GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Vazze Igor, Davis 8.5 millió????? Drágább, mint Graham? Erre azért érdekelne a magyarázat 😀
Utsó éve jön, gyaníthatóan a snapjei egy részét átadja majd Shaqnek, erre kb franchise tag értékű lóvét kér?
gabokocka
Mondasz nekem jobb 4-3-as OLB-t a ligából? (Graham hogy jön ide, más poszt?)

Azt a Shaq-es dolgot meg majd meglátjuk..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Hol találom az árazást???

több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Sztem az nem olyan lényeges, ha lejjebb kerül az a küszöb, akkor a két limit közti 25% nagy, ott is is simán el lehetne vérezni adott esetben. Jó ez a mostani rendszer sztem. Mondjuk nálam pl IRL Davis 240 ezer különbség miatt nem állt volna fel az asztaltól, de itt így vannak a szabályok, határokat kell meghúzni, nehéz olyat találni, ami mindenkinek megfelelne. Pl a játékosok sem holdoutolnak, csak hogy egy másik vetületére is rávilágítsak a dolognak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Én egy dolgon változtatnék, de lehet ezzel messze egyedül leszek. A 80%-os küszöböt vinném le, 70-re legalább. Annak ellenére, hogy egy-két játékosom árazásával nem voltam elégedett: Chung (IRL 2,4 milla/év itt 5,1 az átlag) ; illetve Burnett (IRL 6,1/év itt 7,4-es átlag) akinél hiába néztem a tavaly kért pénzt de most azt is jóval felülmúlták a rózik, de mindkettővel kötöttem volna szerződést.
Chung jó éven van túl, bár messze nem egy top játékos, de Burnett esetében sem értem a jelentős áremelkedést tavalyhoz képest.
Viszont mivel elképzelésem sincs, hogy az itteni rózik mikor és mi alapján áraznak, kaphatnánk nagyobb lehetőséget, hogy megegyezzünk az embereinkkel. Burnett esetében például 5,2-t ajánlottam, nem hiszem, hogy IRL elküldött volna anyámba, az első ajánlat után (tavaly 4,5-el ment a második kör nála).

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Részemről rendben vannak a nekem osztott posztok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Vazze Igor, Davis 8.5 millió????? Drágább, mint Graham? Erre azért érdekelne a magyarázat 😀
Utsó éve jön, gyaníthatóan a snapjei egy részét átadja majd Shaqnek, erre kb franchise tag értékű lóvét kér?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Itt az első FA-kör tervezett névsora:

Quarterback: Kirk Cousins, Tony Romo, Tyrod Taylor
Running back: Adrian Peterson, C.J. Anderson, Giovani Bernard, Jamaal Charles
Fullback: Kyle Juszczyk
Wide receiver: DeAndre Hopkins, Jordy Nelson, Julian Edelman, Keenan Allen
Tight end: Jordan Reed, Martellus Bennett, Zach Ertz
Offensive line: Jason Peters, Justin Pugh, Kyle Long, Lane Johnson, Ryan Schraeder
Edge rusher: Cameron Wake, Michael Bennett
Defensive interior: Bennie Logan, Brandon Williams, Sharrif Floyd, Star Lotulelei
Linebacker: Kiko Alonso, Rob Ninkovich, Thomas Davis
Cornerback: Aqib Talib
Safety: Jahleel Addae, Morgan Burnett, Patrick Chung, Shawn Williams

Ha valaki hiányol / feleslegesnek tart valakit, ebbe még bele lehet kötni.

Az adminisztrációt erre a körre pedig így osztanám el, ha az érintetteknek is megfelel:
@somoskovig: RB, FB, WR
@empty taxi: OL, CB, S
@Chargers LT: EDGE, DI
Én: QB, TE, LB
vassadi
Hehe 😊

RB poszton, ha Gio v CJ Anderson bekerült, akkor Blount / Ware / L. Murray? Ez a legnehezebben osztható poszt amúgy..
OL - Cannon, Tretter?
LB - Minter? (ő határeset)
CB - Claiborne?
Igor
RB-k között szerintem egyértelműen Anderson a legjobb opció a piacon. Azon már lehet vitatkozni, hogy ha Bernard ott van, akkor a három említett kimaradó miért nem, ezt elismerem, de nem akartam egy körbe hét RB-t tenni. Cannonnak tavaly volt egy kiugró éve, de előtte a liga egyik legrosszabb kezdő tackle-je volt, és az offseasonben még az volt a kérdés, hogy egyáltalán rosterre kerül-e, Tretter pedig career backup volt, tavaly is csak sérülések miatt került kezdőbe, aztán igaz, hogy helytállt, de ennyi, semmi extra. Szerintem ők nem top FA-k. Minteren én is elgondolkodtam, de ő inkább egy jó iparos, a CB-mezőnyből pedig toronymagasan kiemelkedik Talib (tavaly ugyanez volt a helyzet a safety-knél Weddle-lel, ő is egyedül volt a posztján az első körben).
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Amúgy megcsináltam a Rózi értékelőt, és nem is én voltam a legkecsegebb 😀
Majd írok egy rövid értékelőt, holnap v. hétfőn.. csak hogy kitöltsük valamivel az üres időszakot addig is.

