Tenisz
15 feliratkozó
több mint 1 éve
Én nem vagyok benne biztos, hogy Te tudod melyikük Federer. 😀 Ő volt a legjobban szerváló és a legagresszívabban játszó a nagy hármasból.Abszolút igaz. Federer kb all time szervával operált. Nadal mondta is, hogy rendkívül nehéz dolog volt rájönni, mit fog ütni, mert azonos pozícióból és feldobásból 5 különböző szervát tudott ütni. Egyébként ő sokáig ütötte az igazi erő teniszt jelentő lapos tenyerest, szerintem neki volt átlagban a leggyorsabb alapvonali ütése is. Nadal először azzal volt zsuga, hogy kb mindent visszaütött és a topspinnel megölte Federer fonákját, illetve agresszív játékát. Azért tűnhetett úgy, hogy Federer nem csak erőből játszott, mert nyilván nagyon képzett is volt, és azt be is mutatta a pályán - bár ő maga azt mondta, szerinte Nadalnak jobb keze van, csak ritkábban használja azt, amivel még egyet is tudok érteni, Nadalnak sok képessége egyszerűen alulértékelt.
Jughead
Jelenleg Alcaraz az, aki Federerhez hasonlóan tud működni az alapvonalról, csak nincs olyan hatékony adogatása, cserébe elit atléta. Sinner nálam sokkal inkább hajaz Djokora, bár kevésbé jó atléta, de valamivel támadóbb szellemű teniszre hajlandó.
Szerkesztette: szaba
több mint 1 éve
Igen, ezt én sem értettem, általában az volt a képlet djokonál es nadalnál is, hogy addig adogatja vissza a labdát Federernek, amíg az túl agresszívvá nem válik (hiszen mindent elérnek), és beleront a labdamenetbe 😀Én nem vagyok benne biztos, hogy Te tudod melyikük Federer. 😀 Ő volt a legjobban szerváló és a legagresszívabban játszó a nagy hármasból.Nem se ize, se buze, ez a megfogalmazas alapbol rossz volt es en arra reagaltam. Amire en celoztam, hogy Federert nem a brutal agresszivitas, a nagy szervak jellemeztek, nem is az ero, hanem a nagyszeru technika es az esz, a csodalatos uteseit, a jatekat az esz jellemezte. Ahogy irod, az elegancia es a technika. De ezt pont arra irtam, hogy Sinnernel is valaki hianyol dolgokat, mig szerintem Federer sem volt mas stilusban peldaul, mint most Sinner.Meg a valaha volt legszebb es legelegánsabb teniszt játszotta, és ez az elegencia a pályán kívül is jellemezte. Federernek erős személyisége volt, nem véletlenül volt ő a tennis legnagyobb brandje, nem nevezném se íze se bűze játékosnak... De úgy tűnik ízlésekSinner az ilyen se íze - se bűze játékos, nehéz rajongani érte, kb utálni sem lehet igazán—max elismerniMondjuk mindenfele rosszindulat nelkul, Federer pont ugyanez volt. Csak egy vegtelenul joszivu meg jolelku csavo volt, akit nem lehetett nem szeretni emiatt, meg mentalisan annyira topon volt, hogy az hihetetlen.
ozibozi
Stez
Foldesi26
De amugy az, hogy kinek mi a szep es elegans tenisz, szubjektiv. Mert en peldaul sosem kedveltem, hogy Federer rengetegszer egyszeruen csak adogatott vissza mindent, a kivarasra jatszott, hogy az ellenfele hibazzon. Mas kerdes, hogy barmit vissza tudott adni, de az en stilusomnak o kevesbe volt agressziv, mint peldaul Djokovic vagy Nadal. Federer ovatosabban, de okosabban jatszott az ellenfelek idegeivel es hibara kesztette oket. De kinek mi, barki barkit szeret a nagy harmasbol, szamomra ertheto, kinek melyikuk stilusa jott be. En oszinten, Federert birtam a legkevesbe a harom nagy kozul.
