Tenisz

15 feliratkozó

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kyrgios tehetsége alapján világelső lehetne, őt ha valaki fejben rendbe tudná tenni komoly sikereket érhetne el. Serenát mondjuk nyugodtan indíthatnák a férfi mezőnyben Murray helyett, egy kisebb gorilla az a nő.
Hendrix
Kyrgios nem egy stressz alatt megtörő valaki, vagy egy vesztes típus, hanem egy gyakorló elmebajos szerintem, nincs ember, aki össze tudná rakni fejben. Kár érte.
somoskovig
"If, if, if. Doesn’t exist."
Nadal nyilatkozatanak egy resze a mult heti meccsuk utan, amikor arrol kerdeztek, hogy Kyrgios nyerhet-e GS-t ha fejben osszekapja magat. Persze azt is elmondta h elkepesztoen tehetseges, de akkor is ez a lenyeg.

"Yeah, I mean, I know what I’m capable of,’ he said. ‘Just depends. I’m a great tennis player, but I don’t do the other stuff. I’m not the most professional guy. I won’t train day in, day out. I won’t show up every day.

‘So there’s a lot of things I need to improve on to get to that level that Rafa brings, Novak, Roger have been doing for so long. Just depends how bad I want it."

Kyrgios reakcioja masnap

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Kyrgios tehetsége alapján világelső lehetne, őt ha valaki fejben rendbe tudná tenni komoly sikereket érhetne el. Serenát mondjuk nyugodtan indíthatnák a férfi mezőnyben Murray helyett, egy kisebb gorilla az a nő.
Hendrix
Kyrgios nem egy stressz alatt megtörő valaki, vagy egy vesztes típus, hanem egy gyakorló elmebajos szerintem, nincs ember, aki össze tudná rakni fejben. Kár érte.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ferererre viszont egyből rákattantam, így azóta amióta ő van, ismét nem tudom unni a teniszt. Ha viszont nem csípném a Federer, Nadal, Djokovic hármasból egyiket sem (Djokovicot is bírom egyébként - ha nem Fereder ellen játszik 😊 ) -, akkor szerintem én is nagyon unnám a jelenlegi teniszt.peterk2005
Aki utánam csinálja, hogy 1 mondatban háromszor háromféleképpen írja le Federer nevét, úgy, hogy még a fanjának is nevezi magát, az kap tőlem egy fagyit. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Kyrgios tehetsége alapján világelső lehetne, őt ha valaki fejben rendbe tudná tenni komoly sikereket érhetne el. Serenát mondjuk nyugodtan indíthatnák a férfi mezőnyben Murray helyett, egy kisebb gorilla az a nő.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én mindent elismerek, azt is, h szakmailag nem konyítok a teniszhez, de számomra a férfi teniszben Federer feltűnése előtti 3-4 év volt a legjobb. Ez nem Federer ellen irányul, egyszerűen akkoriban úgy ültél le egy torna elé, h 10-15-en GS-et nyerhetnek. Első fordulótól tét volt. Safin 2000-es és Roddick 2003-as US Open sikere között 13 GS-ből 11-en különböző győztest avattak. És a 26 döntős helyen is 18-an osztoztak. Nekem azok az évek voltak az "aranykor".dawyd728
Teljesen megértem, nagyon sok sportággal ugyanígy vagyok. Nincs annál unalmasabb, ha nem vagy "invesztált" egy sportágban (értsd nincs komoly kedvenced), és a sportágat 1-2 ember dominálja. Ezért nem nézek jó ideje lényegében egyáltalán pl. forma1-et. Annak idején Piquet-től, Proston, Senna-n ás Schumacherig, sőt még később is a korai Kimiig, Alonso időkig mindig volt kedvencem. Tudtam kiért és ki ellen szurkolni. Manapság nincs kedvencem, és dögunalom is lett az egész. Csak azok a futamok izgalmasak, ahol esik az eső vagy valami felkavarja a normális rendet.

Én is a McEnroe, Lendl, Connors időkben kezdtem teniszt nézni - mennyi "vén f*sz" van már közöttünk tojásfoci fanok között is basszus 😊 Ők - majdnem - ugyanúgy dominálták a korszakukat, mint ma Federerék, de mivel mindig volt kedvencem, sosem untam. A Sampras éveket viszont igen - azok az évek ki is maradtak, sok-sok grand slamet kihagytam -, mert Sampras nem tudott közel férkőzni hozzám, hiába volt nagyon jó. Agassi meg egyedül kevés volt. 😊 Ferererre viszont egyből rákattantam, így azóta amióta ő van, ismét nem tudom unni a teniszt. Ha viszont nem csípném a Federer, Nadal, Djokovic hármasból egyiket sem (Djokovicot is bírom egyébként - ha nem Fereder ellen játszik 😊 ) -, akkor szerintem én is nagyon unnám a jelenlegi teniszt.

