bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
PM-mel mi a baj?Igor
talán ez
http://mike-freeman.blogs.cbssports.com/mcc/blogs/entry/6264363/31746257

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
PM-mel mi a baj? A tobbivel egyetertek nagyjabol... Azert egy pontszam/ranking/olyasmi ertekeles jo lett volna ki lesz PO-s es ki esik ki Tibin/szaban kivul 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Én az enyémmel teljesen egyet értek. Idén úgy döntöttem, h a WR posztot kicsit beáldozom és majd hátsó körökből szedek fel egy két sleepert, de sajnos csak az első fele jött össze 😊 Starks helyett Jacobs lett volna, ha nem megy el a netem, úgy sztem még ütősebb lenne az RB sor, a DL-be pedig Suh lett volna (Knox helyett, akivel nem vesztettem volna sokat), az is nagy upgrade lett volna ehhez képest.. Azért így sem rossz.
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
Nesztek, írok elemzést, hogy lehessen szídni! 😀

Vorkuta Red Army:
Freeman idén szerintem gyengébb lesz, a futó szekció nagyon gyér, a WR-poszt is kérdőjeles minimum. A védelem pofásabb, bár Bowers nem lesz full time starter szerintem, Mays lassú lesz D.J. és Von Miller mellett, DRC nem lesz annyit pályán, Nate Allen meg nem teljesen egészséges. Megint ligabővítés lesz!😊

New England Tyrants:
Offenseben van 3-4 biztos pont, a többi eléggé lutri, főleg a futó szekció gyenge. Cserébe a CJ-Lloyd-Gates trió pusztíthat. Defense részről Kyle Williams állat lesz, a két DE viszont nem tudom, mire lesz jó, Roth nem kezdő, Babin meg kb. 8 másik DE-el fog rotálni. LB sorban Derrick Johnson brutál, a többiek annyira nem, a CB-k közül Routt-ra nem hiszem, hogy túl sokat dobnának majd, Whitner előtt meg lesz idén egy futás elleni védelem.

Hangover Boys:
Manning és a futószekció is szívás, bár Beanie még akár jó is lehet azon a 3 meccsen, amíg nem sérül le. Elkapó szekció ellenben pofás, Kendricks-nek meg JMD lesz a baja leginkább. Defense ütős, Sheard és Suggs miatt is bekaphatod, előttem vetted ki mindkettőt. Poz és Mau esetén is érzek némi bust-esélyt, előbbi mellett Daryl Smith és Session is vihet el sok tackle-t, Mau meg szerintem lassú. Ettől még erős trió, de nem lesz két top 10-es, és DJ is sérült egyelőre. Sec. nem rossz, bár én Reed-ben ennyire már nem bíznék, Coleman meg nem lesz kezdő szerintem (Delmas + Spievey).

BKV Conductors:
Offense a QB-t leszámítva tetszik, bár Harvin miatt az én fejem is kurva sokat fájt tavaly. 😊 Defense kevésbé sikerült, Mathis-t úgyis kiszorítja Hughes 😀, a LB-sor is átlagos, és remélem, Greene kezdő posztja is veszélyben van. CB-duó viszont rendben van.

Greendale Human Beeings:
Offense pofás, azt az apró tényt leszámítva, hogy a futószekció harmatos, Best nem all down back, Grant meg szerintem max. split carry. WR poszt cserébe acélos. DL is tetszik, a safety páros is rendben van, viszont sem az LB-sortól, sem a CB-ktől nem vagyok lenyűgözve. Előbbit McClain megjavíthatja, viszont Powers állandóan sérült, Jennings meg nagyon hullámzó.

Kaposmente Cannonballs:
Az offense pofás, bár WR-poszton inkább ígéretes, mint jó. A DL nagyon kérdőjeles, cserébe a LB-sort továbbra is a liga legjobbjának tartom Igor szövegelése ellenére. CB-poszt Quin beválásán múlik, ha ő is safety számokat hoz, akkor csempiöncsip van.

