bowl.hu div. 2./A

16 feliratkozó

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Hát, nem ilyen reakciót vártam...wmitty
gondoltam 😊
na akkor kis gyógyírként: sztem előrébb fogsz végezni, mint ahol jelenleg állsz, bár az LB sorod kicsit gyenge így, még Anderssonnal együtt is sztem.
több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Hát, nem ilyen reakciót vártam...

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Még sose csináltam ilyesfajta aláírás-képet, de bevallom, most nem tudtam ellenállni az alkalomnak 😊

(Legeredményesebb két játékos?! Akkor a gazdájukra nézve ez hízelgő, vagy ellenkezőleg: akkor meg mé' áll a középmezőnyben?)wmitty
Azért mert a többiek szarok 😊
több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Még sose csináltam ilyesfajta aláírás-képet, de bevallom, most nem tudtam ellenállni az alkalomnak 😊

(Legeredményesebb két játékos?! Akkor a gazdájukra nézve ez hízelgő, vagy ellenkezőleg: akkor meg mé' áll a középmezőnyben?)

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
mert nem csinálszHöri
gondoltam, h ez lesz a válasz, csak azt hittem Döme fogja írni 😊Szesze
tudható volt, hogy a ti commishotok nagyobb kőarcnak tartja magát annál, hogy önmaga titkárnője legyenHöri
nálunk mindenki kőarc 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nálunk mér nincs sose tabella? 😊Szesze
mert nem csinálszHöri
gondoltam, h ez lesz a válasz, csak azt hittem Döme fogja írni 😊Szesze
tudható volt, hogy a ti commishotok nagyobb kőarcnak tartja magát annál, hogy önmaga titkárnője legyen

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
nálunk mér nincs sose tabella? 😊Szesze
mert nem csinálszHöri
gondoltam, h ez lesz a válasz, csak azt hittem Döme fogja írni 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Elnézve Fucu bye week beosztását, meg az enyémet, szégyen lenne, ha kikapnék 😛 De fantasyben bármi lehetség 😊szaba
meglássuk 😉



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nálunk mér nincs sose tabella? 😊Szesze
mert nem csinálsz

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nekem is elég jók a kilátásaim Marco ellen, mondjuk eddig minden héten jó volt a csapatom, nekem van a legtöbb szerzett pontom :cool:Szesze
Defense wins ch'ship 😛
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Nekem is elég jók a kilátásaim Marco ellen, mondjuk eddig minden héten jó volt a csapatom, nekem van a legtöbb szerzett pontom :cool:
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Elnézve Fucu bye week beosztását, meg az enyémet, szégyen lenne, ha kikapnék 😛 De fantasyben bármi lehetség 😊
több mint 13 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Az azért durva, hogy előző fordulóban nekem volt a legtöbb pontom, most meg a legkevesebbet gyűjtöttem. 😊

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Delonso kipipálva, nincs az az isten hogy Brady és Hartline ledolgozzon 68 pont előnyt és Ronnie Brown-t.Fucu
Eleg baj ez😊
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
nálunk mér nincs sose tabella? 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Delonso kipipálva, nincs az az isten hogy Brady és Hartline ledolgozzon 68 pont előnyt és Ronnie Brown-t.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a padon akik nem bye weekesek 1 kivételével mindenki jobb pontot hozott mint a kezdőben lévő társa... 22 ponttal vezetek nálam senki ott Welker meg Dansby szal ők életük meccsét hozzák és megint a bencheléssel kapok ki 😊kristof
hát ehhez nem nagyon kell életük meccsét hozniuk, h bebukd.. azért némi esélyed még van, de nem sokSzesze
persze, sztem Dansby fogja egyedül hozni h megleyen 😊 mindegy megint csak magamat okolhatom
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Úgy fest egyedül maradok undefeated. Jövő héten fucu ellen mondjuk sztem oda is lesz.szaba
Gostkowski berak 8 50+-osat és már meg is vagyok, ne örülj előre. 😛Döme
Chung meg csinál egy ass. tackle-t és 1-el nyerek 😀
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
a padon akik nem bye weekesek 1 kivételével mindenki jobb pontot hozott mint a kezdőben lévő társa... 22 ponttal vezetek nálam senki ott Welker meg Dansby szal ők életük meccsét hozzák és megint a bencheléssel kapok ki 😊kristof
hát ehhez nem nagyon kell életük meccsét hozniuk, h bebukd.. azért némi esélyed még van, de nem sok
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a padon akik nem bye weekesek 1 kivételével mindenki jobb pontot hozott mint a kezdőben lévő társa... 22 ponttal vezetek nálam senki ott Welker meg Dansby szal ők életük meccsét hozzák és megint a bencheléssel kapok ki 😊
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 719 — Sworn to the Black
Úgy fest egyedül maradok undefeated. Jövő héten fucu ellen mondjuk sztem oda is lesz.szaba
Gostkowski berak 8 50+-osat és már meg is vagyok, ne örülj előre. 😛
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
6 bye week-essel, 2 sérülttel + Vick korai kiválásával együtt is 244 pontom lett amivel simán megvan a 3-1. Hawk behúzása FA-ről azért nem volt rossz ötlet a részemről 😉 Ngata meg egy állat 😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Úgy fest egyedül maradok undefeated. Jövő héten fucu ellen mondjuk sztem oda is lesz.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jól van Döme, TO a padon 😀 39 pont. 😛 Bár a Jets futók amúgy is csalás.szaba
Ja, ilyet szopni. Megláttam a Ravens meccsen alul a hírsávban aszittem szívrohamot kapok. Pláne hogy ez a féreg Crabtree akkora szar eddig idén hogy az nem igaz.Döme
Szoros lehet még, bár most jónak tűnök 😛 Chargers-szekció hozza magát.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 719 — Sworn to the Black
Jól van Döme, TO a padon 😀 39 pont. 😛 Bár a Jets futók amúgy is csalás.szaba
Ja, ilyet szopni. Megláttam a Ravens meccsen alul a hírsávban aszittem szívrohamot kapok. Pláne hogy ez a féreg Crabtree akkora szar eddig idén hogy az nem igaz.