NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Nincs itt semmi gond!

Kértük a halasztást, mert nem tudunk kiállni! De nem akartunk meccs nélkül maradni. Mert ugye a játéktapasztalat szerzése az első! Most 13 játékossal nem igazán tudnának normálisan játszani a fiaink! Reméljük 17-ére nem lesz már ennyi sérült és sikerül egy jó meccset játszani!

Aztán akkor meg találkozhatunk is a pálya szélén, ahogy korábban is javasoltad! 😊
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Igen, beadtuk a halasztási kérelmet. Sok a sérültünk és a beteg, így 13 játékossal nem tudunk kiállni sajnos!
Még ugyan nem hivatalos, de előre láthatólag október 17-én kerül a mérkőzés lejátszásra!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sőt, a Miskolci Acéltigrisek sem lépnek pályára ezen a hétvégén, lévén a Jászberény lemondta a mérkőzést különböző indokokra hivatkozva.e53m62
Nem lemondtuk, hanem kértük az áthelyezését... A különböző indokok pedig: 22 főből 4 sérült, 6 beteg... Ne kezd megint a szokásos paprikajancsiskodásod! 😉
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Sőt, a Miskolci Acéltigrisek sem lépnek pályára ezen a hétvégén, lévén a Jászberény lemondta a mérkőzést különböző indokokra hivatkozva.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/2768/a_hurricanes_nem_riad_megdeacon75
Pedig már ugy vártam 25dikét..... 😕((((
több mint 13 éve
HTW 118 — Eagles fan
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/2737/american_football_academia_kupa

több mint 13 éve
Bor 8
Köszi szépen Rozsomákok!
Nagyon kemény ellenfél voltatok! Le a kalappal!
Azt hiszem ha komplett a csapatotok sokkal szorosabb lett volna!racsy
Azt hiszem akármilyen komplett csapattal állnak ki akkor is csúnyán el lett volna kenve a szájuktudu28
Te meg ki a fütykös lennél???
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/2768/a_hurricanes_nem_riad_meg
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Sajnos egy sérülés bármikor bejöhet. Egyébként sérült is voltam, de ha nincs az eltiltás, természetesen játszok! 😊

Egyébként eddig Lecsó és én is az összes Wolverines meccsen játszottunk, de a sors úgy hozta, hogy most mindketten hiányoztunk! 😊Bruce
olyan kb 20-25 meccs egyfolytában kihagyás nélkul...XDPacman
Úgy van, pontosan 25 meg a scrimmage meccsek, de azokat nem számoltam bele!
Egyszer szegedi színekben is játszottam! 😊
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Sajnos egy sérülés bármikor bejöhet. Egyébként sérült is voltam, de ha nincs az eltiltás, természetesen játszok! 😊

Egyébként eddig Lecsó és én is az összes Wolverines meccsen játszottunk, de a sors úgy hozta, hogy most mindketten hiányoztunk! 😊Bruce
olyan kb 20-25 meccs egyfolytában kihagyás nélkul...XD



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Sajnos egy sérülés bármikor bejöhet. Egyébként sérült is voltam, de ha nincs az eltiltás, természetesen játszok! 😊

Egyébként eddig Lecsó és én is az összes Wolverines meccsen játszottunk, de a sors úgy hozta, hogy most mindketten hiányoztunk! 😊
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Ezt már soha nem tudjuk meg! És nem is számít. Abban azonban osztom a véleményed, hogy sajnos kevés a minőségi csere, főleg egy vidéki kisváros csapatnál, ahol a merítési lehetőség kisebb, mint egy nagyobb városban vagy a fővárosban.
De ez igazából mindenhol gond, pl Szegeden más sportokat választanak az emberek és az amerikai focit alig keresik. Minden nagyobb városban van egy két sikersportág és a mellé befurakodni elég nehéz.

Jászberényben a foci és a jégkorong a két olyan sport amelynek nagyobb múltja van, így azt tudjuk csinálni, hogy a meglévő kemény mag mellé felhozzuk a juniorokat majd. Ez a jövő!

