bowl.hu div. 3./B

13 feliratkozó

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
én is kinyaltam, hála Austin 2 pontjának és az LB-k balfaszskodásainak. 😀
Grat Rataccess akkor hivatalosan is 😊 mondjuk annyi pozitívum azért legalább van, hogy eddig minden meccsen 250 körüli pontot hozott az előzetesen elég fosnak várt csapatom.
ja, és eladnék a Celek-Aaron Hernandez TE duó közül egyet, elsősorban LB, esetleg WR érdekelne, természetesen ha olyan van, akkor még adok a TE mellé mást is.

több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Az alábbi 3 játékos csücsül a padomon:

Cassel 28 pont, Sanchez 30 pont, DeCoud 19 pont.
Romo 25 pontot hozott, C.C. Brown 15-öt. Lehet ezen az elvesztett 9 ponton fog múlni, hogy nem nyerek… 😕

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
köcsög Vick, annak is ellenem kell 4 TD-ket tolnia.. pedig még lehet esélyem is lenne nélküle

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
ráadásul W. Smith a padon 16 pontot hozott, míg Freeney 0-zik és lehet meg is sérült 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Eddig Tolbert faxa -1 pont 😀Farky
nálam van Red Bryant, nála meg már 2 FR-t írnak, szóval akkor úgy néz ki, Tolbert kicsit lyukaskezű a mai nap 😀 pedig futkározik azért

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
Eddig Tolbert faxa -1 pont 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
már most gratulálok Rataccess, leszerepelt a WR sorom, el is ment rögtön a meccs 😀Stez
Azért ne siesd el, tuti a Shockey - Winslow csere okozta -11 ponton fog elmenni a meccs :S Adtam volna inkább oda Winslow-t Neked pár nappal ezelőtt 😊Rataccess
ha most Keller hozna 15 pont körül, akkor persze tetszene 😛

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
már most gratulálok Rataccess, leszerepelt a WR sorom, el is ment rögtön a meccs 😀Stez
Azért ne siesd el, tuti a Shockey - Winslow csere okozta -11 ponton fog elmenni a meccs :S Adtam volna inkább oda Winslow-t Neked pár nappal ezelőtt 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
már most gratulálok Rataccess, leszerepelt a WR sorom, el is ment rögtön a meccs 😀

több mint 13 éve
LTChargers Los Angeles Chargers San Diego State Aztecs 83 — Chargers fan
Asszem csúnya verést fogok kapni a Boltstól 😀FViktor93
azért ezt közel se vedd biztosra... de legyen igazad 😊

"Amibe nem halsz bele, attól erősebb leszel!"
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Asszem csúnya verést fogok kapni a Boltstól 😀
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Stez küldtem üzit, sorry csak most vettem észre 😀Farky
ja, ment is válasz 😀
viszont ahogy elnézem az eheti ellent, meglesz az első L is 😊

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
Stez küldtem üzit, sorry csak most vettem észre 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
32 pont előnyöm van Zuglow Sea Dogs-val szemben. Nálam még Colston, az ellennél Gore. Talán ez már megvan. De érdekes a dolog, mert Ádám bent hagyta Sessiont a csapatába, a padján pedig ott csücsül a 33 pontos Boley. Szóval akár lehetnék 1 pontos hátrányban is, és akkor jöhetne a Colston-Gore ütközet. Jó, hogy nem ezen múlik. 😊

Szeretném megköszönni Ortont annak aki kivágta hét közben, nagyon sokat segített! 😛Zolika
Csúnyán elszúrtam azt a fordulót. Munkahelyemről akárhányszor néztem, nem jött be az espn, itthon meg 5 percem sem volt sajna géphez ülni, pedig így is 240+ pont, ha boley bent van akkor van esély winre, helyette legpechesebb vesztes a fordulóban (vicces az első forduló legmákosabb nyertes után... 😀 )