Stez
Jughead
több mint 1 éve
Én nem vagyok benne biztos, hogy Te tudod melyikük Federer. 😀 Ő volt a legjobban szerváló és a legagresszívabban játszó a nagy hármasból.Nem se ize, se buze, ez a megfogalmazas alapbol rossz volt es en arra reagaltam. Amire en celoztam, hogy Federert nem a brutal agresszivitas, a nagy szervak jellemeztek, nem is az ero, hanem a nagyszeru technika es az esz, a csodalatos uteseit, a jatekat az esz jellemezte. Ahogy irod, az elegancia es a technika. De ezt pont arra irtam, hogy Sinnernel is valaki hianyol dolgokat, mig szerintem Federer sem volt mas stilusban peldaul, mint most Sinner.Meg a valaha volt legszebb es legelegánsabb teniszt játszotta, és ez az elegencia a pályán kívül is jellemezte. Federernek erős személyisége volt, nem véletlenül volt ő a tennis legnagyobb brandje, nem nevezném se íze se bűze játékosnak... De úgy tűnik ízlésekSinner az ilyen se íze - se bűze játékos, nehéz rajongani érte, kb utálni sem lehet igazán—max elismerniMondjuk mindenfele rosszindulat nelkul, Federer pont ugyanez volt. Csak egy vegtelenul joszivu meg jolelku csavo volt, akit nem lehetett nem szeretni emiatt, meg mentalisan annyira topon volt, hogy az hihetetlen.
ozibozi
Stez
Foldesi26
De amugy az, hogy kinek mi a szep es elegans tenisz, szubjektiv. Mert en peldaul sosem kedveltem, hogy Federer rengetegszer egyszeruen csak adogatott vissza mindent, a kivarasra jatszott, hogy az ellenfele hibazzon. Mas kerdes, hogy barmit vissza tudott adni, de az en stilusomnak o kevesbe volt agressziv, mint peldaul Djokovic vagy Nadal. Federer ovatosabban, de okosabban jatszott az ellenfelek idegeivel es hibara kesztette oket. De kinek mi, barki barkit szeret a nagy harmasbol, szamomra ertheto, kinek melyikuk stilusa jott be. En oszinten, Federert birtam a legkevesbe a harom nagy kozul.
Stez
több mint 1 éve
Nem se ize, se buze, ez a megfogalmazas alapbol rossz volt es en arra reagaltam. Amire en celoztam, hogy Federert nem a brutal agresszivitas, a nagy szervak jellemeztek, nem is az ero, hanem a nagyszeru technika es az esz, a csodalatos uteseit, a jatekat az esz jellemezte. Ahogy irod, az elegancia es a technika. De ezt pont arra irtam, hogy Sinnernel is valaki hianyol dolgokat, mig szerintem Federer sem volt mas stilusban peldaul, mint most Sinner.Meg a valaha volt legszebb es legelegánsabb teniszt játszotta, és ez az elegencia a pályán kívül is jellemezte. Federernek erős személyisége volt, nem véletlenül volt ő a tennis legnagyobb brandje, nem nevezném se íze se bűze játékosnak... De úgy tűnik ízlésekSinner az ilyen se íze - se bűze játékos, nehéz rajongani érte, kb utálni sem lehet igazán—max elismerniMondjuk mindenfele rosszindulat nelkul, Federer pont ugyanez volt. Csak egy vegtelenul joszivu meg jolelku csavo volt, akit nem lehetett nem szeretni emiatt, meg mentalisan annyira topon volt, hogy az hihetetlen.
ozibozi
Stez
Foldesi26
De amugy az, hogy kinek mi a szep es elegans tenisz, szubjektiv. Mert en peldaul sosem kedveltem, hogy Federer rengetegszer egyszeruen csak adogatott vissza mindent, a kivarasra jatszott, hogy az ellenfele hibazzon. Mas kerdes, hogy barmit vissza tudott adni, de az en stilusomnak o kevesbe volt agressziv, mint peldaul Djokovic vagy Nadal. Federer ovatosabban, de okosabban jatszott az ellenfelek idegeivel es hibara kesztette oket. De kinek mi, barki barkit szeret a nagy harmasbol, szamomra ertheto, kinek melyikuk stilusa jott be. En oszinten, Federert birtam a legkevesbe a harom nagy kozul.
