Viccek

51 feliratkozó

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 507
"If you having girl problems I feel bad for you son - Manti Te'o has 99 problems but a girl ain't one"

choose life
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan


 www.facebook.com/lucasbarros5
több mint 11 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
megvan a gyereknek a millió 😂

hatalmas

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
viszont itt van egy tényleg vicces komment: "2 Million likes to fix Catherine's face..."

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
Nem célom vitatkozni, csak elmondtam a véleményem.dcsicsak
hátha változik 😀
 fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/523390_10151064498485779_1245159173_n.jpgSzobi22
Na hát így már más a leányzó fekvése 😀 Mea Culpa 😀
Tény, hogy nem tettem erőfeszítéseket, hogy utánanézzek ki is ez a csaj.

De hát a szívnek ugye nem lehet parancsolni. A srác őt akarja, akkor ha ezen múlik kapja meg. Én nem leszek tőle lelkiekben szegényebb.dcsicsak
én is csak ezelőtt a hsz előtt néztem meg 😊
nekem is mindegy persze, csak soha nem értettem, mitől hősök az ilyen arcokSzobi22
300k-nál járt mikor beraktam, 800-nál van most még 200 és megvan a hőn áhított Brünnhilda.Amadeus91
Látszik, hogy közbeléptél, egyből beindult a buli. 😊somoskovig
randiguru

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 761 — 49ers GM
Nem célom vitatkozni, csak elmondtam a véleményem.dcsicsak
hátha változik 😀
 fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/523390_10151064498485779_1245159173_n.jpgSzobi22
Na hát így már más a leányzó fekvése 😀 Mea Culpa 😀
Tény, hogy nem tettem erőfeszítéseket, hogy utánanézzek ki is ez a csaj.

De hát a szívnek ugye nem lehet parancsolni. A srác őt akarja, akkor ha ezen múlik kapja meg. Én nem leszek tőle lelkiekben szegényebb.dcsicsak
én is csak ezelőtt a hsz előtt néztem meg 😊
nekem is mindegy persze, csak soha nem értettem, mitől hősök az ilyen arcokSzobi22
300k-nál járt mikor beraktam, 800-nál van most még 200 és megvan a hőn áhított Brünnhilda.Amadeus91
Látszik, hogy közbeléptél, egyből beindult a buli. 😊

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
Nem célom vitatkozni, csak elmondtam a véleményem.dcsicsak
hátha változik 😀
 fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/523390_10151064498485779_1245159173_n.jpgSzobi22
Na hát így már más a leányzó fekvése 😀 Mea Culpa 😀
Tény, hogy nem tettem erőfeszítéseket, hogy utánanézzek ki is ez a csaj.

De hát a szívnek ugye nem lehet parancsolni. A srác őt akarja, akkor ha ezen múlik kapja meg. Én nem leszek tőle lelkiekben szegényebb.dcsicsak
én is csak ezelőtt a hsz előtt néztem meg 😊
nekem is mindegy persze, csak soha nem értettem, mitől hősök az ilyen arcokSzobi22
300k-nál járt mikor beraktam, 800-nál van most még 200 és megvan a hőn áhított Brünnhilda.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Nem célom vitatkozni, csak elmondtam a véleményem.dcsicsak
hátha változik 😀
 fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/523390_10151064498485779_1245159173_n.jpgSzobi22
Na hát így már más a leányzó fekvése 😀 Mea Culpa 😀
Tény, hogy nem tettem erőfeszítéseket, hogy utánanézzek ki is ez a csaj.

De hát a szívnek ugye nem lehet parancsolni. A srác őt akarja, akkor ha ezen múlik kapja meg. Én nem leszek tőle lelkiekben szegényebb.dcsicsak
én is csak ezelőtt a hsz előtt néztem meg 😊
nekem is mindegy persze, csak soha nem értettem, mitől hősök az ilyen arcok

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Nem célom vitatkozni, csak elmondtam a véleményem.dcsicsak
hátha változik 😀
 fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/523390_10151064498485779_1245159173_n.jpgSzobi22
Na hát így már más a leányzó fekvése 😀 Mea Culpa 😀
Tény, hogy nem tettem erőfeszítéseket, hogy utánanézzek ki is ez a csaj.

