Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

TV, rádió

18 feliratkozó

több mint 15 éve
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
Ahogy nézem laci megint irtó jól érzi magát,hihetetlen ez az ember.Vagy még mindig hátfájása van?Cowboykarcsi
Nem, csak teljesen magával ragadta a buli forgataga. 😀
Amúgy gondolom gimiben ő lehetett az osztály hülyéje, osztálykirándulásokon, meg sulidiscockban, házibulikban mindenki őt basztatta, ezért menekült a harcművészetbe. 😊Sobri Jóska
nagyjából pontos a válasz , ismerősöm ismeri gyerekkorukból , mesélte h már akkor is ilyen bal*asz volt és mindig őt szivatták...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ahogy nézem laci megint irtó jól érzi magát,hihetetlen ez az ember.Vagy még mindig hátfájása van?Cowboykarcsi
Laci bulizásáról egy filmcím jut eszembe: Inside i'm dancing... Belül lehet hogy ő önfeledten tombol, csak kifele mutatja az énlázárlászló karaktert 😀 Amúgy azt nem tudom, hogy ha most netán Béci és Gigi is elkezdenek bulizni, hiszen a Sátán kiment, már jól érezhetik magukat, akkor Laci rájuk is haragudni fog-e, vagy mi lesz... Vagy majd akárki akárhogy bulizik, Alekosz lesz az új Sátán, mert rossz útra vitte Béciéket 😀

Amúgy nem láttam a tegnapi műsor nagy részét, viszont az RTL szabálykezelési és büntetésvégrehajtási rendszerének pontos ismerete érdekében megkérdezném, hogy volt valami jele annak, hogy amiét Gigi kiment az udvarra üvöltözni Bécinek, és hatezer szólongatás után sem ment vissza a házba, kb. full leszarva Bucimacit és Lilut, azért majd esetleg büntetést kap?
több mint 15 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 9 330 — Eagles fan
Eheh....már megy az új balhé. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 15 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
tényleg rettenet, h lászló, mennyire szar arc. 😀

több mint 15 éve
catattack 3 520
belenéztem én is.
Éva to Gigi: én már nem tenném rád a jelet... 😀Zsoca
Egy szarkavaró, álszent 10 forintos k.rva ez a Gigi!
Szerk.: ...és az Éva is!
több mint 15 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
belenéztem én is.
Éva to Gigi: én már nem tenném rád a jelet... 😀
kemény, amit lenyomtak végül


mindenki be van nyomva és jön az igaz v. bátor!!! nagyonjó. 😀

több mint 15 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Szegény Éva nagyon megpróbál bevágódni Bélának és Gombinak, de le se szarják!catattack
Szó szerint.Vagy 10 perce akkorát esett mint egy ólajtó.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 15 éve
catattack 3 520
Szegény Éva nagyon megpróbál bevágódni Bélának és Gombinak, de le se szarják!
Szerk.: Nem tudom a Mesternek meglesz-e a trófea?
több mint 15 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Ahogy nézem laci megint irtó jól érzi magát,hihetetlen ez az ember.Vagy még mindig hátfájása van?Cowboykarcsi
Nem, csak teljesen magával ragadta a buli forgataga. 😀
Amúgy gondolom gimiben ő lehetett az osztály hülyéje, osztálykirándulásokon, meg sulidiscockban, házibulikban mindenki őt basztatta, ezért menekült a harcművészetbe. 😊Sobri Jóska
Mindenki képes jól érezni magát csak ő nem.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Ahogy nézem laci megint irtó jól érzi magát,hihetetlen ez az ember.Vagy még mindig hátfájása van?Cowboykarcsi
Nem, csak teljesen magával ragadta a buli forgataga. 😀
Amúgy gondolom gimiben ő lehetett az osztály hülyéje, osztálykirándulásokon, meg sulidiscockban, házibulikban mindenki őt basztatta, ezért menekült a harcművészetbe. 😊

több mint 15 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Ahogy nézem laci megint irtó jól érzi magát,hihetetlen ez az ember.Vagy még mindig hátfájása van?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 15 éve
catattack 3 520
Gombi is de seggrészeg 😀 Mingyá leesik a székröl 😀Duff
A Black to Black-től kérem a .... 😂
több mint 15 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
igen most énis nezem az élőt. Alekinnyónak meg már alig érteni, mit mond 😀😀Duff
Az előbb magyarázta, hogy már négy órája iszik, de még nincs berúgva 😀tenorx
Gombi is de seggrészeg 😀 Mingyá leesik a székröl 😀Duff
ő mindig ilyen,ha részeg,csúcs,hogy még nem kezdett el vetkőzni