Soldi Super Stars:
Rivers állat, szerintem a legjobb QB lesz idén, mellette a futók és a TE-poszt is nagyon erős. A WR-szekció harmatos ellenben, ha csak Cameron bele nem írja Boldint is a playbookba. A védelemben Idonije jó lehet, Spencer Johnson nem kezdő. JJ nem tudom, mennyi időt veszít Kindle miatt, a LB-sorban meg nincs olyan játékos, aki tackle leader lenne a csapatában, ez sokat elárul. Sec. nem rossz, bár szerintem Joseph nem nagyon lesz munkában a Texans-nál.

Danna's Patriots:
Az egész offense elég kérdőjeles BB-t leszámítva, SJ szerintem kevésbé lesz használva (JMD + Cadillac), Evans és Edwards megjósolhatatlan, Hernandez meg sok yard, kevés TD. A DL nem rossz, főleg Rogers-szel, az LB-sorban viszont a sok 3-4-es OLB visszaüthet, annyit nem ér a sack, mint a stabil 8-10 tackle. Safety páros igen brutál, viszont Marshall csak nickel CB lesz.

Hurka's Packers:
Bradford és a két kezdő RB fasza, a WR-garnitúrát viszont nem érzem túl erősnek. A DL egyértelműen azon múlik, hogy muzsikál Mario OLB-ként. A LB-sor elég gyér, Lenon nem tudom, meddig lesz kezdő Bradley-vel szemben. A secondary viszont ütőképes lenne a tavalyi Vernerrel, de idén nem lesz kezdő sem várhatóan.

Paks 8ers:
Az offense rendben van, azt leszámítva, hogy nincs normális RB (Bush úgyis kihagyja a szezon felét, mellette meg csak cserefutók vannak). Ezt mondjuk a Rodgers - Wallace - DeSean - Graham kvartett kompenzálhatja részben. Defense oldalon akad 1-2 kiugró név (főleg a sec. tetszik), de a DL és a LB-sor sem átlag feletti. Szaba még lehet, hogy a pályán bentmaradna, szóval megvan, hogy ki helyett lehet bent tartani TTT-t licenszgondok miatt! 😀

Hungarian Kolbasz's:
Az offense rendben van, bár hogy nem Kolb az irányító, azt nem is értem... Roberts meg számomra megjósolhatatlan, depth pedig nulla. Defense érdekes, két rookie DE, két rookie CB, bátor. Többi poszt is erős, de nem kiugró, bár a Cards-szekció jó lehet.

Team Szesze:
Két top 10-várományos futó, ez nagyon rendben van 18-as ligában, és még Starks is okozhat kellemes meglepetést. Ezt némileg kompenzálja a pocsék WR-sor, de hát minden nem lehet tökéletes. A DL rendben van, főleg a Tuck-Allen DE-páros rettenetes, a LB-sor azért ennél gyengébb, főleg Beason nélkül (vele azért ott sincs gond). A secondary is ütős, kemény csapat lett ez.

Sárbogárd Traktors:
Az egész offense olyan jó kérdőjeles, Mendenhall és Jennings kivételével. A többieknél mind ott figyel valami kérdőjel. A DL értelmezhetetlen, autodraft rulez, cserébe van két értelmes LB és 3 sec. ember is, az már majdnem egy back seven. Waiver a barátja a Traktoroknak.

Újpest Deadly Ogres:
Bár Ork elvtelenül telehúzkodta fekákkal a keretet, nem lett rossz a dolog. Az offense a Giants ténykedésén múlik, biztos, ami biztos itt van Eli, Nicks és Manningham is, ha Eli jó, akkor nagyon jó lesz minden, de ha szar, akkor borul a kártyavár. A védőknél van egy komplett St. Louis DL, itt is tetten érhető a Giants fétis, hátha Spangli belőlük is kihozza az állatot. LB sor jó, bár nem nagyon extra, ugyanez elmondható a sec. kapcsán is. Ja, a Colts HC negatív ponttal fog zárni. 😛

Dark Zala Oilers:
Az autodraft nem volt haver, bár az offense nem lett rossz. Vick és az elkapók sokat hozhatnak, a futó szekció nem lett a legjobb. A védelemben a Zgogina - Hollis Thomas - Willie McGinest trió priceless, az ESPN időnként sem frissíti az adatbázisát? Kell a waiver és a trade-ek, különben baj lesz.

Allenville-i Smasszerek:
Jó az offense, bár elég bátor dolog Henne két fő célpontját betenni, de időnként be is jöhet a dolog. A védelemben fő kérdés az egészség, Dunlap, Sanders és D'Qwell sem tartóssági világbajnokok, de ha bírják, akkor jó lesz a defense is. McBride szép pick, Polard viszont nem nagyon lesz egyelőre kezdő.

Iron County Loosers:
A futó poszt itt sem tökély, Ingram szerepe egyelőre megjósolhatatlan, és szerintem Roddy White is veszíteni fog a tavalyi számaiból Julio miatt. Foster egészsége okán viszont Tate jó lehet esetleg. A defense elég ütős lett, főleg, ha Barnett bírja, mert Wake ebbena pontrendszerben nem akkora állat. Dahl viszont nem lesz kezdő.

Óbuda Painkillers:
Stafford top QB lehet, amíg egyben van, és a Hillis-Blount duó is acélos. A WR-sor nem tetszik, nincs igazi primetime elkapó. A front seven elég átlagos lesz, kérdés, Cushing hogy él meg 3-4-ben Ryans mellett középen, és Osi sem lesz túl nagy ász JPP-vel rotálva. A sec. viszont jó lehet, de nehéz lesz a címvédés.

Ja, és kurva sok a 18 csapat, főleg elemzés szempontjából! 😛

több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Talán bennmaradó csapat:

QB: Brees, Henne
RB: Felix Jones, Ingram, Hardesty, Tate
WR: Roddy White, Santana Moss, Royal, Titus Young
TE: Winslow
DT: Ngata, Kelly
DE: Charles Johnson, Freeney
LB: Ray Lewis, Wake, Ryans, Leber, Barnett
CB: DeAngelo Hall, Jenkins, Bodden
S: Thomas, Dahl, Usama Young
K: Gostkowski
P: Colquitt
HC: Eagles

Remélem tudok majd erősíteni waiverről, különben könnyen bukó lehet az év.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Íme az enyém:

QB: Rivers, AlexSmith
RB: Gore, Bradshaw, Lynch, Tomlinson
WR: Boldin, Roy Williams, Jacoby Jones, Nate Washington
TE: Dallas Clark
DT: Idonije, Spencer Johnson
DE: Dumervil, Jarret Johnson, JJ Watt, Michael Johnson
LB: Keith Brooking, Bart Scott, Will Witherspoon - plusz itt is bevethető Doom és Jarret Johnson
CB: Trufant, Jonathan Joseph, Vontae Davis
S: Hope, Polamalu, Sean Jones
P: Sepu
K: Akers
HC: Chargers


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Akkor már kiélvezem minden pillanatát az itt eltöltött időnek 😛

QB - Rodgers, Beck (9/10) - A-Rod top5 pontszerző lehet, ha nem üt be a ménkű. Byeweeken alighanem szívok.
RB - Bush, McGahee, Ricky, Harrison (2/10) - Minden évben sikerül alulmúlni magamat ezen a poszton 😀 Ha Best megsérül, Harrison nem lesz rossz.
WR - Wallace, DeSean, Burleson (7/10) - A Wallace-Jackson duó elég jó, Burleson meg preseason királya volt a redzone-ban. Sztem úgyahogy rendben van ez a poszt.
TE - Graham, Watson (6/10) - Sztem Graham idén robbanthat. Kendrickset akartam behúzni hátrébb, nem jött be, Watson is megteszi.