(Én a női tenisszel vagyok hasonlóan, mint te a férfivel. Amióta nincs Evert-Lloyd, Navratilova, Graf, Seles, Hingis, Sabatini, azóta - a Szávay Ágis pár évet kivéve - lényegében nem nézek női teniszt. A Sharapova, Williams testvérek nem tudtak hozzám közel kerülni, és mivel rivális se nagyon volt, így uncsi lett. Akkor ragadtam néha a képernyő előtt, amikor még Ana Ivanovic jó volt, de őszintén szólva nem a tenisze miatt. 😀 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csoda mindket ember! Mindig is Federer fan voltam, de Nadal is ugyan ugy legenda meg all time egyik legjobb.


Djokot nem szerettem soha a harmasbol mert sztem arrogans es nala tobbszor elojottek a kifogasok egy egy zako utan. Ettol fuggetlenul o is ugyan ugy legenda, tudasa es eredmenyei alapjan.

Az a nem mindegy, hogy Fed par het mulva tolti a 38at!

Szerencsesek vagyunk hogy CR es Messi mellett oket is lathattuk teljes karrierjuk soran!
Borbinho
És én még a Becker-Edberg és Sampras-Agassi csörtéket is láttam. 😛

De a legnagyobb sztori valóban Ivanisevic győzelme volt visszavonulása előtt. (Vagy szinte utána, világranglista 125-ként, sérülés után, úgy, hogy korábban egyéniben egy GS-t se tudott behúzni.)
Kb. mint Vinokurov londoni olimpiai győzelme bringában.
Bár nekem Vino a top1 átélt sportélmény, de Goran is top10-es szorosan mögötte.
Sobri Jóska
Én még Borgot és McEnroe-t meg Connors-t is... 😕 1979-ben egy Tanner elleni döntővel kezdtem gyerekként a tenisz nézését...
Burkus
No aki mondjuk Margaret Court látta játszani, az nyert 😊 😛

Én is Edbergéken szocializálódtam, nekem Edberg az örök kedvenc.
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Csoda mindket ember! Mindig is Federer fan voltam, de Nadal is ugyan ugy legenda meg all time egyik legjobb.


Djokot nem szerettem soha a harmasbol mert sztem arrogans es nala tobbszor elojottek a kifogasok egy egy zako utan. Ettol fuggetlenul o is ugyan ugy legenda, tudasa es eredmenyei alapjan.

Az a nem mindegy, hogy Fed par het mulva tolti a 38at!

Szerencsesek vagyunk hogy CR es Messi mellett oket is lathattuk teljes karrierjuk soran!
Borbinho
És én még a Becker-Edberg és Sampras-Agassi csörtéket is láttam. 😛

De a legnagyobb sztori valóban Ivanisevic győzelme volt visszavonulása előtt. (Vagy szinte utána, világranglista 125-ként, sérülés után, úgy, hogy korábban egyéniben egy GS-t se tudott behúzni.)
Kb. mint Vinokurov londoni olimpiai győzelme bringában.
Bár nekem Vino a top1 átélt sportélmény, de Goran is top10-es szorosan mögötte.
Sobri Jóska
Én még Borgot és McEnroe-t meg Connors-t is... 😕 1979-ben egy Tanner elleni döntővel kezdtem gyerekként a tenisz nézését...
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Csoda mindket ember! Mindig is Federer fan voltam, de Nadal is ugyan ugy legenda meg all time egyik legjobb.


Djokot nem szerettem soha a harmasbol mert sztem arrogans es nala tobbszor elojottek a kifogasok egy egy zako utan. Ettol fuggetlenul o is ugyan ugy legenda, tudasa es eredmenyei alapjan.

Az a nem mindegy, hogy Fed par het mulva tolti a 38at!