több mint 15 éve
Duff Seattle Seahawks 3 538
Most épp élőben jóban vannak. 😊Sobri Jóska
igen most énis nezem az élőt. Alekinnyónak meg már alig érteni, mit mond 😀😀Duff
Az előbb magyarázta, hogy már négy órája iszik, de még nincs berúgva 😀tenorx
Gombi is de seggrészeg 😀 Mingyá leesik a székröl 😀
több mint 15 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Az már benne is volt a hnap öf-ben 😀Duff
Most épp élőben jóban vannak. 😊Sobri Jóska
igen most énis nezem az élőt. Alekinnyónak meg már alig érteni, mit mond 😀😀Duff
Az előbb magyarázta, hogy már négy órája iszik, de még nincs berúgva 😀
több mint 15 éve
Duff Seattle Seahawks 3 538
És kértem is egy kis előinfót, csak annyit árult el, hogy most Évát és Anikót akarják összeugrasztani, abban van alternatíva 😊Sobri Jóska
Az már benne is volt a hnap öf-ben 😀Duff
Most épp élőben jóban vannak. 😊Sobri Jóska
igen most énis nezem az élőt. Alekinnyónak meg már alig érteni, mit mond 😀😀
több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
És kértem is egy kis előinfót, csak annyit árult el, hogy most Évát és Anikót akarják összeugrasztani, abban van alternatíva 😊Sobri Jóska
Az már benne is volt a hnap öf-ben 😀Duff
Most épp élőben jóban vannak. 😊
De a tévé dolgozik, hogy jó műsort lássunk. 😊

több mint 15 éve
Duff Seattle Seahawks 3 538
És kértem is egy kis előinfót, csak annyit árult el, hogy most Évát és Anikót akarják összeugrasztani, abban van alternatíva 😊Sobri Jóska
Az már benne is volt a hnap öf-ben 😀
több mint 15 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Party van, Szandika belenyaldosott Alekosz fülébe, le is keverték az egészet 😀
több mint 15 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Gombár úr közben szeretek mindenkit részegre itta magát a fél éves buliban, érdemes nézni 😀
több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Béci tudta, hogy ő fog továbmenni mikor bement párbajozni.
Viszont ő is ember, elragadta a hév, ráadásul Oli agyhalott haverjai a párbaj alatt végig ordibáltak neki, hogy elkapunk, torkod átvágjuk kis köcsög, stb, vagyis elvetették a súlykot.
Ez nem csoda, hogy ilyen viselkedést hozott ki belőle, valamint biztos volt benne kis sérelem is régebbről, szerintem csak az volt a gond vele, hogy butus, és nem tudta a legadekvátabb módon kifejezni magát, vagyis nem finoman cizellált riposztokkal operált, hanem vagy azt mondta szeretlek vagy utállak, vagy azt jó arc vagy, vagy azt geci vagy, nem igazán árnyalta túl. Ennyi, rendes gyerek ő alapvetően.

több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Béci sem lett volna ilyen Gombival, Jerzyvel meg Lacival...
És már csak a végén látta h 70-30 az állás. Addig volt szenya, amíg ezt nem mutatták. Utána már nem voltak beszólások, ők is tudták h eldőlt, már úgyse változik semmi... de addig nem látta.Danna
Mert egy Éva-Tordas = Béci-Gombi....

Egyébként meg Béci legalább olyan magabiztos ugyebár, mint Éva, kétlem, hogy azt gondolta, hogy nem jut tovább.... De egyébként is, ettől függetlenül sem volt fair tőle egy kicsit sem. De mindegy, hagyjuk, amennyire szeirntem látványos volt, ha ennyire nem értünk egyet, fölösleges folytatni a témát. 😊