DT - Suh, Babineaux (8/10) - Suh elvileg top3 DT, Babs jó közepes. Ezen nem fog múlni.
DE - D. Edwards, Coleman, Houston, Garay (6/10) - Kár, hogy Garay DE, DT-nek jobb lenne. Ha Edwards nem sérül meg jóideig, akkor ő jó. Coleman új csapatban van, de egy erős közepes lehet.
LB - Hawthorne, McIntosh, Chaney, S. Phillips (7/10) - 2. körben akartam egy jó MLB-t, de a jelöltjeim kimentek. Seahawks D sokat lesz a pályán, Hawthorne egy állat. Másik három közül lehet majd válogatni hetente.
CB - Grimes, Cason, Jammer (6/10) - Sztem Jammer két hét után ki lesz dobva. Grimes igencsak jó, Cason átlag. Megteszi.
S - Berry, Coleman (7/10) - Berryt nem kell magyarázni, a tények magukért beszélnek. Colemantől én sokat várok.

K - Feely - Tavaly is ő volt, bár sztem idén a TD futás elmarad, remélem a pontosság marad a tavalyi. Az offense meg jobb lett.
P - Lechler - Top3, de szinte mindegy ez a poszt.
HC - Saints - Juicy fruit.


Sztem a bennmaradáshoz ez elég kell, hogy legyen. Nyilván még jönnek sérülések, lesz pár underachiever, de nem gáz annyira. Egy jó 6,5-es lett ez.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
QB: Freeman, Ogli
RB: Moreno, Spiller, Demarco Murray
WR: Maclin, Meachem, AJ Green, L.Murphy, Cribbs
TE: Pettigrew

DT: Ratliff, Alualu, Unfairley
DE: Peppers, Bowers
LB: Pat Willis, Ruud, Joe Mays, Spikes, Von Miller
CB: Haden, DRC
S: Abe Elam, Nate Allen, Rahim Moore

K: Prater
P: Moorman
HC: Jets

Vicces csapat tele fiatallal. Ogli és Big Money nem veszíthet.
Ahhoz képest hogy semmit se készültem nem lett rossz. Az LB sor majd megnyeri a meccseket.
Végülis kiesni nem tudok 😛
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
2 kérdés Igor csapata kapcsán

1. hogy a rákban lett Sheard DT? Ezt melyik idióta paraszt espn informatikus találta ki?

2. hogy a rákban nem kapott Britt 6-8-10-20 meccses eltiltást a szezon elején?

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
QB: PM (2/23), Orton (13/230) - Peyton a kertészel is hozza a 4000/25-ös évet, és idén visszajöttek a sérültek... Orton backupnak tökéletes.. ez erős.
RB: Beanie (5/86), Sproles (18/311), Kendall Hunter (24/419) - minősíthetetlen.. ha Gore meghal, akkor Hunter nagy steal lehet. Asszem a returnerek közül fogok waiverelni.
WR: Andre Johnson (1/14), Britt (6/95), Amendola (14/239), Emanuel Sanders (22/383) - két szolid, TOP 10-es WR, és jók a backupok is.. ez is erős lesz.
TE: Kendricks (17/302) - tavaly még college ligában volt nálam... de a pre-szezonban jól nyomta, és TE-k között beválhat a fiatal játékos is a ligában.
DT: Justin Smith (3/39), Sheard (21/374), Kevin Williams (23/410) - lehet mondani hogy Smith helyett egy futó kellett volna... de akiket ott vinni lehetett volna, az már mind a necces kategóriába esett. Ha Smith 30-cal veri az összes többi DT-t (amit én várok tőle), akkor megérte... különben persze reach. A másik két gigasteal-lel ez is erős egység.
DE: Trent Cole (7/122), Suggs (8/131), Biermann (25/446) - hülye voltam, aszittem Biermann kezdő lesz.. Cole/Suggs persze elit, itt se lesz gond.
LB: Pos (4/59), DJ Williams (9/158), Mau (11/194) - somos hypolhatja a saját sorát, de ez a legütősebb LB-osztag... azt a 2-3 hetet, amíg DJ visszatér, kihúzzuk majd waiverről.
S: Roman Harper (10/167), Ed Reed (19/338), Erik Coleman (20/347) - ha nem tévedik Coleman kezdő SS lesz Detroitban.. a másik két nevet pedig nem kell magyarázni. Talán nem lesz elit osztag.. de minimum átlagos, és ha Reed kibírja sérülés nélkül, még jobb is lehet.
CB: Bryant McFadden (15/266), Aaron Ross (16/275), Leon Hall (26/455) - két szar kezdő CB jó védelmekben, remélem halmozzák a tackleszámokat.. Hall meg ilyen későn szintén steal.
K, P, HC - Ravens, Longwell, Jon Ryan. Igazából tökmindegy... a késői köröket tekintve jó nevek.

