bowl.hu div. 3./B

13 feliratkozó

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
nálam 23 pont előny + Willis maradt Roman Harper és Hartley ellenében......talán elég lesz

De voltak "fantasztikus" húzásaim tegnap:
- Breaston (1 pont) kezdett J. Best (47 pont) helyén
- Cotchery (8 pont) Sims-Walker (19) helyett
- Chris Houston (5) Leon Hall (13) helyett

Ennek eredménye 93 pontos kispad 😀LTChargers
Az a Best húzás csúnya 😀
több mint 13 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
nálam 23 pont előny + Willis maradt Roman Harper és Hartley ellenében......talán elég lesz

De voltak "fantasztikus" húzásaim tegnap:
- Breaston (1 pont) kezdett J. Best (47 pont) helyén
- Cotchery (8 pont) Sims-Walker (19) helyett
- Chris Houston (5) Leon Hall (13) helyett

Ennek eredménye 93 pontos kispad 😀LTChargers
Elég Lesz, Gratulálok! 😉

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 13 éve
LTChargers Los Angeles Chargers San Diego State Aztecs 83 — Chargers fan
nálam 23 pont előny + Willis maradt Roman Harper és Hartley ellenében......talán elég lesz

De voltak "fantasztikus" húzásaim tegnap:
- Breaston (1 pont) kezdett J. Best (47 pont) helyén
- Cotchery (8 pont) Sims-Walker (19) helyett
- Chris Houston (5) Leon Hall (13) helyett

Ennek eredménye 93 pontos kispad 😀

"Amibe nem halsz bele, attól erősebb leszel!"
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Van 48 pont elönyöm úgy, hogy Tujánál még van 3 Saints játékos. Brees,Thomas és Henderson. Sztem visszafog jönni és kb 10 ponttal verni fog 😀
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
195-181-re átvettem a vezetést, nálam még játszik Goldson és Crabtree, de Mustangsnál van még Vernon Davis, Justin Smith és 49ers HC, kinek mi a véleménye? Szerintem nem nyerek, de kíváncsi vagyok ti mit gondol

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
pfú, ma nagyon ki fogn ütni engem az NGT Mustangs 😀Stez
aligha.. ilyen QB teljesítménnyel.. Brett apó mindent megtesz, hogy Te nyerj, ráadásul Michael Turner is megsérült. 😕nagytomy
hát figy, mész 50 ponttal, nálam van Crabtree, de az előző hétből kiindulva nem hoz sok pontot, de az LB-im hoznak egyelőre siralmasan szarul..
ha a Bethea-Powers duó hozza az előző hetit és PM is, akkor esélyem lehet, talán, de hát az álom lenne

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
a Vikings HC-vel már megint csak pontokat bukok 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
pfú, ma nagyon ki fogn ütni engem az NGT Mustangs 😀Stez
aligha.. ilyen QB teljesítménnyel.. Brett apó mindent megtesz, hogy Te nyerj, ráadásul Michael Turner is megsérült. 😕
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
pfú, ma nagyon ki fogn ütni engem az NGT Mustangs 😀

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Király, a 4 kezdő szintű linebackeremből 2 D státuszú, kivágni nem fogom Őket, így most már 5 LB van rosteren :S
Adyno: A Vick <> Cassell trade nem fog menni, Mike-ra kezdőként számítok a hétvégén (Cassellt meg én draftoltam asszem az uccsó körben, de aztán kivágtam 😊 )Rataccess
Vicket SUh a földbe fogja döngölni 😛Stez
Azért ne felejtsük el, hogy Vicknek a másik a vak oldala 😊 Mire Suh megmozdul The Quick már 30 yarddal odébb lesz 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
stevezeg 26 — stevezeg@yahoo.com
Király, a 4 kezdő szintű linebackeremből 2 D státuszú, kivágni nem fogom Őket, így most már 5 LB van rosteren :S
Adyno: A Vick <> Cassell trade nem fog menni, Mike-ra kezdőként számítok a hétvégén (Cassellt meg én draftoltam asszem az uccsó körben, de aztán kivágtam 😊 )Rataccess
Vicket SUh a földbe fogja döngölni 😛Stez
Mindenesetre jobban teszi ha időben eldobja a lasztit vagy szedi a lábát, mert úgy jár mint szegény Delhomme 😊 Biztosan éhesek lesznek az oroszlánok azután hogy Chicago-ban az utolsó pillanatban maradt el a vacsora.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Király, a 4 kezdő szintű linebackeremből 2 D státuszú, kivágni nem fogom Őket, így most már 5 LB van rosteren :S
Adyno: A Vick <> Cassell trade nem fog menni, Mike-ra kezdőként számítok a hétvégén (Cassellt meg én draftoltam asszem az uccsó körben, de aztán kivágtam 😊 )Rataccess
Vicket SUh a földbe fogja döngölni 😛

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Király, a 4 kezdő szintű linebackeremből 2 D státuszú, kivágni nem fogom Őket, így most már 5 LB van rosteren :S
Adyno: A Vick <> Cassell trade nem fog menni, Mike-ra kezdőként számítok a hétvégén (Cassellt meg én draftoltam asszem az uccsó körben, de aztán kivágtam 😊 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
stevezeg 26 — stevezeg@yahoo.com
Lehet én vagyok a hülye, de az hogy lehet, hogy 'Spoon (ATL - LB ) a Steelers elleni teljesítményére 0 pontot kapott, holott volt neki 7 solo tackle-je ???

