NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=HFi1DqOXUvg

Minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk!racsy
😊 Jó lett! A számlaszámot majd megadom, hová utaljátok a jogdíjat a szereplésemért! 😀

Jó volt az utolsó meccsünk veletek, még ha kissé fárasztóra is sikerült a csapatlétszámunk! 😀
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Nem megszűntünk, rebuilding van. A magot adó 10-12 szegedi játékos folyamatosan ott van más helyeken.Döme
Többek közt a nudi bárban...XD



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
A Gorillaz meg a Győr egy darabig nem fog egy osztályban indulni, a Vilit nem tudjuk kettéfűrészelni (vagyis tudnánk, csak nem akarjuk 😊 ).

Így viszont 5 csapat van, akinek igazán van értelme egy Divízióban játszani legfelül. Nyilván ez kevés, de ha nem akar senki oda becsatlakozni (ami szinte biztos), akkor nehéz ezzel mit kezdeni. Viszont szerintem azért 1-2 éven belül tud és akar is majd felzárkózni oda még néhány csapat majd, így kiegészülhet optimális létszámúra az a társulat is. Főleg a ZP-re, esetleg Hurricanes-re (ez még csak sejtés) gondolok, de ki tudja. Már plusz egy csapattal (tehát összesen 6-al) is már egész jó bajnokság lenne.

Nincs értelme minden évben más divíziót rakni őszre, mert akkor egyik évben nagyon közel van egymáshoz a két szezon, másik évben meg nagyon távol, ez mindenképpen rossz. Értem én, hogy nettó kiszúrás volt tavaly a Div I-el az őszi meccselés, de nem tudom ki tudunk-e ennél jobbat találni. Ezen azt hiszem még vitázunk majd egy sort.

Mindenki menjen bírónak és nem lesz gond 😛

Jó lett a Tigers promó!


több mint 13 éve
racsy 45
http://www.youtube.com/watch?v=HFi1DqOXUvg

Minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk!
több mint 13 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
Kint is fogunk játszani, ott is valószínűleg a legalsó osztályból indulunk, mert nem sietünk sehova.
Az AFC-vel nincs tervbe véve egyenlőre meccs.
Az idénre tervezett meccsek:
október 2.-szlovén válogatott ellen itthon,
október 17.-vienna knights ellen idegenben,
október 23.-amstetten thunder ellen idegenben.
Ja és elindult a honlapunk, amit folyamatosan töltenek fel: Budapest Hurricanescápa77
az majd lesz jövőre a kinti div2-ben... meg ellenünk is 😛 😊



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Kint is fogunk játszani, ott is valószínűleg a legalsó osztályból indulunk, mert nem sietünk sehova.
Az AFC-vel nincs tervbe véve egyenlőre meccs.
Az idénre tervezett meccsek:
október 2.-szlovén válogatott ellen itthon,
október 17.-vienna knights ellen idegenben,
október 23.-amstetten thunder ellen idegenben.
Ja és elindult a honlapunk, amit folyamatosan töltenek fel: Budapest Hurricanes


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A márciustól szeptemberig tartó szezonnal az a baj, hogy nem lehet elmenni nyaralni...
Azzal ami most volt meg az a baj (1 hónapos szünet), hogy a utolsó meccsek előtt elmennek nyaralni az emberek és utána 1-2 hét alatt nem lehet újra formába kerülni!
Ha júliusig befejeződnek a mérkőzések az az ideális.
A három divíziót és a juniort így kell egymás mellé tenni.
Ami tényleg nem könnyű, mert valaki hidegben fog játszani...Teddy
de ne mindig a Div 1/Premier osztályt. Legyen mindig más csoport ősszel. Eddig is meg tudták oldani az a pár csapat, aki nemzetköziben indult, hogy lejátsszák a meccseiket. Én szeretek hetente meccset játszani, már a kéthetente is sok nekem.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A márciustól szeptemberig tartó szezonnal az a baj, hogy nem lehet elmenni nyaralni...
Azzal ami most volt meg az a baj (1 hónapos szünet), hogy a utolsó meccsek előtt elmennek nyaralni az emberek és utána 1-2 hét alatt nem lehet újra formába kerülni!
Ha júliusig befejeződnek a mérkőzések az az ideális.
A három divíziót és a juniort így kell egymás mellé tenni.
Ami tényleg nem könnyű, mert valaki hidegben fog játszani...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
És egyébként miért természetes nektek, hogy a Premier játszik ősszel? Én például utálok hidegben játszani, és a nézők utálnak hidegben szurkolni, azaz nem utálnak, hanem nem szurkolnak hidegben. Kiszúrás az őszi szezon, mert bár szerintem a Premier osztály meccseire több néző megy ki jó idő esetén, de ha novemberig húzzák, amikor éjszaka fagyok vannak, senki nem lesz a meccseken, nem lesz jegybevétel.

