Tenisz
15 feliratkozó
12 hónapja
Csak a jelent nezve egyszeruen minden adat azt mutatja, a jovo kitargyalva.Wimbledonban is o a legnagyobb eselyes, bar itt elmeletben van tobb jatekos aki elverheti valami felelmetes szervajatekkal. A salakon egy ertelmes jatekos sincs.De ha Sinner egy pályán jobb játékos, Alcaraz meg jobb a másik két borításon és nyert már US Opent, akkor összességében ha minden pályát nézünk akkor nekem nem adja ki hogy Sinner a jobb ha leosztjuk.
Ezert irtam Sinner jobb jatekos az ev nagyobb es jelentosebb reszeben, de ott o sokkal nagyobb konkurenciaval nez szamben es ezert valoszinuleg alcaraz fog tobbet nyerni. De meg mindketto fog fejlodni es nme lefutott ez a leosztas sem.
no
Ezt full laikusként mondom, egyébként fogalmam sincs 😊
Heisman nádor
Persze sok minden fugg az egyenek fontossagi sorrendjetol. Pl a GS osszgyozelem a legfontosabb..stb.
De ha holnap leviszed a gyerekedet teniszezni akkor a kemeny palyara edzened ( ha nem akkor ird le miert nem ) es ha hajlando lenne akkor balkezeskent jatszatnad hiaba szenvedne az elejen ( ha jobbkezes )
12 hónapja
4,5x pénzt fizetett a Marci ellenfelére rakott pénz. Ezeket ritkán szokták hozni
12 hónapja
azért ha a wimbledoni selejtezők utolsó köre nem három játszmáig tartana, akkor Marcinak pont csengettek volna
több mint 1 éve
A kulcs amúgy az utolsó mondata no-nak. Mindkettő fog még fejlődni: Alcaraz szerva játéka a legsebezhetőbb, de ezen egyfolytában dolgoznak (Queensben pl. nagyon jól szervált), illetve az összpontosítása, ami még sokszor elhagyja, ezen meg a rutin/sportpszichologus tud segíteni. A másik oldalon pl. Sinnernek meg a hálójáték a gyengesége, amit folyamatosan fejlesztenek, illetve a fizikuma (bár az RG döntő óta lehet ezt erős kijelenteni).Wimbledonban is o a legnagyobb eselyes, bar itt elmeletben van tobb jatekos aki elverheti valami felelmetes szervajatekkal. A salakon egy ertelmes jatekos sincs.De ha Sinner egy pályán jobb játékos, Alcaraz meg jobb a másik két borításon és nyert már US Opent, akkor összességében ha minden pályát nézünk akkor nekem nem adja ki hogy Sinner a jobb ha leosztjuk.
Ezert irtam Sinner jobb jatekos az ev nagyobb es jelentosebb reszeben, de ott o sokkal nagyobb konkurenciaval nez szamben es ezert valoszinuleg alcaraz fog tobbet nyerni. De meg mindketto fog fejlodni es nme lefutott ez a leosztas sem.
no
Ezt full laikusként mondom, egyébként fogalmam sincs 😊
Heisman nádor
Ami a fiatalsághoz tartozik: Alcaraz 22 éves és 2 hónapos jelenleg, Sinnernek ennyi idősen a legnagyobb sikere egy 1000-es torna megnyerése volt. Persze, Alcaraz hamarabb ért fel a csúcsra, így eltérő a fejlődési ív, de ismét csak no-val egyetértve: korai lenne még azt mondani, hogy ez innentől így lesz.
több mint 1 éve
Nem csak a 4 GS van. És a legtöbb verseny "Sinner terepén" van.Wimbledonban is o a legnagyobb eselyes, bar itt elmeletben van tobb jatekos aki elverheti valami felelmetes szervajatekkal. A salakon egy ertelmes jatekos sincs.De ha Sinner egy pályán jobb játékos, Alcaraz meg jobb a másik két borításon és nyert már US Opent, akkor összességében ha minden pályát nézünk akkor nekem nem adja ki hogy Sinner a jobb ha leosztjuk.
Ezert irtam Sinner jobb jatekos az ev nagyobb es jelentosebb reszeben, de ott o sokkal nagyobb konkurenciaval nez szamben es ezert valoszinuleg alcaraz fog tobbet nyerni. De meg mindketto fog fejlodni es nme lefutott ez a leosztas sem.
no
Ezt full laikusként mondom, egyébként fogalmam sincs 😊
Heisman nádor
több mint 1 éve
Wimbledonban is o a legnagyobb eselyes, bar itt elmeletben van tobb jatekos aki elverheti valami felelmetes szervajatekkal. A salakon egy ertelmes jatekos sincs.De ha Sinner egy pályán jobb játékos, Alcaraz meg jobb a másik két borításon és nyert már US Opent, akkor összességében ha minden pályát nézünk akkor nekem nem adja ki hogy Sinner a jobb ha leosztjuk.
