Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Vizes Sportok

11 feliratkozó

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 385 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nem értem Ricsinek faszért kellett a 100 pille, de legalább a váltót is hazavágta... Ez a Sós is egy balfasz.
warr_b
Nem tök mindegy, h 9-17 között hol végeznek, ha nem esélyesek a döntőre?
Szerinted 4 másodperc maradt Ricsiben? Amikor egyéni legjobbja is csak 2 másodperccel jobb annál, amit úszott?
Ha mindenki pihenten egyéni csúcs közelben úszik reggel (!) , akkor lesznek 9. helyezettek. Ha itt van Milák és 3 másodpercet leveszel a 7:11:67-ből és úgy vagyunk 9. helyzettek, h Ricsi feleslegesen fárasztotta magát, akkor igazad van.
Ez a váltó majd jövőre Milákkal kiegészülve úszik majd olyat, amivel kvalifikál az olimpiára és ennyi. Legjobb és 5. legjobb magyar 200-as között van 4 másodperc. Milák nélkül sehogy nem tud kvalifikálni a váltónk az olimpiára. Bármennyire is facsarja ki magát a 2-4. magyar 200-as nélküle.
dawyd728
Azért 2 mp egy úszásban az baromi sok.
Másrészt ezzel az eredménnyel minek indult el a pillén?
Harmadrészt, akkor minek indítottunk egyáltalán váltót, hogy csak olyan hatalmas úszónemzeteket előzzünk meg, mint Thaiföld meg Vietnám? Talán kötelező? Mert ez így csak a szánalmas égés kategória volt.
warr_b
200m-en nem annyira sok. Pl Nándi pihenten úszott kettővel gyengébbet.
Ha egyéni számokban kvalifikáltak a vb-re az úszóid és nem csak ezért utaztak ki, akkor nem tök mindegy?
Ricsi tapasztalatokat gyűjtött és innentől kb tudja majd, h téthelyzetben x idővel a váltó előtt úszik egy egyéni számot, az kb mennyit vesz ki belőle. Jövőben hogy ő és az edzői tudjanak kalkulálni ezzel, már ezért is megérte, mivel még egyszer mondom, semmi esélyük nem volt a döntőre, így tét nélkül szabadon lehet kísérletezni, ahogy csak jól esik. Sajnálom, ha téged bánt ez a szereplés, szerencsére a döntéshozók előre tekintenek és nem hagyják, h fotelszakértők égéstől való félelmeik befolyásolják az ő döntéseiket.
dawyd728
Igen, látjuk milyen kiváló szakmai munka folyik a kiváló döntéshozók által 🤣🤣


warr_b
Nem arról írtam, h az úszásban kiváló szakmai munka folyik, persze van ahol igen és van ahol nem, hanem arról írtam, h szerencsére a te fotelszakértői szintednél szakmaibb.
dawyd728
Aha, hát nem nagyon látszik sajnos.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
most akkor mekjúven vagy mekijon ?

több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 022 — "Montoya por favor!"
Ez a magyar lány mért úszik ilyen furán?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
dawyd728 4 269
Nem értem Ricsinek faszért kellett a 100 pille, de legalább a váltót is hazavágta... Ez a Sós is egy balfasz.
warr_b
Nem tök mindegy, h 9-17 között hol végeznek, ha nem esélyesek a döntőre?
Szerinted 4 másodperc maradt Ricsiben? Amikor egyéni legjobbja is csak 2 másodperccel jobb annál, amit úszott?
Ha mindenki pihenten egyéni csúcs közelben úszik reggel (!) , akkor lesznek 9. helyezettek. Ha itt van Milák és 3 másodpercet leveszel a 7:11:67-ből és úgy vagyunk 9. helyzettek, h Ricsi feleslegesen fárasztotta magát, akkor igazad van.
Ez a váltó majd jövőre Milákkal kiegészülve úszik majd olyat, amivel kvalifikál az olimpiára és ennyi. Legjobb és 5. legjobb magyar 200-as között van 4 másodperc. Milák nélkül sehogy nem tud kvalifikálni a váltónk az olimpiára. Bármennyire is facsarja ki magát a 2-4. magyar 200-as nélküle.
dawyd728
Azért 2 mp egy úszásban az baromi sok.
Másrészt ezzel az eredménnyel minek indult el a pillén?
Harmadrészt, akkor minek indítottunk egyáltalán váltót, hogy csak olyan hatalmas úszónemzeteket előzzünk meg, mint Thaiföld meg Vietnám? Talán kötelező? Mert ez így csak a szánalmas égés kategória volt.
warr_b
200m-en nem annyira sok. Pl Nándi pihenten úszott kettővel gyengébbet.
Ha egyéni számokban kvalifikáltak a vb-re az úszóid és nem csak ezért utaztak ki, akkor nem tök mindegy?
Ricsi tapasztalatokat gyűjtött és innentől kb tudja majd, h téthelyzetben x idővel a váltó előtt úszik egy egyéni számot, az kb mennyit vesz ki belőle. Jövőben hogy ő és az edzői tudjanak kalkulálni ezzel, már ezért is megérte, mivel még egyszer mondom, semmi esélyük nem volt a döntőre, így tét nélkül szabadon lehet kísérletezni, ahogy csak jól esik. Sajnálom, ha téged bánt ez a szereplés, szerencsére a döntéshozók előre tekintenek és nem hagyják, h fotelszakértők égéstől való félelmeik befolyásolják az ő döntéseiket.
dawyd728
Igen, látjuk milyen kiváló szakmai munka folyik a kiváló döntéshozók által 🤣🤣


