bowl.hu div. 2./A

16 feliratkozó

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Azért ahogy elnézem DiV2/A >> DiV2/B 😉Szesze
milyen értelemben?Ork
Pofám leszakad, mekkora arc. :/
Ne ülj fel neki.zinedine5
Jólvan, írjatok hozzá -10et a user karmámhoz, megérdemlem 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
szaba a szerencsés ebből a szempontból 😕kristof
Lehet-e szerencsés bárki, aki majdan velem játszik...?! 😊
Komolyra fordítva: hát igen. Manning nyilván nem igényel helyettesítést, csak majd arra az egy hétre. A többi poszton meg addigra úgyis kialakul, hogy kikre lehet számítani a keretből, kiket kell esetleg addig lecserélni. Punter, HC pedig valószínűleg nem oszt, nem szoroz.

Itt ragadom meg az alkalmat, hogy jelezzem, hálás vagyok a szerzőnek, aki az nfl.hu-n (na, megszokásból csak ez jön a nyelvemre), szóval az idei Fantasy-s tanácsadó cikkeket írta. Az elsőnek az intelmeit is igyekeztem megszívlelni, bár mint látható, hogy a "ne ragaszkodj a kedvenceidhez" pontot csak az egyének tekintetében tartottam be (sok mindenkiről lemondtam menet közben, hogy "áron felül" jussak hozzájuk, így végül lemaradtam róluk), a csapat tekintetében nem. Ellenben a "réteges" gondolkodásról szóló ötletet maradéktalanul igyekeztem követni.

Sőt, már magam erejéből is rájöttem idénre, hogy a névlisták első szekciója amúgy is felesleges. A sztárokat mindenki ismeri, nem kunszt felírni, hogy elkapónak Johnsont meg Fitzgeraldot szeretném, futónak Petersont és a másik Johnsont. Az első-második körben úgyis kevés az esély az extra húzásokra, nagyjából adja magát a tematika. Olyan húsz körüli az a játékos, akit tuti mindenki szeretne - őket osztjuk el egymás között, ahogy a szerencse hozza.
De utána! Amikor már azon kell töprengeni, hogy a Baltimore tartalék MLB-jét vagy a Rams szélső linebackerét válasszam éppen. Amikor ismerősek ugyan a nevek, de a fene tudja, hogy jelenleg kezdőnek számít-e posztján az illető, vagy a tavalyról emlékezetes számait befolyásolja-e valami mostanra (csapatváltás, keretátrendeződés, formahanyatlás/emelkedés, utóbbi napokban jött sérülés, stb.) Főleg utóbbi: ha az ember nem olvas angolul, naprakészen kinti netes forrásokat, akkor fogalma sincs, Iksz vagy Ipszilon kiesett-e lábtörés miatt a minap egy hónapra, vagy egész szezonra.

Mindenesetre, ahogy mondtam, ez a réteg-dolog mankóul szolgált. Fel se írtam már Peterson-meg Rodgers-féle neveket; csak az utóbbi kategóriába tartozókat. Akik feltűntek meccsfelvételek elmúlt hetekbeli újranézése, vagy aktuális preseason-mérkőzések során; akiket hazai elemzésekben ajánlottak, vagy a netes adatbázisokban valamiért felfigyeltem rájuk; újoncok, akiknek a neve mellett "0" áll, de idén már számolni kell velük; sérülésből visszatérő ászok, ilyesmi. "Nincs linebacker-soruk, ezért bármelyik secondary-játékos sok tackle-t érhet el" típusú okosságok.


Ilyen volt az A4-es papír, amit böngésztem a draftunk közben végig, besatírozással igyekeztem követni a vetélytársak húzásait. Így még az utolsó köröknél is volt támpontom, amikor alapvetően ismeretlen nevek között kellett egy-egy választásra érdemes figurát találni. Szóval kösz a cikkszerzőnek!wmitty
Ez a papír alapú cuccos GM draftnál kurva hasznos, az kicsit durvább, bár nekem nagyon bejött úgy látszik 😀 Itt meg fejben kell tartani, hogy kit akarsz húzni, én is úgy csináltam.
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 033 — Ajmo Vatreni
Azért ahogy elnézem DiV2/A >> DiV2/B 😉Szesze
milyen értelemben?Ork
Pofám leszakad, mekkora arc. :/
Ne ülj fel neki.
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Azért ahogy elnézem DiV2/A >> DiV2/B 😉Szesze
milyen értelemben?
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Azért ahogy elnézem DiV2/A >> DiV2/B 😉
több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
szaba a szerencsés ebből a szempontból 😕kristof
Lehet-e szerencsés bárki, aki majdan velem játszik...?! 😊
Komolyra fordítva: hát igen. Manning nyilván nem igényel helyettesítést, csak majd arra az egy hétre. A többi poszton meg addigra úgyis kialakul, hogy kikre lehet számítani a keretből, kiket kell esetleg addig lecserélni. Punter, HC pedig valószínűleg nem oszt, nem szoroz.

