Viccek

51 feliratkozó

több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
nagy az isten állatkertje:




amúgy Kolumbiában így kommunikálnak az isteneikkel és mennek le alfába
a hitgyüli meg énekel és úgy kezd vibrálni a levegő
mind2 baromság

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 280
Szerintem sem a lájkok a mérvadók, hanem inkább az, hogy a többiek pár másodpercre kikapcsoljanak, úton vagy munka közben, ha feljönnek ide és látják hogy van új hsz. Legyen jobb kedvük.

Most egy elmebeteg szamárdugós okádék ebben nem biztos hogy segít, és lehet nem csak az én érzékeny szektás biztosítékomat veri ki.

Mindegy. Sorry az offért.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
nemtom hova való, de nem látok WTF topicot
 www.youtube.com/watch?v=_VKWLC87Uzw
Negritis
Ha fizetnének se nézném meg soha a büdös életbe a böngészési előzményeidet...
😀
O1G
ezt a legutóbbi Apu-n hozta fel Puzsér
de sebaj
Negritis
A lájkok számából látszik mennyire ide illő és “vicces”.
O1G
ha szerinted a lájkok bármennyire is érdkelenek akkor el vagy tévedve

de tessék pár ami neked biztos "tetszik" majd:







The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 280
nemtom hova való, de nem látok WTF topicot
 www.youtube.com/watch?v=_VKWLC87Uzw
Negritis
Ha fizetnének se nézném meg soha a büdös életbe a böngészési előzményeidet...
😀
O1G
ezt a legutóbbi Apu-n hozta fel Puzsér
de sebaj
Negritis
A lájkok számából látszik mennyire ide illő és “vicces”.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
nemtom hova való, de nem látok WTF topicot
 www.youtube.com/watch?v=_VKWLC87Uzw
Negritis
Ha fizetnének se nézném meg soha a büdös életbe a böngészési előzményeidet...
😀
O1G
ezt a legutóbbi Apu-n hozta fel Puzsér
de sebaj

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 280
nemtom hova való, de nem látok WTF topicot
 www.youtube.com/watch?v=_VKWLC87Uzw
Negritis
Ha fizetnének se nézném meg soha a büdös életbe a böngészési előzményeidet...
😀
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
 coub.com/view/yltsu

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
ki van takarva, így nem élvezetes 😊
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
nemtom hova való, de nem látok WTF topicot

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
- Miből jött rá, hogy a felesége halott?
- Hát, a szex ugyanolyan volt, de a konyhában gyűlt a mosatlan.

A vizuális típusoknak.


Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Tanulság az elírt e-mail címről.

Egy minneapolisi házaspár eldöntötte, hogy Floridába megy felmelegedni egy különösen fagyos télen. Úgy tervezték, hogy ugyanabban a hotelben szállnak meg, ahol a mézesheteiket töltötték 20 évvel azelőtt.
Mozgalmas programjuk miatt nehéz volt összeegyeztetni az utazási időpontot, ezért a férj pénteken, a feleség pedig a következő napon repült Minneapolisból Floridába.
A férj bejelentkezett a hotelbe, ahol a hotelszobában egy számítógép is volt, nem úgy mint évekkel azelőtt, és eldöntötte, hogy küld egy e-mailt feleségének. Véletlenül azonban kihagyott az e-mail címből egy betűt, s anélkül, hogy észrevette volna a tévedést, elküldte a levelet a címre.
Közben ... valahol Houstonban ... egy özvegy épp a férje temetéséről érkezett haza, akit az Úr hazahívott az Ő dicsőségébe, egy szívinfarktus után. Az özvegy elhatározta, hogy megnézi a barátoktól és rokonoktól érkezett e-maileket. Miután elolvasta az üzenetet, visított és elájult. Fia berohant a szobába, édesanyját a földön találta, majd felpillantott a képernyőn található szövegre:
"Szerető feleségemnek
Időpont: 2013 nov.22, péntek
Tárgy: megérkeztem!
Drága szerelmem!
Tudom, meg vagy lepődve, hogy üzenetet kapsz tőlem. Már számítógépük is van az ittenieknek és lehet szeretteinknek e-mailt küldeni.
Épp most érkeztem meg és jelentkeztem be. Minden elő van készítve a holnapi érkezésedre és már nagyon várom, hogy találkozzunk.
Remélem, hogy az utazásod olyan csendes lesz, mint az enyém.
Ui.: Tényleg nagyon meleg van idelent!"

😀😀😀DD
O1G
jesszusom, milyen évet írunk?

