NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem a kelet-nyugat felosztás nem hülyeség. Gondolj bele a Szombathely-Debrecen, Zalagerszeg-Miskolc típusú párosításokba. Egy másodosztályú csapatnak ez elég megterhelő tud lenni.DeadEnd
Erre meg lehetne dupla meccset rendezni itt Pesten...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem a kelet-nyugat felosztás nem hülyeség. Gondolj bele a Szombathely-Debrecen, Zalagerszeg-Miskolc típusú párosításokba. Egy másodosztályú csapatnak ez elég megterhelő tud lenni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Respekt ezért a megnyilvánulásért. A jövőben is lehetnének ilyenek.

Másrészt. Szerintem felelőtlenség elvárni 3 VB tagtól, hogy huszonX csapat sorsát úgy határozza meg a jövőre nézve, értem ezalatt a jövő évi versenykiírást, hogy közben nem támogatjuk őket legalább ötlet szinten. A kiírás mindannyiunk ügye, azt hiszem érdemes lenne legalább elmorfondírozni azon, hogy te vagy én mit szeretnénk vagy mit látnánk megvalósíthatónak jövőre. A fikázás mindig egyszerűbb, de egy meghozott döntésen, egy kiíráson nem olyan egyszerű változtatni utólag.

Vélemény?e53m62
Ne tököljünk:

Úgy tudom egy hónapon belül ülünk le a 2011-es bajnokságot kitalálni. Véleményem szerint a tavalyi rendszer volt eddig a legjobb, a 3 divízióval. Lebonyolítás hasonlóan, Div II-Div III tavasz-nyár eleje, Div I és Junior ősszel. Egyszerre nem lehet, mert nincs és nem is lesz elég bíró hozzá. A Div I azért ősszel, mert többen játszanak nemzetközit is tavasszal, így számukra (már akik játszanak nemzetköziben) ez kedvezőbb és egyenletesebben osztja el a meccseket. Valamelyik divíziót meg muszáj őszre rakni, akkor e miatt már legyen a Div I.

Ami felmerülhet és emlékeim szerint még régebben volt róla vita, az a Div II-Div III összevonása, mert ott úgysincs olyan nagy különbség a csapatok között. Ez részben igaz, viszont külön a két bajnokság komoly tétet ad a küzdelmeknek a Div III-ban, illetve a Div II-ben is igencsak igyekezni kell, hogy jövőre is ott folytathassák a gyengébb csapatok, szóval szerintem ez jó rendszer, mert ösztönöz mindenkit. Ráadásul egy esetleges új belépő csapat mégiscsak kisebb eséllyel játszik majd jóval erősebb ellen az első évében, nem beszélve a 2. számú csapatokról.KoriTE
Sztem jó ez a felvetés.
8 - 8 csapatos DIV I és DIV II és a maradék pedig DIV III.
A legjobb 8 csapat között is van elég nagy különbség és így izgalmasabb lenne sztem az egész.
Nem kell kelet megy nyugat, mehetne egyben az egész!
Most volt 6 alapszakasz meccs, így lenne 7 és egy valós sorrend alakulna ki nem kedvezhetne a sorsolás senkinek 😀
De ennyi meccs neccesen férne bele 2-3 hónapba, meg ezt 1 lépcsőben nem lehet megcsinálni ugye ez leghamarabb 2012-ben lenne reális, de akkor ez alapján kellene kiírni a 2011-es versenysorozatot is :-S
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Respekt ezért a megnyilvánulásért. A jövőben is lehetnének ilyenek.

Másrészt. Szerintem felelőtlenség elvárni 3 VB tagtól, hogy huszonX csapat sorsát úgy határozza meg a jövőre nézve, értem ezalatt a jövő évi versenykiírást, hogy közben nem támogatjuk őket legalább ötlet szinten. A kiírás mindannyiunk ügye, azt hiszem érdemes lenne legalább elmorfondírozni azon, hogy te vagy én mit szeretnénk vagy mit látnánk megvalósíthatónak jövőre. A fikázás mindig egyszerűbb, de egy meghozott döntésen, egy kiíráson nem olyan egyszerű változtatni utólag.