Valahogy jó lenne, ha márciustól október elejére minden bajnokság lemenne. Titkon reménykedek, de tudom, ehhez nagyon sok minden kell.Bálint #15
1. Az ősz nem feltétlenül november végét jelenti.
2. Augusztusban is lehet meccset játszani, de PONT AZÉRT kezdtétek szeptemberben a szezon második felét, h mindenki hazaérjen szabadságról.
3. Támogatom a márciustól szeptemberig tartó szezont, így legalább akkor lenne magyar bajnokság, amikor nincs NFL. Persze ez csak időzítés szempontjából megoldható így, nagyon sok dolog nem működne sztem nyáron.
4. Ki mondta, h este kell meccset játszani? Simán lehetnének az őszi meccsek déltől.e53m62
Nem (csak) a játékosok miatt mondom a hideget, hanem a nézők miatt. Életem első meccsét a Zalaegerszeg ellen játszottam november elején szikrázó napsütésben az Építők pályán. Nekünk játkéosoknak csak kicsit volt hideg, mondjuk úgy hogy csípett. De a nézők (mind a 30-40), akik egy helyben ülnek, na ők szétfagytak, még pokróc alatt is. Itthon nincs akkora kultúrája az amfocinak, hogy -10 fokban is félmeztelenül szurkoljanak.
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
És egyébként miért természetes nektek, hogy a Premier játszik ősszel? Én például utálok hidegben játszani, és a nézők utálnak hidegben szurkolni, azaz nem utálnak, hanem nem szurkolnak hidegben. Kiszúrás az őszi szezon, mert bár szerintem a Premier osztály meccseire több néző megy ki jó idő esetén, de ha novemberig húzzák, amikor éjszaka fagyok vannak, senki nem lesz a meccseken, nem lesz jegybevétel.

Valahogy jó lenne, ha márciustól október elejére minden bajnokság lemenne. Titkon reménykedek, de tudom, ehhez nagyon sok minden kell.Bálint #15
1. Az ősz nem feltétlenül november végét jelenti.
2. Augusztusban is lehet meccset játszani, de PONT AZÉRT kezdtétek szeptemberben a szezon második felét, h mindenki hazaérjen szabadságról.
3. Támogatom a márciustól szeptemberig tartó szezont, így legalább akkor lenne magyar bajnokság, amikor nincs NFL. Persze ez csak időzítés szempontjából megoldható így, nagyon sok dolog nem működne sztem nyáron.
4. Ki mondta, h este kell meccset játszani? Simán lehetnének az őszi meccsek déltől.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
8 csapatos legfelsőbb szint (legyen akármi a neve) nem nagyon lesz, mert a legerősebb 4-5 mellé nem fog felmenni senki, hogy szétveresse magát szinte minden meccsen. Főleg az idei eredmények láttán. Azt, hogy erre majd mégis kényszerítünk csapatokat, hát szerintem ezt felejtsük el. Nincs értelme 50-0-os meccseknek semmilyen szinten sem.KoriTE
Nem értek egyet veled. Amikor döntőt játszottunk itthon, és csak kevéssel kaptunk ki a Wolves-tól egy nagyon jó meccsen, akkor sokat segített nekünk az abban az évben szerzett nemzetközi tapasztalat. Nem az, hogy megvertük a Bratislavat oda-vissza, hanem hogy a Vukovi csúnyán elvert minket, tényleg csúnyán. Hihetetlen sokat lehet ezekből a meccsekből tanulni, persze csak akkor, ha nem úgy mész fel hogy ki fogsz kapni, hanem hogy mindent beleadsz, nem adod fel menet közben, hanem próbálkozol-hajtasz. Persze akkor nem, ha kick-off return esetén letérdelsz a saját 7 yardosodon...

