NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Viccek

51 feliratkozó

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezt most láttam MTI-n, de szerintem itt a helye
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/fifa-blatter-szerint-a-szovetseg-peldamutatoan-etikus-2364621

több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
több mint 9 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????

eközben az NFL főhadiszállásánMarioAna
szintén ide illik, egykori vegasi bukméker tollából:
Todd Fuhrman @ToddFuhrman
Listening to people talk about gambling on the #NFL as unethical cracks me up...it might be the only "pure" thing left in the entire sport.
több mint 9 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Browns-Steelers meccsen
durva szabálytalanságért:


durva büntetés:

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
DiamondsHead44
A harmadik helyezett továbbjutó?
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 934 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Előre is elnézést a fórum rendőr olvasóitól.
több mint 9 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
DiamondsHead44
Magyaro. az első kalapból?! Na neee!

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 021 — LIGHTS OUT!

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!

Borbinho
pray price

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

😀 felröhögtem

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 021 — LIGHTS OUT!

több mint 9 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 021 — LIGHTS OUT!

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 021 — LIGHTS OUT!

több mint 9 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Sixo67
Ez király, kár, hogy ezen a "kivonaton" nem látszik, hogy a rendőr el kezd fuldokolni a röhögéstől, aztán a papa is röhög már.:kishaszi

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 322 — Expect the Best !
Veet szőrtelenítő krém férfiaknak. Vásárlói vélemény:

Miután a golyóim úgy néznek ki, mint egy öregedő rasztafári feje, elhatároztam, hogy fejest ugrok a dolgok közepébe és megveszem a Veet-et, mivel korábbi borotválási próbálkozásaim csak csekély sikerrel jártak és majdnem elroppant a gerincem, amikor megpróbáltam elérni a problémásabb részeket.

Mivel kissé romantikus vagyok, úgy gondoltam, a tettet az asszony szülinapjára időzítem, hogy érezze a törődést. Jóval előtte megrendeltem a terméket, és mivel az Északi-tengeren dolgozok, úgy gondoltam, keményebb vagyok, mint az előző vélemények írói, akiket puhány irodai alakoknak tartottam… Ó, társaim a fájdalomban, micsoda tévedés volt!

Megvártam, míg az asszony az ágyba bújt, és miután homályos utalásokat tettem neki valami különleges meglepetésre, lementem a fürdőszobába. Kezdetben minden jól ment, felkentem a krémet és vártam, hogy valami történjen.

Nem kellett sokáig várnom. Először kellemes melegséget éreztem, melyet pillanatokon belül olyan intenzív, égető érzés váltott fel, amit csak úgy tudok leírni, minta ketten húzták volna a szögesdrótból készült alsógatyámat a farpofáim közé, azzal a feltett szándékkal, hogy a fejemmel kiüssem a plafont. Addig az éjszakáig a vallás nem játszott nagy szerepet az életemben, de akkor készséggel híve lettem volna bármelyik vallásnak, amelyik megszünteti azt a kegyetlen égető érzést a hátsó kijárat körül, amely pusztulással fenyegette a koronaékszereket is. Miközben azért küzdöttem, hogy ne harapjam át a fájdalomtól az alsó ajkamat, megpróbáltam lemosni a krémet, amivel csak annyit értem el, hogy egy szőrcsomó eldugította a lefolyót. Könnyektől elhomályosult szemmel támolyogtam ki a hallon keresztül a konyhába, és - mivel járni nem nagyon voltam képes - az utolsó métert kúszva tettem meg a hűtőszekrényig valami hűsítő fájdalomcsillapító reményében. Feltéptem a hűtőgép ajtaját, megláttam egy doboz jégkrémet, aminek letéptem a tetejét és magam alá helyeztem. A megkönnyebbülés fantasztikus, de csak időleges volt, mivel a jégkrém meglehetősen gyorsan elolvadt és az égető érzés hamar visszatért. A jégkrémes doboz kialakítása miatt ráadásul a kipufogót nem tudtam hűsíteni, ezért körbetapogattam a mélyhűtőfiókot valami más után kutatva, mivel biztos voltam benne, hogy a látásomat meglehetősen hamar újra el fogom veszíteni. Megragadtam egy zacskót, amiről később kiderült, hogy fagyasztott kelbimbó volt, kiszakítottam, és közben próbáltam olyan csendben maradni, amennyire csak tudtam. Fogtam egy marék kelbimbót és megkíséreltem párat beszorítani a farpofáim közé, de hiába. Azért nem működött a dolog, mert egy kevés krémnek sikerült feljutnia a végbelembe, ami olyan érzést okozott, mintha egy rakétahajtómű dolgozott volna bennem odalent. Kétségkívül – és egyben remélhetőleg is – ez volt az egyetlen pillanat az életemben, amikor arra vágytam, bárcsak megjelenne egy homokos hóember a konyhában, amiből látható, milyen mélyre lettem volna képes süllyedni a fájdalom csillapítása érdekében. Fájdalomtól elgyötört elmém csak azt az ötletet volt képes kiszenvedni magából, hogy egy kelbimbót óvatosan felhelyeztem oda, ahol még előtte semmi sem járt.

Balszerencsémre a konyhából kihallatszó furcsa nyögésekre felriadt asszony ezt a pillanatot választotta ki, hogy utána járjon a zajok forrásának, akit az a látvány fogadott, hogy a seggem az égnek mered, golyóimról epres jégkrém csöpög, és éppen egy szem kelbimbót tolok a lyukamba, miközben azt nyöszörgöm: Hú, de jó …

Érthető módon megrázta a látvány, felsikított, és mivel nem láttam az érkezését, a hangtól önkéntelenül összerándultam, ami miatt a kelbimbó meglehetős sebességgel kilövődött belőlem éppen az ő irányába. Megértem, hogy nem éppen arra a különleges meglepetésre vágyott, hogy éjjel 11 órakor egy kifingott kelbimbóval lábon lőjék a konyhában.

Szóval, összességében a Veet eltávolítja a szőrt, a méltóságot és az önbecsülést…
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you


Jó, én kiégtem. 😀
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem tudom volt-e már, most láttam a Trashtalk-ban:

Szegény csajhoz képes Király Linda alakítása is Grammy díjas. 😊



“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

JFM még fiatalon 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 840 — No es importante
Borbinho
ez megvan, hogy pont egy Rihanna szám a TNF zenéje?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal