel kikapott és ennyi, igazából nem éreztem, hogy elhitte egy másodpercre is, hogy nyerhet. Lehet elkészült az erejével, vagy csak simán megelégedett ezzel a 8 köze jutással, nem tudom. Mindenesetre szép volt így is, nagy gratula 😊
MC12
Én azt reméltem, hogy nyom egy bátor szerva-röpte játékot, megpróbálja leütni Djokovicot a pályáról, aztán vagy sikerül vagy nem.
De meg se próbálta, belesétált a szerb utcájába, onnan meg nem tudott, nem tudhatott jól kijönni. Ez van.

De arról nem Djoko tehet, ha nem jön szembe erős ellenfél, mert egy gyengébtől korábban kikap. Akkor lehet ezen a héten a gyengébb az erősebb.

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 867
És persze a szerbnek újabb ajándék GS 😡
warr_b
Ruhellem de miért lenne ajándék?
Negritis
Az első három (!!) meccse top 100 -on kívüli játékosokkal volt, Garin a 20. De ő salak menő, és ő is vicc ágon jutott el Djokoig, aztán Marci most meg Sapo. Szerintem soha nemjutott ilyen könnyű ágról senki döntőbe, vagy legalább elődöntőbe. Sapo meglephetné egyébként, kedvelem, bitang jól szervál, igyekszik gyorsan lezárni a játékot és erős.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 867
Visszatérve Marcira, nem egészen értettem a stratégiát. Djoko ellen egyetlen esélyed van, ha nem vagy a Nadal - Federer párosból valaki - hogy lerohanod. Vagy megvered 3:0-ra vagy kikapsz. És amúgy amit Schwartzman ellen csinált Marci, az kellett volna ide is. Bátor, gyors-rövid, erős labdamenetek, agresszió. Na most ebből 0 volt 😊 lehet mondani, hogy a szerb ennyit hagyott, de ez csak részben igaz, agresszív játéknak a nyomát se láttam, ehelyett belement az alapvonali játékba, meg a szép, nyugodt hosszú game-ekbe - márpedig ebben - is - verhetetlen Djoko. Kicsit úgy éreztem, hogy felment, tisztességgel kikapott és ennyi, igazából nem éreztem, hogy elhitte egy másodpercre is, hogy nyerhet. Lehet elkészült az erejével, vagy csak simán megelégedett ezzel a 8 köze jutással, nem tudom. Mindenesetre szép volt így is, nagy gratula 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 027 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
És persze a szerbnek újabb ajándék GS 😡
warr_b
Ruhellem de miért lenne ajándék?
Negritis
Draper (wc)
Anderson (-)
Kudla (-)
Garmin (17.)
Fucsovics (-)
Shapovalov (10.)

Roppant veretes ellenfelek, ezeket kis túlzással én is megverném, ha nem 10 éve teniszeztem volna utoljára. Erre mondtam hogy ajándék, ennél könnyedébben nem nagyon lehet egy GS tornán végigmenni. Persze, világelső meg első kiemelt, de azért nah. Még csak meg se kell izzadnia.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 417 — The Mathematician
És persze a szerbnek újabb ajándék GS 😡
warr_b
Ruhellem de miért lenne ajándék?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 027 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
És persze a szerbnek újabb ajándék GS 😡


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 027 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Asszem lassan Rozsénak is be kell látnia, hogy nagyjából lefőtt a kávé...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
 index.hu/sport/tenisz/2021/07/07/wimbledon-roger-federer-hubert-hurkacz/

Ejj Fedex Fedex..... 😕 bezzeg Marci ellen tuti top formát hozott volna....
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Azt hiszem, ma nem fogunk pezsgőt bontani. (Legalábbis nem Fucsovics miatt.)
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 867
Hát, eddig nincs sok köszönet benne.
nagylaza
Nem lett olyan csúnya, de egyelőre látszódik az osztálykülönbség - ami abszolút várható volt.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Hát, eddig nincs sok köszönet benne.
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
Nem adja Fucsovics meccsét az Eurosport? Létezik?
De. Adják. Rossz csatornán voltam.
nagylaza
dehogynem, E2-n megy
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Nem adja Fucsovics meccsét az Eurosport? Létezik?
De. Adják. Rossz csatornán voltam.

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Egész nap szabadságon vagyok csak 13:20 és 16:30 között van programom , mikorra rakják Fucso meccset ezek a nyomik?…
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 657
En irtam hogy Federer hiaba oreg itt es foleg itt o az egyik legjobb. Bar meg mindig tartom hogy Berrettini lesz innen a dontos. De o ellene is elonyben lesz mentalisan az elejen es ha ki tudja hasznalni akkor johet a donto. Egy tenyleg epic visszavago Djoko-val.
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 657
És Federernek nem kell aggódnia Medvedev ellen.
Egy Fucsovics-Federer döntő eléggé epic lenne.
Sobri Jóska
Egy csomo challenger tornan ossze is johetne.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
 24.hu/sport/2021/07/06/wimbledon-emma-raducanu-ajla-tomljanovic-john-mcenroe-komment/

jó, hát McEnroe mindig is paraszt volt, és ez a korral csak súlyosbodik általában.
no de ha ejti a BBC, legfeljebb valamelyik amerikai adó majd szerződteti.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Megszülték: holnap 1/2 3-kor kezdődik Fucso meccse.
nagylaza
Hogy rohadnának meg.
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
És Federernek nem kell aggódnia Medvedev ellen.
Egy Fucsovics-Federer döntő eléggé epic lenne.

több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Megszülték: holnap 1/2 3-kor kezdődik Fucso meccse.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
De legalább tud mókásat nyilatkozni 😀
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Rózsaszín trikó a Giro-n, negyeddöntő Wimbledonban, mi lesz a következő korábban elképzelhetetlen magyar sportsiker? Olimpiai aranyérem trambulinon?
r.baggio
Kijutás a focsivébére
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Most jutottam hozzá: bár csak a végét tudtam rendesen nézni, hatalmas grat Fucsovicsnak! Elszoktam már tőle, hogy magyar teniszező éles helyzetben hosszú labdameneteket nyer. Nagyon sajnálom, hogy nem hat-hét évvel ezelőtt sikerült ezt a tudást és formát kihozni belőle, akkor simán válhatott volna belőle top10 játékos. Félek, hogy már késő, de ne legyen igazam.
Ha pedig Djokót is kiverné... (Álmodik a nyomor.)