Remélem nem bántom meg a mostani Div 1 alsóházát, de nekik tényleg sok lenne még a BPW-BPC-GyS-NyT, de a Gorillaz-nak, Rebels-nek, Wolverines-nek (és majd a Hurricanes-nek) szerintem jót tenne, ha velük játszanának.
Szerintem ne legyen 4 vagy 6 csapatos az legfelsőbb osztály, mert az nagyon kevés meccs.

És egyébként miért természetes nektek, hogy a Premier játszik ősszel? Én például utálok hidegben játszani, és a nézők utálnak hidegben szurkolni, azaz nem utálnak, hanem nem szurkolnak hidegben. Kiszúrás az őszi szezon, mert bár szerintem a Premier osztály meccseire több néző megy ki jó idő esetén, de ha novemberig húzzák, amikor éjszaka fagyok vannak, senki nem lesz a meccseken, nem lesz jegybevétel.

Valahogy jó lenne, ha márciustól október elejére minden bajnokság lemenne. Titkon reménykedek, de tudom, ehhez nagyon sok minden kell.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
"Ez 25 csapat, valamint még van a Kecskemét Goats, akikről volt szó hogy indulnak jövőre.
Baja-Szekszárd Bad Bones??
Mosonmagyaróvár Warriors??
Isaszeg Pirates??"


Jövőre még biztosan nem indulunk, egyelőre aréna szintre van létszám. 20-24 emberrel nem lehet nekimenni a bajnokságnak, főleg hogy abból is sok a fiatal. 2 év múlva talán.

Szekszárd BadBones#88Badbones88
Akkor hajrá! Kellenek az új csapatok! 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"Ez 25 csapat, valamint még van a Kecskemét Goats, akikről volt szó hogy indulnak jövőre.
Baja-Szekszárd Bad Bones??
Mosonmagyaróvár Warriors??
Isaszeg Pirates??"


Jövőre még biztosan nem indulunk, egyelőre aréna szintre van létszám. 20-24 emberrel nem lehet nekimenni a bajnokságnak, főleg hogy abból is sok a fiatal. 2 év múlva talán.

Szekszárd BadBones#88
több mint 13 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
hála istennek nekünk mindenképp a legalsó osztályban kell indulnunk, mert új csapat vagyunk.
és így nem kell számolgatni, csak nyernicápa77
Meg kint sem ártana... 😉 Mikor lesznek a felhozó meccsek? Alakult Steiermarkban is egy AFC HURRICANES majd velük is játszani fogtok...



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Nem megszűntünk, rebuilding van. A magot adó 10-12 szegedi játékos folyamatosan ott van más helyeken.Döme
Elnézést, nem kívántam senkit sem ledegradálni. Én a szövetségi határozat alapján mondtam, amit mondtam, egyesületként megszűnt a tagságotok.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 714 — Sworn to the Black
Nem megszűntünk, rebuilding van. A magot adó 10-12 szegedi játékos folyamatosan ott van más helyeken.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
A szegediek azért léptek ki, hogy ne kelljen fizetni a tagdíjat feleslegesen, vagyis egyszer volt erre egy olyan beírás amiből erre lehetett következtetni! 😊
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
A DIVII-ből szálltak ki és oda is mennek vissza!
Nem értem mi itt a probléma??????barbárJW
csak az hogy e53m62 beosztasa szerint a premire divison az a mostani es mult Div 1, a Div1-se meg a tavalyi div 2 es az ideni atmeneti div 1 also fele, a div 2-se meg siman a tavalyi div 3-nak felel meg es az ideni div 2-nek, akkor hova is sorolta a Predatorst? Ahol volt vagy ahobva o akraja hogy a Miskolca el tudja kerulni? 😛delear
Az idei beosztás egy kényszerhelyzet volt sztem, ezért simán vissza lehet menni a 3 divíziós leosztáshoz. Egy vmit kell szem előtt tartani, hogy amíg a legfelsőbb "kaszt" nem kap számottevő pluszt a szövetség felől (mármint olyan többlet-szolgáltatást, ami a csapatok számára is kézzelfogható eredménnyel jár), addig nem szabad túl nagy különbséget tenni a nevezési díjakban a legfelsőbb és az utána következő osztály között és akkor nem lesz nevezéstől visszalépő csapat az extraligában. (Egyébként totál lényegtelen, h a legfelsőbb osztályt hogy hívod, lehetnének a divíziók akár Zsiráf- Elefánt - Katicabogár megnevezéssel is.)

