Vizes Sportok
11 feliratkozó
több mint 2 éve
Aha, hát nem nagyon látszik sajnos.Nem arról írtam, h az úszásban kiváló szakmai munka folyik, persze van ahol igen és van ahol nem, hanem arról írtam, h szerencsére a te fotelszakértői szintednél szakmaibb.Igen, látjuk milyen kiváló szakmai munka folyik a kiváló döntéshozók által 🤣🤣200m-en nem annyira sok. Pl Nándi pihenten úszott kettővel gyengébbet.Azért 2 mp egy úszásban az baromi sok.Nem értem Ricsinek faszért kellett a 100 pille, de legalább a váltót is hazavágta... Ez a Sós is egy balfasz.Nem tök mindegy, h 9-17 között hol végeznek, ha nem esélyesek a döntőre?
warr_b
Szerinted 4 másodperc maradt Ricsiben? Amikor egyéni legjobbja is csak 2 másodperccel jobb annál, amit úszott?
Ha mindenki pihenten egyéni csúcs közelben úszik reggel (!) , akkor lesznek 9. helyezettek. Ha itt van Milák és 3 másodpercet leveszel a 7:11:67-ből és úgy vagyunk 9. helyzettek, h Ricsi feleslegesen fárasztotta magát, akkor igazad van.
Ez a váltó majd jövőre Milákkal kiegészülve úszik majd olyat, amivel kvalifikál az olimpiára és ennyi. Legjobb és 5. legjobb magyar 200-as között van 4 másodperc. Milák nélkül sehogy nem tud kvalifikálni a váltónk az olimpiára. Bármennyire is facsarja ki magát a 2-4. magyar 200-as nélküle.
dawyd728
Másrészt ezzel az eredménnyel minek indult el a pillén?
Harmadrészt, akkor minek indítottunk egyáltalán váltót, hogy csak olyan hatalmas úszónemzeteket előzzünk meg, mint Thaiföld meg Vietnám? Talán kötelező? Mert ez így csak a szánalmas égés kategória volt.
warr_b
Ha egyéni számokban kvalifikáltak a vb-re az úszóid és nem csak ezért utaztak ki, akkor nem tök mindegy?
Ricsi tapasztalatokat gyűjtött és innentől kb tudja majd, h téthelyzetben x idővel a váltó előtt úszik egy egyéni számot, az kb mennyit vesz ki belőle. Jövőben hogy ő és az edzői tudjanak kalkulálni ezzel, már ezért is megérte, mivel még egyszer mondom, semmi esélyük nem volt a döntőre, így tét nélkül szabadon lehet kísérletezni, ahogy csak jól esik. Sajnálom, ha téged bánt ez a szereplés, szerencsére a döntéshozók előre tekintenek és nem hagyják, h fotelszakértők égéstől való félelmeik befolyásolják az ő döntéseiket.
dawyd728
warr_b
dawyd728

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Ez a magyar lány mért úszik ilyen furán?
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
dawyd728
4 269
Nem arról írtam, h az úszásban kiváló szakmai munka folyik, persze van ahol igen és van ahol nem, hanem arról írtam, h szerencsére a te fotelszakértői szintednél szakmaibb.Igen, látjuk milyen kiváló szakmai munka folyik a kiváló döntéshozók által 🤣🤣200m-en nem annyira sok. Pl Nándi pihenten úszott kettővel gyengébbet.Azért 2 mp egy úszásban az baromi sok.Nem értem Ricsinek faszért kellett a 100 pille, de legalább a váltót is hazavágta... Ez a Sós is egy balfasz.Nem tök mindegy, h 9-17 között hol végeznek, ha nem esélyesek a döntőre?
warr_b
Szerinted 4 másodperc maradt Ricsiben? Amikor egyéni legjobbja is csak 2 másodperccel jobb annál, amit úszott?
Ha mindenki pihenten egyéni csúcs közelben úszik reggel (!) , akkor lesznek 9. helyezettek. Ha itt van Milák és 3 másodpercet leveszel a 7:11:67-ből és úgy vagyunk 9. helyzettek, h Ricsi feleslegesen fárasztotta magát, akkor igazad van.
