Tenisz

15 feliratkozó

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Igen, aztán még 4x előjött, és kategórikusan kijelentették, hogy nem befolyásolta, és a hangsúly is azon volt, hogy Thiem ennyit tud. Rafa így meg úgy.
Ezt a fokozatokat kapcsolni dolgot hagyjuk, mert minden nagy játékos tud/tudott ilyet és kell is. /Ezért is marad meg az Agassi-Sampras rivalizálás minden idők legjobbjának/.
Az kétségtelen, hogy a csúcson lévő Rafa ellen senkinek reális esélye, de mint említettem már nagyon látszik Rafán is a kor és egy erőtől duzzadó Thiem sokkal nagyobb ellenállást tudott volna prezentálni. Pedig így is élményszámba menő fonákjai meg tenyeresei voltak.
Szóval inkább tűnt úgy a
közvetítésből, hogy DT azért fogyott el,mert Rafa lelőtte a pályáról.
kishaszi
Nem a magyaron neztem szóval a közvetítést nem tudom, Thiem legjobb salakos Nadal után de én meg idén nem láttam benne hogy 3 szettesben megfogja. Jövőre talán, viszont tetszik ahogy játszik Nadal ellen szerintem ő lesz a következő RG győztes Nadal után a kérdés csak hogy mikor.
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Igen, aztán még 4x előjött, és kategórikusan kijelentették, hogy nem befolyásolta, és a hangsúly is azon volt, hogy Thiem ennyit tud. Rafa így meg úgy.
Ezt a fokozatokat kapcsolni dolgot hagyjuk, mert minden nagy játékos tud/tudott ilyet és kell is. /Ezért is marad meg az Agassi-Sampras rivalizálás minden idők legjobbjának/.
Az kétségtelen, hogy a csúcson lévő Rafa ellen senkinek reális esélye, de mint említettem már nagyon látszik Rafán is a kor és egy erőtől duzzadó Thiem sokkal nagyobb ellenállást tudott volna prezentálni. Pedig így is élményszámba menő fonákjai meg tenyeresei voltak.
Szóval inkább tűnt úgy a
közvetítésből, hogy DT azért fogyott el,mert Rafa lelőtte a pályáról.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 707
12.
Nagyjából a többieknek felesleges elindulni, amíg ő játszik.

De jövőre már lesz villanyfény is a Garroson így 118 év után xD
warr_b
Én imádom Rafát, de azért folyton bagatellizálják Szabó Gáborék, hogy Thiem 4 nap alatt 4 meccset játszott. Mindenki tisztában van a történelmi rekordokkal, amit mai napig döntöget Rafa, de aki nem vak, láthatta, hogy ha Thiem nem hulla fáradt, akkor ez egy egész más meccs lett volna.
kishaszi
Szabó elmondta, hogy a jelenlegi második legjobb salakjátékos Thiem, akinek a formája közelebb került Rafához. Azt is hozzátette, hogy szorosabb lett volna, ha az osztráknak nem sűrűsödik be ennyire a program. A végkövetkeztetése az volt, hogy a Djoker meccs hossza miatt nem volt lába és kondija a döntőre, de elismerte, hogy a spanyolt kb ő foghatja meg egyedül salakon.

Sztem reális értékelést adott és realitás az eredmény is. Jobb sorsolással max szorosabb szettek lettek volna, de nincs az az Isten, hogy Nadalt lenyomja Párizsban ember. Szabó szerint ez a forma elég lehet jövőre is, mert fokozatokat vesz elő a spanyol nehéz helyzetekben. Azért Nole még mindig mumus, de neki nem örülnék, legyen inkább 13😁
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 320
Grat Baboséknak.
Bár egyesben fejben egyáltalán nincs ott, kapkod és rengeteg technikai hibát vét, mindenféleképpen segítene a jobb teljestmény elérésében, ha ledobna 5-6 kilót.
Amikor a lassítás mutatta, ahogy fut vagy lép, hát, nem egy férfiálom az a két sonka, az tuti 😀
Talán gyorsulna is, picit...
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
12.
Nagyjából a többieknek felesleges elindulni, amíg ő játszik.

De jövőre már lesz villanyfény is a Garroson így 118 év után xD
warr_b
Én imádom Rafát, de azért folyton bagatellizálják Szabó Gáborék, hogy Thiem 4 nap alatt 4 meccset játszott. Mindenki tisztában van a történelmi rekordokkal, amit mai napig döntöget Rafa, de aki nem vak, láthatta, hogy ha Thiem nem hulla fáradt, akkor ez egy egész más meccs lett volna.
kishaszi
Egyetértek. Thiem jól megszívta ezt és jelenleg ő van legközelebb Rafahoz salakon, de ezt a formát amit a Garrosra összerakott Rafa szerintem meg kevés Thiem, de sima 5 szettes klasszikus lehetett volna ha nem holt fáradt.
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
12.
Nagyjából a többieknek felesleges elindulni, amíg ő játszik.

