NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

bowl.hu div. 2./B

18 feliratkozó

8 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
DRAFT időpontja: szeptember 1, péntek, 1900 óra

Draftsorrend

1. @Vieri - Atomic Falcons
2. @Igor - Hangover Boyz
3. @Antman - Wampas Hoth
4. @Castleai01 - Castleai Rebels
5. @dr0725 - Manchester Patriots
6. @Arms - Barcika Wolverines
7. @zavi27 - Ujhegy Bulldogs
8. @miilann - Philadelphia Phireballs
9. @hrabovszki - Hrabomania
10. @ozibozi - Team Ozzy
11. @shagi0206 - Bihari Murderers
12. @alatriste - Klonilinlogdad Polarbears
13. @JoeyPorter - Team Tebow
14. @Jack Zoltán - Happy City Cats
15. @Greengo - Team Greengo
16. @zemanla - Budapest Blues
17. @Göbi - Reno Hightower
18.@clbass - Dunakanyar Dwarf Rabbits

Szerkesztette: Igor
több mint 4 éve
bobek 38
Én is köszönöm az idei szezont, sikerült simán bent maradni bár a feljutásra esélyem sem volt idén sajnos... 😛
Gratulálok a feljutóknak és egy tiszteletbeli különdíjat szegény Bobek Bandits-nak aki a 4.-ik legtöbb szerzett ponttal csak a 15. helyre tudott bejönni úgy hogy ellene a második legtöbb pontot hozták össze az ellenfelek idén...
Ennyit a szerencse faktorról... 😛
Castleai01
Hehe, érdekes szezon volt, az biztos. Minden héten vártam, hogy valahogy csak előre lépünk, mert láttam, hogy annyira nem gyenge hozott pontokban a csapat. Aztán minden héten az ellenfeleim kiemelkedőt játszottak. (najó volt 1-2 sima zakóm is) Végül az utolsó fordulóban tudtam előzni párat, így elkerültem a kiesést.
több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 353
A szerencse faktor az, hogy a másik ligában, ahol játszok, volt 1 teljesen inaktív tag. És majdnem kiütött engem a döntőből. A draftja nem volt rossz, de a csapatot tekintve nem neki volt a legjobb. Szimplán kb senki nem sérült le tőle, nekem meg az IR slotomon kívül a végére még volt 2 IR a padomon is (keeper liga révén nem dobálhattam ki csak úgy embereket).
több mint 4 éve
Castleai01 New England Patriots 1 530 — Patriots fan
Én is köszönöm az idei szezont, sikerült simán bent maradni bár a feljutásra esélyem sem volt idén sajnos... 😛
Gratulálok a feljutóknak és egy tiszteletbeli különdíjat szegény Bobek Bandits-nak aki a 4.-ik legtöbb szerzett ponttal csak a 15. helyre tudott bejönni úgy hogy ellene a második legtöbb pontot hozták össze az ellenfelek idén...
Ennyit a szerencse faktorról... 😛