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
😊 😊 😊
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
 www.youtube.com/watch?v=6ix4VlcpBkc

több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 209 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 twitter.com/spittinchiclets/status/1194119465362845696


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!

több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 858
Tanulság az elírt e-mail címről.

Egy minneapolisi házaspár eldöntötte, hogy Floridába megy felmelegedni egy különösen fagyos télen. Úgy tervezték, hogy ugyanabban a hotelben szállnak meg, ahol a mézesheteiket töltötték 20 évvel azelőtt.
Mozgalmas programjuk miatt nehéz volt összeegyeztetni az utazási időpontot, ezért a férj pénteken, a feleség pedig a következő napon repült Minneapolisból Floridába.
A férj bejelentkezett a hotelbe, ahol a hotelszobában egy számítógép is volt, nem úgy mint évekkel azelőtt, és eldöntötte, hogy küld egy e-mailt feleségének. Véletlenül azonban kihagyott az e-mail címből egy betűt, s anélkül, hogy észrevette volna a tévedést, elküldte a levelet a címre.
Közben ... valahol Houstonban ... egy özvegy épp a férje temetéséről érkezett haza, akit az Úr hazahívott az Ő dicsőségébe, egy szívinfarktus után. Az özvegy elhatározta, hogy megnézi a barátoktól és rokonoktól érkezett e-maileket. Miután elolvasta az üzenetet, visított és elájult. Fia berohant a szobába, édesanyját a földön találta, majd felpillantott a képernyőn található szövegre:
"Szerető feleségemnek
Időpont: 2013 nov.22, péntek
Tárgy: megérkeztem!
Drága szerelmem!
Tudom, meg vagy lepődve, hogy üzenetet kapsz tőlem. Már számítógépük is van az ittenieknek és lehet szeretteinknek e-mailt küldeni.
Épp most érkeztem meg és jelentkeztem be. Minden elő van készítve a holnapi érkezésedre és már nagyon várom, hogy találkozzunk.
Remélem, hogy az utazásod olyan csendes lesz, mint az enyém.
Ui.: Tényleg nagyon meleg van idelent!"

😀😀😀DD
O1G
nem volt autofill ? 😀
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 280
Tanulság az elírt e-mail címről.

Egy minneapolisi házaspár eldöntötte, hogy Floridába megy felmelegedni egy különösen fagyos télen. Úgy tervezték, hogy ugyanabban a hotelben szállnak meg, ahol a mézesheteiket töltötték 20 évvel azelőtt.
Mozgalmas programjuk miatt nehéz volt összeegyeztetni az utazási időpontot, ezért a férj pénteken, a feleség pedig a következő napon repült Minneapolisból Floridába.
A férj bejelentkezett a hotelbe, ahol a hotelszobában egy számítógép is volt, nem úgy mint évekkel azelőtt, és eldöntötte, hogy küld egy e-mailt feleségének. Véletlenül azonban kihagyott az e-mail címből egy betűt, s anélkül, hogy észrevette volna a tévedést, elküldte a levelet a címre.
Közben ... valahol Houstonban ... egy özvegy épp a férje temetéséről érkezett haza, akit az Úr hazahívott az Ő dicsőségébe, egy szívinfarktus után. Az özvegy elhatározta, hogy megnézi a barátoktól és rokonoktól érkezett e-maileket. Miután elolvasta az üzenetet, visított és elájult. Fia berohant a szobába, édesanyját a földön találta, majd felpillantott a képernyőn található szövegre:
"Szerető feleségemnek
Időpont: 2013 nov.22, péntek
Tárgy: megérkeztem!
Drága szerelmem!
Tudom, meg vagy lepődve, hogy üzenetet kapsz tőlem. Már számítógépük is van az ittenieknek és lehet szeretteinknek e-mailt küldeni.
Épp most érkeztem meg és jelentkeztem be. Minden elő van készítve a holnapi érkezésedre és már nagyon várom, hogy találkozzunk.
Remélem, hogy az utazásod olyan csendes lesz, mint az enyém.
Ui.: Tényleg nagyon meleg van idelent!"

😀😀😀DD
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan

Perception is reality.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
tudom h Silváról pattant TAA-ra ezért is duplán vicces 😀
 www.facebook.com/TrollFootball/photos/a.610927439110625/1274762249393804/?type=3&theater

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 921 — Steelers fan
 www.youtube.com/watch?v=e2zkCh0LqyU
ZoliMP
Régóta kerestem már ezt, csak nem tudtam hogy van fent, köszi.
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 858
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 245