Tenisz
15 feliratkozó
5 hónapja
De meg mindig ugyanott tartunk, hogy nincs ertelme ott maradni. A C versenyt direkt erre talaltak ki, hogy szitakent mukodjon es merit alapjan juthassanak be a fosodorba. Az indiai 34 k ahol nyert talan meg profitot is hozott neki, 2 rosszabb torna es mar negativban van. Remek sorozat hogy orszagtol fuggetlenul bekerulhes az "elvonalba". A 36hely mar az, csak az elvonal szintje valtozik.ööö... hát az attól függ.Nem emlekszem, de a 36 meg rosszabb. A C tornakon tudod mennyi pontot osztanak? Ott nincs ertelme ott maradni es onnan sosem szedsz ossze annyi pontot.84 nyert meccse az az ATP Tour-ra vonatkozik csak, nyilván játszott előtte/mellette egy rakás Challengert meg ITF Tour meccset.Azért kiváncsi lennék Bublikban mi kattant át tavaly tavasszal…biztos fejben is valtozott.
Előtte is tudtuk, hogy mennyi van a kezében, de a feje miatt ez sose volt jó semmire. Úgy ment neki a salakszezonnak, hogy 25 GS-t játszott és ebből 11 one and done volt, de a 3. forduló is csak 5-ször jött össze, ebből 1 pedig 4. lett.
Azóta ez a 3. legalább 3. fordulója, és az addigi 20-25-ös GS mérlegére 9-3-at hoz, de az ezreseken is 23-36-ra hoz 8-4-et.
Nem mellesleg nyert 5 tornát, míg előtte összesen 4-et.
Ha minden igaz, akkor a salakszezon óta ő szerezte a 3. legtöbb pontot a Touron (igaz ez azt jelenti, hogy közel 6.000 ponttal szerzett kevesebbet, mint a Sinner-Alcaraz duó…)
Jughead
viszont ami a djoko elso ellenfelerol elhangzott az durva. 84 nyert meccse ( eddigi palyafutasa alatt ) van es 41 vagy 43. volt a ranglistan. Most hatrabb volt egy serules miatt. Ez nem feltetlenul szamitana ha top 20 urteniszt jatszana es a top 2 meg a stratosphere-t verdesne. Ez utobbi van csak meg.
bublik viszont mindenkepp fordult, talan erett egy kicsit vagy most a gyozelmekben es ami ezzel jar jobban leli az oromet, mint a sajat ( es ezzel masok ) szorakoztasaban.
no
(és 36. hely volt a csúcs neki tavaly februárban)
slowmotion
no
50-től 175-ig vannak tornák, egy megnyert 125-ös tornával (ez 5 megnyert meccset jelent) több pontot szerzel, mint egy Tour 250-en három, egy Tour 500-on nyert kettő-három, illetve egy GS-en nyert kettő meccsel. csak közben lehet, hogy a Challengeren könnyebb ellenfelek vannak, még ha kevesebb pénzt is lehet keresni vele.
más kérdés, hogy a csóka olyan negatív spirálban volt, hogy augusztus közepétől év végéig egyetlen győzelmet aratott - az meg pont nem pontszerző viadal volt, hanem Davis-kupa - mondjuk az meg Rune ellen.
Martinez a GS első körös búcsúval szerzett 10 pontot és 101k USD-t, előtte viszont behúzott egy indiai Challengert, amin bár "csak" 34k USD jött be, viszont 125 ranglistapont, miközben olyan ellenfelei voltak hogy 235, 319, 346, 295, 489 volt a ranglistahelyezésük, ami átlagban 337-es (és emiatt ugrott fel 96.-ról 71. pozícióba a ranglistán).
slowmotion
Persze ha a ranglistas 20. hely a palyafutasanak a fo celja, mint csucs azt akar el is lehet erni. De ez nem cel, nem lehetne cel. Amugy magaban az egy mesterseges lufi meg ebben a mezonyben is. A C tornak egy teljesen erdektelen lepcsofok, ami viszont hasznos, mert elotte a felhuzott tuzletrara kellett felugrani enelkul bizonyos kivetelek eseten. Tehat emberunk vagy egy outlier vagy visszatertunk ugyanarra a pontra, hogy ott nincs ertelme maradni.
Persze ertem a valaszodat, es el is fogadom hogy matematikailag a lehetoseg adott, csak a maximuma es az erteke onmagaban ertekelhetetlen es ezert nem maradnak ott.
5 hónapja
ööö... hát az attól függ.Nem emlekszem, de a 36 meg rosszabb. A C tornakon tudod mennyi pontot osztanak? Ott nincs ertelme ott maradni es onnan sosem szedsz ossze annyi pontot.84 nyert meccse az az ATP Tour-ra vonatkozik csak, nyilván játszott előtte/mellette egy rakás Challengert meg ITF Tour meccset.Azért kiváncsi lennék Bublikban mi kattant át tavaly tavasszal…biztos fejben is valtozott.
Előtte is tudtuk, hogy mennyi van a kezében, de a feje miatt ez sose volt jó semmire. Úgy ment neki a salakszezonnak, hogy 25 GS-t játszott és ebből 11 one and done volt, de a 3. forduló is csak 5-ször jött össze, ebből 1 pedig 4. lett.
Azóta ez a 3. legalább 3. fordulója, és az addigi 20-25-ös GS mérlegére 9-3-at hoz, de az ezreseken is 23-36-ra hoz 8-4-et.
Nem mellesleg nyert 5 tornát, míg előtte összesen 4-et.
Ha minden igaz, akkor a salakszezon óta ő szerezte a 3. legtöbb pontot a Touron (igaz ez azt jelenti, hogy közel 6.000 ponttal szerzett kevesebbet, mint a Sinner-Alcaraz duó…)
Jughead
viszont ami a djoko elso ellenfelerol elhangzott az durva. 84 nyert meccse ( eddigi palyafutasa alatt ) van es 41 vagy 43. volt a ranglistan. Most hatrabb volt egy serules miatt. Ez nem feltetlenul szamitana ha top 20 urteniszt jatszana es a top 2 meg a stratosphere-t verdesne. Ez utobbi van csak meg.
bublik viszont mindenkepp fordult, talan erett egy kicsit vagy most a gyozelmekben es ami ezzel jar jobban leli az oromet, mint a sajat ( es ezzel masok ) szorakoztasaban.
no
(és 36. hely volt a csúcs neki tavaly februárban)
slowmotion
no
50-től 175-ig vannak tornák, egy megnyert 125-ös tornával (ez 5 megnyert meccset jelent) több pontot szerzel, mint egy Tour 250-en három, egy Tour 500-on nyert kettő-három, illetve egy GS-en nyert kettő meccsel. csak közben lehet, hogy a Challengeren könnyebb ellenfelek vannak, még ha kevesebb pénzt is lehet keresni vele.
más kérdés, hogy a csóka olyan negatív spirálban volt, hogy augusztus közepétől év végéig egyetlen győzelmet aratott - az meg pont nem pontszerző viadal volt, hanem Davis-kupa - mondjuk az meg Rune ellen.
Martinez a GS első körös búcsúval szerzett 10 pontot és 101k USD-t, előtte viszont behúzott egy indiai Challengert, amin bár "csak" 34k USD jött be, viszont 125 ranglistapont, miközben olyan ellenfelei voltak hogy 235, 319, 346, 295, 489 volt a ranglistahelyezésük, ami átlagban 337-es (és emiatt ugrott fel 96.-ról 71. pozícióba a ranglistán).
5 hónapja
Nem emlekszem, de a 36 meg rosszabb. A C tornakon tudod mennyi pontot osztanak? Ott nincs ertelme ott maradni es onnan sosem szedsz ossze annyi pontot.84 nyert meccse az az ATP Tour-ra vonatkozik csak, nyilván játszott előtte/mellette egy rakás Challengert meg ITF Tour meccset.Azért kiváncsi lennék Bublikban mi kattant át tavaly tavasszal…biztos fejben is valtozott.
Előtte is tudtuk, hogy mennyi van a kezében, de a feje miatt ez sose volt jó semmire. Úgy ment neki a salakszezonnak, hogy 25 GS-t játszott és ebből 11 one and done volt, de a 3. forduló is csak 5-ször jött össze, ebből 1 pedig 4. lett.
Azóta ez a 3. legalább 3. fordulója, és az addigi 20-25-ös GS mérlegére 9-3-at hoz, de az ezreseken is 23-36-ra hoz 8-4-et.
Nem mellesleg nyert 5 tornát, míg előtte összesen 4-et.