De hogy meglegyen a boldogságod: Nem akarjuk elkerülni a Predators-ékat, szívesen játszanánk velük, csak k..va messze vannak egy scrimmage-hez, viszont Sharks-ékat kihagytam, ezer bocs. Így ezt javaslom:

Extraliga: Wolves, Tigers, Cowboys, Rebels, Gorillaz, Sharks (mindenki mindenki ellen)

Div I.:
(NYUGAT: Wildfires, Titans, Enthroners, Mustangs, Predators)
(KELET: Heroes, Soldiers, Steelers, Raptors, Wolverines) 4 csoportmérkőzés + rájátszás

Div II.: Bulldogs, Gladiators, Eagles, C2, W2, Goldenfox, Crushers, Hurricanes (Mint az idei rendezés, 6 mérkőzéssel csapatonként)

Tudomásom szerint a Kanizsa megszűnt, a Szeged is (feltéve, h ők voltak az SZTE EHÖK SE.).
Ha jól értettem, a Bulldogs is beadja a kulcsot évvégén, a Gladiators ugyan juniorokat toboroz, de már idén is komoly emberhiánnyal küzdöttek, mind felnőtt, mind junior szinten, így nem tudom, hogy mi lesz velük jövőre, h egyáltalán vállalják-e a szereplést. (A juniorjaik ugye már idén sem lépnek pályára sajnos).

Van még egy ötletem, de ez kifejezetten csak ötlet: azon csapat(ok), amely(ek) kihagy(nak) egy évet, legyen(ek) wildcard mérkőzésre kötelezve a kérdéses divízió utolsó csapatával.

Vagy: az idén nem szereplő csapatokat kell megkérdezni, h EGYÁLTALÁN akarnak-e szerepelni máshol, mint az utolsó osztály. Sajnos azt be kell látni, hogy egy év játék nélkül iszonyatosan zülleszti a csapatokat, még akkor is, ha volt közben edzésük folyamatosan.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Igen, mindenben a kötözködést kell látni csak!

Én tegnap akartam beírni csapatokat, de mivel tudom, hogy csak sértődés van, így nem írtam be. Úgy látszik jól tettem...

Úgyis mindenki a saját kötődésű csapatát szeretné magasabb osztályban látni!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A DIVII-ből szálltak ki és oda is mennek vissza!
Nem értem mi itt a probléma??????barbárJW
csak az hogy e53m62 beosztasa szerint a premire divison az a mostani es mult Div 1, a Div1-se meg a tavalyi div 2 es az ideni atmeneti div 1 also fele, a div 2-se meg siman a tavalyi div 3-nak felel meg es az ideni div 2-nek, akkor hova is sorolta a Predatorst? Ahol volt vagy ahobva o akraja hogy a Miskolca el tudja kerulni? 😛delear
😉