warr_b
Nem arról írtam, h az úszásban kiváló szakmai munka folyik, persze van ahol igen és van ahol nem, hanem arról írtam, h szerencsére a te fotelszakértői szintednél szakmaibb.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 966 — Lucas Scott
Szegény Haughey, a 78. ezüst érme bármifajta arany nélkül 😕
Sixo
Molly szépen állva hagyta az utolsó 25-ön...
warr_b
Engem állva hagyhatna ...
Sixo
😁
Helyeske, csak még túl fiatal.
warr_b
mar ivarerettnek tunik.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Mind2 futamot csoki nyerte

több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Hát ezt buktam, az első futam az utolsó 3 lett a 3 egzotikus országbéli.

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 385 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szegény Haughey, a 78. ezüst érme bármifajta arany nélkül 😕
Sixo
Molly szépen állva hagyta az utolsó 25-ön...
warr_b
Engem állva hagyhatna ...
Sixo
😁
Helyeske, csak még túl fiatal.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Ffi 100 pillán nagyon sok outsider ország van, bírnám ha sokan bekerülnének a döntőbe. 2 izraeli, a kazah, a bolgár.

több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Szegény Haughey, a 78. ezüst érme bármifajta arany nélkül 😕
Sixo
Molly szépen állva hagyta az utolsó 25-ön...
warr_b
Engem állva hagyhatna ...

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 385 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szegény Haughey, a 78. ezüst érme bármifajta arany nélkül 😕
Sixo
Molly szépen állva hagyta az utolsó 25-ön...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Szegény Haughey, a 78. ezüst érme bármifajta arany nélkül 😕

több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Ez lesz az egyetlen versenyszám amikor nem az ausztrálnak fogok szurkolni.

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 385 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nem értem Ricsinek faszért kellett a 100 pille, de legalább a váltót is hazavágta... Ez a Sós is egy balfasz.
warr_b
Nem tök mindegy, h 9-17 között hol végeznek, ha nem esélyesek a döntőre?
Szerinted 4 másodperc maradt Ricsiben? Amikor egyéni legjobbja is csak 2 másodperccel jobb annál, amit úszott?
Ha mindenki pihenten egyéni csúcs közelben úszik reggel (!) , akkor lesznek 9. helyezettek. Ha itt van Milák és 3 másodpercet leveszel a 7:11:67-ből és úgy vagyunk 9. helyzettek, h Ricsi feleslegesen fárasztotta magát, akkor igazad van.
Ez a váltó majd jövőre Milákkal kiegészülve úszik majd olyat, amivel kvalifikál az olimpiára és ennyi. Legjobb és 5. legjobb magyar 200-as között van 4 másodperc. Milák nélkül sehogy nem tud kvalifikálni a váltónk az olimpiára. Bármennyire is facsarja ki magát a 2-4. magyar 200-as nélküle.
dawyd728
Azért 2 mp egy úszásban az baromi sok.
Másrészt ezzel az eredménnyel minek indult el a pillén?
Harmadrészt, akkor minek indítottunk egyáltalán váltót, hogy csak olyan hatalmas úszónemzeteket előzzünk meg, mint Thaiföld meg Vietnám? Talán kötelező? Mert ez így csak a szánalmas égés kategória volt.
warr_b
200m-en nem annyira sok. Pl Nándi pihenten úszott kettővel gyengébbet.
Ha egyéni számokban kvalifikáltak a vb-re az úszóid és nem csak ezért utaztak ki, akkor nem tök mindegy?
Ricsi tapasztalatokat gyűjtött és innentől kb tudja majd, h téthelyzetben x idővel a váltó előtt úszik egy egyéni számot, az kb mennyit vesz ki belőle. Jövőben hogy ő és az edzői tudjanak kalkulálni ezzel, már ezért is megérte, mivel még egyszer mondom, semmi esélyük nem volt a döntőre, így tét nélkül szabadon lehet kísérletezni, ahogy csak jól esik. Sajnálom, ha téged bánt ez a szereplés, szerencsére a döntéshozók előre tekintenek és nem hagyják, h fotelszakértők égéstől való félelmeik befolyásolják az ő döntéseiket.
dawyd728
Igen, látjuk milyen kiváló szakmai munka folyik a kiváló döntéshozók által 🤣🤣



Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
dawyd728 4 269
Nem értem Ricsinek faszért kellett a 100 pille, de legalább a váltót is hazavágta... Ez a Sós is egy balfasz.
warr_b
Nem tök mindegy, h 9-17 között hol végeznek, ha nem esélyesek a döntőre?
Szerinted 4 másodperc maradt Ricsiben? Amikor egyéni legjobbja is csak 2 másodperccel jobb annál, amit úszott?
Ha mindenki pihenten egyéni csúcs közelben úszik reggel (!) , akkor lesznek 9. helyezettek. Ha itt van Milák és 3 másodpercet leveszel a 7:11:67-ből és úgy vagyunk 9. helyzettek, h Ricsi feleslegesen fárasztotta magát, akkor igazad van.
Ez a váltó majd jövőre Milákkal kiegészülve úszik majd olyat, amivel kvalifikál az olimpiára és ennyi. Legjobb és 5. legjobb magyar 200-as között van 4 másodperc. Milák nélkül sehogy nem tud kvalifikálni a váltónk az olimpiára. Bármennyire is facsarja ki magát a 2-4. magyar 200-as nélküle.
dawyd728
Azért 2 mp egy úszásban az baromi sok.
Másrészt ezzel az eredménnyel minek indult el a pillén?
Harmadrészt, akkor minek indítottunk egyáltalán váltót, hogy csak olyan hatalmas úszónemzeteket előzzünk meg, mint Thaiföld meg Vietnám? Talán kötelező? Mert ez így csak a szánalmas égés kategória volt.
warr_b
200m-en nem annyira sok. Pl Nándi pihenten úszott kettővel gyengébbet.
Ha egyéni számokban kvalifikáltak a vb-re az úszóid és nem csak ezért utaztak ki, akkor nem tök mindegy?
Ricsi tapasztalatokat gyűjtött és innentől kb tudja majd, h téthelyzetben x idővel a váltó előtt úszik egy egyéni számot, az kb mennyit vesz ki belőle. Jövőben hogy ő és az edzői tudjanak kalkulálni ezzel, már ezért is megérte, mivel még egyszer mondom, semmi esélyük nem volt a döntőre, így tét nélkül szabadon lehet kísérletezni, ahogy csak jól esik. Sajnálom, ha téged bánt ez a szereplés, szerencsére a döntéshozók előre tekintenek és nem hagyják, h fotelszakértők égéstől való félelmeik befolyásolják az ő döntéseiket.
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem értem Ricsinek faszért kellett a 100 pille, de legalább a váltót is hazavágta... Ez a Sós is egy balfasz.
warr_b
Nem értem az irányjelzőt a 🆘 úszókarhatalmat karakterizáló mondatban

