Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Junior bajnokságot csak nagyobb létszámu vagy összevont csapatokkal szabadott volna megrendezni. Így nincs fejlődés!!!! Sportiskolát a junioroknak,képzett edzőgárdával biztos háttérrel!! Ha nem lessz változás,soha nem lessz felzárkózás!!!! Van már rá példa !!!!geripo
2011-2012 tanévtől indul az Akadémia...😊
http://www.facebook.com/home.php?#!/pages/AFA-Zanka-American-Football-Academy/146504292033012?ref=tsHTW
Kiváncsi leszek rá!!! Már Bp-is működik ilyen!!! De nektek is sok sikert kitartást!!!!!geripo
Budapesten is működik amerikai football akadémia? Kíváncsivá tettél, mesélj.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Junior bajnokságot csak nagyobb létszámu vagy összevont csapatokkal szabadott volna megrendezni. Így nincs fejlődés!!!! Sportiskolát a junioroknak,képzett edzőgárdával biztos háttérrel!! Ha nem lessz változás,soha nem lessz felzárkózás!!!! Van már rá példa !!!!geripo
2011-2012 tanévtől indul az Akadémia...😊
http://www.facebook.com/home.php?#!/pages/AFA-Zanka-American-Football-Academy/146504292033012?ref=tsHTW
Kiváncsi leszek rá!!! Már Bp-is működik ilyen!!! De nektek is sok sikert kitartást!!!!!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Mi játszottunk edzőmeccset most nyáron a Győr Juniors ellen és nem rég a Fejér Juniors ellen is és elég nagy különbség volt kettőjük között. Persze bármi előfordulhat.Harris
Elősször is az csak edzőmeccs sok jelentőséget nem kell neki adni. Másrészről azért ott van még a Fejér Juniorson kívül a Cowboys meg a Titans is. Főleg a Cowboys tűnik egyenlőre megfoghatatlannak.
több mint 13 éve
HTW 118 — Eagles fan
Junior bajnokságot csak nagyobb létszámu vagy összevont csapatokkal szabadott volna megrendezni. Így nincs fejlődés!!!! Sportiskolát a junioroknak,képzett edzőgárdával biztos háttérrel!! Ha nem lessz változás,soha nem lessz felzárkózás!!!! Van már rá példa !!!!geripo
2011-2012 tanévtől indul az Akadémia...😊
http://www.facebook.com/home.php?#!/pages/AFA-Zanka-American-Football-Academy/146504292033012?ref=ts

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mi játszottunk edzőmeccset most nyáron a Győr Juniors ellen és nem rég a Fejér Juniors ellen is és elég nagy különbség volt kettőjük között. Persze bármi előfordulhat.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Szerintem a Fejér Juniornak van a legnagyobb esélye a bajnoki címre. Valszeg meg is nyerik.Harris
Erre azért ne vegyél mérget. Kíváncsi leszek mit játszanak a Győr ellen.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem a Fejér Juniornak van a legnagyobb esélye a bajnoki címre. Valszeg meg is nyerik.
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Kicsit más: Juniortól idén mit vártok így, hogy lement már pár meccs? Ki jut rájátszásba? Esetleg döntőbe? és a legfontosabb: A Gladiators visszalépése miatti 0-35-k nem hoznak kicsit túlságosan is előnyös helyzetbe pár csapatot?
Nem lett volna jobb megoldás kivenni azokat a meccseket és mondjuk valami százalékos nyerési mutatóval mahinálni ( persze bonyolultabb lett volna )? Mert ez így szerintem kicsit unfair azoknak a csapatoknak akik nem játszottak volna velük...NightBoY
1. A visszalépésről: Tavaly is volt visszalépés, és akkor nem okozott túl nagy előnyt az a győzelem.
2. Szerintem 3 csapat szerelése biztos a rájátszásban: Cowboys, Sharks, Titans. A negyedikre pedig tippem szerint vagy a Wolverines vagy az Acéltigrisek érhetnek oda...

több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Szerintem a Juniorok játszani szerettek, volna, nem ajándék 0-35 -öt. Szóval elég büntetés az a csapatnak aki így elveszített egy tanuló, tapasztalatszező meccset.
Jó lenne a 0-0- is eredménynek, csak akkor onnantól ne számolják a pontkülömbséget a helyezések megállíptásánál. 0-35-nél se.