Meg hát még az is hozzátartozik, hogy tavaly pl egy-két sérüléssel megúsztuk a szezont és nagyon súlyosabb sérülés nem is volt. Idén ezzel szemben több törés és szalagszakadás is volt, tehát amit tavaly megkaptunk a sorstól, idén visszavette. De hát ez is benne van ebben és minden sportban!Bruce
a keménytökűek nem sérülnek le...XD
látod bruce téged is csak eltiltani tudtak...XD



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 333 — El Tigre Grande
Köszi szépen Rozsomákok!
Nagyon kemény ellenfél voltatok! Le a kalappal!
Azt hiszem ha komplett a csapatotok sokkal szorosabb lett volna!racsy
Azt hiszem akármilyen komplett csapattal állnak ki akkor is csúnyán el lett volna kenve a szájuktudu28
Egy kicsit jobban figyelhetnél mit írsz ide...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Fotógaléria a Titans meccsről: http://gorillaz.hu/index.php?p=galeria&g=817

A Gladiators visszaléptette a juniorjait a bajnokságtól, így ellenük már ne készüljön senki. Részletek később a hivatalos oldalon.


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Köszi szépen Rozsomákok!
Nagyon kemény ellenfél voltatok! Le a kalappal!
Azt hiszem ha komplett a csapatotok sokkal szorosabb lett volna!racsy
Azt hiszem akármilyen komplett csapattal állnak ki akkor is csúnyán el lett volna kenve a szájuktudu28
szerintem csak kikaptunk! a szánk köszi jól van! 😉
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Ezt már soha nem tudjuk meg! És nem is számít. Abban azonban osztom a véleményed, hogy sajnos kevés a minőségi csere, főleg egy vidéki kisváros csapatnál, ahol a merítési lehetőség kisebb, mint egy nagyobb városban vagy a fővárosban.
De ez igazából mindenhol gond, pl Szegeden más sportokat választanak az emberek és az amerikai focit alig keresik. Minden nagyobb városban van egy két sikersportág és a mellé befurakodni elég nehéz.

Jászberényben a foci és a jégkorong a két olyan sport amelynek nagyobb múltja van, így azt tudjuk csinálni, hogy a meglévő kemény mag mellé felhozzuk a juniorokat majd. Ez a jövő!

Meg hát még az is hozzátartozik, hogy tavaly pl egy-két sérüléssel megúsztuk a szezont és nagyon súlyosabb sérülés nem is volt. Idén ezzel szemben több törés és szalagszakadás is volt, tehát amit tavaly megkaptunk a sorstól, idén visszavette. De hát ez is benne van ebben és minden sportban!
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Köszi szépen Rozsomákok!
Nagyon kemény ellenfél voltatok! Le a kalappal!
Azt hiszem ha komplett a csapatotok sokkal szorosabb lett volna!racsy
Azt hiszem akármilyen komplett csapattal állnak ki akkor is csúnyán el lett volna kenve a szájuktudu28
csak lehet hogy nem 66-7re
kezdőiráynito nélkul,meg stb....komplett csapattal más eredmény van...bármejik csapatnál,sajna itt utkozik ki egy magyarországi hiba(szerintem nincsenek minőségi cserék)



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
davekid 349 — Go Big Red
hol találom meg a hétvégi Wolves-Cowboys meccsen készült képeket?

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 13 éve
tudu28 152
Köszi szépen Rozsomákok!
Nagyon kemény ellenfél voltatok! Le a kalappal!
Azt hiszem ha komplett a csapatotok sokkal szorosabb lett volna!racsy
Azt hiszem akármilyen komplett csapattal állnak ki akkor is csúnyán el lett volna kenve a szájuk

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
racsy 45
Köszi szépen Rozsomákok!
Nagyon kemény ellenfél voltatok! Le a kalappal!
Azt hiszem ha komplett a csapatotok sokkal szorosabb lett volna!
több mint 13 éve
Bor 8
Köszi mégegyszer a Tigriseknek a kemény, de sportszerű meccset... Kivételesen a bírókra sem volt panasz.. 😊
Jó pihenést és jobbulást akinek kell... #7
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 326 — Wrath of Khan
Húú most látom, hogy jön a Wolves a BME egyetemi napokra 😊 Kikkel találkozhatok? Amúgy el van írva a nevetek, Wolfesnak 😕
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azt gondoltam, hogy kiegyenlitettebb mar a verseny.... beszamolo valahol van?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Úgy látom a Wolves nyert 7-45-re!Bruce
Az akkor pont 38 ha jol szamolom...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Úgy látom a Wolves nyert 7-45-re!