PS: a sok sírás után különönösen vicces, hogy Mack volt a leginkább "konzenzusosan" értékelt játékos - négy Rózi értékelte 13.5 M-ra, és braxa 13 M-ra... 😊

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Itt az első FA-kör tervezett névsora:

Quarterback: Kirk Cousins, Tony Romo, Tyrod Taylor
Running back: Adrian Peterson, C.J. Anderson, Giovani Bernard, Jamaal Charles
Fullback: Kyle Juszczyk
Wide receiver: DeAndre Hopkins, Jordy Nelson, Julian Edelman, Keenan Allen
Tight end: Jordan Reed, Martellus Bennett, Zach Ertz
Offensive line: Jason Peters, Justin Pugh, Kyle Long, Lane Johnson, Ryan Schraeder
Edge rusher: Cameron Wake, Michael Bennett
Defensive interior: Bennie Logan, Brandon Williams, Sharrif Floyd, Star Lotulelei
Linebacker: Kiko Alonso, Rob Ninkovich, Thomas Davis
Cornerback: Aqib Talib
Safety: Jahleel Addae, Morgan Burnett, Patrick Chung, Shawn Williams

Ha valaki hiányol / feleslegesnek tart valakit, ebbe még bele lehet kötni.

Az adminisztrációt erre a körre pedig így osztanám el, ha az érintetteknek is megfelel:
@somoskovig: RB, FB, WR
@empty taxi: OL, CB, S
@Chargers LT: EDGE, DI
Én: QB, TE, LB
vassadi
Hehe 😊

RB poszton, ha Gio v CJ Anderson bekerült, akkor Blount / Ware / L. Murray? Ez a legnehezebben osztható poszt amúgy..
OL - Cannon, Tretter?
LB - Minter? (ő határeset)
CB - Claiborne?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Abszolút nem akartam ugatni, meg persze legmagasabbként nem is számított, de ezt nem bírom ki. Igor, Harrison 7.250.000-et akart 98 évesen? Miközben IRL 2 évre aláírt 3 és félért összesen? Magyarázatot várok! 😀
Döme
Úgy voltam vele, hogy pass rusher, és ott nagy pénzeket akaszt mindenki... de valszeg túllőttem én is egy picit a kora miatt. Mondtam, hogy szerintem a LB-ket/pass rushereket sajnos túllőttem.. (Harrison, Simon, Cole) - viszont most hogy TImmons elmegy, lehet Vince Williamsnél nekem lesz igazam, és a többi rózi árazta olcsón 😛
Mondjuk azok után, hogy Sheard mit akasztott IRL (bár Simon nem, ezt abszolút nem értem...), nem tudom hova tenni a dolgot.

Ettől független amit IRL kapott, az meg hatalmas hometown discount és az egész FA piac egyik legnagyobb stealje...

De szerintem mindenkinél van egy-két megkérdőjelezhető játékos, a lényeg, hogy túl sok ne legyen...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Abszolút nem akartam ugatni, meg persze legmagasabbként nem is számított, de ezt nem bírom ki. Igor, Harrison 7.250.000-et akart 98 évesen? Miközben IRL 2 évre aláírt 3 és félért összesen? Magyarázatot várok! 😀
több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Ehh...több, mint 11 milla volt Rajnánál Keena Allen...wow 😀 Nem szórakoztál a WR poszttal, úgy látom 😊
Chargers LT
Jah, hát ott láthatóan mindenki másnál többet nyomtam (TE-knél is amúgy). Valsz én becsültem túl a piacot, aztán meglátjuk, de a tavalyi szerződésekből indultam ki, és abból, kit mennyivel tartok jobbnak az ott elkelt top opcióknál.

több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Ehh...több, mint 11 milla volt Rajnánál Keena Allen...wow 😀 Nem szórakoztál a WR poszttal, úgy látom 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Köszi a pontosítást!

több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Átküldtem vassadinak a hosszabbítós táblázatot, felteszi majd valamikor és akkor lehet látni, hogy mennyire jó fejek voltunk az IRL elmúlt 2 naphoz viszonyítva. 😊
somoskovig
Este közzéteszem, összeállítom az első FA-kör névsorát, és a kérdésekre is válaszolok.
vassadi
Még ezt a cuthatáros dolgot döntsd el légyszi!
somoskovig
Adott évben az 5 millió dollárt elérő fizetések a szabadügynök-piac nyitásakor, az 1,5 millió dollárt elérő fizetések egy héttel a draft után garantálttá válnak. -> Adott évben az 5 millió dollár feletti fizetések a szabadügynök-piac nyitásakor, az 1,5 millió dollár feletti fizetések egy héttel a draft után garantálttá válnak.