Mert egy le nem játszott mecsnél elég nehéz belőni, mi lett volna ha a csapatok megkapják a játék lehetőséget.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Junior bajnokságot csak nagyobb létszámu vagy összevont csapatokkal szabadott volna megrendezni. Így nincs fejlődés!!!! Sportiskolát a junioroknak,képzett edzőgárdával biztos háttérrel!! Ha nem lessz változás,soha nem lessz felzárkózás!!!! Van már rá példa !!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Juniornál igen, elég unfair, lehetett volna, sőt még szerintem lehetne is, hogy kapják meg 1 győzelemmel a meccset, csak ne 35-0, hanem 0-0. 35-0 arra lenne jó, hogy egy csapat nem megy el egy meccsre, így legyen neki büntetése, de jelen esetben a Debrecen szarik a különbségre, mert el sem indult. Jobb a 0-0, és nekik is jó, mert azért a győzelmet megkapják, és még pénzükbe se kerül, másnak is jó, mert nem kapnak az ingyen győzelem mellé még egy nagyon jó pontkülönbséget is.
több mint 13 éve
NightBoY New York Giants 616
Kicsit más: Juniortól idén mit vártok így, hogy lement már pár meccs? Ki jut rájátszásba? Esetleg döntőbe? és a legfontosabb: A Gladiators visszalépése miatti 0-35-k nem hoznak kicsit túlságosan is előnyös helyzetbe pár csapatot?
Nem lett volna jobb megoldás kivenni azokat a meccseket és mondjuk valami százalékos nyerési mutatóval mahinálni ( persze bonyolultabb lett volna )? Mert ez így szerintem kicsit unfair azoknak a csapatoknak akik nem játszottak volna velük...

You should know I bleed blue...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Junior: Eger Heroes - Budapest Cowboys 6-59
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Én mindent beleadok (és még többet is). De és itt jön a de!
Van rálátásom a budapesti csapatok edzéslátogatottságára.
És persze mondhatja Bálint meg Teddy is hogy az ne járjon (de járnak), de minden csapatban van ilyen és olyan is (ha 18-an ki tudjátok gazdálkodni a bajnokságot akkor csináljátok), de a mozibajárok is kifizetik a tagdíjat és te abból (az ő pénzükből is) tudsz játszani indulni, pályátbérelni.
Én meg világbékét szeretnék aki nem ezt szeretné az meg hagyja el a földet 😉ce
Szép, hogy mindent beleadsz, de azt hiszem ez alap követelmény minden sportolótól, minden sportágban. De ha felmész a pályára, ott a saját és mások testi épségével "játszol". Ne divatból legyen valaki focista, arra ott van a soccer 😊 Sajnos van igazság abban amit mondasz, de azért az edzés látogatottság és a játékhoz való hozzáállás nem feltétlenül függ össze. Pont a sportág amatőr státusza miatt. Tudok olyat aki dolgozik, és azért nem tud minden edzésen ott lenni, de ettől még nem szórakozni, hanem nyerni megy fel a pályára.Farky
Azt hiszem egyetértünk te is világbékét szeretnél 😉
Én ha győzünk szórakozom= élvezem ha nem győzünk nem annyira szórakozom. Gondolom ezzel más is így van.ce
Ámen 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Aki szórakozni szeretne, az nézze a meccset vagy menjen moziban.Farky
Én mindent beleadok (és még többet is). De és itt jön a de!
Van rálátásom a budapesti csapatok edzéslátogatottságára.
És persze mondhatja Bálint meg Teddy is hogy az ne járjon (de járnak), de minden csapatban van ilyen és olyan is (ha 18-an ki tudjátok gazdálkodni a bajnokságot akkor csináljátok), de a mozibajárok is kifizetik a tagdíjat és te abból (az ő pénzükből is) tudsz játszani indulni, pályátbérelni.
Én meg világbékét szeretnék aki nem ezt szeretné az meg hagyja el a földet 😉ce
Szép, hogy mindent beleadsz, de azt hiszem ez alap követelmény minden sportolótól, minden sportágban. De ha felmész a pályára, ott a saját és mások testi épségével "játszol". Ne divatból legyen valaki focista, arra ott van a soccer 😊 Sajnos van igazság abban amit mondasz, de azért az edzés látogatottság és a játékhoz való hozzáállás nem feltétlenül függ össze. Pont a sportág amatőr státusza miatt. Tudok olyat aki dolgozik, és azért nem tud minden edzésen ott lenni, de ettől még nem szórakozni, hanem nyerni megy fel a pályára.Farky
Azt hiszem egyetértünk te is világbékét szeretnél 😉
Én ha győzünk szórakozom= élvezem ha nem győzünk nem annyira szórakozom. Gondolom ezzel más is így van.
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
...mindenki szórakozni szeretne szabadidejét kellemesen eltölteni, és mindenki különböző mértékben áll hozzáce
Aki szórakozni szeretne, az nézze a meccset vagy menjen moziban.Farky
Én mindent beleadok (és még többet is). De és itt jön a de!
Van rálátásom a budapesti csapatok edzéslátogatottságára.
És persze mondhatja Bálint meg Teddy is hogy az ne járjon (de járnak), de minden csapatban van ilyen és olyan is (ha 18-an ki tudjátok gazdálkodni a bajnokságot akkor csináljátok), de a mozibajárok is kifizetik a tagdíjat és te abból (az ő pénzükből is) tudsz játszani indulni, pályátbérelni.
Én meg világbékét szeretnék aki nem ezt szeretné az meg hagyja el a földet 😉ce
Szép, hogy mindent beleadsz, de azt hiszem ez alap követelmény minden sportolótól, minden sportágban. De ha felmész a pályára, ott a saját és mások testi épségével "játszol". Ne divatból legyen valaki focista, arra ott van a soccer 😊 Sajnos van igazság abban amit mondasz, de azért az edzés látogatottság és a játékhoz való hozzáállás nem feltétlenül függ össze. Pont a sportág amatőr státusza miatt. Tudok olyat aki dolgozik, és azért nem tud minden edzésen ott lenni, de ettől még nem szórakozni, hanem nyerni megy fel a pályára.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
...mindenki szórakozni szeretne szabadidejét kellemesen eltölteni, és mindenki különböző mértékben áll hozzáce
Aki szórakozni szeretne, az nézze a meccset vagy menjen moziban.Farky
Én mindent beleadok (és még többet is). De és itt jön a de!
Van rálátásom a budapesti csapatok edzéslátogatottságára.
És persze mondhatja Bálint meg Teddy is hogy az ne járjon (de járnak), de minden csapatban van ilyen és olyan is (ha 18-an ki tudjátok gazdálkodni a bajnokságot akkor csináljátok), de a mozibajárok is kifizetik a tagdíjat és te abból (az ő pénzükből is) tudsz játszani indulni, pályátbérelni.
Én meg világbékét szeretnék aki nem ezt szeretné az meg hagyja el a földet mert nem itt van a helye 😉
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Most kaptam telefonon:

