GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szerintem őket vegyük ki ebből a körből és kerüljenek át a 2. körbe. Tudom, hogy ez se jó megoldás, de nincs jobb ötletem.
somoskovig
Attól se lesz fairebb.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Részemről oda is adnám...hiba volt, de ne őket szívassuk ezért...
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Szerintem őket vegyük ki ebből a körből és kerüljenek át a 2. körbe. Tudom, hogy ez se jó megoldás, de nincs jobb ötletem.

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Cameron Wake
Chargers – Csak ők ajánlottak.

Michael Bennett
Ravens – Szintén csak ők ajánlottakChargers LT
Ezzel az a gond, hogy ha egyetlen ajánlat érkezik valakire, akkor nála lesz második kör...
vassadi
Na most ez így azért érdekes... Egyrészt valóban nem az enyém még, másrészt az rohadtul nem fair, hogy most más úgy ajánlhat, hogy tudja a vezető licitemet. :/

Szerkesztette: somoskovig


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Cameron Wake
Chargers – Csak ők ajánlottak

Michael Bennett
Ravens – Szintén csak ők ajánlottakChargers LT
Ezzel az a gond, hogy ha egyetlen ajánlat érkezik valakire, akkor nála lesz második kör...

Szerkesztette: somoskovig
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
A négy adminisztrátor külön hirdet, vagy össze lesz gyűjtve és egybe kerül ki? 😊
Soldados
Külön, én most kezdek összesíteni.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A négy adminisztrátor külön hirdet, vagy össze lesz gyűjtve és egybe kerül ki? 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
vassadi
Azert az FA piacon az esetleges felullicitalasok/visszajelzesek miatt lehet hogy elcsuszik a dolog... meg akkor is ha mindenki minel hamarabb emel.. nem hiszem hogy minden GM van minden nap netkozelben.
Igor
Lehet én látom rosszul, de a mai telefonok világában ez az egész FA lebonyolítás kib@szott lassú 😕
Klaci79
???

En aprilis elejen elmegyek 3 napra turazni.. ott biztos nem lesz net 😊
Ha valaki kulfoldre utazik, detto nem biztos hogy ezen kell/tud logni, arrol meg ne is beszeljunk ha komolyabb bajok vannak..

Szerintem ezen nem kell rugozni sokat, 3 kor menjen le a draftig (az 1-2 nap csuszasokkal siman belefer), es nincs nagy gond. Foleg ha a draft a 20-22-i hetvegen van, akkor plane van idonk.

Ha gyorsabb lenne a dolog, meg tobb "kenyszer"trade lenne, mert mindenki unna a banant..
Igor
Szerencsés ha 3 napra el tudsz menni olyan helyre ahol nincs net 😊 Gyanítom ritka kivétel vagy. Én még valahogy külföldön is mindig belebotlok.
Amúgy csak megállapítottam, hogy szerintem baromi lassan megy ez az egész. Nem gond, max ritkábban jövök ide, de az email úgyis jelzi ha valami feladat van.
Mindezek ellenére kétlem, hogy mindenki egyfolytában túrázni és külföldre járna, de én ráérek 😊
Klaci79
Én is megyek külföldre és ott jóval kevesebbet foglalkozom ilyen dolgokkal, max csak reggeli átolvasás gyanánt lépek fel.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
vassadi
Azert az FA piacon az esetleges felullicitalasok/visszajelzesek miatt lehet hogy elcsuszik a dolog... meg akkor is ha mindenki minel hamarabb emel.. nem hiszem hogy minden GM van minden nap netkozelben.
Igor
Lehet én látom rosszul, de a mai telefonok világában ez az egész FA lebonyolítás kib@szott lassú 😕
Klaci79
???

En aprilis elejen elmegyek 3 napra turazni.. ott biztos nem lesz net 😊
Ha valaki kulfoldre utazik, detto nem biztos hogy ezen kell/tud logni, arrol meg ne is beszeljunk ha komolyabb bajok vannak..

Szerintem ezen nem kell rugozni sokat, 3 kor menjen le a draftig (az 1-2 nap csuszasokkal siman belefer), es nincs nagy gond. Foleg ha a draft a 20-22-i hetvegen van, akkor plane van idonk.

