GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 7 éve
DeSean Philadelphia Eagles 423 — Drunk Goose
A Ware trade még egy szintet lépett😀
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Kérdés:
Ha ebben az évben egy playa fizetése 5M alatt van ugye tiszta sor, hogy 20%-os bünti lenne egy cut.
Ha a jövő évi fizetési viszont 5M felett van akkor azt 30%-al kell számolni?
Tehát idei 20%-a és jövő évi 30%-a?
alatriste
Igen.

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kérdés:
Ha ebben az évben egy playa fizetése 5M alatt van ugye tiszta sor, hogy 20%-os bünti lenne egy cut.
Ha a jövő évi fizetési viszont 5M felett van akkor azt 30%-al kell számolni?
Tehát idei 20%-a és jövő évi 30%-a?


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
RB poszton, ha Gio v CJ Anderson bekerült, akkor Blount / Ware / L. Murray? Ez a legnehezebben osztható poszt amúgy..
Igor
Én amúgy Lacyt tettem volna még be, szerintem top5 FA RB nálunk, de persze sok szempontot lehet nézni.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Jó kis mock, és igen, Strief kivágásával jogos, de egy valamit leszögeznék: ha egy T marad a rosteren, akkor sem húznám ki 1/11-nél Ramczykot 😀 Még csak az kéne...Ross-t szeretettel várnám a WR sorba 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Jones seruleseig tökéletes forgatókönyv lett volna!! Szép munka😂
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
2018-ban az alábbi játékosok után jár majd kompenzációs pick:

Cardinals
Cory Harkey, FB
Ryan Hewitt, FB
vassadi
3/33, jövök! 😉
alatriste
Nem tudom hogy csinaltad, minden mas csapatnak legalabb 8 FA-ja van..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
2018-ban az alábbi játékosok után jár majd kompenzációs pick:

Cardinals
Cory Harkey, FB
Ryan Hewitt, FB
vassadi
3/33, jövök! 😉


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Az átlagok csak néhány esetben elképesztőek
Soldados
Akkor már jobb munkát végeztünk/lágyszívűbbek voltunk, mint az IRL ügyökök.. 😛
Igor
Az IRL szerződések sem durvák (egy-két esetet leszámítva), ha 70%-ra levetíted a játékra.
Soldados
Hát, 10-15-öt számoltam, amit szerintem abszurd.. ez kb ugyanaz mint a miénk/talán picivel rosszabb. De nem veszünk össze.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az átlagok csak néhány esetben elképesztőek
Soldados
Akkor már jobb munkát végeztünk/lágyszívűbbek voltunk, mint az IRL ügyökök.. 😛
Igor
Az IRL szerződések sem durvák (egy-két esetet leszámítva), ha 70%-ra levetíted a játékra.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Az átlagok csak néhány esetben elképesztőek
Soldados
Akkor már jobb munkát végeztünk/lágyszívűbbek voltunk, mint az IRL ügyökök.. 😛

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Vannak érthetetlen számok.
Soldados
Meglepően dipomatikus vagy 😊
Szerintem százaelékos alapon (ki hány szabadügynököt árazott félre), nem tragikus.. pláne 123 szabadügynöknél.

És az olcsóság miatt meg érdekes módon senki sem panaszkodik.
Igor
Nincs időm. Rotterdamban vagyok.

Amúgy összességében rosszabbra számítottam. Az átlagok csak néhány esetben elképesztőek, de egyes (kieső) licitek észbontóak, főleg nálad és Rajnánál.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Spencer Ware: 8 Millió. 8. NYOLC. az igen Rajna. Blountot 5, Bernardot 4 millióra értékelted. ne haragudj de ez több mint gáz.
de ha ennyire király miért nem szoltál és franchise taggel eladtam volna
braxa88
Lamar Millerből indultam ki, nagyjából olyat hozott Ware idén, mint Miller tavaly. Blount és Bernard közül egyik sem three-down back, nálam az más kategória. Mindenesetre nem tartottam elképzelhetetlennek, hogy Ware-t valaki Miller szintjére lövi be, akkor pedig a 8 nincs messze. Lehet, hogy a 7 reálisabb lett volna, de azt minimum tartom (függetlenül attól, hogy konkrétan vállal-e rá valaki annyit).

