bowl.hu div. 2./A

16 feliratkozó

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Fujita 20 perc játék után 18 pont 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Kilenc bye week-esem lesz. Mennyi a világrekord?! 😊wmitty
Nemtom, de like-oltam a hsz-t 😀 Ez eléggé lefutottnak tűnik egyenlőre.
több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 708 — Colts fan
Kilenc bye week-esem lesz. Mennyi a világrekord?! 😊

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Nekem Tim Hightower meg Eagles coach jött, kellett Best illetve Jets HC helyére 😊
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Jól sikerült a waiver, sikerült behúznom a Branch-Ginn-Philips triót, csak McNabb-ről maradtam le, de mondjuk az egyértelmű volt, nem is tudom mit keresett kint 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Braxa ellen csak 1104.5 pontot termeltek.szaba
köszi, javítottam
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Braxa ellen csak 1104.5 pontot termeltek.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Week6

1. Paks 8ers (6-0)
2. Sixburgh Colts (5-1)
3. Csokmaomany Csokkers (5-1)
4. Team Szesze (4-2)
5. Szarvas Deers (4-2)
6. Walter Mitties (3-3)
7. Vac Cementers (3-3)
8. Dombóvár Brewers (3-3)
9. Chelsea Dolphins (3-3)
10. Dorisz Fibi (2-4)
11. Budapest Islanders (2-4)
12. Gimme Moore (2-4)
13. Kunszentmiklos Tabby Cats (2-4)
14. Body Head Bangerz (2-4)
15. Felegyhaza Gravediggers (2-4)
16. Death Knights (0-6)

Heti győztes (legtöbb pont) : Gimme Moore-256
Heti szopóálarcos (legkevesebb pont) : Vac Cementers-135
Malackirály (legkevesebb szerzett ponttal nyert) : Paks 8ers-204
Szerencsétlen lúzer (legtöbb szerzett ponttal kikapott) : Dorisz Fibi-236.5
Legtöbb szerzett pont összesen : Team Szesze-1437
Legkevesebb szerzett pont összesen : Felegyhaza Gravediggers-1144
Aki ellen a legtöbb pontot szerezték : Dorisz Fibi-1425
Aki ellen a legkevesebb pontot szerezték : Szarvas Deers-1104.5
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
A végén az átszámolás után 230-220 lett csak a Braxa elleni meccsem, így egész meleg azért.. lényeg, h megvan a 4-2, jövő héten is illene nyernem. Eddig a legszarabb teljesítményem 228 pont volt, azért ez nem rossz :cool:
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Elmesélem a vasárnapról hétfőre virradó éjjelt...
Éjfél után, a Dallas-meccs zárultával még megnéztem az állásokat, láttam, az ellenfelem olyan 150-100-ra vezet (kábé; dramatizáltan eltúlzom kicsit*), na mondom, ez a hét is ennyi volt, tök leégés...
Reggel felkelek, megnézem, mennyit változott a Colts-meccs nyomán.
Tudni kell, hogy régóta a "ne halmozd a csapatodba a kedvenced játékosait, mert megjárod" alapelv harcos tagadója vagyok.
Na most olyan 200-150-re (lásd *) fordult meg, ide!
Most nézem az inkriminált derbit, és el lehet képzelni, mit éreztem az első percekben, amikor a CB-m leszed egy INT-et, majd a következő playben a QB-m ad egy 60 yardos TD-passzt a WT-emnek 😊 Apád, anyád idejöjjön!

(És senki ne emlékeztessen a következő hétvégi helyzetre! Még hadd örüljek.)wmitty
Ehh, talán pont ellenem játszol. 😀
több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 708 — Colts fan
Elmesélem a vasárnapról hétfőre virradó éjjelt...
Éjfél után, a Dallas-meccs zárultával még megnéztem az állásokat, láttam, az ellenfelem olyan 150-100-ra vezet (kábé; dramatizáltan eltúlzom kicsit*), na mondom, ez a hét is ennyi volt, tök leégés...
Reggel felkelek, megnézem, mennyit változott a Colts-meccs nyomán.
Tudni kell, hogy régóta a "ne halmozd a csapatodba a kedvenced játékosait, mert megjárod" alapelv harcos tagadója vagyok.
Na most olyan 200-150-re (lásd *) fordult meg, ide!
Most nézem az inkriminált derbit, és el lehet képzelni, mit éreztem az első percekben, amikor a CB-m leszed egy INT-et, majd a következő playben a QB-m ad egy 60 yardos TD-passzt a WT-emnek 😊 Apád, anyád idejöjjön!