Kérek egy picit felvilágosítást ! 😊adyno12
Ez tényleg marha érdekes. 5 nap alatt azért illett volna feldolgozni a pontokat. Ja hogy újonc a srác? Akkor egyszerű: rookie mistake (by ESPN) 😊stevezeg
Megnyugtató, hogy mégsem vagyok annyira hülye 😛 😊 , köszi a választ.

Egyébként a meccs szempontjából nem számít, de utólag akkor jóvá fogják írni neki a pontokat ?adyno12
Who dat? Who dat? Who dat who know that? :cool:
több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Lehet én vagyok a hülye, de az hogy lehet, hogy 'Spoon (ATL - LB ) a Steelers elleni teljesítményére 0 pontot kapott, holott volt neki 7 solo tackle-je ???

Kérek egy picit felvilágosítást ! 😊adyno12
Ez tényleg marha érdekes. 5 nap alatt azért illett volna feldolgozni a pontokat. Ja hogy újonc a srác? Akkor egyszerű: rookie mistake (by ESPN) 😊stevezeg
Megnyugtató, hogy mégsem vagyok annyira hülye 😛 😊 , köszi a választ.

Egyébként a meccs szempontjából nem számít, de utólag akkor jóvá fogják írni neki a pontokat ?

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
stevezeg 26 — stevezeg@yahoo.com
Lehet én vagyok a hülye, de az hogy lehet, hogy 'Spoon (ATL - LB ) a Steelers elleni teljesítményére 0 pontot kapott, holott volt neki 7 solo tackle-je ???

Kérek egy picit felvilágosítást ! 😊adyno12
Ez tényleg marha érdekes. 5 nap alatt azért illett volna feldolgozni a pontokat. Ja hogy újonc a srác? Akkor egyszerű: rookie mistake (by ESPN) 😊
több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Lehet én vagyok a hülye, de az hogy lehet, hogy 'Spoon (ATL - LB ) a Steelers elleni teljesítményére 0 pontot kapott, holott volt neki 7 solo tackle-je ???

Kérek egy picit felvilágosítást ! 😊

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Én szokásomhoz híven megint felforgattam a Defenset 😀 7 új ember a kezdőben remélem a héten jobbak lesznek mint az előzőek 😀
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én meg felszedtem Derrick Johnsont, juhhú, ő a legnagyobb állat.
Charlessal már van egy normális futóm, akitől legalább 1-2 nagy meccset várhatok, mert Addaitól a 7-8 pont az már durva meccs 😀
Még majd 1-2 változtatás néhány hét múlva, mert nincs például HC-m a padon, de egyébként ezzel a csapattal számolok márStez
HC a padra? Minek? Sokszor még a kezdőbe sem érdemes rakni mert lehet hogy csak mínuszol. Szerintem nem érdemes elvenni egy értékes bench helyet szir-szar HC-vel.stevezeg
tök mindegy, mert már backup S-em sincs, szóval lesz azért 1-2 változtatás, de már csak bye és sérülés esetén, azért mondtam, hogy egyébként már ezt a csapatom nézem véglegesnek

több mint 13 éve
stevezeg 26 — stevezeg@yahoo.com
Én meg felszedtem Derrick Johnsont, juhhú, ő a legnagyobb állat.
Charlessal már van egy normális futóm, akitől legalább 1-2 nagy meccset várhatok, mert Addaitól a 7-8 pont az már durva meccs 😀
Még majd 1-2 változtatás néhány hét múlva, mert nincs például HC-m a padon, de egyébként ezzel a csapattal számolok márStez
HC a padra? Minek? Sokszor még a kezdőbe sem érdemes rakni mert lehet hogy csak mínuszol. Szerintem nem érdemes elvenni egy értékes bench helyet szir-szar HC-vel.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én meg felszedtem Derrick Johnsont, juhhú, ő a legnagyobb állat.
Charlessal már van egy normális futóm, akitől legalább 1-2 nagy meccset várhatok, mert Addaitól a 7-8 pont az már durva meccs 😀
Még majd 1-2 változtatás néhány hét múlva, mert nincs például HC-m a padon, de egyébként ezzel a csapattal számolok már

több mint 13 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 864
Ej, hogy minden szezonban a QB miatt kell szenvednem. Tavaly Hasselbeck, idén meg Kolb...
Ha Brees-t draftolom az első körbe, már tuti sérült lenne...

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Most azért vagyok én a legszerencsésebb mert a legkevesebb szerzett ponttal nyertem? 😀 😂adam3577
Jahh, 3/C topicból loptam a szöveget (div I-ben a forduló mákere lettél volna, ha ez jobban tetszik 😊 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Most azért vagyok én a legszerencsésebb mert a legkevesebb szerzett ponttal nyertem? 😀 😂

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Én Vickre és Brandon Jacksonra csaptam le 😊 Utóbbi kezdeni is fog a héten Spiller helyett, előbbin még gondolkodom (valószínű inkább Vick a Lions ellen mint Cutler a Dallas ellen).

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes