Vizes Sportok
11 feliratkozó
több mint 3 éve
Ez azért elég necces nyilatkozat:Nincs ezzel semmi probléma szerintem.
„Nekem kell vállalni a felelősséget mindenért, és tudom is az okokat, hogy miért nem sikerült számunkra ez a világbajnokság. Persze a vízilabda nem egy egyéni sportág, nem én vagyok csak a résztvevője, én csak próbálöm mozgatni a szálakat, a többieknek is látniuk kell, miért nem sikerült ez most. Azt gondolom, ebben a tizenhárom játékosban benne a volt a lehetősége annak, hogy megnyerjük a vb-t, de a keret kijelölésekor még nem lehetett látni, mi fog történni az úton, később pedig nem lehetett változtatni azon, hogy ki ugrik a medencébe. Látom, hogy mi a gond, hogyan kellene frissülni, min kellene dolgozni. Ha nem Budapesten vagy a világbajnokság, és van erre felhatalmazás, akkor biztos, hogy más összetételű, vagányabb csapatot alkottam volna” – értékelt Märcz Tamás a Montenegró ellen 8–6-ra megnyert helyosztó után.
Azt hiszem nem sokáig lesz már kapitány.
jobbágy#JC6
Vállalta a felelősséget, de ki mondta azt, amit mi is, hogy a játékosoknak se volt elég tökük a játékhoz.
Azért a Kemény Dénes fémjelezte csapatban megvolt a vagányság, tökösség és küzdeni akarás a játékosokban, legalábbis emlékeim szerint.
Volt, hogy becsúszott egy-egy rosszabb meccs vagy periódus, de amikor kellett átlendültek rajta meg próbálkoztak. Itt meg azért ez nem volt meg. A csajok hiába hibáztak sokat, de odatették szívüket-lelküket az USA elleni döntőben és le a kalappal előttük, hogy a végéig, a bírói hibák és a malőrök ellenére, de versenyben voltak.
több mint 3 éve
Ha kapitányt cserélünk, azt valóban most kéne, olimpiai ciklus elején. El tudom fogadni ha meghalunk Märcztől azt is ha nem. Viszont ha nem akkor ne 1 év múlva rúgják ki, hanem kapja meg a bizalmat Parizsig.Én azt mondom h sztem cserélik. Amúgy nagyon durván odaszólt a játékosoknak, ilyenre nem emlékszem
empty taxi
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
Büntetőkkel megnyerték a spanyolok.
több mint 3 éve
Na így néz ki egy nagyfaszú csapat, mint ez az olasz.Nem rossz döntő, na...
Hanni a parasztfelkelő
több mint 3 éve
Na így néz ki egy nagyfaszú csapat, mint ez az olasz.
több mint 3 éve
Typo volt 1 évet akartam írni, javítva.Ha kapitányt cserélünk, azt valóban most kéne, olimpiai ciklus elején. El tudom fogadni ha meghalunk Märcztől azt is ha nem. Viszont ha nem akkor ne 2 év múlva rúgják ki, hanem kapja meg a bizalmat Parizsig.Párizs 2 év múlva lesz.
empty taxi
gdavid

