bowl.hu div. 3./B

13 feliratkozó

több mint 13 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Grant egész szezonra out 😕, viszont sikerült felszednem Naaneet, Trufant-t, Zach Dilest és Ravens HC-t. Meglátjuk... eddig csalódás.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Látom több topicban a hét statisztikáit, úgyhogy én is kigyűjtögettem Őket:
1. Necessarily Roughs (stevezeg) 282 221.5 0-0-0 1-0-0 1-0-0 W1
2. Midwest Bolts (LTChargers) 280 223.5 1-0-0 0-0-0 1-0-0 W1
3. Győzike Fan Club (Stez) 234 174 0-0-0 1-0-0 1-0-0 W1
4. NGT Mustangs (nagytomy) 217 202.5 1-0-0 0-0-0 1-0-0 W1
5. BMG's Mob (BMG) 216 157.5 0-0-0 1-0-0 1-0-0 W1
6. Tuja's Patriots (Tuja) 208 186 0-0-0 1-0-0 1-0-0 W1
7. Zuglow Sea Dogs (adam3577) 199 174 1-0-0 0-0-0 1-0-0 W1
8. Kanizsai Kinizsi (Zolika) 223.5 280 0-0-0 0-1-0 0-1-0 L1
9. Ratas Rhinos (Rataccess) 221.5 282 0-1-0 0-0-0 0-1-0 L1
10. Szikszó Ravens (S.gergo) 202.5 217 0-0-0 0-1-0 0-1-0 L1
11. Castleai Rebells (Castleai) 186 208 0-1-0 0-0-0 0-1-0 L1
12. Csepel Patriots (FViktor93) 174 234 0-1-0 0-0-0 0-1-0 L1
13. Budapest Cowgirls (Farky) 174 199 0-0-0 0-1-0 0-1-0 L1
14. Bük Falcons (adyno12) 157.5 216 0-1-0 0-0-0 0-1-0 L1

A forduló legjobbja: stevezeg 282 pont
A forduló leggyengébbje: adyno12 157,5 pont
A forduló legszerencsésebb győztese: adam3577 199 ponttal nyert
A forduló legpechesebb vesztese: Zolika 223,5 ponttal kikapott
Legrosszabb benchelő: Castleai 111 pont

Dream Team:
QB - Peyton Manning (Győzike Fan Club)
RB - Arian Foster (Necessarily Roughs)
RB- Matt Forte (Csepel Patriots)
RB/WR - Chris Johnson (Bük Falcons)
WR - Legedu Naanee (Free Agent)
WR - Austin Collie (Szikszó Ravens)
TE - Marcedes Lewis (Free Agent)
DT - Sione Pouha (Free Agent)
DT - Darnell Dockett (Tuja's Patriots)
DE - Bryan Thomas (Free Agent)
DE- Kyle Van Den Bosch (Necessarily Roughs)
LB - Derrick Johnson (Free Agent)
LB - Dan Connor (Ratas Miners)
LB - Lance Briggs (Budapest Cowgirls)
CB - Bryant McFadden (BMG's Mobs)
CB - Greg Toler (Free Agent)
S - LaRon Landry (Necessarily Roughs)
S - Pat Chung (NGT Mustangs)
K - John Kasay (Free Agent)
P - Steve Weatherford (Free Agent)
HC - Jeff Fisher - Titans HC (Free Agent)/Pete Carroll - Seahawks HC (Free Agent)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Hát sajnos kikaptam, hála az RB-knek meg a WR-eknek. Ezért az O#-ben fejek fognak hullani 😀 O-ból, csak EM, Ward és Clark hozta a pontokat D-ből meg Lance Briggs emelkedett ki a maga 29 pontjával.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
stevezeg 26 — stevezeg@yahoo.com
Gratula Stevezegnek a győzelemhez, férfimunka volt 😛 Elkeseredve nem vagyok, közepesen termelt a csapat, főleg a D-vel vagyok elégedett: az LB-im 69 pontot hoztak, a secondary se volt vészes (mindenki hozott 1-1 INT-et, tackle téren javulni kell). Az offense viszont igen gyenge volt, egyedül Cutler tudott felmutatni valamit.
Azért remélem 1-2 győzelem összejön majd, esetleg a PO is 😊Rataccess
Köszönöm. A 282 pont valóban emberes, nem valószínű hogy még egyszer sikerül a közelébe érni. Arian Foster szobrát már lealapoztam a kertben (a 45 pont teljesen kimeríti az 'assssztakurvaélet' fogalmát). Landryt (36) viszont nem merem megformázni, mert még életre kel és letarolja a fél utcát 😊. Az az ember egy állat.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Gratula Stevezegnek a győzelemhez, férfimunka volt 😛 Elkeseredve nem vagyok, közepesen termelt a csapat, főleg a D-vel vagyok elégedett: az LB-im 69 pontot hoztak, a secondary se volt vészes (mindenki hozott 1-1 INT-et, tackle téren javulni kell). Az offense viszont igen gyenge volt, egyedül Cutler tudott felmutatni valamit.
Azért remélem 1-2 győzelem összejön majd, esetleg a PO is 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Úgy hiszem, hogy ez az idény nekem már most megy a levesbe. Gyakorlatilag Defense részben nekem van a leggyengébb keretem a ligában és mindezt a saját hülyeségemnek köszönhetem. Nagyon meglepődnék, ha akár egy WIN-em is lenne ebben a szezonban. 😕

