Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Vizes Sportok

11 feliratkozó

több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 8 648
Mennyire erősek most az olaszok?
nagylaza, főpohárnok
Kemény Dénes állítása szerint egyénileg jobb képességű csapat a magyar, de eddig többen is csak fürödni jártak a medencébe, nem pólózni.
Magyarul csúcsjátékkal jobbak vagyunk, de az olaszokat gyenge formában nem fogjuk megverni.
| Mégiscsak a VB-cím védője az ellenfél. |
empty taxi
En azt mondom a piros-feher-zold szinekbol allo zaszlaju csapat fog nyerni! Sorry a spoiler-ert.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Mennyire erősek most az olaszok?
nagylaza, főpohárnok
Kemény Dénes állítása szerint egyénileg jobb képességű csapat a magyar, de eddig többen is csak fürödni jártak a medencébe, nem pólózni.
Magyarul csúcsjátékkal jobbak vagyunk, de az olaszokat gyenge formában nem fogjuk megverni.
| Mégiscsak a VB-cím védője az ellenfél. |

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 817 — beers & Packers
Mennyire erősek most az olaszok?
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Classy.
 24.hu/sport/2022/06/28/vizes-vb-2022-gorogorszag-vizilabda-benedek-tibor-emlekfal/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 413 — Do Your Job
A kevés gólos meccsek ilyenek. 🙂
Nem volt ez annyira rossz.
Faragó újonc, bár újoncként is vallalhatná a felelosseget, ha rá jön ki a figura....
Ez egy fizikai meccs volt. A hollandok ennél jobbak. Oda több kell majd.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem lesz könnyű, de verhetőek a hollandok, elöl pontosabban ès bátrabban kell játszani.
dande2
Sztem rohadtul nem a bátorsággal volt a gond, elől elvállalták a csajok a helyzeteiket (néha kis túlzással már vagánynak is tűntek), de egyrészt volt benne pontatlanság (amekkora fizikai küzdelem volt ez a meccs ezt én személy szerint megértem), másrészt igen jól védett az ausztrál kapus.
Egyedül Faragó Kamillán láttam h ilyen tét mellett inkább alibizett, de asszem ő a legfiatalabb a csapatban, ez a nem örülök, de érthető kategória.

Hányszor de hányszor volt az elmúlt években h a lányaink a téttől telefosták a medencét, ennek most kb. nyoma nem volt.
empty taxi
Ezt èn elsősorban az emberelőnyökre èrtettem. Tologatták ki lőjje el ès kicsit lehetett volna gyorsabban megjátszani a fórokat. De persze innen könnyű😊 csak èn ezt èreztem.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Nem lesz könnyű, de verhetőek a hollandok, elöl pontosabban ès bátrabban kell játszani.
dande2
Sztem rohadtul nem a bátorsággal volt a gond, elől elvállalták a csajok a helyzeteiket (néha kis túlzással már vagánynak is tűntek), de egyrészt volt benne pontatlanság (amekkora fizikai küzdelem volt ez a meccs ezt én személy szerint megértem), másrészt igen jól védett az ausztrál kapus.
Egyedül Faragó Kamillán láttam h ilyen tét mellett inkább alibizett, de asszem ő a legfiatalabb a csapatban, ez a nem örülök, de érthető kategória.

Hányszor de hányszor volt az elmúlt években h a lányaink a téttől telefosták a medencét, ennek most kb. nyoma nem volt.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 8 648
Hat... ez nem lesz eleg a dontohoz.
Toto21
Ha bejutunk is, egy USA ellen..de akkoris hajrá csajok!
Nemzetes és Méltóságos petey
Egyertelmu, Hajra Magyarorszag! De ennel pontosabban kell majd kihasznalni a helyzeteinket.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem lesz könnyű, de verhetőek a hollandok, elöl pontosabban ès bátrabban kell játszani.
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Hat... ez nem lesz eleg a dontohoz.
Toto21
Ha bejutunk is, egy USA ellen..de akkoris hajrá csajok!