Div I.: (NYUGAT: Wildfires, Titans, Enthroners, Mustangs) --> ez szerintem sehogy sem stimmel(ne)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A DIVII-ből szálltak ki és oda is mennek vissza!
Nem értem mi itt a probléma??????barbárJW
csak az hogy e53m62 beosztasa szerint a premire divison az a mostani es mult Div 1, a Div1-se meg a tavalyi div 2 es az ideni atmeneti div 1 also fele, a div 2-se meg siman a tavalyi div 3-nak felel meg es az ideni div 2-nek, akkor hova is sorolta a Predatorst? Ahol volt vagy ahobva o akraja hogy a Miskolca el tudja kerulni? 😛
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Hogyan lettek felsorolva, ha nem tudták a nevezési feltételeket
biztosítani?????
Magyarul nem lettek nevezve és szerintem a legutolsó hivatalos nevezésüket
vehetik számításba!
Én ezt nem akarom, de nekem ez tűnne reálisnak!barbárJW
Na, az történt, hogy például a Veszprém Wildfires tavaly ugyanabban az osztályban (div2) szerepelt, mint a Zala Predators. Utána mindkét csapatot felsorolták az első osztályba, így mindketten oda adták be a nevezésüket (mert jogosultak lettek rá). A különbség annyi, hogy a Wildfires el is indult a bajnokságban, a Predators viszont nem. Viszont minden csapat jogai egy évig megmaradnak, akkor is, ha nem indulnak bajnokságban. Tehát a Predators azzal szerezte meg a jogot a div1-es indulásra, hogy 2009-ben a div2 tagja volt, és mint ilyen, automatikusan feljebb sorolódott az új rendszer értelmében.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hogyan lettek felsorolva, ha nem tudták a nevezési feltételeket
biztosítani?????
Magyarul nem lettek nevezve és szerintem a legutolsó hivatalos nevezésüket
vehetik számításba!
Én ezt nem akarom, de nekem ez tűnne reálisnak!barbárJW
"Hogyan lettek felsorolva, ha nem tudták a nevezési feltételeket
biztosítani?????"
Aminek büntetése éppen az volt, hogy nem indulhattak el... De nem az, hogy egy osztállyal lejjebb sorolják őket. Szövetségi tagságukat, és ezzel azt a divíziót, - jelen esetben a felsorsolás miatt a magasabbat - melybe korábbi ellenfeleikkel (pl. wildfires stb... ) tartoztak megőrizték.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A DIVII-ből szálltak ki és oda is mennek vissza!
Nem értem mi itt a probléma??????barbárJW
Az összes többi akkori DIV2es csapattal együtt fel lettek sorolva a DIV1be, és azt a jogukat meg is őrzik.
A Nagykanizsa megszűnt, és bár semmi sem lehetetlen, nulla esélyt látok rá hogy elinduljanak, teljesen inaktívak, amennyire én tudom. Kaposvár és Pécs.... Mindkét csapat megfogyatkozott, de van egy erős mag akik folytatni akarják, nem lehetetlen hogy együtt (már most is minden hétvégén van közös edzés). Saját véleményem, hogy a két csapat csak együtt tud majd elindulni, bár Pécsen talán több a fiatal és újonc, de érdemi erőt együtt tudnak/tudunk csak képviselni majd.
Plusz azt hallottam (tehát nem tény, és azt sem tudom mennyire igaz, ha igaz), hogy a Pécsiek erősen gondolkoznak azon, hogy a legalsó osztályban induljanak (pontosan a kevés ember, és sok újonc/visszatérő) miatt.
szerk.: Annyi még lemaradt, hogy a Kaposvárnak idén még 3 meccset kell játszania, és mind a három alkalommal a Pécsiekkel közösen fogunk pályára lépni.Zorddd
Hát csak ez volt a "probléma" kedves barbár 😊
Persze, az akkori div II-ből szálltak ki. Az Enthroners és Mustangs (csak a példa kedvéért) meg az akkori div III-ban szerepelt, ha már ilyen aspektusból nézzük 😊
És tudomásom szerint egyik sem nyert bajnokságot, vagyis önmagában is komikus valahol a ZP mellé sorolni őket, pláne fölé mint ahogy azt e53m62 tette 😊

És persze, azt is értem, hogy elméleti síkon tette ezt, de azt gondolom így sem reális 😉
Zorddd pedig ugye alá is támasztotta.
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
hála istennek nekünk mindenképp a legalsó osztályban kell indulnunk, mert új csapat vagyunk.
és így nem kell számolgatni, csak nyerni