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nálam eddig nagy meglepetés a WR sor és kellemes a D-Line is. Breaston és Nicks (az előre jelzett 11 pont helyett) hoztak 47 pontot, míg az újoncok (Best és Gerald McCoy) is kitettek magukért.
Willis, Mayo és Adrian Wilson pedig hozták az elvártat.

Amiért kár az Hightower 2 fumble-je, Edwards 2 és Hall 4 pontja (tőlük vártam egy kicsit többet, pláne hogy Hall helyén a 12 pontos McCourty is játszhatott volna....)

Holnapra maradt Suggs és Rex Ryan ellen 16 pont előnyöm + Rivers, Gates, Scifres és Cooper.LTChargers
Ezt már megnyerted, úgyhogy gratula! Sajnos a támadósorom betlizett rendesen, ott úszott el a párharc.Zolika
Az én támadósoromban egyedül Austin és PM hozta a pontokat, a többi WR és az RB-k, TE egyébként összesen nem hozott 30 pontot.. Sőt, az LB-k is 12-15 pontot hoztak fejenként, ami azért még kevés, ellenben a Bethea-Powers-Hall trió hozott 80 pontot.. Meg a DL-em is azért hozta az 1 sackeket fejenként, így azért ez a sok 5-8 pont csak elegendő volt/lesz, viktornál még játszik Scott, nálam Succop, viszont vezetek 65 ponttal kb, szóval ez már zsebben van

több mint 13 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 864
Nálam eddig nagy meglepetés a WR sor és kellemes a D-Line is. Breaston és Nicks (az előre jelzett 11 pont helyett) hoztak 47 pontot, míg az újoncok (Best és Gerald McCoy) is kitettek magukért.
Willis, Mayo és Adrian Wilson pedig hozták az elvártat.

Amiért kár az Hightower 2 fumble-je, Edwards 2 és Hall 4 pontja (tőlük vártam egy kicsit többet, pláne hogy Hall helyén a 12 pontos McCourty is játszhatott volna....)

Holnapra maradt Suggs és Rex Ryan ellen 16 pont előnyöm + Rivers, Gates, Scifres és Cooper.LTChargers
Ezt már megnyerted, úgyhogy gratula! Sajnos a támadósorom betlizett rendesen, ott úszott el a párharc.

több mint 13 éve
LTChargers Los Angeles Chargers San Diego State Aztecs 83 — Chargers fan
Nálam eddig nagy meglepetés a WR sor és kellemes a D-Line is. Breaston és Nicks (az előre jelzett 11 pont helyett) hoztak 47 pontot, míg az újoncok (Best és Gerald McCoy) is kitettek magukért.
Willis, Mayo és Adrian Wilson pedig hozták az elvártat.

Amiért kár az Hightower 2 fumble-je, Edwards 2 és Hall 4 pontja (tőlük vártam egy kicsit többet, pláne hogy Hall helyén a 12 pontos McCourty is játszhatott volna....)

Holnapra maradt Suggs és Rex Ryan ellen 16 pont előnyöm + Rivers, Gates, Scifres és Cooper.

