Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
HTW 118 — Eagles fan
ZP-Eagles 20-33
Köszönet a Predatorsnak a mérkőzésért, jobbulást minden sérültnek.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"Try-out-ot tart a Miskolc Steelers, amelyre szívesen vár mindenkit, aki kíváncsi az amerikaifutballra, kipróbálná, illetve megmutatná magát.
A meghívás mindenkinek szól, aki el tudná magát képzelni egy magyar amerikaifutball-csapat játékosaként, legyen felnőtt vagy junior korú.
A megfelelő létszámú játékosállomány eléréséhez a jövő héttől a csapat játékosai végigjárják a helyi középiskolákat, hogy mind a junior-, mind a nagycsapat keretébe toborozzanak. Az iskolákban egy-egy testnevelésórán először az alapokat ismertetik meg a leendő játékosokkal, majd az érdeklődőket személyesen invitálják meg az újoncképző edzésre.
Ez az újoncképző edzés október 2-án lesz, déli 12 órától, helye a rendőrszakközépiskola füves pályája.
Lesz rövid elméleti ismertetés a sportágról, annak szabályairól, azután képességfelmérés, gyakorlatok, egyes posztok bemutatása, kipróbálása.
Ehhez szükséges: kényelmes edzőruhát, stoplis- vagy tornacipőt. Átöltözés a helyszínen megoldott.
Tehát: az Acélcsapat vár, játsszunk egyet, együtt!"
Október 2 😉
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
http://hurricanes.hu/news/viewArticle/7/Hurricanes-try-out
Szeptember 26 😉


több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
fb alapján wolves-bulldogs 57-0

több mint 13 éve
Grga Pitic 27 — Életmentő
Ez annyira jellemző...vannak egyenlőek,és vannak egyenlőbbek...Már régóta nem megy az egyforma mércével történő itélkezés...

Most komolyan szétvernek minden vidéki bázist? Ez az, amiről már írtam: szabályok betartása vs. elnéző szellem... Szerintem túlságosan elmentünk a szabályok betartása, a merevség felé, olyan szinten, mint ha a magyar foci kb. annyi idős lenne mint az osztrák... Eddig idén nem játszhatott a Predators, Hurricanes kidobják a Gladiatorst, és mint hallani lehetett, elfáradt a Bulldogs is, év végére már lehet nem is lesznek... 😕Geronimo

Szerintem aki minden mérkőzését becsülettel lejátssza, az kapjon lehetőséget az osztályozóra, ne olyan aki lehet az osztályozót is lemondja.
Ez miért nem igazságos??ce
A verzió: Ha a Bulldogs és a Gladiators is azt mondta volna, hogy nem kér a "értelmetlen" verésből, akkor 35:0 a Wolves-nak 2x, a Bulldogs az utolsó, a Gladiators játszik osztályozót.
B verzió: Csak a Gladiators mondja le a meccset, így a vége ugyan az...
C verzió: A Bulldogs mondja le a meccset és így kapnak lehetőséget az osztályozóra...

Sztem (lehet, de ezt csak ők tudják) a Gladiators el akarta kerülni a C verziót és pénz is spórolni...

Erre meg lettek szívatva... Pedig a meccsek lemondásáért "csak" pénz büntetés jár tudtommal vagy az sem :-S



2010-es versenykiírás...

"Ha mérkzést bármelyik csapat a kezdés idpontjától számított 24 órán belül mondja le, úgy a mérkzést
lemondó csapat ellen 0:35 eredményt kell elkönyvelnie a MAFSZ VB-nek. Amennyiben a 24 órán belüli
lemondás a vendégcsapat részérl történik, úgy az köteles az hazai (rendez) csapat számára 150 000 Ft
összeg' bánatpénzt megfizetni, a hazai csapat javára pedig 35:0 eredményt könyvel el a MAFSZ VB. A
bánatpénzt a lemondott mérkzést követen, a MAFSZ VB erre hozott határozata alapján kiállított számla
ellenében, 6 napon belül köteles a vendég csapat megfizetni. Ennek elmulasztása esetén a vétkes vendég
csapat a bajnokság állásától, az abban elért eredményétl függetlenül kizárásra kerül.

