TV, rádió
18 feliratkozó
több mint 15 éve
nagyjából pontos a válasz , ismerősöm ismeri gyerekkorukból , mesélte h már akkor is ilyen bal*asz volt és mindig őt szivatták...Ahogy nézem laci megint irtó jól érzi magát,hihetetlen ez az ember.Vagy még mindig hátfájása van?CowboykarcsiNem, csak teljesen magával ragadta a buli forgataga. 😀
Amúgy gondolom gimiben ő lehetett az osztály hülyéje, osztálykirándulásokon, meg sulidiscockban, házibulikban mindenki őt basztatta, ezért menekült a harcművészetbe. 😊Sobri Jóska
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 15 éve
Ahogy nézem laci megint irtó jól érzi magát,hihetetlen ez az ember.Vagy még mindig hátfájása van?CowboykarcsiLaci bulizásáról egy filmcím jut eszembe: Inside i'm dancing... Belül lehet hogy ő önfeledten tombol, csak kifele mutatja az énlázárlászló karaktert 😀 Amúgy azt nem tudom, hogy ha most netán Béci és Gigi is elkezdenek bulizni, hiszen a Sátán kiment, már jól érezhetik magukat, akkor Laci rájuk is haragudni fog-e, vagy mi lesz... Vagy majd akárki akárhogy bulizik, Alekosz lesz az új Sátán, mert rossz útra vitte Béciéket 😀
Amúgy nem láttam a tegnapi műsor nagy részét, viszont az RTL szabálykezelési és büntetésvégrehajtási rendszerének pontos ismerete érdekében megkérdezném, hogy volt valami jele annak, hogy amiét Gigi kiment az udvarra üvöltözni Bécinek, és hatezer szólongatás után sem ment vissza a házba, kb. full leszarva Bucimacit és Lilut, azért majd esetleg büntetést kap?
több mint 15 éve
catattack
3 520
belenéztem én is.Egy szarkavaró, álszent 10 forintos k.rva ez a Gigi!
Éva to Gigi: én már nem tenném rád a jelet... 😀Zsoca
Szerk.: ...és az Éva is!
több mint 15 éve
belenéztem én is.Éva to Gigi: én már nem tenném rád a jelet... 😀
kemény, amit lenyomtak végül
mindenki be van nyomva és jön az igaz v. bátor!!! nagyonjó. 😀

több mint 15 éve
Szegény Éva nagyon megpróbál bevágódni Bélának és Gombinak, de le se szarják!catattackSzó szerint.Vagy 10 perce akkorát esett mint egy ólajtó.
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 15 éve
catattack
3 520
Szegény Éva nagyon megpróbál bevágódni Bélának és Gombinak, de le se szarják!Szerk.: Nem tudom a Mesternek meglesz-e a trófea?
több mint 15 éve
Mindenki képes jól érezni magát csak ő nem.Ahogy nézem laci megint irtó jól érzi magát,hihetetlen ez az ember.Vagy még mindig hátfájása van?CowboykarcsiNem, csak teljesen magával ragadta a buli forgataga. 😀
Amúgy gondolom gimiben ő lehetett az osztály hülyéje, osztálykirándulásokon, meg sulidiscockban, házibulikban mindenki őt basztatta, ezért menekült a harcművészetbe. 😊Sobri Jóska
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 15 éve
Ahogy nézem laci megint irtó jól érzi magát,hihetetlen ez az ember.Vagy még mindig hátfájása van?CowboykarcsiNem, csak teljesen magával ragadta a buli forgataga. 😀
Amúgy gondolom gimiben ő lehetett az osztály hülyéje, osztálykirándulásokon, meg sulidiscockban, házibulikban mindenki őt basztatta, ezért menekült a harcművészetbe. 😊
több mint 15 éve
Ahogy nézem laci megint irtó jól érzi magát,hihetetlen ez az ember.Vagy még mindig hátfájása van?