Ha gyorsabb lenne a dolog, meg tobb "kenyszer"trade lenne, mert mindenki unna a banant..
Igor
Szerencsés ha 3 napra el tudsz menni olyan helyre ahol nincs net 😊 Gyanítom ritka kivétel vagy. Én még valahogy külföldön is mindig belebotlok.
Amúgy csak megállapítottam, hogy szerintem baromi lassan megy ez az egész. Nem gond, max ritkábban jövök ide, de az email úgyis jelzi ha valami feladat van.
Mindezek ellenére kétlem, hogy mindenki egyfolytában túrázni és külföldre járna, de én ráérek 😊
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
vassadi
Azert az FA piacon az esetleges felullicitalasok/visszajelzesek miatt lehet hogy elcsuszik a dolog... meg akkor is ha mindenki minel hamarabb emel.. nem hiszem hogy minden GM van minden nap netkozelben.
Igor
Ha egy első körben vezető ajánlatot felüllicitálnak, akkor a GM-nek az értesítéstől számított 48 órán belül (tehát értelemszerűen az alap határidőn túl is) lehetősége van ráemelni, úgyhogy az általad felhozott probléma nem valós. 😊
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
vassadi
Azert az FA piacon az esetleges felullicitalasok/visszajelzesek miatt lehet hogy elcsuszik a dolog... meg akkor is ha mindenki minel hamarabb emel.. nem hiszem hogy minden GM van minden nap netkozelben.
Igor
Lehet én látom rosszul, de a mai telefonok világában ez az egész FA lebonyolítás kib@szott lassú 😕
Klaci79
???

En aprilis elejen elmegyek 3 napra turazni.. ott biztos nem lesz net 😊
Ha valaki kulfoldre utazik, detto nem biztos hogy ezen kell/tud logni, arrol meg ne is beszeljunk ha komolyabb bajok vannak..

Szerintem ezen nem kell rugozni sokat, 3 kor menjen le a draftig (az 1-2 nap csuszasokkal siman belefer), es nincs nagy gond. Foleg ha a draft a 20-22-i hetvegen van, akkor plane van idonk.

Ha gyorsabb lenne a dolog, meg tobb "kenyszer"trade lenne, mert mindenki unna a banant..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
vassadi
Azert az FA piacon az esetleges felullicitalasok/visszajelzesek miatt lehet hogy elcsuszik a dolog... meg akkor is ha mindenki minel hamarabb emel.. nem hiszem hogy minden GM van minden nap netkozelben.
Igor
Lehet én látom rosszul, de a mai telefonok világában ez az egész FA lebonyolítás kib@szott lassú 😕
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
vassadi
Azert az FA piacon az esetleges felullicitalasok/visszajelzesek miatt lehet hogy elcsuszik a dolog... meg akkor is ha mindenki minel hamarabb emel.. nem hiszem hogy minden GM van minden nap netkozelben.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Hagyomány h a draft előtti vasárnap van.
empty taxi
IRL draft előtti hétvége, annyi biztos, de arról szavazhatunk, hogy szombaton vagy vasárnap legyen.
vassadi
Mikor lesz RFA eredményhirdetés?

több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Hagyomány h a draft előtti vasárnap van.
empty taxi
IRL draft előtti hétvége, annyi biztos, de arról szavazhatunk, hogy szombaton vagy vasárnap legyen.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Hagyomány h a draft előtti vasárnap van.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Sztem az már mindegy, hogy éjfélkor, vagy egykor végzünk, a lényeg, hogy kezdésre mindenki ide tudjon érni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Szerintem az IRL draft előtti hétvégén legyen, lehetőleg ne korai kezdéssel, hogy mindenki gép elé tudjon érni.
gabokocka
Ha tudok jonni, viszem a trackert szivesen, így gyors lesz (4-4.5 ora maximum 😀 )

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Szerintem az IRL draft előtti hétvégén legyen, lehetőleg ne korai kezdéssel, hogy mindenki gép elé tudjon érni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mikor lesz a GM jatekban a draft?

Gondolom/feltetelezem az aprilis 21-23 hetvegen? Lehet pont utazom.. lehetne errol dudlizni/szavazni, es megprobalom ugy foglalni a dolgokat, hogy ne kavarjon be 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
@Shilkor, @Jack Zoltán Még a ti hosszabbításos szerződéseitek hiányoznak, amiket az FA-piac nyitásáig kellene beírni.
több mint 7 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Tényleg gondoltam, hogy megírom neked, hogy akkor kénytelen vagyok somosnak adni hátha javul az ajánlatod 😊
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Basszus Ork, ha megirod hogy somossal versenyzek, tuti raajanlottam volna... csak hogy tobbet kelljen fizetnie 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Bezzeg mikor en adtam el olcson az 1/1-et senki nem sirt 😛

Szerintem maradjon a trade 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Huhhh, ez az 1/6 qrva olcsó volt.
Soldados
Az 1/11 drágábban eladó XD
Elismerésem Löfli...ez mocsok nagy nagy steal.
Chargers LT
Egy 2026-os 5. kört szívesen rádobok. 😊
Soldados
Azt még tartom 😉 😀 😀