Ezert irtam Sinner jobb jatekos az ev nagyobb es jelentosebb reszeben, de ott o sokkal nagyobb konkurenciaval nez szamben es ezert valoszinuleg alcaraz fog tobbet nyerni. De meg mindketto fog fejlodni es nme lefutott ez a leosztas sem.
no
Ezt full laikusként mondom, egyébként fogalmam sincs 😊
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
mennek a wimbledoni selejtezők.csóri Boisson jól megszívta, hogy ennyire közel van a Garros Wimbledonhoz, lényegében a Garros első napján zárták a nevezési listát, és így szerintem a valaha volt legmagasabban jegyzett játékos volt (67.), akinek egy Grand Slamre kvalifikálnia kellett. Volna. Kinyomta Freddie Freeman unokatesója 😊
több mint 1 éve
Wimbledonban is o a legnagyobb eselyes, bar itt elmeletben van tobb jatekos aki elverheti valami felelmetes szervajatekkal. A salakon egy ertelmes jatekos sincs. Ezert irtam Sinner jobb jatekos az ev nagyobb es jelentosebb reszeben, de ott o sokkal nagyobb konkurenciaval nez szamben es ezert valoszinuleg alcaraz fog tobbet nyerni. De meg mindketto fog fejlodni es nme lefutott ez a leosztas sem.
több mint 1 éve
Carlitos megnyerte a londoni ATP tornátÉs elnézve a szerváját (ami a leggyengébb pontja volt eddig) nehéz lenne ellene fogadni Wimbledonban.
Heisman nádor
több mint 1 éve
Carlitos megnyerte a londoni ATP tornát...és Bublik Halleban nyert.
Heisman nádor
Nagyon sokan szeretnék elkerülni Wimbledonban. Mintha most komolyabban venné a játékot!
több mint 1 éve
Carlitos megnyerte a londoni ATP tornát
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Londonban éppen megy egy Alcaraz-Munar meccs 3. set.A 2. set 102! perces, oké jó. Rövid kis meccs 🤣
több mint 1 éve
A STAR-STUDDED 🤩 lineup of teams have officially entered the reimagined US Open Mixed Doubles Championship!
— US Open Tennis (@usopen) June 17, 2025
More info: https://t.co/bIMJGbf3qI pic.twitter.com/Hw1yA87pgj
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
azt hittem kapok használható ötleteket is az egyértelműek helyett😛 Marad akkor a letöltés majd valóban.Amennyit ide irogatsz mar lejott volna a 15 giga és meg is nézhetted volna 😛külön előfizetős, egy szettért megint csak sztornó.😊Max?azt néztem, csak 15 GB-t nem feltétlen töltenék le egy szettért ha van más opció esetleg😊vissza lehet nézni valahol vagy letölteni a férfi döntőt? Sajnos lemaradt a hossza miatt a felvételből több mint egy szett.Ncore
zavi27
steelwolf
zavi27
warr_b
zavi27
Toca
Szerkesztette: zavi27
több mint 1 éve
Amennyit ide irogatsz mar lejott volna a 15 giga és meg is nézhetted volna 😛külön előfizetős, egy szettért megint csak sztornó.😊Max?azt néztem, csak 15 GB-t nem feltétlen töltenék le egy szettért ha van más opció esetleg😊vissza lehet nézni valahol vagy letölteni a férfi döntőt? Sajnos lemaradt a hossza miatt a felvételből több mint egy szett.Ncore
zavi27
steelwolf
zavi27
warr_b
zavi27
több mint 1 éve
külön előfizetős, egy szettért megint csak sztornó.😊Max?azt néztem, csak 15 GB-t nem feltétlen töltenék le egy szettért ha van más opció esetleg😊vissza lehet nézni valahol vagy letölteni a férfi döntőt? Sajnos lemaradt a hossza miatt a felvételből több mint egy szett.Ncore
zavi27
steelwolf
zavi27
warr_b
több mint 1 éve
Ha pendrivera gondolsz en nem lattam mar vagy 5 éve 😀 de hát vannak itt bőven furcsa emberek 😛Nanana! En meg mindig 3 gigas USB-n nyomom. 😀15 gb mostanaban kb semmi 😀azt néztem, csak 15 GB-t nem feltétlen töltenék le egy szettért ha van más opció esetleg😊vissza lehet nézni valahol vagy letölteni a férfi döntőt? Sajnos lemaradt a hossza miatt a felvételből több mint egy szett.Ncore
zavi27
steelwolf
zavi27
Toca
Stez
több mint 1 éve
Nanana! En meg mindig 3 gigas USB-n nyomom. 😀15 gb mostanaban kb semmi 😀azt néztem, csak 15 GB-t nem feltétlen töltenék le egy szettért ha van más opció esetleg😊vissza lehet nézni valahol vagy letölteni a férfi döntőt? Sajnos lemaradt a hossza miatt a felvételből több mint egy szett.Ncore