(És senki ne emlékeztessen a következő hétvégi helyzetre! Még hadd örüljek.)

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Látom már kezdenek megremegni a nagyképű div1-esek is 😀 Most kapott az ellen egy ajándékot, nem tudta kihasználni - bár MOJO még hozhat 30 pontot, de vhogy nem tartom reálisnak - mostantól azonban visszatér hardcore szaba, és elküld mindenkit.szaba
Annyira nem tartok.. csak azert azt jo lenne elkerulni, hogy nyomsz egy veretlent szezont 😛 az csak nekem lehet az iden 😛Igor
Te is undefeated vagy még? 😛 Nem akarok én veretlen szezont, csak feljutni 😛 De nem bánom, ha mindez veretlenül sikerül 😛
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Látom már kezdenek megremegni a nagyképű div1-esek is 😀 Most kapott az ellen egy ajándékot, nem tudta kihasználni - bár MOJO még hozhat 30 pontot, de vhogy nem tartom reálisnak - mostantól azonban visszatér hardcore szaba, és elküld mindenkit.szaba
Annyira nem tartok.. csak azert azt jo lenne elkerulni, hogy nyomsz egy veretlent szezont 😛 az csak nekem lehet az iden 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Látom már kezdenek megremegni a nagyképű div1-esek is 😀 Most kapott az ellen egy ajándékot, nem tudta kihasználni - bár MOJO még hozhat 30 pontot, de vhogy nem tartom reálisnak - mostantól azonban visszatér hardcore szaba, és elküld mindenkit.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
a hetet elbasztam a bye ok miatt és nem tudtam foltozni sem... shitFucu
Ja, 127 pontod lett, így könnyű volt...

5-1, megy a szekér, bár persze itt mákom is van, 5. legtöbb szerzett pont mellé 4. legkevesebb kapottam van.Döme
vegyük úgy hogy tövig benyaltam a comishnak 😊
és persze grat



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hát ha szaba feljut, elgondolkodom rajta, hogy önként visszasoroltatom magam, hogy ne kelljen vele egy ligában lenni.

esetleg alapítok egy rivális ligát, UFL Fantasy néven.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Nehogymar szaba foljojjon az elso osztalyba.. az egesz jatek elveszti a hitelet 😛
Tessek kicsit jobban belehuzni.. aki megveri szabat vendegem otthon egy sorre 😉Igor
Nyugi, megverem szabát 😊
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Nehogymar szaba foljojjon az elso osztalyba.. az egesz jatek elveszti a hitelet 😛
Tessek kicsit jobban belehuzni.. aki megveri szabat vendegem otthon egy sorre 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 708 — Sworn to the Black
a hetet elbasztam a bye ok miatt és nem tudtam foltozni sem... shitFucu
Ja, 127 pontod lett, így könnyű volt...

5-1, megy a szekér, bár persze itt mákom is van, 5. legtöbb szerzett pont mellé 4. legkevesebb kapottam van.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
ja, meglesz a 6. is ha minden jól megy. dj will for pres.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Ha maradok undefeated, az maga csoda. Elbencseltem magam cefetül.szaba
úgy néz ki mákod lesz
LB sorom + szokás szerint Ngata (méghogy a DT poszt mellékes... hülyeség!) nekem is hozta a győzelmet szerencsére.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ha maradok undefeated, az maga csoda. Elbencseltem magam cefetül.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
a hetet elbasztam a bye ok miatt és nem tudtam foltozni sem... shit



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
8. héten összecsapunk 😊tenorx
Az még nem lesz annyira zűrös hetem. 😛 Meg addigra remélem már lerázlak kicsit 😛szaba
Tennessee ellen játszik a San Diego, kinyírják Philip's Rivert 😀tenorx
Nem is tudom, mint ha a Titans féle cover 2 mindig is Rivers kedvencei között lett volna 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
"I have a dream" 😛szaba
8. héten összecsapunk 😊tenorx
Az még nem lesz annyira zűrös hetem. 😛 Meg addigra remélem már lerázlak kicsit 😛szaba
Tennessee ellen játszik a San Diego, kinyírják Philip's Rivert 😀