Mindenesetre simán kiesett az érték, innentől meg persze mindegy, nem befolyásolt semmit.
Rajna
Ware mint játékbeli franchise tag feletti érték... Aha...

Számomra ez is védhetetlen kategória.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Paul Poslusznyval mi a helyzet?
Ahogy vissza tudtam követni a Packers szabálytalan szerződést írt róla az FA után és aztán nem adott másikat és valszeg ezért nincs is a rosteren se nála se másnál, de az FA listán sem.
Ork
FA lesz így.

De a RB posztot továbbra is furának éreztem, ahol van 2 nyugdíjas (Charlesnál én pl. kifejezetten aggódom pályára lép-e még valaha NFL-ben.. pláne teljes szezont erejéig), és két részmunkaidős, mert Andersonnál is ott a Booker-veszély szvsz... de nem tudom én se, mi a jó megoldás.
De én speciel a hétből mondjuk első helyre talán Ware-t tenném, akiért harcba szállnék (mondjuk értelemszerű okokból az RB kört kihagyom), de elég nagy katyvasz, az biztos..
Igor
Booker újonc évéből kiindulva Anderson feature back státuszát egyelőre szerintem nem fenyegeti veszély, a Gio-Ware összevetés viszont jogos, kettejüket megcserélem.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Vannak érthetetlen számok.
Soldados
Meglepően dipomatikus vagy 😊
Szerintem százaelékos alapon (ki hány szabadügynököt árazott félre), nem tragikus.. pláne 123 szabadügynöknél.

És az olcsóság miatt meg érdekes módon senki sem panaszkodik.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Spencer Ware: 8 Millió. 8. NYOLC. az igen Rajna. Blountot 5, Bernardot 4 millióra értékelted. ne haragudj de ez több mint gáz.
de ha ennyire király miért nem szoltál és franchise taggel eladtam volna
braxa88
Lamar Millerből indultam ki, nagyjából olyat hozott Ware idén, mint Miller tavaly. Blount és Bernard közül egyik sem three-down back, nálam az más kategória. Mindenesetre nem tartottam elképzelhetetlennek, hogy Ware-t valaki Miller szintjére lövi be, akkor pedig a 8 nincs messze. Lehet, hogy a 7 reálisabb lett volna, de azt minimum tartom (függetlenül attól, hogy konkrétan vállal-e rá valaki annyit).

Mindenesetre simán kiesett az érték, innentől meg persze mindegy, nem befolyásolt semmit.

több mint 7 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Paul Poslusznyval mi a helyzet?
Ahogy vissza tudtam követni a Packers szabálytalan szerződést írt róla az FA után és aztán nem adott másikat és valszeg ezért nincs is a rosteren se nála se másnál, de az FA listán sem.
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Érkezett már RFA offer sheet (nem is egy), szóval a rózik úgy készüljenek, hogy mindenképpen kell majd még árazni.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Vazze Igor, Davis 8.5 millió????? Drágább, mint Graham? Erre azért érdekelne a magyarázat 😀
Utsó éve jön, gyaníthatóan a snapjei egy részét átadja majd Shaqnek, erre kb franchise tag értékű lóvét kér?
gabokocka
Mondasz nekem jobb 4-3-as OLB-t a ligából? (Graham hogy jön ide, más poszt?)

Azt a Shaq-es dolgot meg majd meglátjuk..
Igor
Aha, és mennyi lenne a 4-3-as OLB-k tag értéke, ha különszednénk a linebackereket? Vagy másképp kérdezem, van-e olyan 4-3-as OLB, aki legalább az általad írt összeg közelében keres?

Graham meg úgy jött a képbe, hogy vele is hosszabbítanom kellett, megnéztem hozzá ki mit írt, és meglepve tapasztaltam, hogy többre taksálod Davist, mint őt.