De hát a szívnek ugye nem lehet parancsolni. A srác őt akarja, akkor ha ezen múlik kapja meg. Én nem leszek tőle lelkiekben szegényebb.
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Nem célom vitatkozni, csak elmondtam a véleményem.dcsicsak
hátha változik 😀
 fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/523390_10151064498485779_1245159173_n.jpg

több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Mellesleg azért erős túlzás, hogy csúnya. Nem egy világszépe, de szerintem vállalható. Plusz lehet, ha lekapná azt a pulcsit rácsodálkoznál 😀
dcsicsak
nem, nem az szerintem, főleg annak fényében, hogy érte gyűjt like-okat és csinál viccet magából. és miért, szerinted a pulcsi alatt van egy arc, amitől nem ijedek meg, ha szembejön este?
bár lehet, hogy pont ezért került a viccek topikbaSzobi22
Nem célom vitatkozni, csak elmondtam a véleményem.

Van valami mondás is ami kb így szól: "Sok jó pna marad bszatlanul a csúnya arc miatt". Hát a srác ezen biztos változtatni akar 😀
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Mellesleg azért erős túlzás, hogy csúnya. Nem egy világszépe, de szerintem vállalható. Plusz lehet, ha lekapná azt a pulcsit rácsodálkoznál 😀
dcsicsak
nem, nem az szerintem, főleg annak fényében, hogy érte gyűjt like-okat és csinál viccet magából. és miért, szerinted a pulcsi alatt van egy arc, amitől nem ijedek meg, ha szembejön este?
bár lehet, hogy pont ezért került a viccek topikba

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
That awkward moment when Matt Ryan has more interceptions in the playoffs...

... than Mark Sanchez, Tony Romo and Alex Smith... COMBINED... in 33% of their playing time.fetomy
Nem akarok off-trash-sel terhelni ezt a topikot, de mintha egyik általad említett QB sem játszana idén a PO-ban 😛empty taxi
az lehet, de az általam írt awkward moment van annyira "jó" mint az általad írt 😛

Egyébként ja, Sörmen nem szedett le passzt. Bezzeg a falcons védők annyira királyul nyomták, hogy már a sztár WR-t kellett beküldeni, nehogy a futós rookieQB 400 yard fölé menjen és kiüsse a csapatot a playoffból hazai pályán 😉
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 660 — Vikings fan
That awkward moment when Matt Ryan has more interceptions in the playoffs...

... than Mark Sanchez, Tony Romo and Alex Smith... COMBINED... in 33% of their playing time.fetomy
Nem akarok off-trash-sel terhelni ezt a topikot, de mintha egyik általad említett QB sem játszana idén a PO-ban 😛empty taxi
Ryan úton a nagyok közé már annyi win-e van playoffban mint Tebownak, a Frisco ellen akár elkaphatja Sanchezt 😀 Toca
Sőt Pondert már le is előzte 😛empty taxi
Jah leelozott egy masodevest aki serules miatt nem jatszhotott wow 😀
Ryan to HoF 😛
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
FB-n láttam ezerszer, eddig még soha nem nyitottam meg, ezért nem is láttam, hogy mennyire csúnya ez a lánySzobi22
Jó hát nem játszhat mindenki a SEC-ben...

Amadeus91
Mellesleg azért erős túlzás, hogy csúnya. Nem egy világszépe, de szerintem vállalható. Plusz lehet, ha lekapná azt a pulcsit rácsodálkoznál 😀
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 hircsarda.blog.hu/2013/01/18/jegyeket_oszt_a_voroskereszt_a_slash-koncertre
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 168 — Saturday Night Lights


 www.facebook.com/photo.php?fbid=10152413599715277&set=a.290055465276.328193.526245276&type=1&theaterAmadeus91
FB-n láttam ezerszer, eddig még soha nem nyitottam meg, ezért nem is láttam, hogy mennyire csúnya ez a lánySzobi22
Szépség és tehetség nem mindig járnak kéz a kézben. A srác nagyon tudhat valamit erről a valóban csúnya lányról.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok


 www.facebook.com/photo.php?fbid=10152413599715277&set=a.290055465276.328193.526245276&type=1&theaterAmadeus91
FB-n láttam ezerszer, eddig még soha nem nyitottam meg, ezért nem is láttam, hogy mennyire csúnya ez a lány

több mint 11 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu
That awkward moment when Matt Ryan has more interceptions in the playoffs...

... than Mark Sanchez, Tony Romo and Alex Smith... COMBINED... in 33% of their playing time.fetomy
Nem akarok off-trash-sel terhelni ezt a topikot, de mintha egyik általad említett QB sem játszana idén a PO-ban 😛empty taxi
Ryan úton a nagyok közé már annyi win-e van playoffban mint Tebownak, a Frisco ellen akár elkaphatja Sanchezt 😀 Toca
Sanchezt idén nehezen, ugyanis 4 W-je van PO-ban 😛

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert