Fórum foci

23 feliratkozó

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
jo volt amugy a fullpalya meg a sok resztvevo ellen nyilvan kevesebb kifogasom van, mint a 4 ember ellen. de szerintem a 11 vs 11 mar kisse szaggatott volt a sok huddleben torteno faszakodas miatt. foleg mert az ember iranyitoja bassza elmondani az egesz csapatnak egyszerre h mi a play inkabb megvarja mig mindenki egyesevel kerdezget 😛
7 vs 7 is teljesen elvezetes, sot ott a playcall sokkal kevesbe korulmenyes es kicsit porgosebb ezaltal a jatek.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
aztabetyarmindenet, nem gondoltam ezt kelloen at, hogy forumfoci csak lesz meg iden, ez a kurva kontinentalis idojaras pedig nem kegyeskedik ilyenkor 15-20 fokokkal legalabb 😊 mindegy leszarom ez a szezon boven meger ennyit egyreszt, masreszt pedig eredetileg egy sokkal durvabb vallalast akartam beirni, annyira nem volt keresnivalonk kb netto 50 percen keresztul 😀MMMS
pedig tényleg az lenne az igazi, ha be tudnánk sűríteni még egyet idénre, legalább annyi résztvevővel, mint legutóbb 😊
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
aztabetyarmindenet, nem gondoltam ezt kelloen at, hogy forumfoci csak lesz meg iden, ez a kurva kontinentalis idojaras pedig nem kegyeskedik ilyenkor 15-20 fokokkal legalabb 😊 mindegy leszarom ez a szezon boven meger ennyit egyreszt, masreszt pedig eredetileg egy sokkal durvabb vallalast akartam beirni, annyira nem volt keresnivalonk kb netto 50 percen keresztul 😀

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
😀
 bowl.hu/forum/nfl_eredmenykovetes/13_het_-_detroit_lions_-_indianapolis_colts/690535Farky
tűzzünk ki egy időpontot! 😀
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
😀
 bowl.hu/forum/nfl_eredmenykovetes/13_het_-_detroit_lions_-_indianapolis_colts/690535

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
na megyünk sonka? csak mert ha igen és még mindig ketten vagyunk, akkor menjünk inkább az orczyba, sokkal közelebb van. szal találkozzunk fél2-kor klinikáknál (vagy a ludovika előtt, ahogy jobb neked)

de ha nem reagálsz semmit nem megyek sehova 😀.brk
az orczy amúgy 1 villamosnyira van tőlem 😀
de jó, hogy nem indultál meg, most ébredtem.
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
na megyünk sonka? csak mert ha igen és még mindig ketten vagyunk, akkor menjünk inkább az orczyba, sokkal közelebb van. szal találkozzunk fél2-kor klinikáknál (vagy a ludovika előtt, ahogy jobb neked)

de ha nem reagálsz semmit nem megyek sehova 😀
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
már megint meccsnapra tettétek megőrülök 😀Farky
nyugi nem maradsz le semmiről, mert én sem megyek 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
már megint meccsnapra tettétek megőrülök 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
édeskettesben leszünk amúgy? 😀.brk
ha igen, akkor legalább a következő meccsre tökéletesen kiaknázzuk a QB-WR kapcsolatot 😀

de azért nem bánnám, ha még 1-2 ráérő júzer joinolna.
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
édeskettesben leszünk amúgy? 😀
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
én akár egy most vasárnapot is adnék.brk
legyen ez. 1-2?shawnka
fél2 nyugati..brk
sir yes sir!
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
én akár egy most vasárnapot is adnék.brk
legyen ez. 1-2?shawnka
fél2 nyugati.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
én akár egy most vasárnapot is adnék.brk
legyen ez. 1-2?
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
faszom, nekem ma lett volna jó! 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
én akár egy most vasárnapot is adnék.brk
jaigen, ha ez nem lett volna egyértelmű 😀 én is most hétvégére gondoltam.
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
én akár egy most vasárnapot is adnék
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
bármikor
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
mikor?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
nem klasszikus fórum foci, de talán itt van értelme.

ha nincsen orkáncunami a környéken, akkor páran adhoc módon kimehetnénk dobálózni a szokott helyre.
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Amúgy életemben nem gondoltam volna, hogy ennyire jelentéktelen teljesítmény után ekkora izomlázam lehet. Alig bírom felemelni a karomat vízszintesnél feljebb. 😀Schleck
gyengék vagytok vagy nem ittatok eleget 😛 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Amúgy életemben nem gondoltam volna, hogy ennyire jelentéktelen teljesítmény után ekkora izomlázam lehet. Alig bírom felemelni a karomat vízszintesnél feljebb. 😀

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Nov. 18-a után bármilyen időpontot támogatok 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
két ünnep között bajorföldön vagyok, az nem jó :/ talán a 30-a...


több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
nyakfájósnak jelentkezem én is!
bár ez kb előre borítékolható volt , ilyen hosszú gúnár nyakkal hogy 1x legalább nyekkenni fog!😊
de ez azért bőven belefér!


1x nem is láttam a piálgatást, de ahogy egyre pálinkaszagúbb volt a huddle azért már egyértelmű volt!
végül is az izmokat is lazítja meg a harci tüzet is jelentősen fokozza! 😊