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 15 éve
catattack
3 520
Gombi is de seggrészeg 😀 Mingyá leesik a székröl 😀DuffA Black to Black-től kérem a .... 😂
több mint 15 éve
ő mindig ilyen,ha részeg,csúcs,hogy még nem kezdett el vetkőzniGombi is de seggrészeg 😀 Mingyá leesik a székröl 😀Duffigen most énis nezem az élőt. Alekinnyónak meg már alig érteni, mit mond 😀😀DuffAz előbb magyarázta, hogy már négy órája iszik, de még nincs berúgva 😀tenorx
több mint 15 éve
Gombi is de seggrészeg 😀 Mingyá leesik a székröl 😀Az előbb magyarázta, hogy már négy órája iszik, de még nincs berúgva 😀tenorxMost épp élőben jóban vannak. 😊Sobri Jóskaigen most énis nezem az élőt. Alekinnyónak meg már alig érteni, mit mond 😀😀Duff
több mint 15 éve
Az előbb magyarázta, hogy már négy órája iszik, de még nincs berúgva 😀igen most énis nezem az élőt. Alekinnyónak meg már alig érteni, mit mond 😀😀DuffAz már benne is volt a hnap öf-ben 😀DuffMost épp élőben jóban vannak. 😊Sobri Jóska
több mint 15 éve
igen most énis nezem az élőt. Alekinnyónak meg már alig érteni, mit mond 😀😀Most épp élőben jóban vannak. 😊Sobri JóskaÉs kértem is egy kis előinfót, csak annyit árult el, hogy most Évát és Anikót akarják összeugrasztani, abban van alternatíva 😊Sobri JóskaAz már benne is volt a hnap öf-ben 😀Duff
több mint 15 éve
Most épp élőben jóban vannak. 😊És kértem is egy kis előinfót, csak annyit árult el, hogy most Évát és Anikót akarják összeugrasztani, abban van alternatíva 😊Sobri JóskaAz már benne is volt a hnap öf-ben 😀Duff
De a tévé dolgozik, hogy jó műsort lássunk. 😊
több mint 15 éve
És kértem is egy kis előinfót, csak annyit árult el, hogy most Évát és Anikót akarják összeugrasztani, abban van alternatíva 😊Sobri JóskaAz már benne is volt a hnap öf-ben 😀
több mint 15 éve
Party van, Szandika belenyaldosott Alekosz fülébe, le is keverték az egészet 😀
több mint 15 éve
Gombár úr közben szeretek mindenkit részegre itta magát a fél éves buliban, érdemes nézni 😀
több mint 15 éve
Béci tudta, hogy ő fog továbmenni mikor bement párbajozni.Viszont ő is ember, elragadta a hév, ráadásul Oli agyhalott haverjai a párbaj alatt végig ordibáltak neki, hogy elkapunk, torkod átvágjuk kis köcsög, stb, vagyis elvetették a súlykot.
Ez nem csoda, hogy ilyen viselkedést hozott ki belőle, valamint biztos volt benne kis sérelem is régebbről, szerintem csak az volt a gond vele, hogy butus, és nem tudta a legadekvátabb módon kifejezni magát, vagyis nem finoman cizellált riposztokkal operált, hanem vagy azt mondta szeretlek vagy utállak, vagy azt jó arc vagy, vagy azt geci vagy, nem igazán árnyalta túl. Ennyi, rendes gyerek ő alapvetően.
több mint 15 éve
Béci sem lett volna ilyen Gombival, Jerzyvel meg Lacival...Mert egy Éva-Tordas = Béci-Gombi....
És már csak a végén látta h 70-30 az állás. Addig volt szenya, amíg ezt nem mutatták. Utána már nem voltak beszólások, ők is tudták h eldőlt, már úgyse változik semmi... de addig nem látta.Danna
Egyébként meg Béci legalább olyan magabiztos ugyebár, mint Éva, kétlem, hogy azt gondolta, hogy nem jut tovább.... De egyébként is, ettől függetlenül sem volt fair tőle egy kicsit sem. De mindegy, hagyjuk, amennyire szeirntem látványos volt, ha ennyire nem értünk egyet, fölösleges folytatni a témát. 😊
jaj, még egy gondolat.. Béci, aki annyira védi a családját, stb... röhögve gyalázza Enikőt. Aki semmiről nem tehet. Nyilván az rtl okozta az egészet, de hogy Béci folyamat nyomatta az Anikó témát, ugyanúgy "döfködte" Enikőt is. Aki mégegyszer mondom, külsőss családtak, akikért a saját esetében Béci ölni tud.
