GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akinek Ninko ennyire kell, az sajat LB osztagat jellemzi 😛

Amugy sztem meg 5. eves.. csak 2006/07-ben, aztan meg 2009/10-ben is jatszott, csak 08-at hagyta ki.. de az nfl.com/pro football reference szerin ott is beoltoztettek egy meccsre.Igor
Shaun Phillips, Jamar Chaney, Jerod Mayo, Tamba Hali
Aaron Maybin, Tyrone McKenzie, Dane Fletcher, Rob Ninkovich, Eric Moore
szerintem ezzel nincs sok gond 😊
amúgy meg mint kiderült, a madcat bevezetése óta azokat az éveket adjuk hozzá az előtte lévőkhöz, szal hiába játszott irl, nálunk nem, és az számít 😊 de nekem mindegy, a lényeg, hogy a vet mint adom majd neki, majd Höri megmondja, hogy akkor 630*3 vagy 630*2+750 vagy 630+750*2 legyen 😊

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szép árak..

több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Azt nem is néztem. Akkor Fletchert buktam. Majd kerítek mást 😀

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
akkor jól sejtettem
lista javítva, frissítve



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Igen, az övé
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
srácok erősítsetek meg, de ha Wyatt a második nap 23:59-kor ajánlott Dane Fletcher-re akkor az éjfél után az ővé ugye? így az utolsó visi ajánlat érvénytelen

frissítem a listát mindjárt



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Shanlenél nem én vezetek, hanem a Bears!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Akinek Ninko ennyire kell, az sajat LB osztagat jellemzi 😛

Amugy sztem meg 5. eves.. csak 2006/07-ben, aztan meg 2009/10-ben is jatszott, csak 08-at hagyta ki.. de az nfl.com/pro football reference szerin ott is beoltoztettek egy meccsre.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ninkovichnak biztos nincs csapata? Mintha rémlene hogy valakinek a rosterében láttam. Persze lehet haluzok.Döme
Miamiben volt 3 éve, azóta sehol - ezért hagytam le a listáról is sajnos

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 724 — Sworn to the Black
Ninkovichnak biztos nincs csapata? Mintha rémlene hogy valakinek a rosterében láttam. Persze lehet haluzok.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
btw kurvára utálom az ilyen videókat, szvsz sokat ferdít egy-egy játékos megítélésén.
sokkal összetettebb képet kapunk egy játékosról ha mondjuk elolvassuk, hogy x meccsén milyen fasza volt, de y-on kurvaszar, w-n meg átlagos, aztán meg megnézem az x, y, w meccset (legalábbis én ezt csinálom azokkal a playákkal akiknek csak pár meccsét láttam (vagy annyit se))kristof
Én se szeretem őket, de speciel ezek azért nem feltétlenül highlight videók.. megnéztem egy-kettőt most azokról a prospectekről, akikkel szemezek, és voltak jó/rossz playeik is egy-egy válogatásban.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
btw kurvára utálom az ilyen videókat, szvsz sokat ferdít egy-egy játékos megítélésén.
sokkal összetettebb képet kapunk egy játékosról ha mondjuk elolvassuk, hogy x meccsén milyen fasza volt, de y-on kurvaszar, w-n meg átlagos, aztán meg megnézem az x, y, w meccset (legalábbis én ezt csinálom azokkal a playákkal akiknek csak pár meccsét láttam (vagy annyit se))
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
nem arról van szó, örülük én már annak is ha van olyan 32 GM aki foglalkozik vele. csak azért ez a kijelntés nekem olyannak tűnt h 2-3.körös prospecket nem ismeri gabtsi, ami sztem azért a gm játékban nem hátrány.
nem akartam én ezzel megbántani senkit 😊braxa88
sajnos miután az ncaa (figyelést) csak felülről kapargatom, nincs saját kialakult véleményem és kénytelen vagyok a szakírókra támaszkodni itthon és külhonban egyaránt. ezért gondoltam, hogy egy nagy tömeget megmozgató szavazáson előkerülhetnek olyan nem koncencionális nevek, akikre én nem gondoltam (ilyen magasan) és elgondolkodtat az átértékelésen. sajnos, ahogy figyelem egy ideje a draftot, úgy hiszek egyre kevésbé az okosoknak, ezért minél több infoval, javíthatok az értéken. kb ennyit szerettem volna.

