bowl.hu div. 3./B

13 feliratkozó

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
így a végére egész pofás csapatom kezd alakulni, már csak Clark hiányzik :/

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 294 — ℧
nem kicsit 😀 10. körben (asszem) már HC meg K 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
itt éppen parádés draft folyik, ha valaki megnézi a pick historyt, sanszos hogy behugyozik 😀

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 294 — ℧
jól emlékszem, hogy 8kor lesz a draft ugye? 😀Stez
Igen, én már készítem be a kaját meg a piát 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
jól emlékszem, hogy 8kor lesz a draft ugye? 😀

több mint 13 éve
stevezeg 26 — stevezeg@yahoo.com
Aki Husit húzza, az lehet még jól is jár mivel elment a Vikesba, ott meg simán kitömheti Favre lasztivalStez
Naja, Rice alteregóként még akár tényezővé is fejlődhet (újra).
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Aki Husit húzza, az lehet még jól is jár mivel elment a Vikesba, ott meg simán kitömheti Favre lasztival

több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Tény hogy senki nem volt túl aktív az elmúlt hetekben, de őszintén szólva nem is volt miről diskurálni. A szezon csak ma este kezdődik 😊
Housh, FastWillie, Leinart cut. Updateljétek a draftlistáitokat, bár azt tippelem hogy senkiét sem fogják ezek az események alapjaiban megrázni 😀

Kérdés: hol kell beállítani hogy a fórumbejegyzések fordított sorrendben jelenjenek meg, tehát a legfrissebb legyen legfelül?stevezeg
Még nem tudod beállítani, dolgoznak az ügyön.

több mint 13 éve
stevezeg 26 — stevezeg@yahoo.com
Tény hogy senki nem volt túl aktív az elmúlt hetekben, de őszintén szólva nem is volt miről diskurálni. A szezon csak ma este kezdődik 😊
Housh, FastWillie, Leinart cut. Updateljétek a draftlistáitokat, bár azt tippelem hogy senkiét sem fogják ezek az események alapjaiban megrázni 😀

Kérdés: hol kell beállítani hogy a fórumbejegyzések fordított sorrendben jelenjenek meg, tehát a legfrissebb legyen legfelül?
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 294 — ℧
Én már készültem a draftra, de szerintem addig még 2x meggondolom magam 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Holnap draft, remélem mindenki készül, mert én nem 😛
Olyan játékosokat fogok húzni, akiket egyrészt szeretek, másrészt úgy gondolom, jó szezont fognak zárni. Utált csapatból pedig nem fogok senkit sem elhozni. 😀 Szerencsére ilyen csak 1-2 van.
És remélem a holnapi drafton is ennyire lesz aktív a banda, mint a a fórumon, akkor megmaradnak nekem a sleeperek. 😛

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Amúgy szerintem az improvizáció a legcélravezetőbb, mert nem kell idegeskedni az összedőlt tervek miatt.
(Nálam az ezüst-fekete előnyt élvez 😛 )BMG
Az én stratégiám annyira jó hogy összedőlhetetlen 😛
A másik kérdéssel kapcsolatban pedig a Rajna cikkjében írtak szerint járok el: "Ne légy szerelmes kedvenceidbe! Ha utált emberekkel van tele a csapatod, akkor jó, mert így vagy a fantasy sikereknek örülsz, vagy a játékosok NFL-ben való szerencsétlenkedésének." 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
nagyon leült a dolog, remélem csak azért ilyen nagy a csönd mert mindenki vadul rangsorol 😊_aDaM_
Nekem sikerült kiötölnöm egy nagyon jó ( titkos 😛 ) rangsorolási módszert, amivel 1-2 óra alatt megoldom az egészet, szóval nem stresszelek egyelőre, majd szombaton nekiállok 😊Rataccess
Egyszerű stratégia: mindenből a legjobb 😊
Amúgy szerintem az improvizáció a legcélravezetőbb, mert nem kell idegeskedni az összedőlt tervek miatt.
(Nálam az ezüst-fekete előnyt élvez 😛 )
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
nagyon leült a dolog, remélem csak azért ilyen nagy a csönd mert mindenki vadul rangsorol 😊_aDaM_
Nekem sikerült kiötölnöm egy nagyon jó ( titkos 😛 ) rangsorolási módszert, amivel 1-2 óra alatt megoldom az egészet, szóval nem stresszelek egyelőre, majd szombaton nekiállok 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
nagyon leült a dolog, remélem csak azért ilyen nagy a csönd mert mindenki vadul rangsorol 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A kommish küldjön nekem egy liganévsort PM-ben (Csapatnév+itteni user) meg egy draft időpontot Kösz
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 294 — ℧
Megnéztem, 14 Joined van.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
stevezeg 26 — stevezeg@yahoo.com
Elvileg megvagyunk 14-en, ha jól tudom.Farky
Akkor bocsánat,lemaradhattam valamiről :/Newman
Igen, a mi ligánk betelt sajna.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Elvileg megvagyunk 14-en, ha jól tudom.Farky
Akkor bocsánat,lemaradhattam valamiről :/

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 294 — ℧
Elvileg megvagyunk 14-en, ha jól tudom.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
jaja , jönnék ha lehet .... 😉

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Van új oldal, van új fórum, szupi. Már csak azt nem tudom, hogy lehet beállítani hogy a legfrissebb hozzászólás legyen legfelül, mint rég.stevezeg
hello
van itt még egy hely?mert,ha igen ide irányítom BigL-t 😊
szerk:még úgy tudom nem lehet megfordítani a hsz sorrendet,még dolgoznak rajta a srácok 😊

több mint 13 éve
stevezeg 26 — stevezeg@yahoo.com
Van új oldal, van új fórum, szupi. Már csak azt nem tudom, hogy lehet beállítani hogy a legfrissebb hozzászólás legyen legfelül, mint rég.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Végre külön topikban lehet osztani az észt 😀
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 294 — ℧
Király végre 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning