Viccek

51 feliratkozó

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 622 — Cowboys fan
Sixo67
halmazati büntetés.
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 748 — LIGHTS OUT!

több mint 8 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Három soccer-legenda egy képen.
több mint 8 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
"25 éves koromban tudtam meg, hogy Agatha Christie nő, egy világ omlott bennem össze. Ezt elmeséltem az egyik csapattársamnak, aki erre közölte, hogy mennyire hülye vagyok, hiszen tudhattam volna, hogy a "Kriszti" női név."

Dombi Tibor futbalistaozibozi
enyhítő körülmény, hogy valószínűleg sokat nézett atlétikát (Linford Christie bekavart), viszont nem érdekelte túlzottan se a Magnum, se a Csengetett, mylord...slowmotion
Ittas vagyok, de Agatha Christie-re nincs enyhítő körülmény, punktum.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 622 — Cowboys fan
"25 éves koromban tudtam meg, hogy Agatha Christie nő, egy világ omlott bennem össze. Ezt elmeséltem az egyik csapattársamnak, aki erre közölte, hogy mennyire hülye vagyok, hiszen tudhattam volna, hogy a "Kriszti" női név."

Dombi Tibor futbalistaozibozi
enyhítő körülmény, hogy valószínűleg sokat nézett atlétikát (Linford Christie bekavart), viszont nem érdekelte túlzottan se a Magnum, se a Csengetett, mylord...
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 341
"25 éves koromban tudtam meg, hogy Agatha Christie nő, egy világ omlott bennem össze. Ezt elmeséltem az egyik csapattársamnak, aki erre közölte, hogy mennyire hülye vagyok, hiszen tudhattam volna, hogy a "Kriszti" női név."

Dombi Tibor futbalista
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 669 — tracker ember


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"A francba, de rohadt lassú ez a taxi."
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 18 633 — Vikings fan
Ebben a dzsudzsákra való utalás vagy az 1,5 L/ 100 km a vicc?peach
A 1,5 l/100km viccnek is gáz. Bár ha trailer viszi...Sobri Jóska
vagy ha egy hosszú, lejtős szakaszon mérikslowmotion
Vagy ha az elektromotor nem eszi a benzint , oh wait 😉
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 622 — Cowboys fan
Klaci79
poetic justice
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 212
több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ebben a dzsudzsákra való utalás vagy az 1,5 L/ 100 km a vicc?peach
A 1,5 l/100km viccnek is gáz. Bár ha trailer viszi...Sobri Jóska
vagy ha egy hosszú, lejtős szakaszon mérikslowmotion
pl egy 100 km-es szakadékban

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Zseniális a Disco Dog 2.0! Vége az unalmas kutyasétáltatásnak, nézze kedvencén kedvenc sorozatát!
 prohardver.hu/hir/disco_dog_kickstarter.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=facebook

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 885 — nabege2@yahoo.com
az fb kommentben ott volt amúgy, hogy úgy jöhet ki, hogy 80 km-t meg elektromosan a maradék 20-on meg motorral
bár így sem egyszerűen😊
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 622 — Cowboys fan
Ebben a dzsudzsákra való utalás vagy az 1,5 L/ 100 km a vicc?peach
A 1,5 l/100km viccnek is gáz. Bár ha trailer viszi...Sobri Jóska
vagy ha egy hosszú, lejtős szakaszon mérik
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 302 — #NoStress
Ebben a dzsudzsákra való utalás vagy az 1,5 L/ 100 km a vicc?peach
A 1,5 l/100km viccnek is gáz. Bár ha trailer viszi...

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 239 — a new hope (again)
Ebben a dzsudzsákra való utalás vagy az 1,5 L/ 100 km a vicc?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 885 — nabege2@yahoo.com
Volkswagen Magyarország facebook:
Kifogyott a benzin a Lánchíd közepén? Ha nemcsak az autód teljesítményével szeretnél kitűnni, hanem a gazdaságosságával is, akkor ülj át egy Golf GTE-be! Több mint 200 LE rendszerteljesítmény, 222 km/h végsebesség, és akár 1,5 l/100 km átlagfogyasztás. Nem csak focistáknak!
😊
több mint 8 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 302 — #NoStress
Orbán Viktor annyira szívén viseli a magyar labdarúgás helyzetét ( és köztük a labdarúgókét is), hogy már nemcsak stadionok építését szorgalmazza, hanem új benzinkutak létesítését is támogatja. Új benzinkút fog épülni többek között a Lánchídon, az Andrási úton, a Margit szigeten és még vagy tucatnyi helyen. Köszönjük Balázs!BigBaltazar
Andrássy út, Margit-sziget. Helyes a Margitsziget is, mint városrész. Viszont így sikerült eltalálnod az egyetlen helytelen írásmódot. Ehhez külön gratulálok.

több mint 8 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Orbán Viktor annyira szívén viseli a magyar labdarúgás helyzetét ( és köztük a labdarúgókét is), hogy már nemcsak stadionok építését szorgalmazza, hanem új benzinkutak létesítését is támogatja. Új benzinkút fog épülni többek között a Lánchídon, az Andrási úton, a Margit szigeten és még vagy tucatnyi helyen. Köszönjük Balázs!

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 748 — LIGHTS OUT!

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 748 — LIGHTS OUT!