Az RB poszt katasztrófa.. oda 1 jó waiver/trade kell majd.. de anélkül is PO-t várok. Ha azt a posztot sikerül megerősíteni, akkor pedig az érem a minimális cél.
Ezúttal értékeljen más 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Romo (jó, csak nincs backup)
Peterson, Forte, Starks (jó)
Knox, Branch, S.Smith(PHI), Armstrong, Bennett (gyenge)
Gronkowski (jó)
Seymour, Jenkins (átlag)
Tuck, Allen, Quinn (brutál)
Beason, Lofton, Washington, Butler (ha Beason felépül absz jó)
Flowers, Griffin, Munnerlyn (meglátjuk)
Atogwe, Landry, Chancellor (elmegy)
Tynes, Mesko, Giants (mind1)

Sajna egyszer elment a netem kb 5 percre pont akkor amikor én jöttem 2x egymás után, így a Jacobs+Suh páros helyett lett a Starks-Knox 😕
Összességében nem rossz azért, cél a PO.
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
QB: Cutler, Dalton - erős közepes, Cutler ki fog idegelni, az tuti
RB: McCoy, Mathews, Benson, Karim - 3 kezdő futó, Karim meg szerintem viszonylag sok szerepet kaphat MJD sérülése miatt, ez fasza lett
WR: Dez Bryant, James Jones, Decker, Roscoe Parrish - Bryant fasza lesz, a többi totál lutri, nem túl erős...
TE: Keller - a top TE-ek kimentek, mindegy
DT: Langford, Liuget - két 3-4-es DE, még jól is elsülhet
DE: Andre Carter, Dorsey, Robison - fogalmam sincs, mi lesz Carterrel, elméletileg 4-3-ban jó lehet, Robison meg szerintem állat lesz
LB: Timmons, Greenway, David Harris, Akeem Ayers - a kezdő trió brutál, két top 10 LB minimum, de én Harristől is sokat várok idén
CB: Quin, Brandon Carr, Lowery - Quin a szokásos pozíciós trükköm, Carr stabil, de nem extra, ha Lowery kezdő FS lesz a Jags-nél, akkor öröm van
S: Mikell, Kenny Phillips, DeCoud - a kezdő páros ütős, DeCoud elmegy
K: Hanson - jó lesz a Detroit offense
P: Zastudil - szar lesz a Cards O, Zastudil meg 2 éve a legtöbb in 20 puntot rúgta, mielőtt megsérült
HC: Rams - 6 win tuti a csoportban 😊

Összességében elégedett vagyok, talán végre PO lesz.

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Szóval.

