Vizes Sportok
11 feliratkozó
több mint 2 éve
dawyd728
4 269
🤡Bocs, nem tudtam hogy a szövetségnél dolgozol, vagy Sós rokona vagy ☺️Ő először szurkolóként nyilvánult meg. Másodszor is. Harmadszor pedig trollként, amire fel is hívtam a figyelmét.Ő drukker.Te helyből, esetleg nekifutásból vagy ilyen?Ha itt van Milák az átlag 3 arany most is meg lenne..Oké, akkor minden rendben ☺️
dawyd728
warr_b
dawyd728
Miért kéne egy szurkolónak szakmainak vagy logikusnak lennie?
Őszentsége Sobri Jóska
dawyd728
warr_b
több mint 2 éve
Vègre
több mint 2 éve
Az a bajom hogy olyan testhez menő potyákat kapott amit máskor siman fog, amiket meg mi belőttünk ott esèlye se volt a kapusnak. Na mindegy ès persze elszúrjuk az elsőtBírók meg a bűngyenge kapusteljesítmèny dönti elNem tudunk alkalmazkodni a bíráskodáshoz. A görögök meg az éppen aktuális ellenfeleink tudják, hogy be kell játszani középre a centernek, és 10-ből 7-szer jön a kiállítás. Mi meg távollövő párbajt tartunk, vagy megpróbáljuk a végletekig kijátszani.
dande2
Kampman
több mint 2 éve
Bírók meg a bűngyenge kapusteljesítmèny dönti elNem tudunk alkalmazkodni a bíráskodáshoz. A görögök meg az éppen aktuális ellenfeleink tudják, hogy be kell játszani középre a centernek, és 10-ből 7-szer jön a kiállítás. Mi meg távollövő párbajt tartunk, vagy megpróbáljuk a végletekig kijátszani.
dande2
több mint 2 éve
Hat... pontosabban kellett volna loni es Most nem kene izgulni.
több mint 2 éve
Na Soma javíts
több mint 2 éve
Bírók meg a bűngyenge kapusteljesítmèny dönti el
több mint 2 éve
nagyon balfaszok vagyunk
több mint 2 éve
Ez Mi passz?
több mint 2 éve
Ez nem lesz meg igy
több mint 2 éve
Rohadt kapuson megy el
több mint 2 éve
Jó hogy van egy Manó
több mint 2 éve
Nem is tudom mikor láttam ilyen gyenge kapusteljesítmènyt
több mint 2 éve
Egyszerűen pragmatikusabban játszanak.Az első negyed rövid periódusaitól eltekintve megint nincs centerjátékunk, mint ahogy az utóbbi 20+ évben szinte sosem. Mintha egy NFL csapat nem tudna shotgun formációban játszani.
több mint 2 éve
Rohadt bírók nekünk semmit nem fúknak
több mint 2 éve
Lehetne ez simább...de ha szorosan nyerünk az se baj 🤪
több mint 2 éve
Volt 2011-ben egy szerbek elleni elődöntő, ahol szintén beleszartunk ezekbe az utolsó másodpercekbe, meg se próbáltunk támadni, aztán szépen elfogyott a nagy előny. Ki kéne használni minden lehetőséget.
több mint 2 éve
Somának nagyon nem megy ma eddig...
több mint 2 éve
A görög gólszerzőről kb. egy 14 éves kölyökkori kép volt meg a rendezőnek.A mostani szakállas figuráshoz képest elég látványos a kontraszt.
több mint 2 éve
Akkor hajrá
több mint 2 éve
Délutáni programban ha jól nézem nem lesz magyar induló.Azèrt ilyenre se nagyon emlékszem 🤔
Sixo