bowl.hu div. 2./A

16 feliratkozó

több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Ez idén a második olyan hét, amikor az ESPN Previes - Games Lines táblázata nekem jósolja a legtöbb pontot az egész ligánkban. Ehhez képest 0-2-vel állok... Azt hiszem, ideje volna már eredményre váltani az esélyeket! De mit csináljak máshogy, mint eddig?! 😊

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
az de szép verést kapok nem gond megint 200 pont fölött végzek ha ezt tartjuk jó lesz ez így. Néha becsúszik egy ilyen vereség is. Beher "bemákolta", Grat! 😊Fucu
bemákolta 300+al 😀Szesze
😂Beher
idézőjelbe volt 😉 természetesen teljesen megérdemelted 😊
bosszantó 230 ponttal kikapni 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Beher Indianapolis Colts 38
az de szép verést kapok nem gond megint 200 pont fölött végzek ha ezt tartjuk jó lesz ez így. Néha becsúszik egy ilyen vereség is. Beher "bemákolta", Grat! 😊Fucu
bemákolta 300+al 😀Szesze
😂
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Majdnem meglett a 300 😕
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
261 pontom van (+/- még a Saints HC), ráadásul úgy, h minden poszton hoztam magam. Elégedett vagyok a csapattal :cool:
Beher úgy néz ki átlépi majd a 300 pontot, azért az szép!
tenorx-nak meg a Rodgers-McCoy-Best-Timmons négyes 146 pontot hozott 😊 Jövő héten ellene meccselek, remélem ellőtték a puskaport a futói...Szesze
Láttad volna hogy vigyorgok, mikor láttam, hogy McCoy-Best mit csinálnak 😀tenorx
remélem jövő héten nem lesz okod vigyorogni 😊Szesze
Kösz 😊
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
261 pontom van (+/- még a Saints HC), ráadásul úgy, h minden poszton hoztam magam. Elégedett vagyok a csapattal :cool:
Beher úgy néz ki átlépi majd a 300 pontot, azért az szép!
tenorx-nak meg a Rodgers-McCoy-Best-Timmons négyes 146 pontot hozott 😊 Jövő héten ellene meccselek, remélem ellőtték a puskaport a futói...Szesze
Láttad volna hogy vigyorgok, mikor láttam, hogy McCoy-Best mit csinálnak 😀tenorx
remélem jövő héten nem lesz okod vigyorogni 😊
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
az de szép verést kapok nem gond megint 200 pont fölött végzek ha ezt tartjuk jó lesz ez így. Néha becsúszik egy ilyen vereség is. Beher "bemákolta", Grat! 😊Fucu
bemákolta 300+al 😀
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
az de szép verést kapok nem gond megint 200 pont fölött végzek ha ezt tartjuk jó lesz ez így. Néha becsúszik egy ilyen vereség is. Beher "bemákolta", Grat! 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
261 pontom van (+/- még a Saints HC), ráadásul úgy, h minden poszton hoztam magam. Elégedett vagyok a csapattal :cool:
Beher úgy néz ki átlépi majd a 300 pontot, azért az szép!
tenorx-nak meg a Rodgers-McCoy-Best-Timmons négyes 146 pontot hozott 😊 Jövő héten ellene meccselek, remélem ellőtték a puskaport a futói...Szesze
Láttad volna hogy vigyorgok, mikor láttam, hogy McCoy-Best mit csinálnak 😀
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
261 pontom van (+/- még a Saints HC), ráadásul úgy, h minden poszton hoztam magam. Elégedett vagyok a csapattal :cool:
Beher úgy néz ki átlépi majd a 300 pontot, azért az szép!
tenorx-nak meg a Rodgers-McCoy-Best-Timmons négyes 146 pontot hozott 😊 Jövő héten ellene meccselek, remélem ellőtték a puskaport a futói...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
nagyon csúnya L néz ki szaba ellen 😕 0pontos Favre, 1-1pontos Bess és McCluster :/kristof
Pedig most nekem is elég szar az LB sorom. Ellenben Cribbs jó volt.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Nekem nagyrészt hozta magát minden csapatrész, elvileg elégnek is kell lennie, de azért várjuk ki a végét.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nagyon csúnya L néz ki szaba ellen 😕 0pontos Favre, 1-1pontos Bess és McCluster :/
több mint 13 éve
Henderson New York Giants 1 009
Bocsánat inaktívságomért, (ha egyáltalán zavar valakit 😊 ) nincs még netem a koleszban, jövő héttől talán tudok rendesen foglalkozni a csapattal, és nem szenvedek súlyos vereségeket. 😊

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Senkinek nincs egy felesleges, használható RB-je?
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
😊
Ezen nincs mit, sorry.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Delonso: ment egy ajánlat, gondold meg
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Nem túl meglepő módon (15. voltam a waiveren) lecsúsztam a Brandon Jackson/Austin Collie/Bryan Thomas hármasról.. Florence legalább meglett, bár az első 3 sokkal fontosabb lett volna persze
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Kristóf valamivel keményebb diónak ígérkezikszaba
sztem nyerni fogsz az am se túl acélos csapatomból Grant is kiesett. :/ persze azért igyekszem 😛kristof
Tőlem nem szégyen kikapni, fantasyben főleg nem 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kristóf valamivel keményebb diónak ígérkezikszaba
sztem nyerni fogsz az am se túl acélos csapatomból Grant is kiesett. :/ persze azért igyekszem 😛
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Megkezdte a menetelést a bajnokesélyes, majd 50 ponttal hozva az első meccset. Kristóf valamivel keményebb diónak ígérkezik, de ha nem hagyok 70 pontot a benchen, akkor annak is csúnya vége lehet. Főleg ha Cribbs megint agyonveri a Chiefst 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na elég nagy mákom volt az egyik legkevesebb szerzett ponttal is hoztam magam Delonso ellen, csak így tovább fiúk, mert fő a győzelem 😊
több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
És ne üssön meg a guta?! Kikapok az MNF miatti fordítással 210,5-201,5-re ponttal, miközben akár Nickset, akár Shaun Ellist játszatom, nyerek... Ja, és Koch (BAL) puntjai révén épp az a 9 pont a különbség... 😉

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Hát nekem most egyszerű a képlet. Az kell, hogy David Harris, Dustin Keller, Tamba Hali + Jets HC>Boldin + 29 pont.
Szerintem sajnos ki fogok kapni, bár David Harristől 20 körülit várok.tenorx
Szoros lesz ez még, jó lenne egy nagy arányú Ravens siker egy-két Boldin TD-vel 😊gyalu
Grat!
Megnyugtat, hogy nem a benchelést kúrtam el, mert ha Rocky McIntosh van fent David Harris helyett akkor is nyersz 😊tenorx
Hát meg ez amúgy is hülyeség, mert Harris-t senki nem hagyná ki a csapatából, főleg nem a Ravens ellen. De ha gondod van Harris-szel én szívesen elcserélem veled 😉
szerk: csak nálam van ez a connection error-os faszság az espn-en?
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát nekem most egyszerű a képlet. Az kell, hogy David Harris, Dustin Keller, Tamba Hali + Jets HC>Boldin + 29 pont.
Szerintem sajnos ki fogok kapni, bár David Harristől 20 körülit várok.tenorx
Szoros lesz ez még, jó lenne egy nagy arányú Ravens siker egy-két Boldin TD-vel 😊gyalu
Grat!
Megnyugtat, hogy nem a benchelést kúrtam el, mert ha Rocky McIntosh van fent David Harris helyett akkor is nyersz 😊