Ez a váltó majd jövőre Milákkal kiegészülve úszik majd olyat, amivel kvalifikál az olimpiára és ennyi. Legjobb és 5. legjobb magyar 200-as között van 4 másodperc. Milák nélkül sehogy nem tud kvalifikálni a váltónk az olimpiára. Bármennyire is facsarja ki magát a 2-4. magyar 200-as nélküle.
dawyd728
Másrészt ezzel az eredménnyel minek indult el a pillén?
Harmadrészt, akkor minek indítottunk egyáltalán váltót, hogy csak olyan hatalmas úszónemzeteket előzzünk meg, mint Thaiföld meg Vietnám? Talán kötelező? Mert ez így csak a szánalmas égés kategória volt.
warr_b
Ha egyéni számokban kvalifikáltak a vb-re az úszóid és nem csak ezért utaztak ki, akkor nem tök mindegy?
Ricsi tapasztalatokat gyűjtött és innentől kb tudja majd, h téthelyzetben x idővel a váltó előtt úszik egy egyéni számot, az kb mennyit vesz ki belőle. Jövőben hogy ő és az edzői tudjanak kalkulálni ezzel, már ezért is megérte, mivel még egyszer mondom, semmi esélyük nem volt a döntőre, így tét nélkül szabadon lehet kísérletezni, ahogy csak jól esik. Sajnálom, ha téged bánt ez a szereplés, szerencsére a döntéshozók előre tekintenek és nem hagyják, h fotelszakértők égéstől való félelmeik befolyásolják az ő döntéseiket.
dawyd728
warr_b
több mint 2 éve
mar ivarerettnek tunik.😁Engem állva hagyhatna ...Szegény Haughey, a 78. ezüst érme bármifajta arany nélkül 😕Molly szépen állva hagyta az utolsó 25-ön...
Sixo
warr_b
Sixo
Helyeske, csak még túl fiatal.
warr_b
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
Hát ezt buktam, az első futam az utolsó 3 lett a 3 egzotikus országbéli.
több mint 2 éve
😁Engem állva hagyhatna ...Szegény Haughey, a 78. ezüst érme bármifajta arany nélkül 😕Molly szépen állva hagyta az utolsó 25-ön...
Sixo
warr_b
Sixo
Helyeske, csak még túl fiatal.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Ffi 100 pillán nagyon sok outsider ország van, bírnám ha sokan bekerülnének a döntőbe. 2 izraeli, a kazah, a bolgár.
több mint 2 éve
Engem állva hagyhatna ...Szegény Haughey, a 78. ezüst érme bármifajta arany nélkül 😕Molly szépen állva hagyta az utolsó 25-ön...
Sixo
warr_b
több mint 2 éve
Szegény Haughey, a 78. ezüst érme bármifajta arany nélkül 😕Molly szépen állva hagyta az utolsó 25-ön...
Sixo

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Szegény Haughey, a 78. ezüst érme bármifajta arany nélkül 😕
több mint 2 éve
Ez lesz az egyetlen versenyszám amikor nem az ausztrálnak fogok szurkolni.
több mint 2 éve
Igen, látjuk milyen kiváló szakmai munka folyik a kiváló döntéshozók által 🤣🤣200m-en nem annyira sok. Pl Nándi pihenten úszott kettővel gyengébbet.Azért 2 mp egy úszásban az baromi sok.Nem értem Ricsinek faszért kellett a 100 pille, de legalább a váltót is hazavágta... Ez a Sós is egy balfasz.Nem tök mindegy, h 9-17 között hol végeznek, ha nem esélyesek a döntőre?
warr_b
Szerinted 4 másodperc maradt Ricsiben? Amikor egyéni legjobbja is csak 2 másodperccel jobb annál, amit úszott?
Ha mindenki pihenten egyéni csúcs közelben úszik reggel (!) , akkor lesznek 9. helyezettek. Ha itt van Milák és 3 másodpercet leveszel a 7:11:67-ből és úgy vagyunk 9. helyzettek, h Ricsi feleslegesen fárasztotta magát, akkor igazad van.
Ez a váltó majd jövőre Milákkal kiegészülve úszik majd olyat, amivel kvalifikál az olimpiára és ennyi. Legjobb és 5. legjobb magyar 200-as között van 4 másodperc. Milák nélkül sehogy nem tud kvalifikálni a váltónk az olimpiára. Bármennyire is facsarja ki magát a 2-4. magyar 200-as nélküle.
dawyd728
Másrészt ezzel az eredménnyel minek indult el a pillén?