Ha minden igaz, akkor a salakszezon óta ő szerezte a 3. legtöbb pontot a Touron (igaz ez azt jelenti, hogy közel 6.000 ponttal szerzett kevesebbet, mint a Sinner-Alcaraz duó…)
Jughead
viszont ami a djoko elso ellenfelerol elhangzott az durva. 84 nyert meccse ( eddigi palyafutasa alatt ) van es 41 vagy 43. volt a ranglistan. Most hatrabb volt egy serules miatt. Ez nem feltetlenul szamitana ha top 20 urteniszt jatszana es a top 2 meg a stratosphere-t verdesne. Ez utobbi van csak meg.
bublik viszont mindenkepp fordult, talan erett egy kicsit vagy most a gyozelmekben es ami ezzel jar jobban leli az oromet, mint a sajat ( es ezzel masok ) szorakoztasaban.
no
(és 36. hely volt a csúcs neki tavaly februárban)
slowmotion
5 hónapja
84 nyert meccse az az ATP Tour-ra vonatkozik csak, nyilván játszott előtte/mellette egy rakás Challengert meg ITF Tour meccset.Azért kiváncsi lennék Bublikban mi kattant át tavaly tavasszal…biztos fejben is valtozott.
Előtte is tudtuk, hogy mennyi van a kezében, de a feje miatt ez sose volt jó semmire. Úgy ment neki a salakszezonnak, hogy 25 GS-t játszott és ebből 11 one and done volt, de a 3. forduló is csak 5-ször jött össze, ebből 1 pedig 4. lett.
Azóta ez a 3. legalább 3. fordulója, és az addigi 20-25-ös GS mérlegére 9-3-at hoz, de az ezreseken is 23-36-ra hoz 8-4-et.
Nem mellesleg nyert 5 tornát, míg előtte összesen 4-et.
Ha minden igaz, akkor a salakszezon óta ő szerezte a 3. legtöbb pontot a Touron (igaz ez azt jelenti, hogy közel 6.000 ponttal szerzett kevesebbet, mint a Sinner-Alcaraz duó…)
Jughead
viszont ami a djoko elso ellenfelerol elhangzott az durva. 84 nyert meccse ( eddigi palyafutasa alatt ) van es 41 vagy 43. volt a ranglistan. Most hatrabb volt egy serules miatt. Ez nem feltetlenul szamitana ha top 20 urteniszt jatszana es a top 2 meg a stratosphere-t verdesne. Ez utobbi van csak meg.
bublik viszont mindenkepp fordult, talan erett egy kicsit vagy most a gyozelmekben es ami ezzel jar jobban leli az oromet, mint a sajat ( es ezzel masok ) szorakoztasaban.
no
(és 36. hely volt a csúcs neki tavaly februárban)
5 hónapja
Azért kiváncsi lennék Bublikban mi kattant át tavaly tavasszal…biztos fejben is valtozott.
Előtte is tudtuk, hogy mennyi van a kezében, de a feje miatt ez sose volt jó semmire. Úgy ment neki a salakszezonnak, hogy 25 GS-t játszott és ebből 11 one and done volt, de a 3. forduló is csak 5-ször jött össze, ebből 1 pedig 4. lett.
Azóta ez a 3. legalább 3. fordulója, és az addigi 20-25-ös GS mérlegére 9-3-at hoz, de az ezreseken is 23-36-ra hoz 8-4-et.
Nem mellesleg nyert 5 tornát, míg előtte összesen 4-et.
Ha minden igaz, akkor a salakszezon óta ő szerezte a 3. legtöbb pontot a Touron (igaz ez azt jelenti, hogy közel 6.000 ponttal szerzett kevesebbet, mint a Sinner-Alcaraz duó…)
Jughead
viszont ami a djoko elso ellenfelerol elhangzott az durva. 84 nyert meccse ( eddigi palyafutasa alatt ) van es 41 vagy 43. volt a ranglistan. Most hatrabb volt egy serules miatt. Ez nem feltetlenul szamitana ha top 20 urteniszt jatszana es a top 2 meg a stratosphere-t verdesne. Ez utobbi van csak meg.
bublik viszont mindenkepp fordult, talan erett egy kicsit vagy most a gyozelmekben es ami ezzel jar jobban leli az oromet, mint a sajat ( es ezzel masok ) szorakoztasaban.
5 hónapja
na megjött az eső...
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
5 hónapja
Azért kiváncsi lennék Bublikban mi kattant át tavaly tavasszal… Előtte is tudtuk, hogy mennyi van a kezében, de a feje miatt ez sose volt jó semmire. Úgy ment neki a salakszezonnak, hogy 25 GS-t játszott és ebből 11 one and done volt, de a 3. forduló is csak 5-ször jött össze, ebből 1 pedig 4. lett.
Azóta ez a 3. legalább 3. fordulója, és az addigi 20-25-ös GS mérlegére 9-3-at hoz, de az ezreseken is 23-36-ra hoz 8-4-et.