QB: Sanchez, T-Jack. Ezt leszartam, mivel kimentek az igazán jók mindig, Elit terveztem de róla is lemaradtam, Sanchez jó lesz game managernek 😊

RB: Arian, Run DMC, Addai, M. Barber. Ez elég ütős, Arian kellett mert Cj kiment a pofám előtt, Run DMC kihagyhatatlan volt a második kör végén, Addai meg mikor jött már rég egyetlen használható RB-ként volt meg. Barber meg remélem lenyomja Fortét, de így is vannak hárman akik jók.

WR: Bowe, Harvin, Danario, Benn. Jó duó ez is, Bowe a tavalyi után tarthatna valamit, Harvin meg nagyon jó lesz Rice hiányában remélem. Danario és Benn meg cserék, hátha az egyik bejön.

TE: Witten. Top3 TE stabilan, nincs itt se gond.

DT: Puha, Jason Jones. Nem rosszak, de nem is jók, összességében átlag alatti kettős, de mindegy.

DE: Mathis, Shaughnessy, Hardy. Nekem tetszik, királyak a kezdők, Hardyban van potenciál.

LB: Bradie James, Farrior, Geno Hayes, Black. Ez gyengébb, mint kéne, de ez van. Valahol szarnak is kell lenni 😀

CB: Finnegan, Talib, Gamble. Finnegan és Talib nagy királyok, top5 CB mindkettő 😛 Gamble meg szar, viszont stabil kezdő, ergo aranyat ér.

S: Huff, Greene, Spievey. Huff a sok jó S egyike, Greene Landry miatt szabadabban mozoghat, így javul tavalyról, Spievey meg fasza. Stabil, átlagos egyég.

K: Bryant. Mindegy.

P: Graham. Méginkább.

HC: Titans coach. Munchak jóarc.

Összességében a D elég silány, de majd kakaózzuk FA-ról, oda mindig sok ember van, az O viszont igen fasza a QB posztot leszámítva. Persze sérülés ellen nincs senki beoltva.

több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
soso... necces a bennmaradás, de hátha..
a padom pár éve ütős kezdő lett volna, mára már inkább imádkozós

BigBen, McCoy
Steven Jackson, Pierre Thomas, Stevan Ridley
Colston, Lee Evans, Braylon Edwards, Driver
Hernandez
Rubin, Warren, Shaun Rogers,
John Abraham, Cliff Avril, Shaun Ellis,
Mayo, Clay Matthews, LaMarr Woodley, Joey Porter
Charles Woodson, Richard Marshall, Terence Newman
Tyvon Branch, Pat Chung, Ryan Clark
Folk, Masthay, Lions
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
bajnokcsapat

Brady, Stanzi
Best, Grant, Ronnie Brown, Bernard Scott
Fitzgerald, Holmes, Ochocinco, MSW
Marcedes L.

Dareus, Mebane
JPP, Kerrigan, Haralson
McClain, Brackett, Mason Foster, Hali
Powers, Tim Jennings, Chris Carr
Adrian Wilson, Weddle, Leonhard

Chiefs coach

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
adj emil és meg a meghívó. nagyon gyorsan
űharomt
carvus[k]freemail.hu

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
adj emil és meg a meghívó. nagyon gyorsan
ű
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
fasza, már csak vhogy a ligát kéne látnom, ha már 1/1 vok... 😊

|
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
8kor kezdünk



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
be lehet már lépni, gyertek 😊Hurka
hánykor kezdünk? 8-9?

illetve nálam vmi gond van, mert nem látom a ligát...valszeg user error lesz 😊

|
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
be lehet már lépni, gyertek 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Rutin.
nem mondom, hogy túlizguljuk a készülődést 😀Höri
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem mondom, hogy túlizguljuk a készülődést 😀

több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
mivel 3. vagyok ezért aggódhatok, hogy Jonas Mouton és Jerry Hughes is pont kimegy az első pickem előtt
több mint 12 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Holnap sajnos nem tudok net közelben lenni a draft alatt, ezért nálam autodraft lesz. Elnézést kérek mindenkitől.