Szerencsesek vagyunk hogy CR es Messi mellett oket is lathattuk teljes karrierjuk soran!
Borbinho
És én még a Becker-Edberg és Sampras-Agassi csörtéket is láttam. 😛

De a legnagyobb sztori valóban Ivanisevic győzelme volt visszavonulása előtt. (Vagy szinte utána, világranglista 125-ként, sérülés után, úgy, hogy korábban egyéniben egy GS-t se tudott behúzni.)
Kb. mint Vinokurov londoni olimpiai győzelme bringában.
Bár nekem Vino a top1 átélt sportélmény, de Goran is top10-es szorosan mögötte.

több mint 4 éve
dawyd728 3 696
Én mindent elismerek, azt is, h szakmailag nem konyítok a teniszhez, de számomra a férfi teniszben Federer feltűnése előtti 3-4 év volt a legjobb. Ez nem Federer ellen irányul, egyszerűen akkoriban úgy ültél le egy torna elé, h 10-15-en GS-et nyerhetnek. Első fordulótól tét volt. Safin 2000-es és Roddick 2003-as US Open sikere között 13 GS-ből 11-en különböző győztest avattak. És a 26 döntős helyen is 18-an osztoztak.
Nekem azok az évek voltak az "aranykor".

Pl azóta nézek szignifikánsan kevesebb teniszt. A döntőket próbálom követni, de a top 3-ból senki se szimpatikus. Korábban, Blake, Gonzalez, manapság Stan, Del Potro, akik iránt érzelmileg invesztált vagyok. Mondjuk egy prime Nole elleni győzelem örök emlék marad, de míg mondjuk mai napig emlékszem Thomas Johansson győzelmére, vagy Ivanisevic szabadkártyás győzelmére, addig manapság ki az, aki a top3 kb 50 GS sikere között képes mindegyik történetét, vagy legalább 20-at felidézni.

Aztán lehet, ha húsz év alatt az akkori kor kiegyensúlyozott viszonyai fagynak be és lenne 80 GS-en 50 győztes, akkor az lenne a gond.

Nyilván ez szubjektív, de én sokkal jobban szeretem az egyenlő erők küzdelmét. Nem is értem mitől lenne gond, ha visszavonulnak.
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Ez az, remélem vasárnap nyer Fedex és helyre áll az univerzum rendje 😊

Az hihetetlen, hogy 4s mögött (még hátha Murray is visszakapszkodik) nem nagyon látszik, aki a jövő nagy játékosa lehet. Vannak felvillanások, de nem nagyon van, aki hosszabb távon oda tud férkőzni. Úgy tűnik, csak, ha ők "kihalnak" jöhet valaki, de ettől a szinttől az ifjabbak is elég messze vannak.
dande
Epic meccs volt, körömrágós.

Arról beszéltek ma a BBC közvetítés alatt is, hogy ha ők visszavonulnak, akkor elég nagy űr marad. Bajnok lesz, mert valaki megnyeri a tornákat, de ilyen korszakos figura, pláne három egyszerre, a láthatáron sincs. Zverev, Thiem meg a többi messze nem képviseli fejben azt a versenyzői szintet, amit ők hárman. (Szerintem Murray sem.) De ha valaki 2000 körül azt mondja, hogy a wimbledoni döntőt egy 38 és egy 33 éves pali játssza, akik a világranglistán az 1. és 3. helyen vannak, a női döntőt pedig egy 37 éves nő, kiröhögöm.

Azért nagyot fordult a világ - amióta Rafa és Federer is visszatért a sérüléséből, 6:1 Federernek az álls.
Burkus
Szerintem az AO volt a fordulópont, ha ott elveszti Fed, akkor azóta is tartana a "vesszőfutása" Nadal ellen. Nem így lett, és fordult a kocka.
Nyilván leegyszerűsített dolog ez, de az ő hármójuk szintjén kb már főleg fejben dőlnek el a különbségek, Fed azóta elhiszi magáról, hogy nem is akkora mumus Nadal, sőt. Utóbbinak meg lassan Fed lesz az (no meg ugye Djoko).
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ez az, remélem vasárnap nyer Fedex és helyre áll az univerzum rendje 😊

Az hihetetlen, hogy 4s mögött (még hátha Murray is visszakapszkodik) nem nagyon látszik, aki a jövő nagy játékosa lehet. Vannak felvillanások, de nem nagyon van, aki hosszabb távon oda tud férkőzni. Úgy tűnik, csak, ha ők "kihalnak" jöhet valaki, de ettől a szinttől az ifjabbak is elég messze vannak.
dande
Epic meccs volt, körömrágós.

Arról beszéltek ma a BBC közvetítés alatt is, hogy ha ők visszavonulnak, akkor elég nagy űr marad. Bajnok lesz, mert valaki megnyeri a tornákat, de ilyen korszakos figura, pláne három egyszerre, a láthatáron sincs. Zverev, Thiem meg a többi messze nem képviseli fejben azt a versenyzői szintet, amit ők hárman. (Szerintem Murray sem.) De ha valaki 2000 körül azt mondja, hogy a wimbledoni döntőt egy 38 és egy 33 éves pali játssza, akik a világranglistán az 1. és 3. helyen vannak, a női döntőt pedig egy 37 éves nő, kiröhögöm.