Nem mellesleg nyert 5 tornát, míg előtte összesen 4-et.
Ha minden igaz, akkor a salakszezon óta ő szerezte a 3. legtöbb pontot a Touron (igaz ez azt jelenti, hogy közel 6.000 ponttal szerzett kevesebbet, mint a Sinner-Alcaraz duó…)
5 hónapja
Ez csak egy érdekes adat, nem kell túlgondolni.Mondjuk egy klubba rakni pl. Borg-ot es Wawrinkat/Berdychet/Ferrert talan kicsit tulzo.A százasok klubja a kétszázasok klubja, és vannak hárman a 300-ok.
Őszentsége Sobri Jóska
Szépen ki is adja szépen✌️
ozibozi
Ha csoportositani akarod, talan lehetne sulyozni valamivel (mondjuk a tornak szamaval, amin elindultak, vagy nemtudom).
Duff
5 hónapja
Mondjuk egy klubba rakni pl. Borg-ot es Wawrinkat/Berdychet/Ferrert talan kicsit tulzo.A százasok klubja a kétszázasok klubja, és vannak hárman a 300-ok.
Őszentsége Sobri Jóska
Szépen ki is adja szépen✌️
ozibozi
Ha csoportositani akarod, talan lehetne sulyozni valamivel (mondjuk a tornak szamaval, amin elindultak, vagy nemtudom).
5 hónapja
A százasok klubja a kétszázasok klubja, és vannak hárman a 300-ok.
Őszentsége Sobri Jóska
Szépen ki is adja szépen✌️
5 hónapja
Udvardy simán kiesettnem kimondottan keménypályás versenyző
Heisman nádor
5 hónapja
Perricard gyerek továbbra se tanult meg teniszezni ahogy látom
5 hónapja
Udvardy simán kiesett
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
5 hónapja
Marozsánt meg az HBO adja
5 hónapja
Bondár is hoz egy 2-0-t
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
5 hónapja
Fucso szép magabiztos 3-0-val indított
5 hónapja
Hát elkezdődött 🙂
5 hónapja
Tavaly nem írta eredmények.com, ugyanígy Esportot írt. Nem igazán volt szerencsém követni élőben a közvetítéseket az előző igényben, így elkerülte a figyelmem ezMivel az Eurosport és az HBO tulajdonosa ugyanaz, így 2 éve kb így van, szóval furcsa erre rácsodálkozni. Az HBO Maxon az Eurosport műsorát nézheted egyébként valamennyi pályáról az Eurosport kommentátoraival.jövőre remélem a pornhub adja, lassan ott tartunkeredmenyek.com szerint a meccseket az HBO Max adja. ugye ez csak valami vicc?az fix ad mindent, nagy Euro meg nyilván a kiemelt pályás/kiemelt meccseket, amiket Páriszban rátesznek, meg mi hogy alakul
remontada
zacknorb
remontada
Jughead
5 hónapja
Mivel az Eurosport és az HBO tulajdonosa ugyanaz, így 2 éve kb így van, szóval furcsa erre rácsodálkozni. Az HBO Maxon az Eurosport műsorát nézheted egyébként valamennyi pályáról az Eurosport kommentátoraival.jövőre remélem a pornhub adja, lassan ott tartunkeredmenyek.com szerint a meccseket az HBO Max adja. ugye ez csak valami vicc?az fix ad mindent, nagy Euro meg nyilván a kiemelt pályás/kiemelt meccseket, amiket Páriszban rátesznek, meg mi hogy alakul
remontada
zacknorb
remontada
5 hónapja
jövőre remélem a pornhub adja, lassan ott tartunkeredmenyek.com szerint a meccseket az HBO Max adja. ugye ez csak valami vicc?az fix ad mindent, nagy Euro meg nyilván a kiemelt pályás/kiemelt meccseket, amiket Páriszban rátesznek, meg mi hogy alakul
remontada
zacknorb
5 hónapja
eredmenyek.com szerint a meccseket az HBO Max adja. ugye ez csak valami vicc?az fix ad mindent, nagy Euro meg nyilván a kiemelt pályás/kiemelt meccseket, amiket Páriszban rátesznek, meg mi hogy alakul
remontada
5 hónapja
eredmenyek.com szerint a meccseket az HBO Max adja. ugye ez csak valami vicc?
5 hónapja
24.hu/sport/2026/01/14/tenisz-australian-open-sebastian-ofner-nishesh-basavareddy-selejtezo-hiba/Szimpatikus srác, ja nem ide...
Dzsokijuing