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Grat a feljutóknak, nekem idén annyi maradt, hogy küzdtem a bentmaradásért és végül ez azért összejött.
Persze ha a szezonod legjobb játékosa Ioannidis egy DT akkor ez valahol így reális. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
dr0725 New England Patriots 467
Az én brigádomnak végül a bronzérem jött csak össze, jó kis szezon volt, de CMC miatt csalódott vagyok illett volna vele nyerni idén mindent, de a kiszolgáló személyzetben kicsit mellément egykét választás sajnos. A szezon legszebb pillanata hétről hétre az ő pontjainak a látványa volt, meg az 1 pontos negyeddöntőbeli győzelem 😀 Mindenkinek kellemes ünnepeket 😊
több mint 4 éve
federer67 57
Köszönöm mindenkinek jó szezon volt. A rájátszás első meccse volt nekem az év pillanata a Disaster Recovory elleni 321.79-321.39-es win.
több mint 4 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Nézzük a döntőt, persze semmi esélyünk, de várjuk a csodát. 😊
Leon78
Simán az ellenfelemet hozza most esélyesebbnek a projection.
zavi27
Bakker, 100 ponttal vezettem folyamatosan, projection meg ejjel is 30 pont elonyt jelzett kb. erre reggelre 1 pont bukon vagyok. Remeghetek hogy a punterem tobbet hozzon, mint ellenfelnel Abdullah RB Vikingsbol.
zavi27
mintha számítana neked 😀 Alapszakaszgyőztesként úgyis feljutottál, a döntő megnyerése maximum hab a tortára. Bár a döntő másik résztvevője is feljutott így is úgy is, ha jól gondolom. Tavaly én is dupláztam, alapszakasz is, meg döntő is meglett, úgy jutottam fel.
Amúgy megnyugtatlak, Abdullah visszahordani is szokott, és a Packers hajlamos benyelni return TD-ket 😀
shagi0206
Hogyne érdekelne, azért nem minden nap van ilyen esély az ember fantasy életében.😊 Úgy hogy vezettem végig ekkora előnnyel a döntőben is.
zavi27
Ja igen, bár ami mákos bejglit megettél a szezon alatt, meg pláne itt a döntőben az nem mindennapi. Sok játékosod egyéni rekordot hozott, sok pedig az eddigi átlag felett hozta a pontokat. Azért grat. Egyébként Kinizsi a feljutó, vagy én ? Tudja valaki
Leon78
Még várjuk meg hogy nem modositanak-e a statokon vegul. Dontoben mi volt extra mak? Fitzmagic hozott extrat, azon kivul semmi megdobbento, sot voltak gyengebb teljesitok is boven, Lockett, Gilmore, McLeod vagy Seattle HC pl. es most is 241 pont lett, Azért a 16-0 egy 18 fos ligaban, ugy hogy a 16, helyrol draftoltam tobb mint nagyreszt mak.😊 Nem is nagyon emlekszem szoros, kevespontos gyozelmekre, hanem sok simara inkabb, szinte mindig 200+ pontot hoztam, elodonto elott 5 kulcsemberem lett pl.out. Termeszetesen kell hozza mindig sok szerencse is mindenkinek, de ezt az evadot pont nem ereztem annak, mestermunka volt vegig.😊 Szerintem a dontobeli ellenfelem jut meg fel.
több mint 4 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Nézzük a döntőt, persze semmi esélyünk, de várjuk a csodát. 😊
Leon78
Simán az ellenfelemet hozza most esélyesebbnek a projection.
zavi27
Bakker, 100 ponttal vezettem folyamatosan, projection meg ejjel is 30 pont elonyt jelzett kb. erre reggelre 1 pont bukon vagyok. Remeghetek hogy a punterem tobbet hozzon, mint ellenfelnel Abdullah RB Vikingsbol.
zavi27
mintha számítana neked 😀 Alapszakaszgyőztesként úgyis feljutottál, a döntő megnyerése maximum hab a tortára. Bár a döntő másik résztvevője is feljutott így is úgy is, ha jól gondolom. Tavaly én is dupláztam, alapszakasz is, meg döntő is meglett, úgy jutottam fel.
Amúgy megnyugtatlak, Abdullah visszahordani is szokott, és a Packers hajlamos benyelni return TD-ket 😀
shagi0206
Hogyne érdekelne, azért nem minden nap van ilyen esély az ember fantasy életében.😊 Úgy hogy vezettem végig ekkora előnnyel a döntőben is.
zavi27
Ja igen, bár ami mákos bejglit megettél a szezon alatt, meg pláne itt a döntőben az nem mindennapi. Sok játékosod egyéni rekordot hozott, sok pedig az eddigi átlag felett hozta a pontokat. Azért grat. Egyébként Kinizsi a feljutó, vagy én ? Tudja valaki
több mint 4 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Nézzük a döntőt, persze semmi esélyünk, de várjuk a csodát. 😊
Leon78
Simán az ellenfelemet hozza most esélyesebbnek a projection.
zavi27
Bakker, 100 ponttal vezettem folyamatosan, projection meg ejjel is 30 pont elonyt jelzett kb. erre reggelre 1 pont bukon vagyok. Remeghetek hogy a punterem tobbet hozzon, mint ellenfelnel Abdullah RB Vikingsbol.
zavi27
mintha számítana neked 😀 Alapszakaszgyőztesként úgyis feljutottál, a döntő megnyerése maximum hab a tortára. Bár a döntő másik résztvevője is feljutott így is úgy is, ha jól gondolom. Tavaly én is dupláztam, alapszakasz is, meg döntő is meglett, úgy jutottam fel.
Amúgy megnyugtatlak, Abdullah visszahordani is szokott, és a Packers hajlamos benyelni return TD-ket 😀
shagi0206
Hogyne érdekelne, azért nem minden nap van ilyen esély az ember fantasy életében.😊 Úgy hogy vezettem végig ekkora előnnyel a döntőben is.
több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 353
Nézzük a döntőt, persze semmi esélyünk, de várjuk a csodát. 😊
Leon78
Simán az ellenfelemet hozza most esélyesebbnek a projection.
zavi27
Bakker, 100 ponttal vezettem folyamatosan, projection meg ejjel is 30 pont elonyt jelzett kb. erre reggelre 1 pont bukon vagyok. Remeghetek hogy a punterem tobbet hozzon, mint ellenfelnel Abdullah RB Vikingsbol.
zavi27
mintha számítana neked 😀 Alapszakaszgyőztesként úgyis feljutottál, a döntő megnyerése maximum hab a tortára. Bár a döntő másik résztvevője is feljutott így is úgy is, ha jól gondolom. Tavaly én is dupláztam, alapszakasz is, meg döntő is meglett, úgy jutottam fel.
Amúgy megnyugtatlak, Abdullah visszahordani is szokott, és a Packers hajlamos benyelni return TD-ket 😀
több mint 4 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Nézzük a döntőt, persze semmi esélyünk, de várjuk a csodát. 😊
Leon78
Simán az ellenfelemet hozza most esélyesebbnek a projection.
zavi27
Bakker, 100 ponttal vezettem folyamatosan, projection meg ejjel is 30 pont elonyt jelzett kb. erre reggelre 1 pont bukon vagyok. Remeghetek hogy a punterem tobbet hozzon, mint ellenfelnel Abdullah RB Vikingsbol.