Harmadrészt, akkor minek indítottunk egyáltalán váltót, hogy csak olyan hatalmas úszónemzeteket előzzünk meg, mint Thaiföld meg Vietnám? Talán kötelező? Mert ez így csak a szánalmas égés kategória volt.
warr_b
Ha egyéni számokban kvalifikáltak a vb-re az úszóid és nem csak ezért utaztak ki, akkor nem tök mindegy?
Ricsi tapasztalatokat gyűjtött és innentől kb tudja majd, h téthelyzetben x idővel a váltó előtt úszik egy egyéni számot, az kb mennyit vesz ki belőle. Jövőben hogy ő és az edzői tudjanak kalkulálni ezzel, már ezért is megérte, mivel még egyszer mondom, semmi esélyük nem volt a döntőre, így tét nélkül szabadon lehet kísérletezni, ahogy csak jól esik. Sajnálom, ha téged bánt ez a szereplés, szerencsére a döntéshozók előre tekintenek és nem hagyják, h fotelszakértők égéstől való félelmeik befolyásolják az ő döntéseiket.
dawyd728

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
dawyd728
4 269
200m-en nem annyira sok. Pl Nándi pihenten úszott kettővel gyengébbet.Azért 2 mp egy úszásban az baromi sok.Nem értem Ricsinek faszért kellett a 100 pille, de legalább a váltót is hazavágta... Ez a Sós is egy balfasz.Nem tök mindegy, h 9-17 között hol végeznek, ha nem esélyesek a döntőre?
warr_b
Szerinted 4 másodperc maradt Ricsiben? Amikor egyéni legjobbja is csak 2 másodperccel jobb annál, amit úszott?
Ha mindenki pihenten egyéni csúcs közelben úszik reggel (!) , akkor lesznek 9. helyezettek. Ha itt van Milák és 3 másodpercet leveszel a 7:11:67-ből és úgy vagyunk 9. helyzettek, h Ricsi feleslegesen fárasztotta magát, akkor igazad van.
Ez a váltó majd jövőre Milákkal kiegészülve úszik majd olyat, amivel kvalifikál az olimpiára és ennyi. Legjobb és 5. legjobb magyar 200-as között van 4 másodperc. Milák nélkül sehogy nem tud kvalifikálni a váltónk az olimpiára. Bármennyire is facsarja ki magát a 2-4. magyar 200-as nélküle.
dawyd728
Másrészt ezzel az eredménnyel minek indult el a pillén?
Harmadrészt, akkor minek indítottunk egyáltalán váltót, hogy csak olyan hatalmas úszónemzeteket előzzünk meg, mint Thaiföld meg Vietnám? Talán kötelező? Mert ez így csak a szánalmas égés kategória volt.
warr_b
Ha egyéni számokban kvalifikáltak a vb-re az úszóid és nem csak ezért utaztak ki, akkor nem tök mindegy?
Ricsi tapasztalatokat gyűjtött és innentől kb tudja majd, h téthelyzetben x idővel a váltó előtt úszik egy egyéni számot, az kb mennyit vesz ki belőle. Jövőben hogy ő és az edzői tudjanak kalkulálni ezzel, már ezért is megérte, mivel még egyszer mondom, semmi esélyük nem volt a döntőre, így tét nélkül szabadon lehet kísérletezni, ahogy csak jól esik. Sajnálom, ha téged bánt ez a szereplés, szerencsére a döntéshozók előre tekintenek és nem hagyják, h fotelszakértők égéstől való félelmeik befolyásolják az ő döntéseiket.
több mint 2 éve
Nem értem Ricsinek faszért kellett a 100 pille, de legalább a váltót is hazavágta... Ez a Sós is egy balfasz.Nem értem az irányjelzőt a 🆘 úszókarhatalmat karakterizáló mondatban
warr_b
több mint 2 éve
Azért 2 mp egy úszásban az baromi sok.Nem értem Ricsinek faszért kellett a 100 pille, de legalább a váltót is hazavágta... Ez a Sós is egy balfasz.Nem tök mindegy, h 9-17 között hol végeznek, ha nem esélyesek a döntőre?
warr_b
Szerinted 4 másodperc maradt Ricsiben? Amikor egyéni legjobbja is csak 2 másodperccel jobb annál, amit úszott?