több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 8 648
Hat... ez nem lesz eleg a dontohoz.
több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 8 648
Azért kurva nagy hazai medencét fújnak és így sem
Nemzetes és Méltóságos petey
Gyalazat az emberelonyos jatekunk. Ki fogunk kapni hosszabitasban. Most ezt erzem.
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Azért kurva nagy hazai medencét fújnak és így sem

több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 8 648
Mindjart felido, es van ket dobott golja a csapatnak.
Stez
Ha mar erre jarsz nezz be kerlek a fantasy topikba is. Reszveteledet elore is köszönöm. 😁
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Ha nem vízben zajlana a mérkőzés azt mondanám h rohangálunk mint a fejetlen csirkék.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Jobbak vagyunk pedig most…lövésig

több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 49 090 — Whoops, looks like something went wrong.
Mindjart felido, es van ket dobott golja a csapatnak.

több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Kiidegelnek ezek a nők gec

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Jó ez az ausztrál kapus b@ssza+...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
 444.hu/2022/06/27/elszedult-a-melegtol-ezert-lezuhant-a-pulpitusrol-majd-a-mento-vitte-el-a-vizes-veberol-a-polomeccs-birojat


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nyílt vízen több érmünk lesz mint a medencében. De még az is lehet hogy több pontunk....

Amíg a Turi, Sós, Verraszto, Szilágyi féle edzők irányítják az egészet nem is kell ezen csodálkozni. Még szerencse, hogy eközben nem nyomorítják meg lelkileg az úszókat

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Azért ha ott van Dressel a medencében, nem biztos, hogy Milák ideje ugyanez lett volna. De ez mind csak feltételezés nyilván.
Bálesz
Jaja. Kristóf szereti nagyon a vérre menő versenyzést, el is mondta nem egyszer, de az egész hét kiszívta őt, főleg a váltó tegnap, ráadásul ott állat időt is úszott, szerencse hogy nem volt itt Desszert, mert nem lett volna biztos az arany.
Mindenesetre kalap le, csak így tovább!
jobbágy#JC6
Sokatmondo, hogy Dressel egy baromi hosszu sor legfrissebb klasszisa, aki epp megbolondult. Szinte minden evre akad par nagy nev, akik a huszas evek kozepen egyszeruen begozolnek es abbahagyjak az uszast, mert belebolondulnak ebbe az eletvitelbe, a folyamatos nyomasba. Szerintem Dressel is befejezi 1-2 even belul, siman a csucson.

Es az sem lepne meg, hogyha 2024 utan Milak is abbahagyna a fenebe, szaros 22 eves, de mar most mentalis gondokkal kuzdott az elmult honapokban, evben.
Stez
Nem felmenteni akarom őket,de Milák is ilyen 8 éves korától az úszásnak szenteli az életét,napi 2 edzés alsóhangon,lazítás,versenyek,előkészületek,0 közösségi élet,csomó áldozat,én megértem,hogy mondjuk 15 év komoly befektetés után,mindent megnyerve és világot lemosva valaki azt mondja neki elég volt az úszásból,ahol azért ritka a hosszú,kiegyensúlyozottan eredményes pályafutás.
Chef a'la Laci pecsenyés
Sjöström says hi, pl 😊
warr_b
Pellegrini , Kromwidjojo ...😉
nagir
Szoval jól írta, hogy ritka ? 😊
Toca Őrgróf
Popov, Cseh 😛
empty taxi
Laci nem olimpiai bajnok 😥
warr_b
Ettől még pl. Én sikeresnek ítélem az Ő pályafutását is ...
nagir
Minden idők legnagyobb úszója volt az ellenfele, ezért nem lett ő minden idők legnagyobb úszója. Szerintem zseniális pályafutása volt.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
Azért ha ott van Dressel a medencében, nem biztos, hogy Milák ideje ugyanez lett volna. De ez mind csak feltételezés nyilván.
Bálesz
Jaja. Kristóf szereti nagyon a vérre menő versenyzést, el is mondta nem egyszer, de az egész hét kiszívta őt, főleg a váltó tegnap, ráadásul ott állat időt is úszott, szerencse hogy nem volt itt Desszert, mert nem lett volna biztos az arany.
Mindenesetre kalap le, csak így tovább!
jobbágy#JC6
Sokatmondo, hogy Dressel egy baromi hosszu sor legfrissebb klasszisa, aki epp megbolondult. Szinte minden evre akad par nagy nev, akik a huszas evek kozepen egyszeruen begozolnek es abbahagyjak az uszast, mert belebolondulnak ebbe az eletvitelbe, a folyamatos nyomasba. Szerintem Dressel is befejezi 1-2 even belul, siman a csucson.