Békéscsaba Raptors - Wolves 2: 48 - 9e53m62
Várható volt😊

több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Most kaptam telefonon:

Békéscsaba Raptors - Wolves 2: 48 - 9

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Eger Heroes Junior - Budapest Cowboys Junior 6:59Farky
Ezek szerint a junior kupában is nagy arányú győzelmek születnek, ide is keressünk megoldást 😉

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Eger Heroes Junior - Budapest Cowboys Junior 6:59

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Újpest Bulldogs:
- Szolnok Soldiers
- Dunaújváros Gorillaz
- Budapest Rebels
- Nyíregyháza Tigers
- Veszprém Wildfires
- Budapest Wolves
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Melyik volt az a csapat idén aki kirívóan nehéz ellenfelekkel játszott?SzentiRebel_#18
Idei szezonról nem mondtam semmit. 😀
Amit írtál módszert, abban megvan ennek az esélye. Ha sorsolás van bármi lehet.
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Szerintem ott a hiba gondolatmenetedben hogy a "b" esetben is csak hat meccses alapszakasz meccs van! Szóval lehet, hogy egy csapat ötször szopikázik, míg egy másik egyszer!

De ha a 10 csapatos csoport együtt járna azzal, hogy mindenki játszik mindenkivel egyszer, akkor van benne logika abban amit mondasz.DeadEnd
Melyik volt az a csapat idén aki kirívóan nehéz ellenfelekkel játszott?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tehát szerinted az a jó megoldás, ha lesz 6 csapatos div1 5 csapat versenyképes a 6. meg szopikázik ezerrel minden meccsen. Ellenben azzal, hogy van 10 csapat 5 dominál de a másik 5 meg versenyzik egymás közt. én inkább az utóbbit választanám de akkor szavazzunk

a, miszerint legyen 6 csapat, és akkor 1 szopikázik,
b, miszerint legyen 10 és akkor legalább lesz 5 olyan amelyik kb 1 szinten van, vagyis nem lesz csak 40+-os vereség van versenytárs mindenkinek.

Én a b-re tippelek többiek?

a, 0
b, 1SzentiRebel_#18
Szerintem ott a hiba gondolatmenetedben hogy a "b" esetben is csak hat meccses alapszakasz meccs van! Szóval lehet, hogy egy csapat ötször szopikázik, míg egy másik egyszer!

De ha a 10 csapatos csoport együtt járna azzal, hogy mindenki játszik mindenkivel egyszer, akkor van benne logika abban amit mondasz.