De jövőre már lesz villanyfény is a Garroson így 118 év után xD
warr_b
Én imádom Rafát, de azért folyton bagatellizálják Szabó Gáborék, hogy Thiem 4 nap alatt 4 meccset játszott. Mindenki tisztában van a történelmi rekordokkal, amit mai napig döntöget Rafa, de aki nem vak, láthatta, hogy ha Thiem nem hulla fáradt, akkor ez egy egész más meccs lett volna.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 884 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
12.
Nagyjából a többieknek felesleges elindulni, amíg ő játszik.

De jövőre már lesz villanyfény is a Garroson így 118 év után xD


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem dőltem volna kardomba, ha Thiem beh7zza, de ha valaki megérdemelte az Rafa.
Tucat RG. Wow. Pete ezt a számot döntötte meg, Rafának meg egy helyszínen. Elképesztő.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Thiemnek viszont lehet lefőtt a kávé, pedig szépen játszott a 2.-ban.
Rafa nem lett rosszabb semmivel, de érződik a kor rajta.
kishaszi
Igazából nem vagyok benne biztos hogy ne tudna meg emelni, de bőven eleg ennyi.
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Thiemnek viszont lehet lefőtt a kávé, pedig szépen játszott a 2.-ban.
Rafa nem lett rosszabb semmivel, de érződik a kor rajta.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Közben Babosék begyűjtötték idei 2. GS győzelmüket is.
iktriad
Nem idei 2. 😉 hanem összesen, de szép.
Továbbra is nehezen tudom felfogni hogyan lehet valaki párosban ennyire erős fejben, egyéniben pedig annyira nem.
De legalább párosban top3 a párosuk 😊
Toca
Ez ilyen pszichés dolog: önmagában nincsa meg a kellő magabiztosság, de ha van melletted valaki, aki egy picit jobb ebben, akkor úgy tudsz lazább lenni, hogy csak profitálsz belőle. Jobban tudsz vállalni görcsösség nélkül, ha tudod, hogy van melletted/mögötted valaki, akiben bízol, hogy ki tud segíteni.
Fociban is így van nálam pl., ha elvárás, hogy ne csak stay-at-home szerepben toljam.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 714 — Cowboys fan
Azért a csajoknál ez a Barty-Vondrousova döntő ez mi?
Kik ezek? 😊
warr_b
Barty az a csajszi, aki a US Open női páros döntőben összegürizte a pároscímet Vandeweghének Babosék ellen.
egyébként egyesben egész jó (lásd a mostani címét), és mindezt úgy, hogy krikett miatt kihagyott pár évet a szarrá nyert junior évek után...
több mint 4 éve
dawyd728 3 696
A játék nem gyenge. Már-már úgy élvezem, ahogy a Nole-Stan döntőn. 😊
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Közben Babosék begyűjtötték idei 2. GS győzelmüket is.
iktriad
Nem idei 2. 😉 hanem összesen, de szép.
Továbbra is nehezen tudom felfogni hogyan lehet valaki párosban ennyire erős fejben, egyéniben pedig annyira nem.
De legalább párosban top3 a párosuk 😊
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Közben Babosék begyűjtötték idei 2. GS győzelmüket is.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Nem bantam. Mivel ami Fedonak Rafa, az Rafanak Djoko. Ha a szerbbel kellett volna döntőznie szerintem 11 ide-oda még eselyes sem lett volna.
alatriste
Értem én hogy legutóbb Djoko nyert amikor Rafa kifejezetten nem volt erős, de 5 vagy 6-1 a mérlege az RG-n Djoko ellen.
Djoko játéka és fölénye Rafa ellen inkább a gyorsabb pályákon jelentkezik igen komolyan.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem bantam. Mivel ami Fedonak Rafa, az Rafanak Djoko. Ha a szerbbel kellett volna döntőznie szerintem 11 ide-oda még eselyes sem lett volna.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na mivan kiverik Djokot és senki nem táncol ? 😀
Toca
Én annyira nem, mert nem Roger vagy Del Potro tette meg 😊
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Na mivan kiverik Djokot és senki nem táncol ? 😀
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ezek a körülmények egyedül Szeles Mónikának lennének ideálisak.
iktriad
Huje 😀 😀 😀
kishaszi
A magas labdákat illik lecsapni. Ha már ez a tenisz topik.
iktriad
Erre gondoltam én is 😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 884 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy fogadjunk, hogy a gyík játék nélkül jut döntőbe, vagy Thiem legkésőbb a második szett első felében lesérül... amilyen mázlija szokott lenni a prémhajúnak.
warr_b
Na, esőszünet, kezdődik 😤😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezek a körülmények egyedül Szeles Mónikának lennének ideálisak.
iktriad
Huje 😀 😀 😀
kishaszi
A magas labdákat illik lecsapni. Ha már ez a tenisz topik.
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ezek a körülmények egyedül Szeles Mónikának lennének ideálisak.
iktriad
Huje 😀 😀 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezek a körülmények egyedül Szeles Mónikának lennének ideálisak.

Szerkesztette: iktriad