Vélemény?e53m62
Ne tököljünk:

Úgy tudom egy hónapon belül ülünk le a 2011-es bajnokságot kitalálni. Véleményem szerint a tavalyi rendszer volt eddig a legjobb, a 3 divízióval. Lebonyolítás hasonlóan, Div II-Div III tavasz-nyár eleje, Div I és Junior ősszel. Egyszerre nem lehet, mert nincs és nem is lesz elég bíró hozzá. A Div I azért ősszel, mert többen játszanak nemzetközit is tavasszal, így számukra (már akik játszanak nemzetköziben) ez kedvezőbb és egyenletesebben osztja el a meccseket. Valamelyik divíziót meg muszáj őszre rakni, akkor e miatt már legyen a Div I.

Ami felmerülhet és emlékeim szerint még régebben volt róla vita, az a Div II-Div III összevonása, mert ott úgysincs olyan nagy különbség a csapatok között. Ez részben igaz, viszont külön a két bajnokság komoly tétet ad a küzdelmeknek a Div III-ban, illetve a Div II-ben is igencsak igyekezni kell, hogy jövőre is ott folytathassák a gyengébb csapatok, szóval szerintem ez jó rendszer, mert ösztönöz mindenkit. Ráadásul egy esetleges új belépő csapat mégiscsak kisebb eséllyel játszik majd jóval erősebb ellen az első évében, nem beszélve a 2. számú csapatokról.


több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Mivel korábban nekem is volt bajom a kommunikáció hiányával, ezért a kifogásolt VB döntésekhez (biztos lesz még ilyen a mostanin kívül is), kérdésekhez próbálok némi háttérinfót szolgáltatni, hátha jobban érthetőek lesznek a dolgok. KoriTE
Respekt ezért a megnyilvánulásért. A jövőben is lehetnének ilyenek.

Másrészt. Szerintem felelőtlenség elvárni 3 VB tagtól, hogy huszonX csapat sorsát úgy határozza meg a jövőre nézve, értem ezalatt a jövő évi versenykiírást, hogy közben nem támogatjuk őket legalább ötlet szinten. A kiírás mindannyiunk ügye, azt hiszem érdemes lenne legalább elmorfondírozni azon, hogy te vagy én mit szeretnénk vagy mit látnánk megvalósíthatónak jövőre. A fikázás mindig egyszerűbb, de egy meghozott döntésen, egy kiíráson nem olyan egyszerű változtatni utólag.

Vélemény?

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
HTW 118 — Eagles fan
Szerintem mindegy ki miért nyer, a meccs az meccs.
Megkérek minden Eagles játékost, mint eddig is tették, ne használják a fórumot.
Teddy: te is tudod, hogy 1 meccsen sem voltál ott, így te sem tudhatod a tényeket, de nem is részletezném, én tényt közöltem, megköszöntem a meccset és kész, akkor is megteszem ha 100-al kapunk ki, akkor is ha nyerünk, de nem többet.
Minden csapatnak sok sikert, még nektek is az elődöntőhöz.

Feri Eagles #63

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
aliane: Dobj egy nevet is a hozzászólásodhoz. Én nem azt mondtam ki a jobb (de ezt mindenki tudja itt), hanem hogy miért lett a bajnokság vége az ami.

88-as: Jól informált vagy 😀
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Mivel korábban nekem is volt bajom a kommunikáció hiányával, ezért a kifogásolt VB döntésekhez (biztos lesz még ilyen a mostanin kívül is), kérdésekhez próbálok némi háttérinfót szolgáltatni, hátha jobban érthetőek lesznek a dolgok. Nyilván a fórumon ez nem hivatalos történet, de talán ér valamit így is. Illúzióim nincsenek, biztosan sokaknak ez is kevés lesz, de ez már legyen az ő bajuk, én megpróbáltam 😊 . Mondom ezt úgy, hogy sok mindenre még nincs rálátásom meg elég infóm, de azért igyekszem :rolleyes: .

Tehát a Debrecen ügy:

A szabályok megszegése kapcsán a VB is hozhat méltányosság alapján alacsonyabb szintű büntető szankciót, amit az elnökséggel el kell fogadtatnia és annak alapján lehet eltérni a leírttól. Hivatalosan a szankció bajnokságból való kizárás lett volna a le nem játszott meccs miatt, az összes korábbi eredményük törlésével (Versenykiírás 16-os pont).