Es az sem lepne meg, hogyha 2024 utan Milak is abbahagyna a fenebe, szaros 22 eves, de mar most mentalis gondokkal kuzdott az elmult honapokban, evben.
Stez
Nem felmenteni akarom őket,de Milák is ilyen 8 éves korától az úszásnak szenteli az életét,napi 2 edzés alsóhangon,lazítás,versenyek,előkészületek,0 közösségi élet,csomó áldozat,én megértem,hogy mondjuk 15 év komoly befektetés után,mindent megnyerve és világot lemosva valaki azt mondja neki elég volt az úszásból,ahol azért ritka a hosszú,kiegyensúlyozottan eredményes pályafutás.
Chef a'la Laci pecsenyés
Sjöström says hi, pl 😊
warr_b
Pellegrini , Kromwidjojo ...😉
nagir
Szoval jól írta, hogy ritka ? 😊
Toca Őrgróf
Popov, Cseh 😛
empty taxi
Laci nem olimpiai bajnok 😥
warr_b
Ettől még pl. Én sikeresnek ítélem az Ő pályafutását is ...

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Tiszteletbeli, OB
,de az Oscar mintájára, életműdíj minimum járna neki.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 30 382 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Azért ha ott van Dressel a medencében, nem biztos, hogy Milák ideje ugyanez lett volna. De ez mind csak feltételezés nyilván.
Bálesz
Jaja. Kristóf szereti nagyon a vérre menő versenyzést, el is mondta nem egyszer, de az egész hét kiszívta őt, főleg a váltó tegnap, ráadásul ott állat időt is úszott, szerencse hogy nem volt itt Desszert, mert nem lett volna biztos az arany.
Mindenesetre kalap le, csak így tovább!
jobbágy#JC6
Sokatmondo, hogy Dressel egy baromi hosszu sor legfrissebb klasszisa, aki epp megbolondult. Szinte minden evre akad par nagy nev, akik a huszas evek kozepen egyszeruen begozolnek es abbahagyjak az uszast, mert belebolondulnak ebbe az eletvitelbe, a folyamatos nyomasba. Szerintem Dressel is befejezi 1-2 even belul, siman a csucson.

Es az sem lepne meg, hogyha 2024 utan Milak is abbahagyna a fenebe, szaros 22 eves, de mar most mentalis gondokkal kuzdott az elmult honapokban, evben.
Stez
Nem felmenteni akarom őket,de Milák is ilyen 8 éves korától az úszásnak szenteli az életét,napi 2 edzés alsóhangon,lazítás,versenyek,előkészületek,0 közösségi élet,csomó áldozat,én megértem,hogy mondjuk 15 év komoly befektetés után,mindent megnyerve és világot lemosva valaki azt mondja neki elég volt az úszásból,ahol azért ritka a hosszú,kiegyensúlyozottan eredményes pályafutás.
Chef a'la Laci pecsenyés
Sjöström says hi, pl 😊
warr_b
Pellegrini , Kromwidjojo ...😉
nagir
Szoval jól írta, hogy ritka ? 😊
Toca Őrgróf
Popov, Cseh 😛
empty taxi
Laci nem olimpiai bajnok 😥


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"