több mint 1 éve
Meg a valaha volt legszebb es legelegánsabb teniszt játszotta, és ez az elegencia a pályán kívül is jellemezte. Federernek erős személyisége volt, nem véletlenül volt ő a tennis legnagyobb brandje, nem nevezném se íze se bűze játékosnak... De úgy tűnik ízlésekSinner az ilyen se íze - se bűze játékos, nehéz rajongani érte, kb utálni sem lehet igazán—max elismerniMondjuk mindenfele rosszindulat nelkul, Federer pont ugyanez volt. Csak egy vegtelenul joszivu meg jolelku csavo volt, akit nem lehetett nem szeretni emiatt, meg mentalisan annyira topon volt, hogy az hihetetlen.
ozibozi
Stez
több mint 1 éve
Egyébként én kiemelném, hogy Alcaraz és Sinner is adott meg pontot a másiknak. Alcaraz 40-40 nél a Sinner nem rémlik most hirtelen mikor. Akkor mindig azt gondoltam, hogy egy Zverev mikor tenne ilyet? Lehet, hogy nem tökéletesek de kurva közel vannak a nagy hármashoz viszont rettentő jó sportemberek.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 1 éve
Nyugi, biztos vagyok bennebiztos lehetsz benne hogy arra gondol hogy egeszseges csak meg akarja torni az ellenfel lenduletet.Én Federer rajongó vagyok, Djokovicsot elismerem, fejben legjobb volt a három közül, de mindent megtett a sikerért, azt is, ami nem volt tisztességes, gondolok csak az állandóan megjátszott sérülésekre.Amikor már szükség van az orvosi szünetre, akkor már általában senki sincs olyan szinten, hogy "egészséges", csak éppen annyira sérültek, hogy még össze tudják őket drótozni.
Burkus
A legjobbak ráadásul végigmennek a kétheteseken, a döntőig meg kell nyerni 18 játszmát, plusz még ott van a Tour is. Ez olyan, mint az NFL szezon vége, nem 53 egészséges ember alkotja a keretet, hanem az 53 legkevésbé sérült.
slowmotion
no
több mint 1 éve
es en egyet is ertek, csak ugy ereztem Slowmotion felreertette mert "megjatszott" serulesek volt irva, amire reagalt.Federer a karrierje elso feleben folyamatosan kihasznalta ezeket az orvosi szuneteket, szoval masoknal ezt felhozni szerintem nem feltetlenul jogos, legyen az akar Nadal, akar Djokovic.biztos lehetsz benne hogy arra gondol hogy egeszseges csak meg akarja torni az ellenfel lenduletet.Én Federer rajongó vagyok, Djokovicsot elismerem, fejben legjobb volt a három közül, de mindent megtett a sikerért, azt is, ami nem volt tisztességes, gondolok csak az állandóan megjátszott sérülésekre.Amikor már szükség van az orvosi szünetre, akkor már általában senki sincs olyan szinten, hogy "egészséges", csak éppen annyira sérültek, hogy még össze tudják őket drótozni.
Burkus
A legjobbak ráadásul végigmennek a kétheteseken, a döntőig meg kell nyerni 18 játszmát, plusz még ott van a Tour is. Ez olyan, mint az NFL szezon vége, nem 53 egészséges ember alkotja a keretet, hanem az 53 legkevésbé sérült.
slowmotion
no
Stez
több mint 1 éve
Federer a karrierje elso feleben folyamatosan kihasznalta ezeket az orvosi szuneteket, szoval masoknal ezt felhozni szerintem nem feltetlenul jogos, legyen az akar Nadal, akar Djokovic.biztos lehetsz benne hogy arra gondol hogy egeszseges csak meg akarja torni az ellenfel lenduletet.Én Federer rajongó vagyok, Djokovicsot elismerem, fejben legjobb volt a három közül, de mindent megtett a sikerért, azt is, ami nem volt tisztességes, gondolok csak az állandóan megjátszott sérülésekre.Amikor már szükség van az orvosi szünetre, akkor már általában senki sincs olyan szinten, hogy "egészséges", csak éppen annyira sérültek, hogy még össze tudják őket drótozni.
