NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 275
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 7 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Van olyan supp. draft, amin nem veszel részt? 😀

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Francba, elfelejtettem Howardot.
adam8
btw én licitáltam rá a supp drafton, remélem vassadi hamarosan eredményt hirdet mielőtt empty átszervezi a csapatát 😀
több mint 7 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Francba, elfelejtettem Howardot.

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Illetve somos, pozicionális értékelők? 😊
Igor
Idén mindenképpen megcsinálom. Fasza lenne, ha mondjuk mindenkinek lenne friss depth chartja a megfelelő topicban, hogy ne a roster fájl alapján kelljen kitalálnom, milyen a védelmi felállás, meg kit szán kezdőnek az adott GM. Ha még a DC topicban a szerkesztés során oda lehetne írni, hogy updatelve a draft után, az már maga lenne a Kánaán.

somoskovig
Tudom hogy még az év fele hátravan, de gondoltam felhozom a süllyesztőből.. 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Méghogy nem voltak jó játékosaim! 😀

Szerkesztette: hétszilvafás adam8

több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Végeztem az adminisztráció pótlásával. Mindenki ellenőrizze, hogy minden rendben van-e nála. Kiváltképp vonatkozik ez azokra, akik jelenleg cap limit felett vannak. A Szerződések topikba beírt szerződéseken kívül értelemszerűen csak azokat tudtam felvinni a roster táblázatba, ahol egyértelmű a struktúra, tehát egyéves és vetmines szerződések, valamint 4-7. körös és undrafted újoncok esetében, úgyhogy ha valakinek van ilyen jellegű elmaradása, az pótolja.

Keretet már most is lehet hirdetni, depth chart topikban 53+10 fő, nemsokára határidőt is mondok. A korábban kihirdetett kereteket határidőig még lehet módosítani. A kerethirdetésnél nem elég csak a depth chart topikban megadni a rostert és a PS-t, a keretszűkítésnél kitett játékosokat ugyanúgy be kell írni a cut/waiver topikba, tavaly volt aki ezt elmulasztotta.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 757 — Keep pounding
Van vmi határidő, hogy meddig kéne leszűkíteni 53-asra a keretet?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
vassadi
mivel mindkét cserénél én is hibáztam, megoldható, hogy a később megszerzett:
- 2017/6 (DAL) megy Döméhez
- a kondícióban pedig a 2017/5 (DAL) kerülhet tovább?

persze ha neked és a többi érintettnek is megfelel
kristof
Legyen.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
vassadi
mivel mindkét cserénél én is hibáztam, megoldható, hogy a később megszerzett:
- 2017/6 (DAL) megy Döméhez
- a kondícióban pedig a 2017/5 (DAL) kerülhet tovább?

persze ha neked és a többi érintettnek is megfelel
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Vizsgaidőszak letudva, elkezdtem pótolni az adminisztrációt. Vannak és lesznek hátráltató tényezők, de igyekszem minél hamarabb a végére érni.
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Bocs, hogy az utóbbi időben nem jelentkeztem, vizsgaidőszak van, de már látom a fényt az alagút végén, lassan el tudom kezdeni az adminisztráció pótlását.

Azt viszont nem tudom, a Madden sim hogyan-mikor lesz, vagy hogy lesz-e egyáltalán.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
FYI, kb 7-10 napra teljesen eltűnök olyan helyre, ahol nem lesz net.. nem tudom van-e most valami lényegi határidő.. max PS-t kell picit rendbetenni, de sztem más sürgős gond nincs a rosteremmel.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 656 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
@Gergőke
• Adott évben az 5 millió dollárt elérő fizetések a szabadügynök-piac nyitásakor, az 1,5 millió dollárt elérő fizetések egy héttel a draft után garantálttá válnak. Ha a GM a megadott időpontok után cutol ilyen fizetésű játékost, akkor az aktuális évi teljes fizetés cap büntetésként kerül elkönyvelésre.
Habi
Köszönöm, hogy szóltál e felett átsiklottam. Akkor így jártam...benyelem. Gondolom vissza már nincs út 😊
Gergőke
sztem töröld ki nyugodtan, majd kibaszod max jövőre!
Habi
Okés köszi.