zavi27
steelwolf
zavi27
Toca
több mint 1 éve
15 gb mostanaban kb semmi 😀azt néztem, csak 15 GB-t nem feltétlen töltenék le egy szettért ha van más opció esetleg😊vissza lehet nézni valahol vagy letölteni a férfi döntőt? Sajnos lemaradt a hossza miatt a felvételből több mint egy szett.Ncore
zavi27
steelwolf
zavi27
több mint 1 éve
Max?azt néztem, csak 15 GB-t nem feltétlen töltenék le egy szettért ha van más opció esetleg😊vissza lehet nézni valahol vagy letölteni a férfi döntőt? Sajnos lemaradt a hossza miatt a felvételből több mint egy szett.Ncore
zavi27
steelwolf
zavi27

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
azt néztem, csak 15 GB-t nem feltétlen töltenék le egy szettért ha van más opció esetleg😊vissza lehet nézni valahol vagy letölteni a férfi döntőt? Sajnos lemaradt a hossza miatt a felvételből több mint egy szett.Ncore
zavi27
steelwolf
több mint 1 éve
vissza lehet nézni valahol vagy letölteni a férfi döntőt? Sajnos lemaradt a hossza miatt a felvételből több mint egy szett.Ncore
zavi27
több mint 1 éve
vissza lehet nézni valahol vagy letölteni a férfi döntőt? Sajnos lemaradt a hossza miatt a felvételből több mint egy szett.
több mint 1 éve
Képzeld ezt a videót Sinerrel, ahogy a labdaszedőkkel ünnepel őszintén./hiába zseniális teniszező Vlk :
Ez itt:
www.facebook.com/share/r/19tu4nSWsH/?mibextid=wwXIfr
Meg ezt
Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
Mind a 3 tudott mindent. Ettol RF es nadalnak van egy gyonyoruen felepitett imazsa, ahogy alcaraznak is. Termeszetesen valos dologra huzzak fel csak el van tulozva. Nadal volt a harcos a vedekezo teniszevel, aki soha nem ad fel pontot. Ettol ez nem igaz teljesen es kizarolagosan. Nadal tenyeres flat utese bombakent erkezett es tamadokent kellett nezni ra, de tenyleg futott mindenert es ez leginkabb a salakon jon ki. Fedett palyan is probalta ezt csak ott nem tud ugy mukodni, ahogy a topspin sem es ki is jott. RF az ellenkezoje volt, o volt a tamado tenisz mintakepe az 2000 utan. Kivalo szervabol ( bar mindenki arra torekszik hogy azonos feldobasbol usson meg mindenfele szervat barmelyik pontjara az adogatoterfelre ). O egyszeruen jol varialta es a csoda ez volt es nem a befejezes amit ezzel alapozott meg, de az a latvanyos, az egykezes fonakjaert mindenki oda volt ami szepnek szep volt es o az aki ki tudta hasznalni az elonyet is. Cserebe ez volt a legnagyobb gyengeje. De o lett az elegans, konnyed uriember imazs. Neki a kontrolalt korulmenyek kellettek, a pattanas kiszamithato, nincs szel, gyors palya ahol a szervajat ki tudta aknazni es ugyanez a fuvon. Az o legnagyobb erenye a teste volt, a konyoketol az osszes izulete. Az o inside-out es forditva a teste miatt sokkal nagyobb szoget tudott utni. Djoko-nak a rosszfiu maradt mint imazs, de szepen felhsznalta a maga javara. Cserebe o nem a legfittebb volt bar abban is jo volt, hanem elfarasztotta az ellenfelet. Technikailag o a legjobb, automatikusan jottek neki a dontesek, sokkal jobban mint a tobbieknek, a legjobb mozgasa neki volt es a tenisz errol szol. Odaer a labdahoz amit a technikajaval oda ut ahova akar. O a legeffektivebb teniszezo es nem is kellett kockaztatnia mert inkabb utott meg harmat. Ezt nagyon nehez szeretni aki nem ugy nezi a teniszt hogy erti, ez a legkevesbbe latvanyos. Mentalisan mindharom nagyon jo volt, taktikailag djoko volt a legszelesebb skalan es nem veletlen hogy mindkettonek o volt a legnagyobb kihivoja a sajat udvaran is.
De ezek a kulonbsegek hiaba voltak meg mindegyik kivalo volt mindenben es nem csak ok. A konkurencia is sokkal jobb/erosebb/kiegyensulyozottabb volt ahogy mindenki tolta elore a masikat es nem csak a B3 egymast. Es ugyanez igaz volt anno a connors-borg-mcenroe-lendl idejen is. Es remeljuk be fog indulni most is, mert jelenleg nagyon gyenge, de ha akarnak nyerni a fiatalok akkor javulniuk kell.