Egyéb esetekben, amennyiben a mérkzés lemondása, elhalasztása a játéknap rendezési idejétl számított
72 órán beül történik, úgy a mérkzést lemondó, elhalasztó csapat köteles az MAFSZ bankszámlájára
büntetésként 100 000 Ft bánatpénzt megfizetni, melybl a vétlen csapat kárpótolható. A bánatpénzt az
MAFSZ bankszámlájára 5 munkanapon belül kell átutalni. Késedelem esetén a csapat kizárásra kerül a
bajnokságból, eredményeit pedig a MAFSZ VB köteles törölni.

A vétlen csapat a bánatpénz beérkezését követen, a mérkzéshez kapcsolódó költségszámlák bemutatása
után jogosult az összeghez hozzájutni. Az MAFSZ a bajnokságot követen 90 napig visszamenleg is
ellenriztetheti a költségszámlák valódiságát. Amennyiben az ellenrzés eredménye nem igazolja az összeg
jogos felhasználását, úgy a kifizetett összeget az MAFSZ visszakövetelheti, illetve visszaperelheti az azt
felhasználó csapattól."


Én nem látom a kapott ponttal való "megbüntetés" lehetőségét a 0:35-ön kívül... De lehet én nézem rossz helyen...Teddy



Grga Pitic for President
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Idei játékvezető-képzésről van valami infó?GRAFI
még nincs de általában November végén szokott lenni, ha vmi pontos info van időben kint lesz a honlapokon!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Idei játékvezető-képzésről van valami infó?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Most komolyan szétvernek minden vidéki bázist? Ez az, amiről már írtam: szabályok betartása vs. elnéző szellem... Szerintem túlságosan elmentünk a szabályok betartása, a merevség felé, olyan szinten, mint ha a magyar foci kb. annyi idős lenne mint az osztrák... Eddig idén nem játszhatott a Predators, Hurricanes kidobják a Gladiatorst, és mint hallani lehetett, elfáradt a Bulldogs is, év végére már lehet nem is lesznek... 😕Geronimo

Szerintem aki minden mérkőzését becsülettel lejátssza, az kapjon lehetőséget az osztályozóra, ne olyan aki lehet az osztályozót is lemondja.
Ez miért nem igazságos??ce
A verzió: Ha a Bulldogs és a Gladiators is azt mondta volna, hogy nem kér a "értelmetlen" verésből, akkor 35:0 a Wolves-nak 2x, a Bulldogs az utolsó, a Gladiators játszik osztályozót.
B verzió: Csak a Gladiators mondja le a meccset, így a vége ugyan az...
C verzió: A Bulldogs mondja le a meccset és így kapnak lehetőséget az osztályozóra...

Sztem (lehet, de ezt csak ők tudják) a Gladiators el akarta kerülni a C verziót és pénz is spórolni...

Erre meg lettek szívatva... Pedig a meccsek lemondásáért "csak" pénz büntetés jár tudtommal vagy az sem :-S



2010-es versenykiírás...

"Ha mérkzést bármelyik csapat a kezdés idpontjától számított 24 órán belül mondja le, úgy a mérkzést
lemondó csapat ellen 0:35 eredményt kell elkönyvelnie a MAFSZ VB-nek. Amennyiben a 24 órán belüli
lemondás a vendégcsapat részérl történik, úgy az köteles az hazai (rendez) csapat számára 150 000 Ft
összeg' bánatpénzt megfizetni, a hazai csapat javára pedig 35:0 eredményt könyvel el a MAFSZ VB. A
bánatpénzt a lemondott mérkzést követen, a MAFSZ VB erre hozott határozata alapján kiállított számla
ellenében, 6 napon belül köteles a vendég csapat megfizetni. Ennek elmulasztása esetén a vétkes vendég
csapat a bajnokság állásától, az abban elért eredményétl függetlenül kizárásra kerül.