Burkus
A legjobbak ráadásul végigmennek a kétheteseken, a döntőig meg kell nyerni 18 játszmát, plusz még ott van a Tour is. Ez olyan, mint az NFL szezon vége, nem 53 egészséges ember alkotja a keretet, hanem az 53 legkevésbé sérült.
slowmotion
no
több mint 1 éve
biztos lehetsz benne hogy arra gondol hogy egeszseges csak meg akarja torni az ellenfel lenduletet.Én Federer rajongó vagyok, Djokovicsot elismerem, fejben legjobb volt a három közül, de mindent megtett a sikerért, azt is, ami nem volt tisztességes, gondolok csak az állandóan megjátszott sérülésekre.Amikor már szükség van az orvosi szünetre, akkor már általában senki sincs olyan szinten, hogy "egészséges", csak éppen annyira sérültek, hogy még össze tudják őket drótozni.
Burkus
A legjobbak ráadásul végigmennek a kétheteseken, a döntőig meg kell nyerni 18 játszmát, plusz még ott van a Tour is. Ez olyan, mint az NFL szezon vége, nem 53 egészséges ember alkotja a keretet, hanem az 53 legkevésbé sérült.
slowmotion
több mint 1 éve
A top spin maga az "ero" tenisz. Nagyon egyszeru fizika. A legjobb atletanak inkabb djokovicot mondanam, de a teniszben a mozgas a legfontosabb es az neki volt a legjobb. Nadal egy fantasztikus kemenypalyas jatekos volt, de a salak kiralya volt aminek a top spin volt az alapja, de o a pontot is megbirta szerkeszteni amit a maiak kozul szinte senki, letolt erobol es a motor-ja nagyon nagy volt es ahogy ma latuk siman utott flat vissza nem adhato pontokat, kivalo vedekezese volt. Amugy ez a top spin volt a kulonbseg amit RF nem tudott kezelni az egykezes fonakjaval ,mig djokovic igen. Es ez a salakon jon ki igazan. A mai ket dontos teljesitmenyet nadal ennyi ido alatt elverte volna mindkettot.Nem tudom, a nagy harmasbol nem mernek, akarnek senkit sem a masik fole tenni mentalis oldalrol, mert olyan elmebeteg meccseket jatszottak egymassal, oda-vissza veregetve egymast, hogy kb. hajszalon multak adott dontok. De Federer nalam peldaul sosem a hiperagressziv jatekarol volt ismert, egyszeruen a technikaja annyira kifinomult, meg fejben annyira egyben volt, hogy szinte nem volt gyenge pontja, o volt az agy. Nadal szamomra sokkal agresszivabb volt, foleg a tenyerese, o kepviselte az erot, Djokovic meg kb a tokeletes gepezet volt, az esz es az ero egyvelege.Szerintem a fiatal, még sérülések előtti Nadal minden idők legjobb atlétája volt teniszpályán. És ugye az ütések közül a tenyeres top spin ment neki legjobban eleinte, szóval nem kimondott erő teniszt játszott. Menet közben ez persze változott, de ezt az ablakot nem nyitnám ki. Az volt a csodálatos a nagy hármasban (kis ideig négyesben és néhány wild cardban - Del Potro, Wawrinka, Nalbandian, stb.), hogy egymást ösztönözték egyre jobb teniszre. Úgy vélem, hogy mentalitásának és fizikai adottságainak köszönhetően ennek legnagyobb nyertese Djokovic lett.
Stez
Viszont ehhez a korszakhoz bárkit és bármelyik következő “generációt” hasonlítani egyszerűen nem igazságos és érvényes.
szaba
több mint 1 éve
Én Federer rajongó vagyok, Djokovicsot elismerem, fejben legjobb volt a három közül, de mindent megtett a sikerért, azt is, ami nem volt tisztességes, gondolok csak az állandóan megjátszott sérülésekre.Amikor már szükség van az orvosi szünetre, akkor már általában senki sincs olyan szinten, hogy "egészséges", csak éppen annyira sérültek, hogy még össze tudják őket drótozni.