több mint 13 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
202,5 pont után 237.5 ponttal kaptam ki, de nem szomorkodom, egyszer csak meglesz az eredménye a jó draftnak meg a jö waiverezésnek... 😀😀😀 Egyébként ismét jól sikerült a waiver, Kevin Walter, Gocong, Hayden. Most már baromira mély a csapatom, vagyis legalábbis remélem. 😊
több mint 13 éve
stevezeg 26 — stevezeg@yahoo.com
Gratulálok BMG-nek!
Valaki írta, hogy jó lenne dupla TE-vel játszani. Nos, én annak örülnék ha legalább 5 LB-vel lehetne, mert a padon is van kettő aki azért hozza a 20 pont körüli teljesítményt - Hayes, McIntosh - sőt utóbbi eddig 48-nál tart amivel jelenleg a 4. legjobb a szezonban.
Jelzem ELADÓK mégpedig RB-ért cserébe.
A futó poszt gyalázatos helyzetben van nálam. Egyedül Arian Foster-ben van potenciál, de ki tudja meddig. Maroney-t már kirakták, Brandon Jacobs meg könyörög érte.
Tudom hogy mindenkinek megvan a saját nyomora, de jól esett kicsit panaszkodni 😊
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
3 ponton múlt, hogy nem én vagyok a legszerencsésebb győztese, 207 pontom volt. 😊
De ha ehhez hozzávesszük a Turner sérülést és hogy Addai úgy futott a Colts meccsen, mint talán évek óta nem, akkor simán magaménak tudhatom eme megtisztelő címet erre a hétre. 😊

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Midwest Bolts (LTChargers) 534 465.5 1-0-0 1-0-0 2-0-0 W2
BMG's Mob (BMG) 451 359 0-0-0 2-0-0 2-0-0 W2
Győzike Fan Club (Stez) 441 372 1-0-0 1-0-0 2-0-0 W2
Necessarily Roughs (Stevezeg) 483.5 456.5 0-1-0 1-0-0 1-1-0 L1
Kanizsai Kinizsi (Zolika) 477.5 527 1-0-0 0-1-0 1-1-0 W1
Ratas Rhinos (Rataccess) 464.5 519.5 0-1-0 1-0-0 1-1-0 W1
Zuglow Sea Dogs (adam3577) 446 425 1-0-0 0-1-0 1-1-0 L1
NGT Mustangs (nagytomy) 415 409.5 1-0-0 0-1-0 1-1-0 L1
Budapest Cowgirls (Farky) 398 368 1-0-0 0-1-0 1-1-0 W1
Tuja's Patriots (Tuja) 397.5 390 0-1-0 1-0-0 1-1-0 L1
Csepel Patriots (FViktor93) 378 423.5 0-1-0 1-0-0 1-1-0 W1
Szikszó Ravens (S.gergo) 440 460 0-1-0 0-1-0 0-2-0 L2
Castleai Rebells (Castleai) 425 462 0-2-0 0-0-0 0-2-0 L2
Bük Falcons (adyno12) 326.5 440 0-1-0 0-1-0 0-2-0 L2

A forduló legjobbja: LTChargers 254 pont
A forduló leggyengébbje: adyno12 169 pont
A forduló legszerencsésebb győztese: FViktor93 204 ponttal nyert
A forduló legpechesebb vesztese: adam3577 247 ponttal kikapott
Legrosszabb benchelő(? - inkább fogalmazzunk úgy hogy rohadtul mély a csapata 😊 ): LTChargers 93 pont

All-star team:
heti All-star team:
QB: Matt Schaub (Castleai) 39
RB: Jahvid Best (LTChargers) 47
RB: Jason Snelling (FA) 37
WR: DeSean Jackson (stevezeg) 24
WR: Andre Johnson (Zolika) 23
RB/WR: Frank Gore (adam3577) 34 és LeSean McCoy (LTChargers) 34
TE: Dallas Clark (Farky) 19 és Dustin Keller (Farky) 19
DT: Ndamokung Suh (BMG) 19
DT: Athyba Rubin (FA) 17
DE: Mario Williams (Zolika) 19
DE: Dwight Freeney (Farky) 18, Robert Mathis (Zolika) 18 és Tim Crowder (FA) 18
LB: James Harrison (adam3577) 39
LB: Lawrence Timmons (Castleai) 35
LB: Michael Boley (adam3577) 33
CB: Courtney Greene (FA) 33
CB: Jason Allen (FA) 32
S: Reed Doughty (FA) 29
S: LaRon Landry (stevezeg) 26
K: Mike Nugent (FA) 16
P: Reggie Hodges (FA) 12
HC: Falcons (FA) 7, Packers (Castleai) 7 és Chargers (Tuja) 7

