bowl.hu div. 2./A

16 feliratkozó

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
jelenleg 6 ponttal vezetek, nálam még Weddle ellennél Ravens HC hát nem lennék boldog ha innen basznám el. Death Knights am ki? 😊kristof
Én.

Gratula.
Jópár embert megszívtam sajnos a cb k egyéltalán nem hoztak pontot. Orakpo???
Odrick meg Sanders meg rögtön kiszállt, hihetetlen pech.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Nah Charles és Ngata jó teljesítményével sikerült legyűrnöm Smith-t 😊 A 237 ponttal elégedett vagyok (csak Fucu szerzett többet), de a WR soromból ez a két nullázás azért durva...
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 720 — Sworn to the Black
jelenleg 6 ponttal vezetek, nálam még Weddle ellennél Ravens HC hát nem lennék boldog ha innen basznám el. Death Knights am ki? 😊kristof
Delonso
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jelenleg 6 ponttal vezetek, nálam még Weddle ellennél Ravens HC hát nem lennék boldog ha innen basznám el. Death Knights am ki? 😊
több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Megírná valaki ismeretterjesztő jelleggel, hogy a waiver időbelileg pontosan hogyan fog működni? Rég volt már a tavalyi is.

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
bmeg Kolb...
Garrard-t teszem be máris vezetek, igaz akkor sem tartana ki előnyöm...
buktam... grat Döme!

több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Akkor hadd adjak helyzetjelentést én is.
Nekem már kifújt erre a hétre, a Gravediggersnek három embere van: Suggs LB, Revis CB, valamint Koch baltimore-i punter.
Na most az állás jelenleg 201,5-185 ide.
A kérdés tehát: említettek hoznak-e neki 17+ pontot... és hát elég életszerű, hogy igen.

Két kiegészítő sztori:
Egy másik ligában is birtokomban van Nicks, a 3 TD-s NY-i elkapó. Ott játszattam, simán nyertem, itt kispadon hagytam... pedig ha pl. Garcon (6) helyett őt (25) rakom be, ez is sima volna már. Egy vasárnap olvasott Fantasy-focis cikk alapján választottam a fiatal indianapolisit inkább...
Tavaly volt egy olyan meccsem, amin az ellenfelemnek egy játékosa maradt hétfő éjjelre, nekem egy se, és azt hiszem 221-220-ra álltunk, vagy valami ilyesmi. Az inkriminált playerre már nem emlékszem biztosra, de talán a Miamiból egy sztár LB volt. Szóval borítékolható a fordítás.
Másnap reggel megnézem: maradt az eredmény... Hát az meg hogy lehet?! Az illető megsérült, és nem is játszott? Utánanéztem, de igen, játszott, és 0 pontot szerzett. Na, ilyen szerencsém lesz még egyszer az életben. Sose fogok lottózni.

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
[quote='Sm[!]th']
Nálunk szoros lett, köszönhetően Hall 31 pontjának, de sajna így is inkább bukóra állok.
Nálam: Charles RB, Edwards WR, Ngata DT, ott Flowers CB, Landry SS és 202-200 ide (mondjuk hozzá tartozik, h Smith a padon hagyta McFadden-t 31 ponttal.. igaz a másik McFadden meg 20at hozott neki, ez még mindig bosszant 😊 )
Nah közben az újraszámolás után már 208-206 oda :/Szesze
Szoros, most úgytűnik te vagy az esélyesebb. Mcfaddent kár volt a padon hagyni 😕Szesze
Miért lennék én? Legjobb esetben is egál, de inkább kicsit feléd billen sztem, főleg h a +2-ből -2 lett.. De remélem Te látod jól 😉[/quote]Igazad van, ha a tavalyi átlagokat nézem, akkor kb 28-26 az állás neked, magyarán kb ugyanazok az esélyek. 😊
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
[quote='Sm[!]th']
Nálunk szoros lett, köszönhetően Hall 31 pontjának, de sajna így is inkább bukóra állok.
Nálam: Charles RB, Edwards WR, Ngata DT, ott Flowers CB, Landry SS és 202-200 ide (mondjuk hozzá tartozik, h Smith a padon hagyta McFadden-t 31 ponttal.. igaz a másik McFadden meg 20at hozott neki, ez még mindig bosszant 😊 )
Nah közben az újraszámolás után már 208-206 oda :/Szesze
Szoros, most úgytűnik te vagy az esélyesebb. Mcfaddent kár volt a padon hagyni 😕[/quote]Miért lennék én? Legjobb esetben is egál, de inkább kicsit feléd billen sztem, főleg h a +2-ből -2 lett.. De remélem Te látod jól 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nálunk szoros lett, köszönhetően Hall 31 pontjának, de sajna így is inkább bukóra állok.
Nálam: Charles RB, Edwards WR, Ngata DT, ott Flowers CB, Landry SS és 202-200 ide (mondjuk hozzá tartozik, h Smith a padon hagyta McFadden-t 31 ponttal.. igaz a másik McFadden meg 20at hozott neki, ez még mindig bosszant 😊 )
Nah közben az újraszámolás után már 208-206 oda :/Szesze
Szoros, most úgytűnik te vagy az esélyesebb. Mcfaddent kár volt a padon hagyni 😕
több mint 13 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Hát nekem most egyszerű a képlet. Az kell, hogy David Harris, Dustin Keller, Tamba Hali + Jets HC>Boldin + 29 pont.
Szerintem sajnos ki fogok kapni, bár David Harristől 20 körülit várok.tenorx
Szoros lesz ez még, jó lenne egy nagy arányú Ravens siker egy-két Boldin TD-vel 😊