Egyéb esetekben, amennyiben a mérkzés lemondása, elhalasztása a játéknap rendezési idejétl számított
72 órán beül történik, úgy a mérkzést lemondó, elhalasztó csapat köteles az MAFSZ bankszámlájára
büntetésként 100 000 Ft bánatpénzt megfizetni, melybl a vétlen csapat kárpótolható. A bánatpénzt az
MAFSZ bankszámlájára 5 munkanapon belül kell átutalni. Késedelem esetén a csapat kizárásra kerül a
bajnokságból, eredményeit pedig a MAFSZ VB köteles törölni.

A vétlen csapat a bánatpénz beérkezését követen, a mérkzéshez kapcsolódó költségszámlák bemutatása
után jogosult az összeghez hozzájutni. Az MAFSZ a bajnokságot követen 90 napig visszamenleg is
ellenriztetheti a költségszámlák valódiságát. Amennyiben az ellenrzés eredménye nem igazolja az összeg
jogos felhasználását, úgy a kifizetett összeget az MAFSZ visszakövetelheti, illetve visszaperelheti az azt
felhasználó csapattól."


Én nem látom a kapott ponttal való "megbüntetés" lehetőségét a 0:35-ön kívül... De lehet én nézem rossz helyen...Teddy
Pont ez a lényeg --> elkerülni az értelmetlen verést -->én erre mondom ne kerülje el!!
Játszhat egy jó csapattal!!!
Látják a játékosok is mi a színvonal (érdemes e így folytatni), még ha kap a játékos végre két nagy ütést akkor is látja neki is ilyet kellene adni és amit eddig csinált az pudingpofozás volt!!
Küzdelem nélkül feladni pénz spórolásból?? Akkor ne focizzon akkor nagyon sokat meg tud spórolni.
Lehet a Debrecennek szar (de most már e miatt más csapatoknak is az a 4 elmaradt juniorral együtt) a csapattal semmi bajom, de akár egy legelőn is lehet focit játszani és ha van büntetés e miatt az akkor is kisebb mind erkölcsileg mind anyagilag mint ez a mostani.
Nekem nem szimpatikus ha egy csapat lemondja a mérkőzéseit (nem a játékosokra gondolok, biztos megvolt a jó okuk rá) de a tendencia akkor is káros és jelezni kell hogy nem tolerálja a szövetség (a csapatok). Volt egy olyan idény ahol rengeteg mérkőzés lett lemondva (félelemből? egyéb okokból).Könyörgöm egy mérkőzés elhalasztásával ne taktikázzon még gondolatban sem senki. Mindkét csapat játékosai szerződtek a csapatukkal tagdíjt fizettek azért gondolom játszani szeretnének és ezt most nem kapják meg. És gondolom ha a Debrecen csak ezt az egy mérkőzést mondta volna le nem lenne ennyire szigorú a döntés (de lehet rosszul gondolom)
A kutyák is gondolom kiállnak becsülettel és nem teszik fel a kezüket és nem fekszenek le a farkasok előtt.
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Mégsem lesz bronzmeccs, mint kiderült: http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20100328-2010-03-26elnokseg2010-015hatarozat.pdf

Ez márciusi, csak elfelejtődött.


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Most komolyan szétvernek minden vidéki bázist? Ez az, amiről már írtam: szabályok betartása vs. elnéző szellem... Szerintem túlságosan elmentünk a szabályok betartása, a merevség felé, olyan szinten, mint ha a magyar foci kb. annyi idős lenne mint az osztrák... Eddig idén nem játszhatott a Predators, Hurricanes kidobják a Gladiatorst, és mint hallani lehetett, elfáradt a Bulldogs is, év végére már lehet nem is lesznek... 😕Geronimo

Szerintem aki minden mérkőzését becsülettel lejátssza, az kapjon lehetőséget az osztályozóra, ne olyan aki lehet az osztályozót is lemondja.
Ez miért nem igazságos??ce
A verzió: Ha a Bulldogs és a Gladiators is azt mondta volna, hogy nem kér a "értelmetlen" verésből, akkor 35:0 a Wolves-nak 2x, a Bulldogs az utolsó, a Gladiators játszik osztályozót.
B verzió: Csak a Gladiators mondja le a meccset, így a vége ugyan az...
C verzió: A Bulldogs mondja le a meccset és így kapnak lehetőséget az osztályozóra...