Burkus
A legjobbak ráadásul végigmennek a kétheteseken, a döntőig meg kell nyerni 18 játszmát, plusz még ott van a Tour is. Ez olyan, mint az NFL szezon vége, nem 53 egészséges ember alkotja a keretet, hanem az 53 legkevésbé sérült.
több mint 1 éve
Szerintem nem, de elfogadom hogy neked az a legszorakoztatobb. A mai meccs nem salakos tenisz volt. A salakos meccsekben az a jo hogy sokkal lasabb es tobb a labdamenet konnyebb vedekezni, egy moonball amitol hanyok egy nagy fegyver akar meg ma is. Ugyanez a meccs a vb-n harmadennyi labdamenetet okozna es pont ezert valtoztattak meg a teniszt. Te ma mar billiardosokat nezel sznookerezni es latvanyos uteseket is latsz, izgalmas is lehet de a minoseg megis gyenge. A te altalad emlitett idodben osszesen ha volt 3 jo jatekos salakon azok sem egy idoben igazan. Akkor kulon szakagnak lehetett tekinteni, Nadaltol meg kb a kemenypalyasok a kemenypalyas jatekukkal elbohockodnak rajta,Lehet, de másról beszélsz.Ezután a meccs után ne mondja senki, hogy nem a salak a legszórakoztatóbb borítás.en mondom,
Imádom ahogy kúsznak, másznak, csúsznak.
Őszentsége Sobri Jóska
1 db salakos van aki jo, van meg par akik amugy nem tul jok vagy oriasi lyukak vannak a jatekukban. Persze kuzdenek es a csuszas maszas az meg mindenhol.
Egyszeruen ezen nincs konkurencia, de kuzdenek rajta es lehet barmikor barkikkel izgalmas a meccs, de az attol nem ugyanaz. Sinner itt mivel annyival jobb a tobbinel hogy o kerul be, de ez nem az o kozege. Pont olyan mint RF volt, aki attol a +10 feletti ranglistas embereket valoszinuleg egy mocsarban is elverte volna, de nem volt jo salakos jatekos.
no
Az az állítás, hogy a salak a legszórakoztatóbb borítás, nem az, hogy hány jó salakos van, meg ki kerül be.
Becker, Edberg óta nézek hektikusan teniszt, a számomra legszórakoztatóbbak mindig a salakos meccsek voltak, és ez a mai döntő ezt csak alátámasztja.
Őszentsége Sobri Jóska
En elfogadom hogy neked ez a legszorakoztatobb, nekem a legrosszabb. Szerencsere 4 tornabol all a salakszezon, valoszinuleg nem ez a legszorakoztatobb mert kulonben megfordulna az arany a kemenypalyahoz kepest ami a 2/3-a az idenynek, es akkor lenne 8-10 jatekos aki salakon kivalo es 1.5 aki kemenyen.
több mint 1 éve
A Chang-Edbergre emlékszem, utána valóban nagy a homály, csak Courier duplája meg Kuerten rémlik.Azért a 90-es években akkor pont nem nézted, amikor a rohadt unalmas spanyol korszak volt 😊Lehet, de másról beszélsz.Ezután a meccs után ne mondja senki, hogy nem a salak a legszórakoztatóbb borítás.en mondom,
Imádom ahogy kúsznak, másznak, csúsznak.
Őszentsége Sobri Jóska
1 db salakos van aki jo, van meg par akik amugy nem tul jok vagy oriasi lyukak vannak a jatekukban. Persze kuzdenek es a csuszas maszas az meg mindenhol.
Egyszeruen ezen nincs konkurencia, de kuzdenek rajta es lehet barmikor barkikkel izgalmas a meccs, de az attol nem ugyanaz. Sinner itt mivel annyival jobb a tobbinel hogy o kerul be, de ez nem az o kozege. Pont olyan mint RF volt, aki attol a +10 feletti ranglistas embereket valoszinuleg egy mocsarban is elverte volna, de nem volt jo salakos jatekos.
no
Az az állítás, hogy a salak a legszórakoztatóbb borítás, nem az, hogy hány jó salakos van, meg ki kerül be.
Becker, Edberg óta nézek hektikusan teniszt, a számomra legszórakoztatóbbak mindig a salakos meccsek voltak, és ez a mai döntő ezt csak alátámasztja.