több mint 15 éve
Béci sem lett volna ilyen Gombival, Jerzyvel meg Lacival...aha, meg Évike tud lenni szenya is, mint a görög srác eleln volt akinek már nem jut eszembe neve. Vagy megnézném h mennyire lenne jófej és kedves egy Gigi elleni párharcban.Csak annyit mondok inkább, hogy nem Évát védtem, hanem azt mondtam, hogy még a geci köcsög, ocsmány, rohadék, satöbbi jelzőkkel ellátot -jogosan- Éva is meg tudja oldani normálisan is. Nem azt mondtam, hogy mindig úgy,nem mondtam, hogy máskor úgy tenné. Hanem azt mondtam, hogy annak ellenére, hogy ő látványosan nem szent, mégis meg tudta így oldani, míg az ártatlan bárányként tetszelgő Béci nem. És ha látom, hogy az állás kb. 70-30, akkor semmi szükség erre. Ha kiesek, akkor csak rohadéknak tűnök fölöslegesen, ha bemegyek, ugyanez. Az utólag mosom kezeimet dolog meg marha könnyű. Ha szemen köpök valakit, aztán azt mondom, hogy bocsánat nem volt más választásom, akkor orrbavág, és ugyanezt mondja... nyilván mindenki boldog.
Azt kb. mindenki vágta, ő is, a Tordas neki nem ellenfél. 😊Danna
Sobri: Köszi, hát csak jól gondoltam 😛 Csak egyben volt igaz a Bécis gondolat és az Anikós is 😀fetomy
És már csak a végén látta h 70-30 az állás. Addig volt szenya, amíg ezt nem mutatták. Utána már nem voltak beszólások, ők is tudták h eldőlt, már úgyse változik semmi... de addig nem látta.
több mint 15 éve
aha, meg Évike tud lenni szenya is, mint a görög srác eleln volt akinek már nem jut eszembe neve. Vagy megnézném h mennyire lenne jófej és kedves egy Gigi elleni párharcban.Csak annyit mondok inkább, hogy nem Évát védtem, hanem azt mondtam, hogy még a geci köcsög, ocsmány, rohadék, satöbbi jelzőkkel ellátot -jogosan- Éva is meg tudja oldani normálisan is. Nem azt mondtam, hogy mindig úgy,nem mondtam, hogy máskor úgy tenné. Hanem azt mondtam, hogy annak ellenére, hogy ő látványosan nem szent, mégis meg tudta így oldani, míg az ártatlan bárányként tetszelgő Béci nem. És ha látom, hogy az állás kb. 70-30, akkor semmi szükség erre. Ha kiesek, akkor csak rohadéknak tűnök fölöslegesen, ha bemegyek, ugyanez. Az utólag mosom kezeimet dolog meg marha könnyű. Ha szemen köpök valakit, aztán azt mondom, hogy bocsánat nem volt más választásom, akkor orrbavág, és ugyanezt mondja... nyilván mindenki boldog.
Azt kb. mindenki vágta, ő is, a Tordas neki nem ellenfél. 😊Danna
Sobri: Köszi, hát csak jól gondoltam 😛 Csak egyben volt igaz a Bécis gondolat és az Anikós is 😀
több mint 15 éve
aha, meg Évike tud lenni szenya is, mint a görög srác eleln volt akinek már nem jut eszembe neve. Vagy megnézném h mennyire lenne jófej és kedves egy Gigi elleni párharcban.Igen, Béci utána bocsánatot is kért, hogy a párbajon ezt az undorító arcát kellett mutatnia, de nem ilyen ő! (fogalmazzunk úgy hogy ez is ő azért)Az amúgy rohadék Évának sem volt muszáj ocsmánynak lennie Ildi ellen. Sőt, nagyonis visszafogott volt. Nem kell undorítónak lenni, főleg ha valaki erőlteti, hogy ő aztán fantasztikusan ez ellen van. Persze utólag lehet mondani, hogy "jajjbocsi", biztos sokan mondják is, hogy jajj semmi baj, de ettől még egy alapból eldőlt párbajon (ők azért kb. a párbaj elején látták, hogy eldőlt, akárki irányába is, mert 30 %-ot senki nem dolgoz le), egy szarrá alázott embert, és annak a teljesen indokolatlanul szarrá gyalázott barátnőjét rugdosta vigyorogva. Nekem ez nem szimpatikus. Nem lenne szimpatikus fordított esetben Olivértől, de Alekosztól sem. A korábbiakban azért nem volt érdekes, mert oda-vissza mondogattak, és nem ennyire egyoldalú, és mocskos "párbaj" volt egyik sem.fetomy
Meg tényleg békített mindenkit! Szóval szimpatikusabb volt mint a párbajon valóban!Bruce
Azt kb. mindenki vágta, ő is, a Tordas neki nem ellenfél. 😊