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
... láttam, hogy Clark mellett bencsel egy Keller, ő mondjuk 😊Stez
megfelelő ajánlat esetén vihető, RB vagy WR érdekelne elsősorbanFarky
Portis, Meachem a két posztra ők vannak, lehet választani. 😀

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
... láttam, hogy Clark mellett bencsel egy Keller, ő mondjuk 😊Stez
megfelelő ajánlat esetén vihető, RB vagy WR érdekelne elsősorban

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
195-181-re átvettem a vezetést, nálam még játszik Goldson és Crabtree, de Mustangsnál van még Vernon Davis, Justin Smith és 49ers HC, kinek mi a véleménye? Szerintem nem nyerek, de kíváncsi vagyok ti mit gondolStez
gratulálok a győzelemhez. offense nélkül nehéz. összesen 42 (!!) pontot termeltek, Nálad Manning és Addai 43mat. de legalább a védelem odatette magát, így nem lett KO a végenagytomy
köszi
offensem egyébként nekem sincsen, van egy PM és egy Austin, bennük bíztam eddig is, nem hiába draftoltam őket elől 😊
de Wallace, Crabtree, Celek eddig semmi extra, 2-3 pontokat hoznak, pont emiatt lesz a vége mindig kínkeserves és kapok ki majdnem.. olyat meg sem merek említeni, hogy a legjobb LB-m 18 pontot hozott, a többi 10-12 körül, McClain sem csinál eddig sokat, a Hall-Bethea-Powers draftom sokkal többet hoz, mint az LB-k 😊
persze elhoztam Charlesot, 49 yardnál megállt, illetve PM-ék hozták rám a szívbajt, már a 3. negyedben alig dobált, annyira megcsaptuk a Giantset, Addai a 4. negyedben meg már fent sem volt, így ők hozhattak volna sokkal többet is
de azt néztem, hogy baromi nagy mákom is volt, miután valami 20 perc után 75 yardnál járt már Turner, de lesérült és így megállt 7 pontnál, egyébként hozott volna vagy 30-at, amivel simán kikapok 😊

szerk.:
érdekelne engem valami normális TE!
érdekelne, hogy valakinek van-e eladó? láttam, hogy Clark mellett bencsel egy Keller, ő mondjuk 😊

több mint 13 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
195-181-re átvettem a vezetést, nálam még játszik Goldson és Crabtree, de Mustangsnál van még Vernon Davis, Justin Smith és 49ers HC, kinek mi a véleménye? Szerintem nem nyerek, de kíváncsi vagyok ti mit gondolStez
gratulálok a győzelemhez. offense nélkül nehéz. összesen 42 (!!) pontot termeltek, Nálad Manning és Addai 43mat. de legalább a védelem odatette magát, így nem lett KO a vége
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
Úgy fest nekem is meg lesz az első W, de azért sajnálom h nem lehet dupla TE-vel játszani 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
32 pont előnyöm van Zuglow Sea Dogs-val szemben. Nálam még Colston, az ellennél Gore. Talán ez már megvan. De érdekes a dolog, mert Ádám bent hagyta Sessiont a csapatába, a padján pedig ott csücsül a 33 pontos Boley. Szóval akár lehetnék 1 pontos hátrányban is, és akkor jöhetne a Colston-Gore ütközet. Jó, hogy nem ezen múlik. 😊

Szeretném megköszönni Ortont annak aki kivágta hét közben, nagyon sokat segített! 😛Zolika
Nincsmit, kellett a hely Vicknek... Nálam Orton úgyis csak padozna Jay mellett, mondjuk a Cutler-Orton páros elég pikáns volt 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 862
32 pont előnyöm van Zuglow Sea Dogs-val szemben. Nálam még Colston, az ellennél Gore. Talán ez már megvan. De érdekes a dolog, mert Ádám bent hagyta Sessiont a csapatába, a padján pedig ott csücsül a 33 pontos Boley. Szóval akár lehetnék 1 pontos hátrányban is, és akkor jöhetne a Colston-Gore ütközet. Jó, hogy nem ezen múlik. 😊

Szeretném megköszönni Ortont annak aki kivágta hét közben, nagyon sokat segített! 😛