Őszentsége Sobri Jóska
somoskovig
több mint 1 éve
Nem tudom, a nagy harmasbol nem mernek, akarnek senkit sem a masik fole tenni mentalis oldalrol, mert olyan elmebeteg meccseket jatszottak egymassal, oda-vissza veregetve egymast, hogy kb. hajszalon multak adott dontok. De Federer nalam peldaul sosem a hiperagressziv jatekarol volt ismert, egyszeruen a technikaja annyira kifinomult, meg fejben annyira egyben volt, hogy szinte nem volt gyenge pontja, o volt az agy. Nadal szamomra sokkal agresszivabb volt, foleg a tenyerese, o kepviselte az erot, Djokovic meg kb a tokeletes gepezet volt, az esz es az ero egyvelege.Szerintem a fiatal, még sérülések előtti Nadal minden idők legjobb atlétája volt teniszpályán. És ugye az ütések közül a tenyeres top spin ment neki legjobban eleinte, szóval nem kimondott erő teniszt játszott. Menet közben ez persze változott, de ezt az ablakot nem nyitnám ki. Az volt a csodálatos a nagy hármasban (kis ideig négyesben és néhány wild cardban - Del Potro, Wawrinka, Nalbandian, stb.), hogy egymást ösztönözték egyre jobb teniszre. Úgy vélem, hogy mentalitásának és fizikai adottságainak köszönhetően ennek legnagyobb nyertese Djokovic lett.
Stez
Viszont ehhez a korszakhoz bárkit és bármelyik következő “generációt” hasonlítani egyszerűen nem igazságos és érvényes.
több mint 1 éve
Federer játéka se íze, se bűze? Ilyet se hallottam még rá.Sinner az ilyen se íze - se bűze játékos, nehéz rajongani érte, kb utálni sem lehet igazán—max elismerniMondjuk mindenfele rosszindulat nelkul, Federer pont ugyanez volt. Csak egy vegtelenul joszivu meg jolelku csavo volt, akit nem lehetett nem szeretni emiatt, meg mentalisan annyira topon volt, hogy az hihetetlen.
ozibozi
Stez
Mentálisan sajnos gyenge volt viszont (főleg a másik 2 nagyhoz képest).
több mint 1 éve
Azért a 90-es években akkor pont nem nézted, amikor a rohadt unalmas spanyol korszak volt 😊Lehet, de másról beszélsz.Ezután a meccs után ne mondja senki, hogy nem a salak a legszórakoztatóbb borítás.en mondom,
Imádom ahogy kúsznak, másznak, csúsznak.
Őszentsége Sobri Jóska
1 db salakos van aki jo, van meg par akik amugy nem tul jok vagy oriasi lyukak vannak a jatekukban. Persze kuzdenek es a csuszas maszas az meg mindenhol.
Egyszeruen ezen nincs konkurencia, de kuzdenek rajta es lehet barmikor barkikkel izgalmas a meccs, de az attol nem ugyanaz. Sinner itt mivel annyival jobb a tobbinel hogy o kerul be, de ez nem az o kozege. Pont olyan mint RF volt, aki attol a +10 feletti ranglistas embereket valoszinuleg egy mocsarban is elverte volna, de nem volt jo salakos jatekos.
no
Az az állítás, hogy a salak a legszórakoztatóbb borítás, nem az, hogy hány jó salakos van, meg ki kerül be.
Becker, Edberg óta nézek hektikusan teniszt, a számomra legszórakoztatóbbak mindig a salakos meccsek voltak, és ez a mai döntő ezt csak alátámasztja.
Őszentsége Sobri Jóska
több mint 1 éve
Lehet, de másról beszélsz.Ezután a meccs után ne mondja senki, hogy nem a salak a legszórakoztatóbb borítás.en mondom,
Imádom ahogy kúsznak, másznak, csúsznak.
Őszentsége Sobri Jóska
1 db salakos van aki jo, van meg par akik amugy nem tul jok vagy oriasi lyukak vannak a jatekukban. Persze kuzdenek es a csuszas maszas az meg mindenhol.
Egyszeruen ezen nincs konkurencia, de kuzdenek rajta es lehet barmikor barkikkel izgalmas a meccs, de az attol nem ugyanaz. Sinner itt mivel annyival jobb a tobbinel hogy o kerul be, de ez nem az o kozege. Pont olyan mint RF volt, aki attol a +10 feletti ranglistas embereket valoszinuleg egy mocsarban is elverte volna, de nem volt jo salakos jatekos.
no
Az az állítás, hogy a salak a legszórakoztatóbb borítás, nem az, hogy hány jó salakos van, meg ki kerül be.