Sztem (lehet, de ezt csak ők tudják) a Gladiators el akarta kerülni a C verziót és pénz is spórolni...

Erre meg lettek szívatva... Pedig a meccsek lemondásáért "csak" pénz büntetés jár tudtommal vagy az sem :-S



2010-es versenykiírás...

"Ha mérkzést bármelyik csapat a kezdés idpontjától számított 24 órán belül mondja le, úgy a mérkzést
lemondó csapat ellen 0:35 eredményt kell elkönyvelnie a MAFSZ VB-nek. Amennyiben a 24 órán belüli
lemondás a vendégcsapat részérl történik, úgy az köteles az hazai (rendez) csapat számára 150 000 Ft
összeg' bánatpénzt megfizetni, a hazai csapat javára pedig 35:0 eredményt könyvel el a MAFSZ VB. A
bánatpénzt a lemondott mérkzést követen, a MAFSZ VB erre hozott határozata alapján kiállított számla
ellenében, 6 napon belül köteles a vendég csapat megfizetni. Ennek elmulasztása esetén a vétkes vendég
csapat a bajnokság állásától, az abban elért eredményétl függetlenül kizárásra kerül.

Egyéb esetekben, amennyiben a mérkzés lemondása, elhalasztása a játéknap rendezési idejétl számított
72 órán beül történik, úgy a mérkzést lemondó, elhalasztó csapat köteles az MAFSZ bankszámlájára
büntetésként 100 000 Ft bánatpénzt megfizetni, melybl a vétlen csapat kárpótolható. A bánatpénzt az
MAFSZ bankszámlájára 5 munkanapon belül kell átutalni. Késedelem esetén a csapat kizárásra kerül a
bajnokságból, eredményeit pedig a MAFSZ VB köteles törölni.

A vétlen csapat a bánatpénz beérkezését követen, a mérkzéshez kapcsolódó költségszámlák bemutatása
után jogosult az összeghez hozzájutni. Az MAFSZ a bajnokságot követen 90 napig visszamenleg is
ellenriztetheti a költségszámlák valódiságát. Amennyiben az ellenrzés eredménye nem igazolja az összeg
jogos felhasználását, úgy a kifizetett összeget az MAFSZ visszakövetelheti, illetve visszaperelheti az azt
felhasználó csapattól."


Én nem látom a kapott ponttal való "megbüntetés" lehetőségét a 0:35-ön kívül... De lehet én nézem rossz helyen...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Most komolyan szétvernek minden vidéki bázist? Ez az, amiről már írtam: szabályok betartása vs. elnéző szellem... Szerintem túlságosan elmentünk a szabályok betartása, a merevség felé, olyan szinten, mint ha a magyar foci kb. annyi idős lenne mint az osztrák... Eddig idén nem játszhatott a Predators, Hurricanes kidobják a Gladiatorst, és mint hallani lehetett, elfáradt a Bulldogs is, év végére már lehet nem is lesznek... 😕Geronimo

Szerintem aki minden mérkőzését becsülettel lejátssza, az kapjon lehetőséget az osztályozóra, ne olyan aki lehet az osztályozót is lemondja.
Ez miért nem igazságos??
több mint 13 éve
fokhagyma New Orleans Saints 40
Elég durván elmeszelték a debreceni csapatot! Jövőre a Debrecen köteles alsóbb osztályban szerepelni! Ugyanakkor ezt a 100 büntetőpontot nem értem. Így most akkor megnövelik a kapott pontjai számát 100-zal és akkor a gólaránya 41-315 lesz? Az Újpest (41-200) pedig ha nem kap ki 116 pontnál nagyobb arányban, akkor így is, úgy is kiesik a Debrecen és az Újpest játssza az osztályozót.
Vagy a 100 büntetőpontot nem így kell érteni és a Gladiators pontkülönbsége 41-215, ha az újpest 16 pontnál nagyobb különbséggel kap ki, akkor ők az utolsók és kiesnek, de a debrecen is kiesik mert ugye amúgy is kizárták! Szóval akkor a Békéscsaba játék nélkül feljut!
Én az első verziót tartom valószínűbbnek, de soha nem lehet tudni!Bruce
Első verzió, Debrecen jövőre egyel lejjebb, Újpest osztályozó.KoriTE
nekem még nem tiszta teljesen, de majd megkérdezem a csapat vezetését, hogy akkor most, hogy is van,
mert akkor most 41-315 a pont különbségünk és így utolsók leszünk (mert nem hinném, hogy az újpest kap 116 pontot) így kiesünk és akkor még onnan is lejjebb sorolnak majd minket (ha van még hova😊 )?