Átírtam a szabálykönyvben is.
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Átküldtem vassadinak a hosszabbítós táblázatot, felteszi majd valamikor és akkor lehet látni, hogy mennyire jó fejek voltunk az IRL elmúlt 2 naphoz viszonyítva. 😊
somoskovig
Este közzéteszem, összeállítom az első FA-kör névsorát, és a kérdésekre is válaszolok.
vassadi
Még ezt a cuthatáros dolgot döntsd el légyszi!

több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Nekem ok a védelem ezen része, náluk nem licitálok idén senkire.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Itt az első FA-kör tervezett névsora:

Quarterback: Kirk Cousins, Tony Romo, Tyrod Taylor
Running back: Adrian Peterson, C.J. Anderson, Giovani Bernard, Jamaal Charles
Fullback: Kyle Juszczyk
Wide receiver: DeAndre Hopkins, Jordy Nelson, Julian Edelman, Keenan Allen
Tight end: Jordan Reed, Martellus Bennett, Zach Ertz
Offensive line: Jason Peters, Justin Pugh, Kyle Long, Lane Johnson, Ryan Schraeder
Edge rusher: Cameron Wake, Michael Bennett
Defensive interior: Bennie Logan, Brandon Williams, Sharrif Floyd, Star Lotulelei
Linebacker: Kiko Alonso, Rob Ninkovich, Thomas Davis
Cornerback: Aqib Talib
Safety: Jahleel Addae, Morgan Burnett, Patrick Chung, Shawn Williams

Ha valaki hiányol / feleslegesnek tart valakit, ebbe még bele lehet kötni.

Az adminisztrációt erre a körre pedig így osztanám el, ha az érintetteknek is megfelel:
@somoskovig: RB, FB, WR
@empty taxi: OL, CB, S
@Chargers LT: EDGE, DI
Én: QB, TE, LB
vassadi
Én OL-re tuti nem akarok tenni, így ha empty akar én be tudok segíteni

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Deeboooooooooooooooooooooooooooo! 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Itt az első FA-kör tervezett névsora:

Quarterback: Kirk Cousins, Tony Romo, Tyrod Taylor
Running back: Adrian Peterson, C.J. Anderson, Giovani Bernard, Jamaal Charles
Fullback: Kyle Juszczyk
Wide receiver: DeAndre Hopkins, Jordy Nelson, Julian Edelman, Keenan Allen
Tight end: Jordan Reed, Martellus Bennett, Zach Ertz
Offensive line: Jason Peters, Justin Pugh, Kyle Long, Lane Johnson, Ryan Schraeder
Edge rusher: Cameron Wake, Michael Bennett
Defensive interior: Bennie Logan, Brandon Williams, Sharrif Floyd, Star Lotulelei
Linebacker: Kiko Alonso, Rob Ninkovich, Thomas Davis
Cornerback: Aqib Talib
Safety: Jahleel Addae, Morgan Burnett, Patrick Chung, Shawn Williams

Ha valaki hiányol / feleslegesnek tart valakit, ebbe még bele lehet kötni.

Az adminisztrációt erre a körre pedig így osztanám el, ha az érintetteknek is megfelel:
@somoskovig: RB, FB, WR
@empty taxi: OL, CB, S
@Chargers LT: EDGE, DI
Én: QB, TE, LB
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Tavaly Zeitlert teljesen korrekt áron hoztam el FA-n itt 7,2 milláért. Most IRl 12 milla/év, aminek a 70%-a 8,4. Inflációval számolva pont annyit fizettem neki, amennyit ér. Kicsit kevesebbet.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Átküldtem vassadinak a hosszabbítós táblázatot, felteszi majd valamikor és akkor lehet látni, hogy mennyire jó fejek voltunk az IRL elmúlt 2 naphoz viszonyítva. 😊
somoskovig
Este közzéteszem, összeállítom az első FA-kör névsorát, és a kérdésekre is válaszolok.
több mint 7 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Last minute akció:
Ryan Schraeder elit RT 3. körös pickért vihető tag + trade keretében, ha valaki nem akar érte harcolni FA-n.
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Átküldtem vassadinak a hosszabbítós táblázatot, felteszi majd valamikor és akkor lehet látni, hogy mennyire jó fejek voltunk az IRL elmúlt 2 naphoz viszonyítva. 😊

több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Akkro mi lett a vége az 5.000.000$ vs 5.000.001$ kérdésnek? Csinálnám Warford szerződését, várnak az ügyvédek, de nem tudok nekik mit mondani... 😊
somoskovig
Aszittem Andre Smith-t akartad cutolni? 😛

Adj neki 4.9-et, mint Jenkinsnek. 😊
Igor
Az is benne van a pakliban. 😊 De van egy csomó szerződésem, amit direkt így raktam össze, hogy 5.000.000$ vagy 1.500.000$ legyen a kifutása.