De mindegy, nem akarok ezen lovagolni meg kötözködni, csak ez kicsit megütötte a szemem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Nevsor reszemrol rendben.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Biztos Pats buzi vagyok, de ha Kyle Long befer az első körbe, akkor Cannonak is ott lenne a helye. De ez legyen a legnagyobb bajom 😊 Köszönet a munkátokért srácok!
Habi
Most tényleg a 3szoros Pro Bowler Longot és az eddig 1 jó szezont produkáló Cannont hasonlítjuk össze? o.O


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Biztos Pats buzi vagyok, de ha Kyle Long befer az első körbe, akkor Cannonak is ott lenne a helye. De ez legyen a legnagyobb bajom 😊 Köszönet a munkátokért srácok!


JT Daniels fan
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Vannak érthetetlen számok.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Spencer Ware: 8 Millió. 8. NYOLC. az igen Rajna. Blountot 5, Bernardot 4 millióra értékelted. ne haragudj de ez több mint gáz.
de ha ennyire király miért nem szoltál és franchise taggel eladtam volna
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Itt az első FA-kör tervezett névsora:

Quarterback: Kirk Cousins, Tony Romo, Tyrod Taylor
Running back: Adrian Peterson, C.J. Anderson, Giovani Bernard, Jamaal Charles
Fullback: Kyle Juszczyk
Wide receiver: DeAndre Hopkins, Jordy Nelson, Julian Edelman, Keenan Allen
Tight end: Jordan Reed, Martellus Bennett, Zach Ertz
Offensive line: Jason Peters, Justin Pugh, Kyle Long, Lane Johnson, Ryan Schraeder
Edge rusher: Cameron Wake, Michael Bennett
Defensive interior: Bennie Logan, Brandon Williams, Sharrif Floyd, Star Lotulelei
Linebacker: Kiko Alonso, Rob Ninkovich, Thomas Davis
Cornerback: Aqib Talib
Safety: Jahleel Addae, Morgan Burnett, Patrick Chung, Shawn Williams

Ha valaki hiányol / feleslegesnek tart valakit, ebbe még bele lehet kötni.

Az adminisztrációt erre a körre pedig így osztanám el, ha az érintetteknek is megfelel:
@somoskovig: RB, FB, WR
@empty taxi: OL, CB, S
@Chargers LT: EDGE, DI
Én: QB, TE, LB
vassadi
Hehe 😊

RB poszton, ha Gio v CJ Anderson bekerült, akkor Blount / Ware / L. Murray? Ez a legnehezebben osztható poszt amúgy..
OL - Cannon, Tretter?
LB - Minter? (ő határeset)
CB - Claiborne?
Igor
RB-k között szerintem egyértelműen Anderson a legjobb opció a piacon. Azon már lehet vitatkozni, hogy ha Bernard ott van, akkor a három említett kimaradó miért nem, ezt elismerem, de nem akartam egy körbe hét RB-t tenni. Cannonnak tavaly volt egy kiugró éve, de előtte a liga egyik legrosszabb kezdő tackle-je volt, és az offseasonben még az volt a kérdés, hogy egyáltalán rosterre kerül-e, Tretter pedig career backup volt, tavaly is csak sérülések miatt került kezdőbe, aztán igaz, hogy helytállt, de ennyi, semmi extra. Szerintem ők nem top FA-k. Minteren én is elgondolkodtam, de ő inkább egy jó iparos, a CB-mezőnyből pedig toronymagasan kiemelkedik Talib (tavaly ugyanez volt a helyzet a safety-knél Weddle-lel, ő is egyedül volt a posztján az első körben).
vassadi
Oké, az OL/LB/CB posztokon elfogadom a véleményed.

De a RB posztot továbbra is furának éreztem, ahol van 2 nyugdíjas (Charlesnál én pl. kifejezetten aggódom pályára lép-e még valaha NFL-ben.. pláne teljes szezont erejéig), és két részmunkaidős, mert Andersonnál is ott a Booker-veszély szvsz... de nem tudom én se, mi a jó megoldás.
De én speciel a hétből mondjuk első helyre talán Ware-t tenném, akiért harcba szállnék (mondjuk értelemszerű okokból az RB kört kihagyom), de elég nagy katyvasz, az biztos..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)