Butchers
Debrecen Gladiators
ZooBoszlo underground
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
5. A Debrecen Gladiators - Budapest Wolves mérkőzés nem került pótlásra és a vétkes a Gladiators csapata volt, így 35-0-ra a Wolves javára írták a mérkőzést. http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20100916-2010-013VB%20hatarozat%20Gladiators-Wolves.pdfBruce
A Debrecen - Wolves meccs eredmény a Wolvesnak 35-0, a Debrecennek 0-135... Érdekes egy jegyzőkönyv lesz ez.

Sztem meg sem az Újpesttel, sem a Debrecennel nem kell jövőre számolni. A Debrecen sajnos haldoklik egy ideje, ahogy én látom, az Újpestnek meg a mostani szezon tette be a kaput. Sajnálom mindkettőt btw.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Hát igen! Mindig nem lehet megfelelni mindenkinek!

Nem hogy örülnél, hogy kitalálták, hogy lesz bronzmeccs! Eddig úgy volt hogy nem lesz. Ezentúl lehet hogy hagyományteremtő céllal megrendezésre kerül és úgy ahogy mondtad, hogy egy helyszínen!
A bajnokság elején ki lehet írni a pályázatot rá és kész!
Egyelőre az a hír, hogy lesz bronzmeccs! Próbáljunk meg ennek örülni!Bruce
Nem lenne rossz valamikor egy napon rendezni a két meccset, mondjuk a margitszigeten! Egész jó kis foci-napot lehetne szervezni.csepi#49
Volt is erre már példa, az tényleg jó volt! Főleg hogy az idő is fajin volt!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát igen! Mindig nem lehet megfelelni mindenkinek!

Nem hogy örülnél, hogy kitalálták, hogy lesz bronzmeccs! Eddig úgy volt hogy nem lesz. Ezentúl lehet hogy hagyományteremtő céllal megrendezésre kerül és úgy ahogy mondtad, hogy egy helyszínen!
A bajnokság elején ki lehet írni a pályázatot rá és kész!
Egyelőre az a hír, hogy lesz bronzmeccs! Próbáljunk meg ennek örülni!Bruce
Nem lenne rossz valamikor egy napon rendezni a két meccset, mondjuk a Margitszigeten! Egész jó kis foci-napot lehetne szervezni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kénytelen leszek belógni.vadibandi
hmm..Farky
A DIV 1 Wolves meccsre is ennyi volt a beugró (a plakát alapján).
Gondolom a pálya és a technika nem olcsóbb a juniorok számára sem, de akkor is túlzásnak érzem.vadibandi
Nem vagyok illetékes a rendezésben, de egy magyar meccsnél nem az élménnyel arányosan kell fizetni a jegyekért, sajnos a csapatok a költségeik fedezése miatt kénytelenek belépőt szedni. A költségek pedig egy felnőtt, és junior meccsen ugyanazok, ugyanaz a pálya, ugyanaz a technika, stb... ahogy Te is fogalmaztál
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Kénytelen leszek belógni.vadibandi
hmm..Farky
A DIV 1 Wolves meccsre is ennyi volt a beugró (a plakát alapján).
Gondolom a pálya és a technika nem olcsóbb a juniorok számára sem, de akkor is túlzásnak érzem.




több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Most komolyan szétvernek minden vidéki bázist? Ez az, amiről már írtam: szabályok betartása vs. elnéző szellem... Szerintem túlságosan elmentünk a szabályok betartása, a merevség felé, olyan szinten, mint ha a magyar foci kb. annyi idős lenne mint az osztrák... Eddig idén nem játszhatott a Predators, Hurricanes kidobják a Gladiatorst, és mint hallani lehetett, elfáradt a Bulldogs is, év végére már lehet nem is lesznek... 😕

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Hát igen! Mindig nem lehet megfelelni mindenkinek!

