Vizes Sportok
11 feliratkozó
több mint 3 éve
Kurva bíró...itt mért nincs VAR?Vízilabda bírók:
Lúdas Solymi
15 oldalas tk-ból vizsgáznak, aztán azzal a címszóval hogy semmi nem látszik, kényük-kedvük szerint fújnak.
több mint 3 éve
Az is igaz, nincsen szélről lövés és kapás lövés is kevés, ráadásul többször próbálnak pattintani.Ez bakker, hogy mindent védenek az amcsik.Sok a szar lövés.
Lúdas Solymi
nagylaza, főpohárnok
több mint 3 éve
Ez bakker, hogy mindent védenek az amcsik.Sok a szar lövés.
Lúdas Solymi
több mint 3 éve
Ez bakker, hogy mindent védenek az amcsik.
több mint 3 éve
Kurva bíró...itt mért nincs VAR?
több mint 3 éve
Borzasztóan lassan értünk fel ezzel a támadással is, az amerikaiak ezeket sokkal gyorsabban csinálják.Jah, látszik, hogy megvan erre is a külön taktikájuk.
Kampman
Ráadásul elég komolyan védekeznek, így nehéz támadnunk.
Nehéz meccs lesz ez, ki kell találni valamit, hogy jobbak legyünk támadásban, mert át kellene venni a vezetést, ne mi menjünk az eredmény után.
több mint 3 éve
Borzasztóan lassan értünk fel ezzel a támadással is, az amerikaiak ezeket sokkal gyorsabban csinálják.
több mint 3 éve
Bazmeg, azt hittem 9-kor kezdődik, lemaradtam az első másfél negyedről.
több mint 3 éve
Tvs bongeszobol neznemTudtok nem mediaklikkes linket a meccshez?Tegyél fel Urban VPN plugint Chrome alá (beállítod Magyarországot) és úgy tudod nézni az m4 sportot.
davemayer
Lúdas Solymi
Köszi sikerült
Szerkesztette: davemayer
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 3 éve
Tudtok nem mediaklikkes linket a meccshez?Tegyél fel Urban VPN plugint Chrome alá (beállítod Magyarországot) és úgy tudod nézni az m4 sportot.
davemayer
több mint 3 éve
Tudtok nem mediaklikkes linket a meccshez?
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 3 éve
Na meg is van az országimázs..amerikai himnusz alatt mutatják az amerikai szurkolókat, mögöttük meg egy nemzethy kipcsak a középső ujját. gondolom ebből is lesz majd könnyes büszkeség trollfocin, mint a fütyülő gyerekekből. faszkalap.
több mint 3 éve
Ez a bemutatás elegáns volt a himnusz alatt.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Ha csere lesz, akkor Varga Zsolt, Varga Dani, esetleg Dabrowski....Zsolt jó választás lenne, de akkor Nyéki "Süni" lenne a Fradi OBI -es vezetőedzője... Pedig a Fradi serdülővel jövőre olyan csapata lenne, mint Benedek Tibinek volt az UVSE....
Ahhh, sehogy sem jó ez!
🧐
(Jah, és Zsoltnak idén volt egy kis szív problémája 😕)
Szerkesztette: zemanla



2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
Hat, kivancsi leszek, ezek utan kirakjak-e Marczet. Ez most nagyon gaz vb, a baj az, hogy raadasul itthon.
több mint 3 éve
Még jó hogy nem vettem előre a szerbek ellen a jegyet. Sajnos ez vaskos blama most fiúk, főleg ilyen hazai pályán.
több mint 3 éve
Kemény Dénes is kb. a semmiből jött, ideje lenne elkezdeni keresgélni.
több mint 3 éve
Ha most nem akkor mikó...biztos jó ember de HCnak kevès....Felkészül Varga ZsoltAzt mondod Marcznek lefőtt a kv?
zeman zemanla
balintbaba
több mint 3 éve
Blama a javából...
több mint 3 éve
Ha ő nem mond le (sztem nem fog), nem fogják elküldeniFelkészül Varga ZsoltAzt mondod Marcznek lefőtt a kv?
zeman zemanla
balintbaba



2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
Bármi lesz is Märznek mennie kell....Én csak azért drukkoltam végén az usákoknak, hogy egy hazai W ne mentse meg Merc seggét.
dande2
több mint 3 éve
Felkészül Varga ZsoltAzt mondod Marcznek lefőtt a kv?
zeman zemanla
https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 3 éve
Felkészül Varga Zsolt



2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
Bármi lesz is Märznek mennie kell....