Becker, Edberg óta nézek hektikusan teniszt, a számomra legszórakoztatóbbak mindig a salakos meccsek voltak, és ez a mai döntő ezt csak alátámasztja.
több mint 1 éve
Nem tudom, a nagy harmasbol nem mernek, akarnek senkit sem a masik fole tenni mentalis oldalrol, mert olyan elmebeteg meccseket jatszottak egymassal, oda-vissza veregetve egymast, hogy kb. hajszalon multak adott dontok. De Federer nalam peldaul sosem a hiperagressziv jatekarol volt ismert, egyszeruen a technikaja annyira kifinomult, meg fejben annyira egyben volt, hogy szinte nem volt gyenge pontja, o volt az agy. Nadal szamomra sokkal agresszivabb volt, foleg a tenyerese, o kepviselte az erot, Djokovic meg kb a tokeletes gepezet volt, az esz es az ero egyvelege.Azért Fed egy szinttel magasabban volt teniszben.Sinner az ilyen se íze - se bűze játékos, nehéz rajongani érte, kb utálni sem lehet igazán—max elismerniMondjuk mindenfele rosszindulat nelkul, Federer pont ugyanez volt. Csak egy vegtelenul joszivu meg jolelku csavo volt, akit nem lehetett nem szeretni emiatt, meg mentalisan annyira topon volt, hogy az hihetetlen.
ozibozi
Stez
Fejben/mentálisan mondjuk pont nem őt emelném ki a nagy 3-asból.
Inkább Djokovic hideg és kimért. Ha fejben úgy összeáll, azért Djokonak is voltak az elején gondjai akkor Alcaraz felé nőhet.
Toca
több mint 1 éve
Azért Fed egy szinttel magasabban volt teniszben.Sinner az ilyen se íze - se bűze játékos, nehéz rajongani érte, kb utálni sem lehet igazán—max elismerniMondjuk mindenfele rosszindulat nelkul, Federer pont ugyanez volt. Csak egy vegtelenul joszivu meg jolelku csavo volt, akit nem lehetett nem szeretni emiatt, meg mentalisan annyira topon volt, hogy az hihetetlen.
ozibozi
Stez
Fejben/mentálisan mondjuk pont nem őt emelném ki a nagy 3-asból.
Inkább Djokovic hideg és kimért. Ha fejben úgy összeáll, azért Djokonak is voltak az elején gondjai akkor Alcaraz felé nőhet.
több mint 1 éve
Sinner az ilyen se íze - se bűze játékos, nehéz rajongani érte, kb utálni sem lehet igazán—max elismerniA személyiségére lehet, hogy igaz, a játékára semmiképpen sem. Szerintem az utóbbi a fontos.
ozibozi
több mint 1 éve
...És nálam Sinner hasonlóSinner az ilyen se íze - se bűze játékos, nehéz rajongani érte, kb utálni sem lehet igazán—max elismerniMondjuk mindenfele rosszindulat nelkul, Federer pont ugyanez volt. Csak egy vegtelenul joszivu meg jolelku csavo volt, akit nem lehetett nem szeretni emiatt, meg mentalisan annyira topon volt, hogy az hihetetlen.
ozibozi
Stez
több mint 1 éve
Sinner az ilyen se íze - se bűze játékos, nehéz rajongani érte, kb utálni sem lehet igazán—max elismerniMondjuk mindenfele rosszindulat nelkul, Federer pont ugyanez volt. Csak egy vegtelenul joszivu meg jolelku csavo volt, akit nem lehetett nem szeretni emiatt, meg mentalisan annyira topon volt, hogy az hihetetlen.
ozibozi
több mint 1 éve
Le a kalappal mindkét srác előtt!Pont azt mondtam, hogy mennyire más, amikor ő döngeti a mellét, és amikor Djoko.
Azt nem értem, hogy miért vannak ekkora túlsúlyban az Alcaraz szurkolók a helyszínen, és itt a topicban is.
Számomra kicsit ellenszenves a srác a teátrális mozdulataival (melldöngetés, fülhöz tartott kéz, egyebek)
Nálam viselkedésre Ő Djoko, Sinner inkább Federer, és Federer az örök kedvenc.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
több mint 1 éve
Szokott itt valaki teniszezni amugy? Marmint elesbe, nem konzolon.Jelen.
Hendrix