Ismerve a helyzetüket méltányosságból nem lettek kizárva, büntető 100 pontot kaptak, így ők lettek az utolsók, valamint egy osztállyal lejjebb játszhatnak csak jövőre (ami így is úgy is bekövetkezett volna, mivel kiestek). A 100 pont azért kellett, mert a Wolvest 35-0-ával "megúszni" nem lett volna fair a többiekkel szemben, akik ennél jóval nagyobb zakókat kaptak, gyakorlatilag a Gladiatorsnak kedvezett volna ha csak 35-0 az "eredmény". Viszont nem kaptak kizárást és az eredményeik törlését, ez volt a méltányosság velük szemben, illetve azokkal szemben is, akik játszottak ellenük és győztek.

Nem tudom ki hogy van vele, de tételezzük fel mi lett volna, ha csak 35:0 és kész amit kapnak és esetleg ők lesznek osztályozó helyen nem az Újpest. Az aztán nagyon méltányos lett volna a Bulldogokkal szemben, akik odaálltak a Wolves elé egy nagy verésért. Ráadásul a jövőbeni hasonló esetekre megadná a könnyű megoldást azoknak, akiknek nem akaródzik játszani sokkal jobb csapatok ellen.

Off: Gratula minden Wolves Juniors és Fejér Juniors játékosnak, aki most vasárnap Dunaújvárosban először lépett pályára életében (voltak jó páran). Ugyan ez csak edzőmeccs volt, de ennyi hard hitet felnőtt meccseken sem szoktam látni, így tovább. A Wolvesnak meg köszönjük, hogy eljöttek kevés felkészülési idővel is.


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
BPCJ-BPTJ 49-14
köszi a játékot a titánoknak, és sok sikert a továbbiakban
több mint 13 éve
NightBoY New York Giants 616
volt ma meccs?JUNIOR#46
Volt 1 junior annak várom az eredményét😊SzentiRebel_#18
Kikapott a Titans a Cowboystól valami negyvenx - 14re

You should know I bleed blue...
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
volt ma meccs?JUNIOR#46
Volt 1 junior annak várom az eredményét😊

több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 333 — El Tigre Grande
volt ma meccs?

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Patkany 28 — Back
Ukránok nélküli második soros Tigerst... És 1 éve nem játszó ZP-t... (ebből következik, miért az lett a bajnokság vége ami)
Grat mindenkét csapatnak, de majd az AFA kupán értékelhetőbb lesz az eredmény (bár ott is, mind a 4 csapat más szintet képvisel)Teddy
Mintha akkor még az ő segédedzőjük lettél volna.. 😮88as
Teddy Teddy :mad: :rolleyes:

#22
#22
#22
"Cornerbacks cover receivers, to defend against pass offenses and make tackles."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ukránok nélküli második soros Tigerst... És 1 éve nem játszó ZP-t... (ebből következik, miért az lett a bajnokság vége ami)
Grat mindenkét csapatnak, de majd az AFA kupán értékelhetőbb lesz az eredmény (bár ott is, mind a 4 csapat más szintet képvisel)Teddy
Mintha akkor még az ő segédedzőjük lettél volna.. 😮
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mész rá, harcos?

HTW: grat, bevallom engem kicsit meglepett az eredménykonqueror
Jaja, szép volt sasok. Ezek után már csak azt nem értem, hogy ha így a ZP-t veritek meg a Nyíregyházát is, akkor a bajnokság miért sikerült felemásként 😀
Jó persze egy edzőmeccs nem ugyanaz, de akkor is...NightBoY
Ukránok nélküli második soros Tigerst... És 1 éve nem játszó ZP-t... (ebből következik, miért az lett a bajnokság vége ami)
Grat mindenkét csapatnak, de majd az AFA kupán értékelhetőbb lesz az eredmény (bár ott is, mind a 4 csapat más szintet képvisel)Teddy
Megfogalmaztad azt, amit nekem éjszaka már nem volt energiám 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Teddy draga! Ukránok voltak a tigers-ben a mecsen es nem cseresor játszott. Az a lényeg legyen mindig egy k...va magyarázat mindenre! Szerintem aznap az a jobb csapat aki nyeri a meccset es nem kell duma melle.aliane
1 bajnoki meccsen esélye se lenne az eagles-nek a tigers ellen. körülbelül 50 pontos különbség születne(sokkal több van a tigers háta mögött).tudu28
Nem az volt a mondatban melyik csapat a jobb, hanem ki miért nyert. Erre reagáltam! A Tigers persze hogy jobb csapat nem is vitatja senki. De aznap az Eagles volt jobb és ezt nem kell magyarázni. Bármelyik csapattal lehet így hozzáteszem!!
De igazából mindegy..
több mint 13 éve
tudu28 152
Teddy draga! Ukránok voltak a tigers-ben a mecsen es nem cseresor játszott. Az a lényeg legyen mindig egy k...va magyarázat mindenre! Szerintem aznap az a jobb csapat aki nyeri a meccset es nem kell duma melle.aliane
1 bajnoki meccsen esélye se lenne az eagles-nek a tigers ellen. körülbelül 50 pontos különbség születne(sokkal több van a tigers háta mögött).

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Teddy draga! Ukránok voltak a tigers-ben a mecsen es nem cseresor játszott. Az a lényeg legyen mindig egy k...va magyarázat mindenre! Szerintem aznap az a jobb csapat aki nyeri a meccset es nem kell duma melle.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Október 2 😉kristof
mész rá, harcos?

HTW: grat, bevallom engem kicsit meglepett az eredménykonqueror
Jaja, szép volt sasok. Ezek után már csak azt nem értem, hogy ha így a ZP-t veritek meg a Nyíregyházát is, akkor a bajnokság miért sikerült felemásként 😀
Jó persze egy edzőmeccs nem ugyanaz, de akkor is...NightBoY
Ukránok nélküli második soros Tigerst... És 1 éve nem játszó ZP-t... (ebből következik, miért az lett a bajnokság vége ami)
Grat mindenkét csapatnak, de majd az AFA kupán értékelhetőbb lesz az eredmény (bár ott is, mind a 4 csapat más szintet képvisel)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Október 2 😉kristof
mész rá, harcos?
konqueror
jaja, meg úgynéz ki 2 osztálytársat is viszek 😊
több mint 13 éve
69 Denver Broncos 92 — Free Agent :)
Mindenekelőtt szeretnék üdvözölni mindenkit ezen a fórumon.
A zalai meccsről meg a véleményem az, hogy egyik csapat sem mutatott verseny formát, voltak érdekes "bírói" döntések, megmozdulások pl: a második negyed 57 percig tartott 😊 és sajnos volt néha egykét forrófejű emberke de ezt a meccshiánynak is betudhatnánk mert mindkét csapatnak viszonylag régen volt lehetősége komolyan játszani és talán ki voltak, voltunk "éhezve" és talán tettünk, mondtunk olyat amit utólag máshogy csinálnánk.
Ezen felül csak dicsérhetem a zalaiakat mert kemény és szervezett csapat és tudom, hogy kemény meccseknek nézünk még elébe a kupában.
Az meg, hogy kik ellen sikerült nyerni meg kik ellen nem függhet a csapat adott hangulatától, hogy épp menyire tudunk ráhangolódni a következő mérkőzésre. 😐

több mint 13 éve
NightBoY New York Giants 616
Jó persze egy edzőmeccs nem ugyanaz, de akkor is...NightBoY
nem mind1 hogy ki hogyan tekint 1 meccsre.. :cool:thebeke
Ezzel egyet is értek de itt az ellenfél a ZP volt akik tudtommal nem sok tétmérkőzést játszottak idén, így talán ( legalábbis szerintem ) nem tekintettek egy "legyünk már túl rajta" dologra. Bár lehet tévedek.

You should know I bleed blue...
több mint 13 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 488 — Steelers fan
Jó persze egy edzőmeccs nem ugyanaz, de akkor is...NightBoY
nem mind1 hogy ki hogyan tekint 1 meccsre.. :cool:
több mint 13 éve
NightBoY New York Giants 616
Október 2 😉kristof
mész rá, harcos?

HTW: grat, bevallom engem kicsit meglepett az eredménykonqueror
Jaja, szép volt sasok. Ezek után már csak azt nem értem, hogy ha így a ZP-t veritek meg a Nyíregyházát is, akkor a bajnokság miért sikerült felemásként 😀
Jó persze egy edzőmeccs nem ugyanaz, de akkor is...

You should know I bleed blue...
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Október 2 😉kristof
mész rá, harcos?

HTW: grat, bevallom engem kicsit meglepett az eredmény