Itt ragadom meg az alkalmat, hogy jelezzem, hálás vagyok a szerzőnek, aki az nfl.hu-n (na, megszokásból csak ez jön a nyelvemre), szóval az idei Fantasy-s tanácsadó cikkeket írta. Az elsőnek az intelmeit is igyekeztem megszívlelni, bár mint látható, hogy a "ne ragaszkodj a kedvenceidhez" pontot csak az egyének tekintetében tartottam be (sok mindenkiről lemondtam menet közben, hogy "áron felül" jussak hozzájuk, így végül lemaradtam róluk), a csapat tekintetében nem. Ellenben a "réteges" gondolkodásról szóló ötletet maradéktalanul igyekeztem követni.

Sőt, már magam erejéből is rájöttem idénre, hogy a névlisták első szekciója amúgy is felesleges. A sztárokat mindenki ismeri, nem kunszt felírni, hogy elkapónak Johnsont meg Fitzgeraldot szeretném, futónak Petersont és a másik Johnsont. Az első-második körben úgyis kevés az esély az extra húzásokra, nagyjából adja magát a tematika. Olyan húsz körüli az a játékos, akit tuti mindenki szeretne - őket osztjuk el egymás között, ahogy a szerencse hozza.
De utána! Amikor már azon kell töprengeni, hogy a Baltimore tartalék MLB-jét vagy a Rams szélső linebackerét válasszam éppen. Amikor ismerősek ugyan a nevek, de a fene tudja, hogy jelenleg kezdőnek számít-e posztján az illető, vagy a tavalyról emlékezetes számait befolyásolja-e valami mostanra (csapatváltás, keretátrendeződés, formahanyatlás/emelkedés, utóbbi napokban jött sérülés, stb.) Főleg utóbbi: ha az ember nem olvas angolul, naprakészen kinti netes forrásokat, akkor fogalma sincs, Iksz vagy Ipszilon kiesett-e lábtörés miatt a minap egy hónapra, vagy egész szezonra.

Mindenesetre, ahogy mondtam, ez a réteg-dolog mankóul szolgált. Fel se írtam már Peterson-meg Rodgers-féle neveket; csak az utóbbi kategóriába tartozókat. Akik feltűntek meccsfelvételek elmúlt hetekbeli újranézése, vagy aktuális preseason-mérkőzések során; akiket hazai elemzésekben ajánlottak, vagy a netes adatbázisokban valamiért felfigyeltem rájuk; újoncok, akiknek a neve mellett "0" áll, de idén már számolni kell velük; sérülésből visszatérő ászok, ilyesmi. "Nincs linebacker-soruk, ezért bármelyik secondary-játékos sok tackle-t érhet el" típusú okosságok.


Ilyen volt az A4-es papír, amit böngésztem a draftunk közben végig, besatírozással igyekeztem követni a vetélytársak húzásait. Így még az utolsó köröknél is volt támpontom, amikor alapvetően ismeretlen nevek között kellett egy-egy választásra érdemes figurát találni. Szóval kösz a cikkszerzőnek!

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ideírom, hogy engem is értékelni lehessen 😊

QB Peyton Manning, Ind
RB Joseph Addai, Ind, Jonathan Stewart, Car, Ricky Williams, Mia (Ahmad Bradshaw, NYG)
WR Marques Colston, NO, Pierre Garcon, Ind (Hakeem Nicks, NYG, Eddie Royal, Den, Bernard Berrian, Min)
TE Jermichael Finley, GB TE  
DT Albert Haynesworth, Was, Tyson Alualu, Jac
DE Aaron Kampman, Jac, Shaun Ellis, NYJ (Kroy Biermann, Atl)
LB Clint Session, Ind, Ernie Sims, Phi, Justin Durant, Jac (Manny Lawson, SF)
CB Jerraud Powers, Ind, Brent Grimes, Atl (Terence Newman, Dal)
S Kerry Rhodes, Ari, Kenny Phillips, NYG (Reed Doughty, Was)
K Lawrence Tynes, NYG
P Pat McAfee, Ind
HC Colts Coach, Indwmitty
Remélem a Colts bye week-jén játszunk egymással 😊Szesze
szaba a szerencsés ebből a szempontból 😕
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Ideírom, hogy engem is értékelni lehessen 😊