de igyekszem jövőre pótolni a hiányosságaimat ncaa terén.gabtsi
Ha nincs időd nagyon sok meccset nézni, akkor ajánlom ezt a youtube channelt: http://www.youtube.com/user/AloAloysius
A srác elég sok prospectről csinál videókat, érdemes megnézegetni őket. Persze ez kevés egy prospect rendes megnézéshez, de szerintem alapnak tök jó.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem arról van szó, örülük én már annak is ha van olyan 32 GM aki foglalkozik vele. csak azért ez a kijelntés nekem olyannak tűnt h 2-3.körös prospecket nem ismeri gabtsi, ami sztem azért a gm játékban nem hátrány.
nem akartam én ezzel megbántani senkit 😊braxa88
sajnos miután az ncaa (figyelést) csak felülről kapargatom, nincs saját kialakult véleményem és kénytelen vagyok a szakírókra támaszkodni itthon és külhonban egyaránt. ezért gondoltam, hogy egy nagy tömeget megmozgató szavazáson előkerülhetnek olyan nem koncencionális nevek, akikre én nem gondoltam (ilyen magasan) és elgondolkodtat az átértékelésen. sajnos, ahogy figyelem egy ideje a draftot, úgy hiszek egyre kevésbé az okosoknak, ezért minél több infoval, javíthatok az értéken. kb ennyit szerettem volna.

de igyekszem jövőre pótolni a hiányosságaimat ncaa terén.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
egy igazi gm már a HS-től kezdve feltérképezi leendő draftoltjait, aki nem az mondjon le


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
előre félek az eagles draftjától...
ténleg nagyon felhígult a GM mezőny :/braxa88
én kérek elnézést.gabtsi
ne vedd magadra a seahawks gm világhíres az A+ draftjairólFucu
nem arról van szó, örülük én már annak is ha van olyan 32 GM aki foglalkozik vele. csak azért ez a kijelntés nekem olyannak tűnt h 2-3.körös prospecket nem ismeri gabtsi, ami sztem azért a gm játékban nem hátrány.
nem akartam én ezzel megbántani senkit 😊
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
nem lenne baj ha nem állnánk át a napi egy tempóra, mert így jutna idő a második körre is, mégha kevesebben is tippelnének, vszleg lenne olyan név, akivel mi laikusok még nem is találkoztunk.gabtsi az NFL draft topicba
előre félek az eagles draftjától...
ténleg nagyon felhígult a GM mezőny :/braxa88
én kérek elnézést.gabtsi
Mindenki savaz mindenkit és arra szólnak be amire csak lehet.
Szaba ezt is duplán kapja
De olvass vissza egy egy Soldi viharra pl.

Tudod Kyle meg zsidó, Cartmen meg zsírsegg, meg dagadt, meg hülye... vagy ilyesmi.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nem lenne baj ha nem állnánk át a napi egy tempóra, mert így jutna idő a második körre is, mégha kevesebben is tippelnének, vszleg lenne olyan név, akivel mi laikusok még nem is találkoztunk.gabtsi az NFL draft topicba
előre félek az eagles draftjától...
ténleg nagyon felhígult a GM mezőny :/braxa88
én kérek elnézést.gabtsi
ne vedd magadra a seahawks gm világhíres az A+ draftjairól



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem lenne baj ha nem állnánk át a napi egy tempóra, mert így jutna idő a második körre is, mégha kevesebben is tippelnének, vszleg lenne olyan név, akivel mi laikusok még nem is találkoztunk.gabtsi az NFL draft topicba
előre félek az eagles draftjától...
ténleg nagyon felhígult a GM mezőny :/braxa88
én kérek elnézést.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
nem lenne baj ha nem állnánk át a napi egy tempóra, mert így jutna idő a második körre is, mégha kevesebben is tippelnének, vszleg lenne olyan név, akivel mi laikusok még nem is találkoztunk.gabtsi az NFL draft topicba
előre félek az eagles draftjától...
ténleg nagyon felhígult a GM mezőny :/braxa88
gondolom nem úgy értette


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
nem lenne baj ha nem állnánk át a napi egy tempóra, mert így jutna idő a második körre is, mégha kevesebben is tippelnének, vszleg lenne olyan név, akivel mi laikusok még nem is találkoztunk.gabtsi az NFL draft topicba
előre félek az eagles draftjától...
ténleg nagyon felhígult a GM mezőny :/braxa88
draftig még van idő. 😀
Másrészt meg az Eagles első pickje 4. körös. Nagyon nem lehet így elbaszni a draftot. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nem lenne baj ha nem állnánk át a napi egy tempóra, mert így jutna idő a második körre is, mégha kevesebben is tippelnének, vszleg lenne olyan név, akivel mi laikusok még nem is találkoztunk.gabtsi az NFL draft topicba
előre félek az eagles draftjától...
ténleg nagyon felhígult a GM mezőny :/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
friss ropogós 3.körös kompenzáció 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
meddig van időm dupla bünti nélkül lapátolni kettőt ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Látom Hillenmayer most lett cutolva, somos meg tolt rá ajánlatot. Ilyenkor nem úgy van, hogy a 2. FA körig már nem lehet rá ajánlani?szaba
Olvass vissza.tenorx
My bad. 😕