Azért nagyot fordult a világ - amióta Rafa és Federer is visszatért a sérüléséből, 6:1 Federernek az álls.
több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Szerencsésnek érzem magam hogy mindkettőjüket láttam élőben játszani, példaértékű sportemberek.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Csoda mindket ember! Mindig is Federer fan voltam, de Nadal is ugyan ugy legenda meg all time egyik legjobb.


Djokot nem szerettem soha a harmasbol mert sztem arrogans es nala tobbszor elojottek a kifogasok egy egy zako utan. Ettol fuggetlenul o is ugyan ugy legenda, tudasa es eredmenyei alapjan.

Az a nem mindegy, hogy Fed par het mulva tolti a 38at!

Szerencsesek vagyunk hogy CR es Messi mellett oket is lathattuk teljes karrierjuk soran!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez az, remélem vasárnap nyer Fedex és helyre áll az univerzum rendje 😊

Az hihetetlen, hogy 4s mögött (még hátha Murray is visszakapszkodik) nem nagyon látszik, aki a jövő nagy játékosa lehet. Vannak felvillanások, de nem nagyon van, aki hosszabb távon oda tud férkőzni. Úgy tűnik, csak, ha ők "kihalnak" jöhet valaki, de ettől a szinttől az ifjabbak is elég messze vannak.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Imádom Nadalt, de amit Fed lerakott zseniális!
Sajnos Nadal csak a végére pörgött fel.
Jó kis meccs lett.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Az a fura, hogy ha labdamenet van akkor hiába fű a borítás többségbe a spanyol nyeri őket. Ez salakon oké - keményen is még nagyjából de pont Fedo borításán furcsa.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
no akkor le is főtt a kávé az ezüstmeccsen.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
Balázs Attila egyébként mit követett el, hogy az összes szirszar torna selejtező meccseire lehet fogadni tipszmikszen, de az övéére sosem?
slowmotion
Tippmixült?
iktriad
Ha eddig nem is, de (a kajakosok óta) nemigen lehet egyéni magyar sportolóra fogadni itthon.
Sobri Jóska
dehogynem.
Fucsovics, Babos, Stollár, az összes fiatal teniszező az isten háta mögötti challengertornákon - mindenkire lehet fogadni, csak Balázsra nem.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Balázs Attila egyébként mit követett el, hogy az összes szirszar torna selejtező meccseire lehet fogadni tipszmikszen, de az övéére sosem?
slowmotion
Tippmixült?
iktriad
Ha eddig nem is, de (a kajakosok óta) nemigen lehet egyéni magyar sportolóra fogadni itthon.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 096 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Balázs Attila egyébként mit követett el, hogy az összes szirszar torna selejtező meccseire lehet fogadni tipszmikszen, de az övéére sosem?
slowmotion
Tippmixült?
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
Balázs Attila egyébként mit követett el, hogy az összes szirszar torna selejtező meccseire lehet fogadni tipszmikszen, de az övéére sosem?
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
 index.hu/sport/tenisz/2019/06/19/tsonga_paire_teniszmeccs_labtenisz/

😊
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Fucsi megverte Basilashvilit Stuttgartban.
Ráadásul a grúznak 3 meccslabdája is volt. Kövi körben jön majd Raonic a 8 között, még ezen a borításon is esélyes lehet Marci.
eaglesmcnabb
ha Raonic nem felejt el szerválni, akkor minimális lesz az az esély, de szorítunk neki
slowmotion
Ha sikerülne meglepni, akkor lehet sansz. Rao a szervájában b8zhat, de ha elbizonytalanodik, akkor fogható Marcinak szerintem.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
Fucsi megverte Basilashvilit Stuttgartban.
Ráadásul a grúznak 3 meccslabdája is volt. Kövi körben jön majd Raonic a 8 között, még ezen a borításon is esélyes lehet Marci.
eaglesmcnabb
ha Raonic nem felejt el szerválni, akkor minimális lesz az az esély, de szorítunk neki
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Fucsi megverte Basilashvilit Stuttgartban.
Ráadásul a grúznak 3 meccslabdája is volt. Kövi körben jön majd Raonic a 8 között, még ezen a borításon is esélyes lehet Marci.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!