QB Peyton Manning, Ind
RB Joseph Addai, Ind, Jonathan Stewart, Car, Ricky Williams, Mia (Ahmad Bradshaw, NYG)
WR Marques Colston, NO, Pierre Garcon, Ind (Hakeem Nicks, NYG, Eddie Royal, Den, Bernard Berrian, Min)
TE Jermichael Finley, GB TE  
DT Albert Haynesworth, Was, Tyson Alualu, Jac
DE Aaron Kampman, Jac, Shaun Ellis, NYJ (Kroy Biermann, Atl)
LB Clint Session, Ind, Ernie Sims, Phi, Justin Durant, Jac (Manny Lawson, SF)
CB Jerraud Powers, Ind, Brent Grimes, Atl (Terence Newman, Dal)
S Kerry Rhodes, Ari, Kenny Phillips, NYG (Reed Doughty, Was)
K Lawrence Tynes, NYG
P Pat McAfee, Ind
HC Colts Coach, Indwmitty
Remélem a Colts bye week-jén játszunk egymással 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Francba, pont Smith-el kezdek 😊 Na nembaj, legalább gyorsan rövidre zárom az alapszakasz győzelemről szőtt álmait 😉 Azért azt nem bánom, h D'Qwell még nem fog játszani..Szesze
Álmodozni szabad, majd a "pályán" megmutatják a srácok, hogy ki is a jobb 😉

Amúgy neked is igen jó a kereted, főként az Offense, ill. a Safetyk ütnek és amennyire most megtudom állapítani a matchupok sem rosszak. Nemes csata lesz. 😊
több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Ideírom, hogy engem is értékelni lehessen 😊

QB Peyton Manning, Ind
RB Joseph Addai, Ind, Jonathan Stewart, Car, Ricky Williams, Mia (Ahmad Bradshaw, NYG)
WR Marques Colston, NO, Pierre Garcon, Ind (Hakeem Nicks, NYG, Eddie Royal, Den, Bernard Berrian, Min)
TE Jermichael Finley, GB TE  
DT Albert Haynesworth, Was, Tyson Alualu, Jac
DE Aaron Kampman, Jac, Shaun Ellis, NYJ (Kroy Biermann, Atl)
LB Clint Session, Ind, Ernie Sims, Phi, Justin Durant, Jac (Manny Lawson, SF)
CB Jerraud Powers, Ind, Brent Grimes, Atl (Terence Newman, Dal)
S Kerry Rhodes, Ari, Kenny Phillips, NYG (Reed Doughty, Was)
K Lawrence Tynes, NYG
P Pat McAfee, Ind
HC Colts Coach, Ind

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Szívesen látnék itt is draftértékelést.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Francba, pont Smith-el kezdek 😊 Na nembaj, legalább gyorsan rövidre zárom az alapszakasz győzelemről szőtt álmait 😉 Azért azt nem bánom, h D'Qwell még nem fog játszani..
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 719 — Sworn to the Black
Döme: mikor lesz meg a sorsolás?Szesze
Kösz hogy szólsz, a ki be lépéseknek köszönhetően lenullázta a schedule-t én észre sem vettem.

Megcsináltam, meg lehet nézni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
...wmitty
elég erős az rb sorod nekem viszont oda kéne vmi húzónév. Bradshaw érdekelne, nem kell vki a csapatomból?kristof
Egy-két napon belül utánanézek, ígérem, de ha lesz/van konkrét ajánlatod, tedd meg.
wmitty
ment pm 😊
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Döme: mikor lesz meg a sorsolás?
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Mondjuk Kelly Gregg egyáltalán nem rossz DT sztem.Szesze
ez nem rossz / nem rossz kérdés, hanem hogy osztozik az időn Ngatával és Cody-val. és utóbbi kettő pont jobb statokra képes szvszHöri
Fantasy értelemben értettem a nem rossz-t. Nálam Ngata az egyik DT, de ha Gregg bent lett volna akkor őt húztam volna. Sztem jobb lesz, mint Ngata, de ne legyen igazam 😊 (egyébként Ngata DE lesz inkább, nem?)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mondjuk Kelly Gregg egyáltalán nem rossz DT sztem.Szesze
ez nem rossz / nem rossz kérdés, hanem hogy osztozik az időn Ngatával és Cody-val. és utóbbi kettő pont jobb statokra képes szvsz

több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
...wmitty
elég erős az rb sorod nekem viszont oda kéne vmi húzónév. Bradshaw érdekelne, nem kell vki a csapatomból?kristof
Egy-két napon belül utánanézek, ígérem, de ha lesz/van konkrét ajánlatod, tedd meg.