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Nálunk szoros lett, köszönhetően Hall 31 pontjának, de sajna így is inkább bukóra állok.
Nálam: Charles RB, Edwards WR, Ngata DT, ott Flowers CB, Landry SS és 202-200 ide (mondjuk hozzá tartozik, h Smith a padon hagyta McFadden-t 31 ponttal.. igaz a másik McFadden meg 20at hozott neki, ez még mindig bosszant 😊 )
Nah közben az újraszámolás után már 208-206 oda :/
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát nekem most egyszerű a képlet. Az kell, hogy David Harris, Dustin Keller, Tamba Hali + Jets HC>Boldin + 29 pont.
Szerintem sajnos ki fogok kapni, bár David Harristől 20 körülit várok.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Úgy van eddig 243 pontom, hogy Stafford és Spiller 0 pont. Örültem a szerencsének Arain Foster.
Majdnem meg lett volna a 300 pont is mert a padon Toler 33, Josh Freeman 20, Kevin Walter 8
csak tartsák meg a srácok a jó formájukat 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Sajna én is szívok Smith-el szemben elég rendesen.. mondjuk benne volt a lapok között sajna..McFAdden 20 pontot hozott neki, bezzeg tavaly mikor nálam volt 4 meccsen szerzett ennyit.
Az autopick Mike-Sims Walker pedig természetesen nullázott nálam...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Fucu, ha nem te lennél, már anyáznék. Wilsont meg Fostert is elloptad előlem.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Fú nem tudom ki a Dombóvár, de el fog verni 😕 Rodgers eddig nem hozza amit kell, így nehéz lesz. 90 ponttal megy már most.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
C. Johnson, M. Forte és P. Manning mellett különösen Arian Foster tulaja lehet most büszke magára.wmitty
Csukulhat is, mert asszem pár pickel előttem vitte...
több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
C. Johnson, M. Forte és P. Manning mellett különösen Arian Foster tulaja lehet most büszke magára.

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Pat Chung 20 pontos félidővel aprít. A padon, of course.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Greenway hozta magát, de Edwards nem.. annak mondjuk örülök, h Allen nem ért el sacket, kezdésnek elmegy
Most már csak azt kéne tudni, h Levy fog-e játszani vasárnap, mert egyelőre questionable
több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
nagyon jó elemzés lenne....de minek? 😉zemanla
Csak azért jutott így eszembe a kérdésfeltevés, mert előzőleg elhangzott utalás ilyesmire.
És hogy miért? Kábé azért, amiért fantasyzünk. Természetesen semmi haszna - de miért ne? 😊

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
De tényleg! Ha össze akarnánk hasonlítani két ligát "játékerő" szempontjából, de pusztán az adatok alapján - tehát nem úgy, hogy kívülről nézve tudjuk, egyikben rutinosabb emberek vannak, mint a másikba -, szóval hogyan tennénk?
Arra gondolok, hogy végül is az NFL állományának körülbelül ugyanaz a része játszik. 16 csapatszor 29 hely, plusz mondjuk 10 százalék ráhagyás - ebből gazdálkodik minden liga, ezek a nevek adódnak össze, ha egymás mellé tesszük a rostereket.
Chris Johnson mindenkinél, aki birtokolja szerte a világon, ugyanannyi pontot ér el az adott fordulóban.
Akkor mi mutatja, hogy egyik liga erősebb, mint a másik? Hiszen nyilvánvalóan így van: a ligák között értelemszerűen erősorrendeket lehet felállítani. A kiegyenlítettség? Hogy mindenki egyformán jó/rossz? Vagy ellenkezőleg: hogy néhány játékosnál ügyesebben koncentrálódnak a pontszerzők?
Ismétlem: az világos, hogy a csapattulajok rutinja és a tudásukon alapuló viselkedése adja meg a bajnokságuk erejét. De a kérdésem arra irányul, hogy pusztán ha egy ligára ránézünk, háttérismeret nélkül, csak a rosterek sorára, látható-e ez az "erő"?wmitty
nagyon jó elemzés lenne....de minek? 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
De tényleg! Ha össze akarnánk hasonlítani két ligát "játékerő" szempontjából, de pusztán az adatok alapján - tehát nem úgy, hogy kívülről nézve tudjuk, egyikben rutinosabb emberek vannak, mint a másikba -, szóval hogyan tennénk?
Arra gondolok, hogy végül is az NFL állományának körülbelül ugyanaz a része játszik. 16 csapatszor 29 hely, plusz mondjuk 10 százalék ráhagyás - ebből gazdálkodik minden liga, ezek a nevek adódnak össze, ha egymás mellé tesszük a rostereket.
Chris Johnson mindenkinél, aki birtokolja szerte a világon, ugyanannyi pontot ér el az adott fordulóban.
Akkor mi mutatja, hogy egyik liga erősebb, mint a másik? Hiszen nyilvánvalóan így van: a ligák között értelemszerűen erősorrendeket lehet felállítani. A kiegyenlítettség? Hogy mindenki egyformán jó/rossz? Vagy ellenkezőleg: hogy néhány játékosnál ügyesebben koncentrálódnak a pontszerzők?
Ismétlem: az világos, hogy a csapattulajok rutinja és a tudásukon alapuló viselkedése adja meg a bajnokságuk erejét. De a kérdésem arra irányul, hogy pusztán ha egy ligára ránézünk, háttérismeret nélkül, csak a rosterek sorára, látható-e ez az "erő"?

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
És még szebbek is vagyunk.