Szerkesztette: zavi27
több mint 4 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Nézzük a döntőt, persze semmi esélyünk, de várjuk a csodát. 😊
Leon78
Simán az ellenfelemet hozza most esélyesebbnek a projection.
több mint 4 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Nézzük a döntőt, persze semmi esélyünk, de várjuk a csodát. 😊
több mint 4 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Mindegyik felületen csütörtökön van stat correction, nem csak itt. Nfl.com-on, mfl-en és fleaflickeren is. Aznap jönnek ki a hivatalos végleges számok.
federer67
Hát lehet akkor, én még máshol soha nem láttam hogy megváltozott volna pontszámom akkor. ESPN-e meg tavaly is volt baj belőle.
több mint 4 éve
federer67 57
Mindegyik felületen csütörtökön van stat correction, nem csak itt. Nfl.com-on, mfl-en és fleaflickeren is. Aznap jönnek ki a hivatalos végleges számok.
több mint 4 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Masik elodonto 195-195 lett es jutott tovabb az egyik csapat, nagyon durva?!
zavi27
Vajon mi alapján döntötték el, hogy ki jut tovább?
Leon78
Szerintem ilyenkor amugy a magasabb alapszakasz helyezes szokott donteni talan. Ez a csutortoki atszamolas meg egy vicc itt az ESPN feluleten, mas ligakban is okozott mar ez gondot, foleg tovabbjutos heteken mar. Mar megy majdnem a masik fordulo mikor meg szamolgatjak ki jut tovabb?! Mas feluleteken szerintem abszolut nincs ilyen. Amugy is ez a leglassabb, legnehezkesebb felulet iden.

Szerkesztette: zavi27
több mint 4 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 864
Masik elodonto 195-195 lett es jutott tovabb az egyik csapat, nagyon durva?!
zavi27
Vajon mi alapján döntötték el, hogy ki jut tovább?
Leon78
195-194,5 lett valójában. A csütörtöki átszámolás még módosíthat az eredményen.

több mint 4 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Masik elodonto 195-195 lett es jutott tovabb az egyik csapat, nagyon durva?!
zavi27
Vajon mi alapján döntötték el, hogy ki jut tovább?
több mint 4 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Masik elodonto 195-195 lett es jutott tovabb az egyik csapat, nagyon durva?!
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Mobilon simán működött. Minden héten. Alkalmaztam is eleget....😄😄😄




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Csak így utólag. Azt meg tudja nekem mondani, hogy idén mire volt jó az IR slot? Mert se O se D és ha hiszitek ha nem még IR besorolással sem lehet odatenni senkit.(nem kis fejtörést okozva ezzel 1x-2x) 😀
Greengo
De lehetett. Volt olyan lehetőség, hogy "Manage IR". Nekem pl fullon volt nem 1x az IR slot.
shagi0206
uhh és tényleg...de faszom! 😀 Eddig csak áthúztam oda és kész faszért kell egy alig látható kis helyre külön odabaszni ezt a funkciót? 😀
Greengo
Tényleg ez a része nagyon nehézkes az ESPN felületnek. Mondjuk azt nem értem miért nem szezon közben, az első adandó alkalommal kérdezted itt meg?😊
több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 353
Szezon elején még én se tudtam, hogy hogy is kell. Azután keresni kezdtem, mert mondom olyan nincs, hogy nem lehet odarakni senkit.
több mint 4 éve
Castleai01 New England Patriots 1 530 — Patriots fan
Szenvedtem én is mire megtaláltam a szezon elején... 😀

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Csak így utólag. Azt meg tudja nekem mondani, hogy idén mire volt jó az IR slot? Mert se O se D és ha hiszitek ha nem még IR besorolással sem lehet odatenni senkit.(nem kis fejtörést okozva ezzel 1x-2x) 😀
Greengo
De lehetett. Volt olyan lehetőség, hogy "Manage IR". Nekem pl fullon volt nem 1x az IR slot.
shagi0206
uhh és tényleg...de faszom! 😀 Eddig csak áthúztam oda és kész faszért kell egy alig látható kis helyre külön odabaszni ezt a funkciót? 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 353
Csak így utólag. Azt meg tudja nekem mondani, hogy idén mire volt jó az IR slot? Mert se O se D és ha hiszitek ha nem még IR besorolással sem lehet odatenni senkit.(nem kis fejtörést okozva ezzel 1x-2x) 😀
Greengo
De lehetett. Volt olyan lehetőség, hogy "Manage IR". Nekem pl fullon volt nem 1x az IR slot.