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Ha kapitányt cserélünk, azt valóban most kéne, olimpiai ciklus elején. El tudom fogadni ha meghalunk Märcztől azt is ha nem. Viszont ha nem akkor ne 2 év múlva rúgják ki, hanem kapja meg a bizalmat Parizsig.Párizs 2 év múlva lesz.
empty taxi
Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 3 éve
Ha kapitányt cserélünk, azt valóban most kéne, olimpiai ciklus elején. El tudom fogadni ha meghalunk Märcztől azt is ha nem. Viszont ha nem akkor ne 1 év múlva rúgják ki, hanem kapja meg a bizalmat Parizsig.
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
férfiaktól jobb teljesítményt vártam mint a nőktől, fura, de íy hogy jött egy érem belefér. A csapatot nem temetném mág, de lehet meg kéne próbálni egy másik kapitányt, bár nem vagyok szaértő hogy hogy állunk edzők terén.
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Annyira lehet bárki 1-8-ig bárhol, hogy a magyaroknak utoljára 1986- ban sikerült ilyen szarul szerepelni.7th place....remélem nem erre kell berendezkedimondjuk a ffi pólóban 1-8-ig bárki, bármikor, egyszerűen mit ad ki a gép
ThundersNFL
most pl simán lehet, hogy mi pont a vb aranyérmest kaptuk a negyeddöntőben, van ez így, itt az a blama, hogy ez itthon történt
mondjuk azért én is úgy vagyok vele, hogy nem kéne őket így teletömni pénzzel, mert kezdem azt érezni, hogy jóllakottak a srácok
NB2
több mint 3 éve
Ez azért elég necces nyilatkozat:„Nekem kell vállalni a felelősséget mindenért, és tudom is az okokat, hogy miért nem sikerült számunkra ez a világbajnokság. Persze a vízilabda nem egy egyéni sportág, nem én vagyok csak a résztvevője, én csak próbálöm mozgatni a szálakat, a többieknek is látniuk kell, miért nem sikerült ez most. Azt gondolom, ebben a tizenhárom játékosban benne a volt a lehetősége annak, hogy megnyerjük a vb-t, de a keret kijelölésekor még nem lehetett látni, mi fog történni az úton, később pedig nem lehetett változtatni azon, hogy ki ugrik a medencébe. Látom, hogy mi a gond, hogyan kellene frissülni, min kellene dolgozni. Ha nem Budapesten vagy a világbajnokság, és van erre felhatalmazás, akkor biztos, hogy más összetételű, vagányabb csapatot alkottam volna” – értékelt Märcz Tamás a Montenegró ellen 8–6-ra megnyert helyosztó után.
Azt hiszem nem sokáig lesz már kapitány.
több mint 3 éve
7th place....remélem nem erre kell berendezkedimondjuk a ffi pólóban 1-8-ig bárki, bármikor, egyszerűen mit ad ki a gép
ThundersNFL
most pl simán lehet, hogy mi pont a vb aranyérmest kaptuk a negyeddöntőben, van ez így, itt az a blama, hogy ez itthon történt
mondjuk azért én is úgy vagyok vele, hogy nem kéne őket így teletömni pénzzel, mert kezdem azt érezni, hogy jóllakottak a srácok
több mint 3 éve
7th place....remélem nem erre kell berendezkedi
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Vadászgatott csakTegnap is ott volt kakadu, valami műugrás volt, ott paroláztak GyurtávalOda pofátlankodott a qrva feleslegesen.Ő most már minden ilyen eseményen ott lesz.
/sajnos/ 😕
ozibozi
Anno az USA-Spanyolon, 17-ben a Kakadu volt ott, mint díszpinty.
Lúdas Solymi
jobbágy#JC6
több mint 3 éve
Tegnap is ott volt kakadu, valami műugrás volt, ott paroláztak GyurtávalOda pofátlankodott a qrva feleslegesen.Ő most már minden ilyen eseményen ott lesz.
/sajnos/ 😕
ozibozi
Anno az USA-Spanyolon, 17-ben a Kakadu volt ott, mint díszpinty.
Lúdas Solymi
több mint 3 éve
Oda pofátlankodott a qrva feleslegesen.Ő most már minden ilyen eseményen ott lesz.
/sajnos/ 😕
ozibozi
Anno az USA-Spanyolon, 17-ben a Kakadu volt ott, mint díszpinty.
több mint 3 éve
Jaj, de jó, hogy Novák Katalin is itt van.
több mint 3 éve
Nagy meccset játszottunk, fantasztikus küzdéssel,le a kalappal csajok az egész VB teljesítmény előtt!
több mint 3 éve
Igaz, amúgy.értem, én is húztam a szám. de az amerikaiak meg sem reccentek egyszer sem, mi meg kurva beszari módon játszottunk, hogy jaj nehogy hibázzunk. ők meg mentek, daráltak és könnyebben fújták be az ötöst.Fogy csak annyit h amiért 8-7nel ötöst ítéltek én az első bírói vizsgán kiállítást. Megbuktattak amiatt h ilyenert nem lehet kiállítást adni nemhogy ötöst. El akarta dönteni a meccset az a srác.Nem játszottunk jól, de ezek a sporik elmennek a faszbafelesleges bírózni
davemayer
Nemzetes és Méltóságos petey
Nemzetes és vitézlő csebi
Nemzetes és Méltóságos petey
Sokkal jobb csapat volt, attól függetlenül, hogy nem volt náluk se olyan sok góllövő, de nagyon jól védekeztek.
Persze, a bírói hiba benne van, nem azon kellene múlnia, de itt volt több kritikus helyzet is és azért ez ennek a csapatnak döntő tényező volt.
több mint 3 éve
Hallottátok? "Egy hangyafasszal jobbak voltak." (Bíró Attila)Azért ez történelmi...😊
Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 3 éve
Az egyik bíró holland volt?Német
ThundersNFL

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 3 éve
Én mondjuk nagyon büszke vagyok a Csajokra!!

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 3 éve
hangyfasznyival 😊))
több mint 3 éve
Nyilván. De ilyen szituban nagyon nem illedelmes eldönteni egy VB döntőt. Ha ötös fújja be de ha közel nen az akkor ne fújja be …értem, én is húztam a szám. de az amerikaiak meg sem reccentek egyszer sem, mi meg kurva beszari módon játszottunk, hogy jaj nehogy hibázzunk. ők meg mentek, daráltak és könnyebben fújták be az ötöst.Fogy csak annyit h amiért 8-7nel ötöst ítéltek én az első bírói vizsgán kiállítást. Megbuktattak amiatt h ilyenert nem lehet kiállítást adni nemhogy ötöst. El akarta dönteni a meccset az a srác.Nem játszottunk jól, de ezek a sporik elmennek a faszbafelesleges bírózni
davemayer
Nemzetes és Méltóságos petey
Nemzetes és vitézlő csebi
Nemzetes és Méltóságos petey
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.