Nem hogy örülnél, hogy kitalálták, hogy lesz bronzmeccs! Eddig úgy volt hogy nem lesz. Ezentúl lehet hogy hagyományteremtő céllal megrendezésre kerül és úgy ahogy mondtad, hogy egy helyszínen!
A bajnokság elején ki lehet írni a pályázatot rá és kész!
Egyelőre az a hír, hogy lesz bronzmeccs! Próbáljunk meg ennek örülni!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egy pár hír, amiről nem tudtam eddig:

1. (erről tudtam) A Wolverines elhalasztotta az Acéltigrisek elleni mérkőzését! Hivatalos állásfoglalás még nincs ugyan, de a halasztási kérelem benyújtásra került!

2. A Veszprém-Eger mérkőzés egy nappal később kerül megrendezésre, így vasárnap lesz! http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20100916-2010-016%20VB%20hatarozat%20Wildfires-Heroes.pdf

3. Lesz bronzmérkőzés a DIV I-ben! A 2. és 3. helyezett között játszódó elődöntő vesztese rendezheti hazai pályán a mérkőzést. Előreláthatólag tehát a Tigers-Cowboys mérkőzés vesztese! http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20100916-2010-015%20VB%20hatarozat%20div1.%20bronzmerk..pdf

4. A Debrecen Junior csapata visszalépett a küzdelmektől (ezt jelezte itt már korábban KoriTE, de most lett hivatalos), minden ellenfelük 35-0-ás gólkülönbséggel győzedelmeskedik ellenük! http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20100916-2010-014%20VB%20hatarozat%20Gladiators%20juniors.pdf

5. A Debrecen Gladiators - Budapest Wolves mérkőzés nem került pótlásra és a vétkes a Gladiators csapata volt, így 35-0-ra a Wolves javára írták a mérkőzést. http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20100916-2010-013VB%20hatarozat%20Gladiators-Wolves.pdf
Elég durván elmeszelték a debreceni csapatot! Jövőre a Debrecen köteles alsóbb osztályban szerepelni! Ugyanakkor ezt a 100 büntetőpontot nem értem. Így most akkor megnövelik a kapott pontjai számát 100-zal és akkor a gólaránya 41-315 lesz? Az Újpest (41-200) pedig ha nem kap ki 116 pontnál nagyobb arányban, akkor így is, úgy is kiesik a Debrecen és az Újpest játssza az osztályozót.
Vagy a 100 büntetőpontot nem így kell érteni és a Gladiators pontkülönbsége 41-215, ha az újpest 16 pontnál nagyobb különbséggel kap ki, akkor ők az utolsók és kiesnek, de a debrecen is kiesik mert ugye amúgy is kizárták! Szóval akkor a Békéscsaba játék nélkül feljut!
Én az első verziót tartom valószínűbbnek, de soha nem lehet tudni!Bruce
3. Igen lesz és nagyon jól ki van találva!
Vagy a Tigers vagy a Cowboys rendezi, úgy hogy még nem tudják, hogy ők rendezik-e, mert ugye ez csak a meccs után derül ki...
Szóval foglalniuk kell úgy pályát,mentőt,hangosítást stb. hogy azt mondják "kell a pálya, de lehet hogy nem..."
Ezt komolyan így gondolták?
A döntőt és a bronzmeccset meg lehetne hirdetni a bajnokság elején, hogy ki akarja (ki tudja) megszervezni és akkor nem lenne így megszívatva egy csapat sem...
És miért ne lehetne a 2 meccset 1 napon rendezni?
Itt Pesten valahol, hogy "mindenkinek" közel legyen és ne kelljen 2x utaznia, ha a kíváncsi a "végjátékra".

A szurkolók örülnek, mert 2 meccset láthatnak.
A csapatoknak nem kell ezzel törődniük a szezon utolsó meccsei előtt.

Ez így nagyon rossz lenne???