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 385 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nem értem Ricsinek faszért kellett a 100 pille, de legalább a váltót is hazavágta... Ez a Sós is egy balfasz.
warr_b
Nem tök mindegy, h 9-17 között hol végeznek, ha nem esélyesek a döntőre?
Szerinted 4 másodperc maradt Ricsiben? Amikor egyéni legjobbja is csak 2 másodperccel jobb annál, amit úszott?
Ha mindenki pihenten egyéni csúcs közelben úszik reggel (!) , akkor lesznek 9. helyezettek. Ha itt van Milák és 3 másodpercet leveszel a 7:11:67-ből és úgy vagyunk 9. helyzettek, h Ricsi feleslegesen fárasztotta magát, akkor igazad van.
Ez a váltó majd jövőre Milákkal kiegészülve úszik majd olyat, amivel kvalifikál az olimpiára és ennyi. Legjobb és 5. legjobb magyar 200-as között van 4 másodperc. Milák nélkül sehogy nem tud kvalifikálni a váltónk az olimpiára. Bármennyire is facsarja ki magát a 2-4. magyar 200-as nélküle.
dawyd728
Azért 2 mp egy úszásban az baromi sok.
Másrészt ezzel az eredménnyel minek indult el a pillén?
Harmadrészt, akkor minek indítottunk egyáltalán váltót, hogy csak olyan hatalmas úszónemzeteket előzzünk meg, mint Thaiföld meg Vietnám? Talán kötelező? Mert ez így csak a szánalmas égés kategória volt.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 653 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
büntetőt tudni kéne lőni 😕
NB2
ezt már a jégkorong vb óta tudjuk 😕
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
büntetőt tudni kéne lőni 😕
több mint 2 éve
dawyd728 4 269
Nem értem Ricsinek faszért kellett a 100 pille, de legalább a váltót is hazavágta... Ez a Sós is egy balfasz.
warr_b
Nem tök mindegy, h 9-17 között hol végeznek, ha nem esélyesek a döntőre?
Szerinted 4 másodperc maradt Ricsiben? Amikor egyéni legjobbja is csak 2 másodperccel jobb annál, amit úszott?
Ha mindenki pihenten egyéni csúcs közelben úszik reggel (!) , akkor lesznek 9. helyezettek. Ha itt van Milák és 3 másodpercet leveszel a 7:11:67-ből és úgy vagyunk 9. helyzettek, h Ricsi feleslegesen fárasztotta magát, akkor igazad van.
Ez a váltó majd jövőre Milákkal kiegészülve úszik majd olyat, amivel kvalifikál az olimpiára és ennyi. Legjobb és 5. legjobb magyar 200-as között van 4 másodperc. Milák nélkül sehogy nem tud kvalifikálni a váltónk az olimpiára. Bármennyire is facsarja ki magát a 2-4. magyar 200-as nélküle.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Manó még vicces is amellett h clutch:  24.hu/sport/2023/07/27/vizes-vb-magyar-ferfi-vizilabda-valogatott-manhercz-krisztian-varga-zsolt/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 385 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nem értem Ricsinek faszért kellett a 100 pille, de legalább a váltót is hazavágta... Ez a Sós is egy balfasz.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Ma hajnali magyar eredmények:
100 pillén Márton Richárd 27. idővel nem jutott elődöntővel.
200 háton mind2 magyar versenyző elődöntős, Burián Katalin 16. idővel, Szabó-Feltóthy Eszter 9. idővel.
50 gyorson Szabó Szebasztián 2. legjobb időt repesztette az előfutamokban.
A 4x200as férfi váltó borzalmasan szerepelt. 17 csapatból a 15.ek lettek, Németh Nándor, Márton Richárd, Holló Balázs, Rasovszky Kristóf összeállításban. De legalább Thaiföldöt meg Vietnámot sikerült megelőzni.
Női 800 gyorson Késely Ajna 10., Fábián Bettina 24. időt úszta, ezzel nem kerültek döntőbe.

Mai magyar érdekeltségek a délutáni programban:
200 hát elődöntő Burián Katalinnal és Szabó-Feltóthy Eszterrel.
50 gyors elődöntő Szabó Szebasztiánnal.
200 hát döntő 3ason Hubival, 5ös pályán Kovács Benedekkel.

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ebből így nem lesz VB döntő...
dande2
Iktriad büszke rád 😂😂😂
ThundersNFL a Jobbágy
PADAWAN!!!
iktriad
Jó, Iktriadnak az egész világ a padawanja.
zacknorb
Javítva.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 653 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Ebből így nem lesz VB döntő...
dande2
Iktriad büszke rád 😂😂😂
ThundersNFL a Jobbágy
PADAWAN!!!
iktriad
Jó, Iktriadnak az egész fórum a padawanja.