"Amibe nem halsz bele, attól erősebb leszel!"
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
engem továbbra is kezdő RB érdekel, PM-en, Austinon, Powersen és Betheán kívül akárki mozdítható!
legyetek már aktívabbak és adjatok nekem RB-t 😛

több mint 13 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
30 pont hátrányban vagyok, de nekem még van Rice, Harris, Weddle, Dorsey és az ellennek meg már csak Ngata. Ennek meg kell lennie, de így is csalódás eddig a csapatom. 😕
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Eddig nem állok annyira rosszul, mint vártam.Farky
én viszont igen 😀
Az a durva, hogy Forté-Mojo duó ellen kezdtem, Addai-Fred Jackson duóval 😂
10 pontot nem hozott a két futóm összesem, viszont Powers-Bethea duóm parádés, 40 pontot hoztak ketten, PM 41-et így még meccsben is vagyok.. Bár Fitz van ellenem, tőle tartok még, Austin van viszont nálam, remélem ma Romo jól megtömi lasztival. 😊
140 pontom van 😂

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Eddig nem állok annyira rosszul, mint vártam.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Forte bekaphatja, szaros 15 yard 1. félidőben és egy elkapása után jár 21 pontnál, ezért fogok kiszopni 😀

több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
A megszerzett pontokra csak a forduló végén derül fény ?adyno12
A felső menüben (League, My Team,..., Scoreboard) találod az aktuális állást!
Ha ezen belül a meccsed alatt a "full box score"-ra kattintassz, részletes, egyénenkénti statisztikát is láthatsz 😊Rataccess


Köszönöm! :cool:

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
A megszerzett pontokra csak a forduló végén derül fény ?adyno12
A felső menüben (League, My Team,..., Scoreboard) találod az aktuális állást!
Ha ezen belül a meccsed alatt a "full box score"-ra kattintassz, részletes, egyénenkénti statisztikát is láthatsz 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
A megszerzett pontokra csak a forduló végén derül fény ?

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Meddig lehet tradelni?
Nálam továbbra is eladó Dan Connor kezdő szintű LB, cserébe legfőképp S-t keresek.Rataccess
tradelni még lehet egy ideig, de én 1. meccsre már véglegesíteni akarom a csapatot, márpedig egy kezdő jobb RB-re szükségem van

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Meddig lehet tradelni?
Nálam továbbra is eladó Dan Connor kezdő szintű LB, cserébe legfőképp S-t keresek.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
adyno, küldtem neked PM-et, olvass pls, mert már nincs sok időnk hátra, ha tradelni akarunk 😉

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Összeszedegettem közben a csapattulajokat, hogy tudjuk, itt a fórumon ki-kicsoda...:

...
Adyno12 - Bükk Falcons - BÜK FALCONS ! 😊 Bük Vas megyében van, a Bükk meg egy kicsit keletebbre. 😛
...
Rataccess
adyno12
Öhh, sorry, rutinból írtam 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Összeszedegettem közben a csapattulajokat, hogy tudjuk, itt a fórumon ki-kicsoda...:

...
Adyno12 - Bükk Falcons - BÜK FALCONS ! 😊 Bük Vas megyében van, a Bükk meg egy kicsit keletebbre. 😛
...
Rataccess

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Összeszedegettem közben a csapattulajokat, hogy tudjuk, itt a fórumon ki-kicsoda...:

Zuglow Sea Dogs - adam3577
Bük Falcons - adyno12
BMG's Mobs - BMG
Castleai Rebels - Castleai
Budapest Cowgirls - Farky
Csepel Patriots - FViktor93
Midwest Bolts - LTChargers
NGT Mustangs - nagytomy
Ratas Rhinos - Rataccess
Szikszó Ravens - s.gergo
Necessarily Roughs - stevezeg
Győzike Fan Club - Stez
Tuja's Patriots - Tuja
Zolika - Kanizsai Kinizsi

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
stevezeg 26 — stevezeg@yahoo.com
szerintem el tudod bírálni a tradeket egyedül is steve, nem egy vészes feladat bár ha gondolod, szívesen besegítek bár nekem is lesz 1-2 tradem biztosStez
Tőlem OK csak gondoltam hátha megint lesz aki afféle vétózós szellemiségű és igényli a döntéshozói státuszt 😊
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
szerintem el tudod bírálni a tradeket egyedül is steve, nem egy vészes feladat bár ha gondolod, szívesen besegítek bár nekem is lesz 1-2 tradem biztos