Másik:
5. Szerintem is az első, csak így 2x büntetik meg őket és az egyik ugyan az, mint a másik...
Nagyon egyszerű lenne szerintem.
A Bulldogs játszik kikap 50+:0-ra ők az utolsók jön helyettük a Miskolc, a Gladiators játszik a Raptors-szal kikapnak ők is leesnek... Kész.
Nekem ennek nagyon adjunk még egy esélyt a Bulldogs-nak szaga van, ami nagyon nem fear a Debrecennel szemben!
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
Kénytelen leszek belógni.vadibandi
hmm..

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
1000 pénz a vasárnapi junior meccs kóvbojszéknál.
Kénytelen leszek belógni.




több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Köszi! 😉
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Elég durván elmeszelték a debreceni csapatot! Jövőre a Debrecen köteles alsóbb osztályban szerepelni! Ugyanakkor ezt a 100 büntetőpontot nem értem. Így most akkor megnövelik a kapott pontjai számát 100-zal és akkor a gólaránya 41-315 lesz? Az Újpest (41-200) pedig ha nem kap ki 116 pontnál nagyobb arányban, akkor így is, úgy is kiesik a Debrecen és az Újpest játssza az osztályozót.
Vagy a 100 büntetőpontot nem így kell érteni és a Gladiators pontkülönbsége 41-215, ha az újpest 16 pontnál nagyobb különbséggel kap ki, akkor ők az utolsók és kiesnek, de a debrecen is kiesik mert ugye amúgy is kizárták! Szóval akkor a Békéscsaba játék nélkül feljut!
Én az első verziót tartom valószínűbbnek, de soha nem lehet tudni!Bruce
Első verzió, Debrecen jövőre egyel lejjebb, Újpest osztályozó.


több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Egy pár hír, amiről nem tudtam eddig:

1. (erről tudtam) A Wolverines elhalasztotta az Acéltigrisek elleni mérkőzését! Hivatalos állásfoglalás még nincs ugyan, de a halasztási kérelem benyújtásra került!

2. A Veszprém-Eger mérkőzés egy nappal később kerül megrendezésre, így vasárnap lesz! http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20100916-2010-016%20VB%20hatarozat%20Wildfires-Heroes.pdf

3. Lesz bronzmérkőzés a DIV I-ben! A 2. és 3. helyezett között játszódó elődöntő vesztese rendezheti hazai pályán a mérkőzést. Előreláthatólag tehát a Tigers-Cowboys mérkőzés vesztese! http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20100916-2010-015%20VB%20hatarozat%20div1.%20bronzmerk..pdf

4. A Debrecen Junior csapata visszalépett a küzdelmektől (ezt jelezte itt már korábban KoriTE, de most lett hivatalos), minden ellenfelük 35-0-ás gólkülönbséggel győzedelmeskedik ellenük! http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20100916-2010-014%20VB%20hatarozat%20Gladiators%20juniors.pdf

5. A Debrecen Gladiators - Budapest Wolves mérkőzés nem került pótlásra és a vétkes a Gladiators csapata volt, így 35-0-ra a Wolves javára írták a mérkőzést. http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20100916-2010-013VB%20hatarozat%20Gladiators-Wolves.pdf
Elég durván elmeszelték a debreceni csapatot! Jövőre a Debrecen köteles alsóbb osztályban szerepelni! Ugyanakkor ezt a 100 büntetőpontot nem értem. Így most akkor megnövelik a kapott pontjai számát 100-zal és akkor a gólaránya 41-315 lesz? Az Újpest (41-200) pedig ha nem kap ki 116 pontnál nagyobb arányban, akkor így is, úgy is kiesik a Debrecen és az Újpest játssza az osztályozót.
Vagy a 100 büntetőpontot nem így kell érteni és a Gladiators pontkülönbsége 41-215, ha az újpest 16 pontnál nagyobb különbséggel kap ki, akkor ők az utolsók és kiesnek, de a debrecen is kiesik mert ugye amúgy is kizárták! Szóval akkor a Békéscsaba játék nélkül feljut!
Én az első verziót tartom valószínűbbnek, de soha nem lehet tudni!