Ha mindenki pihenten egyéni csúcs közelben úszik reggel (!) , akkor lesznek 9. helyezettek. Ha itt van Milák és 3 másodpercet leveszel a 7:11:67-ből és úgy vagyunk 9. helyzettek, h Ricsi feleslegesen fárasztotta magát, akkor igazad van.
Ez a váltó majd jövőre Milákkal kiegészülve úszik majd olyat, amivel kvalifikál az olimpiára és ennyi. Legjobb és 5. legjobb magyar 200-as között van 4 másodperc. Milák nélkül sehogy nem tud kvalifikálni a váltónk az olimpiára. Bármennyire is facsarja ki magát a 2-4. magyar 200-as nélküle.
dawyd728
Másrészt ezzel az eredménnyel minek indult el a pillén?
Harmadrészt, akkor minek indítottunk egyáltalán váltót, hogy csak olyan hatalmas úszónemzeteket előzzünk meg, mint Thaiföld meg Vietnám? Talán kötelező? Mert ez így csak a szánalmas égés kategória volt.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
büntetőt tudni kéne lőni 😕ezt már a jégkorong vb óta tudjuk 😕
NB2
több mint 2 éve
büntetőt tudni kéne lőni 😕
több mint 2 éve
dawyd728
4 269
Nem értem Ricsinek faszért kellett a 100 pille, de legalább a váltót is hazavágta... Ez a Sós is egy balfasz.Nem tök mindegy, h 9-17 között hol végeznek, ha nem esélyesek a döntőre?
warr_b
Szerinted 4 másodperc maradt Ricsiben? Amikor egyéni legjobbja is csak 2 másodperccel jobb annál, amit úszott?
Ha mindenki pihenten egyéni csúcs közelben úszik reggel (!) , akkor lesznek 9. helyezettek. Ha itt van Milák és 3 másodpercet leveszel a 7:11:67-ből és úgy vagyunk 9. helyzettek, h Ricsi feleslegesen fárasztotta magát, akkor igazad van.
Ez a váltó majd jövőre Milákkal kiegészülve úszik majd olyat, amivel kvalifikál az olimpiára és ennyi. Legjobb és 5. legjobb magyar 200-as között van 4 másodperc. Milák nélkül sehogy nem tud kvalifikálni a váltónk az olimpiára. Bármennyire is facsarja ki magát a 2-4. magyar 200-as nélküle.
több mint 2 éve
Manó még vicces is amellett h clutch: 24.hu/sport/2023/07/27/vizes-vb-magyar-ferfi-vizilabda-valogatott-manhercz-krisztian-varga-zsolt/

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Nem értem Ricsinek faszért kellett a 100 pille, de legalább a váltót is hazavágta... Ez a Sós is egy balfasz.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Ma hajnali magyar eredmények:100 pillén Márton Richárd 27. idővel nem jutott elődöntővel.
200 háton mind2 magyar versenyző elődöntős, Burián Katalin 16. idővel, Szabó-Feltóthy Eszter 9. idővel.
50 gyorson Szabó Szebasztián 2. legjobb időt repesztette az előfutamokban.
A 4x200as férfi váltó borzalmasan szerepelt. 17 csapatból a 15.ek lettek, Németh Nándor, Márton Richárd, Holló Balázs, Rasovszky Kristóf összeállításban. De legalább Thaiföldöt meg Vietnámot sikerült megelőzni.
Női 800 gyorson Késely Ajna 10., Fábián Bettina 24. időt úszta, ezzel nem kerültek döntőbe.
Mai magyar érdekeltségek a délutáni programban:
200 hát elődöntő Burián Katalinnal és Szabó-Feltóthy Eszterrel.
50 gyors elődöntő Szabó Szebasztiánnal.
200 hát döntő 3ason Hubival, 5ös pályán Kovács Benedekkel.
több mint 2 éve
Javítva.Jó, Iktriadnak az egész világ a padawanja.PADAWAN!!!Ebből így nem lesz VB döntő...Iktriad büszke rád 😂😂😂
dande2
ThundersNFL a Jobbágy
iktriad
zacknorb
több mint 2 éve
Jó, Iktriadnak az egész fórum a padawanja.PADAWAN!!!Ebből így nem lesz VB döntő...Iktriad büszke rád 😂😂😂
dande2
ThundersNFL a Jobbágy
iktriad