jaj, még egy gondolat.. Béci, aki annyira védi a családját, stb... röhögve gyalázza Enikőt. Aki semmiről nem tehet. Nyilván az rtl okozta az egészet, de hogy Béci folyamat nyomatta az Anikó témát, ugyanúgy "döfködte" Enikőt is. Aki mégegyszer mondom, külsőss családtak, akikért a saját esetében Béci ölni tud.
több mint 15 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
aha, meg Évike tud lenni szenya is, mint a görög srác eleln volt akinek már nem jut eszembe neve. Vagy megnézném h mennyire lenne jófej és kedves egy Gigi elleni párharcban.
Azt kb. mindenki vágta, ő is, a Tordas neki nem ellenfél. 😊Danna
Csak annyit mondok inkább, hogy nem Évát védtem, hanem azt mondtam, hogy még a geci köcsög, ocsmány, rohadék, satöbbi jelzőkkel ellátot -jogosan- Éva is meg tudja oldani normálisan is. Nem azt mondtam, hogy mindig úgy,nem mondtam, hogy máskor úgy tenné. Hanem azt mondtam, hogy annak ellenére, hogy ő látványosan nem szent, mégis meg tudta így oldani, míg az ártatlan bárányként tetszelgő Béci nem. És ha látom, hogy az állás kb. 70-30, akkor semmi szükség erre. Ha kiesek, akkor csak rohadéknak tűnök fölöslegesen, ha bemegyek, ugyanez. Az utólag mosom kezeimet dolog meg marha könnyű. Ha szemen köpök valakit, aztán azt mondom, hogy bocsánat nem volt más választásom, akkor orrbavág, és ugyanezt mondja... nyilván mindenki boldog.

Sobri: Köszi, hát csak jól gondoltam 😛 Csak egyben volt igaz a Bécis gondolat és az Anikós is 😀fetomy
Béci sem lett volna ilyen Gombival, Jerzyvel meg Lacival...
És már csak a végén látta h 70-30 az állás. Addig volt szenya, amíg ezt nem mutatták. Utána már nem voltak beszólások, ők is tudták h eldőlt, már úgyse változik semmi... de addig nem látta.
több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
aha, meg Évike tud lenni szenya is, mint a görög srác eleln volt akinek már nem jut eszembe neve. Vagy megnézném h mennyire lenne jófej és kedves egy Gigi elleni párharcban.
Azt kb. mindenki vágta, ő is, a Tordas neki nem ellenfél. 😊Danna
Csak annyit mondok inkább, hogy nem Évát védtem, hanem azt mondtam, hogy még a geci köcsög, ocsmány, rohadék, satöbbi jelzőkkel ellátot -jogosan- Éva is meg tudja oldani normálisan is. Nem azt mondtam, hogy mindig úgy,nem mondtam, hogy máskor úgy tenné. Hanem azt mondtam, hogy annak ellenére, hogy ő látványosan nem szent, mégis meg tudta így oldani, míg az ártatlan bárányként tetszelgő Béci nem. És ha látom, hogy az állás kb. 70-30, akkor semmi szükség erre. Ha kiesek, akkor csak rohadéknak tűnök fölöslegesen, ha bemegyek, ugyanez. Az utólag mosom kezeimet dolog meg marha könnyű. Ha szemen köpök valakit, aztán azt mondom, hogy bocsánat nem volt más választásom, akkor orrbavág, és ugyanezt mondja... nyilván mindenki boldog.


Sobri: Köszi, hát csak jól gondoltam 😛 Csak egyben volt igaz a Bécis gondolat és az Anikós is 😀
több mint 15 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Igen, Béci utána bocsánatot is kért, hogy a párbajon ezt az undorító arcát kellett mutatnia, de nem ilyen ő! (fogalmazzunk úgy hogy ez is ő azért)
Meg tényleg békített mindenkit! Szóval szimpatikusabb volt mint a párbajon valóban!Bruce
Az amúgy rohadék Évának sem volt muszáj ocsmánynak lennie Ildi ellen. Sőt, nagyonis visszafogott volt. Nem kell undorítónak lenni, főleg ha valaki erőlteti, hogy ő aztán fantasztikusan ez ellen van. Persze utólag lehet mondani, hogy "jajjbocsi", biztos sokan mondják is, hogy jajj semmi baj, de ettől még egy alapból eldőlt párbajon (ők azért kb. a párbaj elején látták, hogy eldőlt, akárki irányába is, mert 30 %-ot senki nem dolgoz le), egy szarrá alázott embert, és annak a teljesen indokolatlanul szarrá gyalázott barátnőjét rugdosta vigyorogva. Nekem ez nem szimpatikus. Nem lenne szimpatikus fordított esetben Olivértől, de Alekosztól sem. A korábbiakban azért nem volt érdekes, mert oda-vissza mondogattak, és nem ennyire egyoldalú, és mocskos "párbaj" volt egyik sem.fetomy
aha, meg Évike tud lenni szenya is, mint a görög srác eleln volt akinek már nem jut eszembe neve. Vagy megnézném h mennyire lenne jófej és kedves egy Gigi elleni párharcban.
Azt kb. mindenki vágta, ő is, a Tordas neki nem ellenfél. 😊