(Az előző két esztendőben mindig az RB-k voltak a csapataim gyenge pontjai, hol szánalmas, hol katasztrofális volt a keretem ezen a téren. Tavaly a sérült Mike Bellt húztam be év közben, hogy ha még kivárom, mire meggyógyul, és Pierre Thomas tartalékja lesz, már az is előrelépés... Szóval idén mindenekfölött erre mentem rá, ezért a túlbiztosítás is akár. És ezért leszek óvatos a trade-eléssel is.)

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
3 kezdő QB az merész, de legalább jól kibasztál valakivel 😀 bye weekeknél kiderül ki(k) azo(ok) 😀
a 3 CB jó, de én Haydent kezdetném 😊
a 2 S jó
csak 2 LB-t írtál, ők királyok 😀 J-Pete lószar és eltiltott
a 2 Saints DE eléggé cut esélyes 😊 sőt White is. 3 szar DE összességében, és Kelly és Gregg se játszik sokat 😀 tehát a védőfalad kuka.
a 2 TE bőven elég jó
a WR-ek autopick 😀 de nekem tetszik
viszont MB III nem sokat fog futni Dallasban...

ha waiveren összeszedsz egy védőfalat pár hét alatt akkor meglehet a PO 😊
(Henne-Marshall / Kolb - Maclin duó rutinos 😊 )Höri
Mondjuk Kelly Gregg egyáltalán nem rossz DT sztem.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem az enyém?😊Delonso_
Az enyém lett a legjobb természetesen 😀
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem az enyém?😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
én is beírogatom

QB: Vince Young, Sam Bradford
HB: Brandon Jacobs, Clinton Portis, Leonard Weaver
WR: Andre Johnson, Randy Moss, Mario Manningham, Josh Morgan
TE: Kellen Winslow
DT: B.J. Raji, Gerald McCoy, Geno Atkins
DE: Trent Cole, Dwight Freeney, Tyson Jackson
LB: Kirk Morrison, Lance Briggs, Terrell Suggs, Sean Weatherspoon
CB: Darell Revis, terrell Thomas, Jacob Lacey
S: Antrell Rolle, Ryan Clark, Al Afalava
K: Robbie Gould
P: Dave Zastudil
HC: Giants

itt-ott ráférne a javítás de összeségébe tetszik
3. körre értem haza, 1. autopick Johson volt, ő még oké is, 2.-nak viszont én nem Moss-t húztam volnaHirosima
Afalava még a draft előtt ki lett vágva a Bearsnél 😀 Revis holdout. 😀

Akárhogy nézem, enyém a legjobb draft :cool:
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
QB Kevin Kolb, Phi
RB Chris Johnson, Ten
RB Marion Barber, Dal
RB/WR Jeremy Maclin, Phi
WR Brandon Marshall, Mia
WR Roddy White, Atl WR
TE Greg Olsen, Chi TE
DT Kelly Gregg, Bal DT
DT Tommy Kelly, Oak DT
DE Stylez White, TB DE
DE Alex Brown, NO DE
LB LaMarr Woodley, Pit LB
LB Clay Matthews, GB LB
CB Antoine Winfield, Min CB
CB Dominique Rodgers-Cromartie, Ari CB
S Bernard Pollard, Hou S
S Quintin Mikell, Phi S
K Ryan Longwell, Min K
P Jon Ryan, Sea P
HC Steelers Coach, Pit HC

BENCH
Chad Henne, Mia QB
Shaun Phillips, SD LB
Anthony Hargrove, NO DE
Jerricho Cotchery, NYJ WR
David Garrard, Jac QB
Kelvin Hayden, Ind CB
Tony Scheffler, Det TE
Julian Peterson, Det LB



volt néhány autopick... jövőre már tudom queue-t is használni 😀
nem kell valakinek csere qb? 😕H_Marko
3 kezdő QB az merész, de legalább jól kibasztál valakivel 😀 bye weekeknél kiderül ki(k) azo(ok) 😀
a 3 CB jó, de én Haydent kezdetném 😊
a 2 S jó
csak 2 LB-t írtál, ők királyok 😀 J-Pete lószar és eltiltott
a 2 Saints DE eléggé cut esélyes 😊 sőt White is. 3 szar DE összességében, és Kelly és Gregg se játszik sokat 😀 tehát a védőfalad kuka.
a 2 TE bőven elég jó
a WR-ek autopick 😀 de nekem tetszik
viszont MB III nem sokat fog futni Dallasban...

ha waiveren összeszedsz egy védőfalat pár hét alatt akkor meglehet a PO 😊
(Henne-Marshall / Kolb - Maclin duó rutinos 😊 )

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nekem van négy kezdő RB m is.
Elit WR érdekel elsősorban
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Engem is lehet keresni tradekkel, esetleg minőségi RB érdekelne.