" class="embed">
több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
@Gergőke
• Adott évben az 5 millió dollárt elérő fizetések a szabadügynök-piac nyitásakor, az 1,5 millió dollárt elérő fizetések egy héttel a draft után garantálttá válnak. Ha a GM a megadott időpontok után cutol ilyen fizetésű játékost, akkor az aktuális évi teljes fizetés cap büntetésként kerül elkönyvelésre.
Habi
Köszönöm, hogy szóltál e felett átsiklottam. Akkor így jártam...benyelem. Gondolom vissza már nincs út 😊
Gergőke
sztem töröld ki nyugodtan, majd kibaszod max jövőre!


JT Daniels fan
több mint 7 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 656 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
@Gergőke
• Adott évben az 5 millió dollárt elérő fizetések a szabadügynök-piac nyitásakor, az 1,5 millió dollárt elérő fizetések egy héttel a draft után garantálttá válnak. Ha a GM a megadott időpontok után cutol ilyen fizetésű játékost, akkor az aktuális évi teljes fizetés cap büntetésként kerül elkönyvelésre.
Habi
Köszönöm, hogy szóltál e felett átsiklottam. Akkor így jártam...benyelem. Gondolom vissza már nincs út 😊

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
@Gergőke
• Adott évben az 5 millió dollárt elérő fizetések a szabadügynök-piac nyitásakor, az 1,5 millió dollárt elérő fizetések egy héttel a draft után garantálttá válnak. Ha a GM a megadott időpontok után cutol ilyen fizetésű játékost, akkor az aktuális évi teljes fizetés cap büntetésként kerül elkönyvelésre.


JT Daniels fan
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nálam DJ Foster RB, Arizona State lemaradt a 2. kör eredményhirdetésében, de beírom őt is, mivel senki más nem licitált rá, így vittem...csak biztos kimaradt
Chargers LT
draftoltam azé 😊
több mint 7 éve
Egon bá New England Patriots 1 105 — Saints GM
Marqui, csak úgy mint Banks, kiment már
Habi
hol?
én nem találtam sehol 😮
Egon
1. UDFA körben vitte a JAX.
empty taxi
Most már látom 😕
Azért nem találtam, mert fordítva volt írva a neve, fasza...

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Nálam DJ Foster RB, Arizona State lemaradt a 2. kör eredményhirdetésében, de beírom őt is, mivel senki más nem licitált rá, így vittem...csak biztos kimaradt
Chargers LT
Fostert draftolta a Seahawks.

Illetve @somoskovig, a te kiszemeltjeid közül Joe Walkert az Eagles elvitte az első UDFA körben.
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 602 — Jedi Master
Nálam DJ Foster RB, Arizona State lemaradt a 2. kör eredményhirdetésében, de beírom őt is, mivel senki más nem licitált rá, így vittem...csak biztos kimaradt

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Rams

Chad Greenway, LB, 1 010 000 / 1 év
adam8

Azt hiszem a Free Agency ezen szakaszában ezt a tevékenységet nevezik "Pöcsögségnek", kéretik belefoglalni az Alapok/szótár menüpontba!

Szerkesztette: pgabtb

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Marqui, csak úgy mint Banks, kiment már
Habi
hol?
én nem találtam sehol 😮
Egon
1. UDFA körben vitte a JAX.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Egon bá New England Patriots 1 105 — Saints GM
Marqui, csak úgy mint Banks, kiment már
Habi
hol?
én nem találtam sehol 😮

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Marqui, csak úgy mint Banks, kiment már


JT Daniels fan
több mint 7 éve
Egon bá New England Patriots 1 105 — Saints GM
Nekem is majdnem az, még egy embert kell majd cutolnom a PS-ből.
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Depth Chartok - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!