GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Ezt a WR/TE dolgot nem értem Igor. Persze minden nézőpont kérdése, de most itt az a baj, hogy ketten együtt sokat keresnek? Mert ha ez a gond akkor értem, bár kissé furcsa megközelítés, hiszen pusztán csak annyi történt, hogy nem akartam egy rakás dead money-t VJ után, Gordon képességeiben meg benne lenne a nagy pénz, ha nem lenne idióta. Én pusztán ,megelőlegeztem neki. És ott van mellettük vagy éppen közvetlenül mögöttük Benjamin, akinek végre egy rendes QB dobál majd, de foci jancsikkal is 900 yard fölött volt, meg egy rakás bármi lehet belőle játékos. TE poszton se hiszem, hogy mondjuk a Bears vagy a Saints kezdővárományos játékosai olyan szarok lennének, hogy az utolsó 6-ba sorolsz...
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Na, ha az elkapó/TE egységem nincs a szarok között már jó vagyok 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Zeke Elliott és Chris Johnson is szomi

több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 286 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
nincs a Denver a legrosszabb futóegységek között, hát milyen félmunka ez?!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Frissítettem még egy utolsó Kekit, 52/53 rosterhely már fix, de egy backup-cserében még benne lennék OL-t keresek (OT/OG elsősorban), és LB-t vagy DT-t tudok adni.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
a webes formát csak azért mondtam, mert azzal lehet csökkenteni az adminisztráció dolgot
elég hozzá hetenkénti bontásban a meccsek, az hogy meddig lehessen leadnia a "tippet" és az eredmények ütemezésének a rendje és onnan már végig automatikusan tud menni
max annyi kellhet még hozzá, hogy mindenkinek külön user/azonosítást megoldani és ha senki nem akarja szándékosan meghackelni akkor mehet is magától az egész

nyilván, ha nincs rá szükség akkor nem erőltetem, de mivel nemrég csináltam foci eb kapcsán ilyesmit kisebb mértékben, ezért gondolom, hogy nem lehetetlen megoldani
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ezek az ötletek (szim, vassadi-javaslat, Ork-javaslat) nem zárják ki egymást.

Én Maddenhez nagyon nem értek, szóval azt nem tudom sajnos vállalni, de pl. az Ork-féle dologban, vagy bármi másban, ahol csak adminisztrálni kell, szívesen segítek.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Lenne 20 eredménysor?

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ha már semmiképpen sem lenne sim (én azért reménykedem benne, hogy vki bevállalja), akkor inkább Ork verziójával értek egyet, hogy egy 5-10 fős csoport letippelné a meccseket.
Soldados
Ha végül ez lenne a befutó szerintem az is könnyen megoldható, hogy egymástól láthatatlanul menjenek a tippek előre a teljes alapszakasz aztán az eredmények jöhetnek adagolva és így mindenkinek meglepetés lenne.
Illetve, hogy akár mindenki tippeljen a saját csapat (vagy csoport) meccsei nélkül mondjuk egy webes formában.
Ork
sztem lehetne fordulónként adagolni és tippelni. 3-4nap lenne egy fordulóra az idő, addig kb 20 leadott eredménysor biztos lenne amiből kijöhet a reprezentatív eredmény. aztán ezt vki összesíti, és közli. nem kell más mint egy excel google drive-ra +esetleg egy standing tábla.
több mint 7 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Ha már semmiképpen sem lenne sim (én azért reménykedem benne, hogy vki bevállalja), akkor inkább Ork verziójával értek egyet, hogy egy 5-10 fős csoport letippelné a meccseket.
Soldados
Ha végül ez lenne a befutó szerintem az is könnyen megoldható, hogy egymástól láthatatlanul menjenek a tippek előre a teljes alapszakasz aztán az eredmények jöhetnek adagolva és így mindenkinek meglepetés lenne.
Illetve, hogy akár mindenki tippeljen a saját csapat (vagy csoport) meccsei nélkül mondjuk egy webes formában.
több mint 7 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 657 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Én továbbra is nagyon sajnálnám, ha elmaradna a sim. Nem azért mert az reális végeredményt adna, de jó volt 2-3 naponta várni az eredményeket, főleg ha pl épp Igorral volt meccsem, vagy izgulni, amikor már PO-ban voltunk, stb. Nem maga a sim a játék lényege, de azt az izgalmat amit egy meccs ad, azt jóvolt várni és átélni és utána trashtalkolni. Mellesleg IRL is vannak nagy meglepetések pozitív és negatív irányban, azaz nem baj a randomitás sem sztem.

Ha már semmiképpen sem lenne sim (én azért reménykedem benne, hogy vki bevállalja), akkor inkább Ork verziójával értek egyet, hogy egy 5-10 fős csoport letippelné a meccseket.
Soldados
Maximálisan egyetértek!

" class="embed">
több mint 7 éve
Göbi Indianapolis Colts 723 — Retired WR
Én sajnálnám ha nem lenne sim...kifejezetten tetszene

több mint 7 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Szintén sim párti vagyok, ha semmiképp sem lehetséges, akkor Ork ötletét tartom nyerőnek. 😊

több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 569
Ádi, gebasz van a rosteremmel. Illetve nem is a rosterrel, hanem ahogy nézem nem írtam be Boykin szerződését. Így Te nem is vitted fel. Pedig én úgy emlékszem, hogy hozzám került FA-n, a saját excelben benne is van. Ki akarnám vágni, szóval nem azért reklamálok, hogy más ne nyúlja le, hanem érdeklődök, hogy ilyenkor mi van.
gabokocka
Adj neki szerződést. 😊 Amúgy igen, hozzád került:  bowl.one/forum/manager-jatek/hivatalos-kozlemenyek/1470877
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Ádi, gebasz van a rosteremmel. Illetve nem is a rosterrel, hanem ahogy nézem nem írtam be Boykin szerződését. Így Te nem is vitted fel. Pedig én úgy emlékszem, hogy hozzám került FA-n, a saját excelben benne is van. Ki akarnám vágni, szóval nem azért reklamálok, hogy más ne nyúlja le, hanem érdeklődök, hogy ilyenkor mi van.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én továbbra is nagyon sajnálnám, ha elmaradna a sim. Nem azért mert az reális végeredményt adna, de jó volt 2-3 naponta várni az eredményeket, főleg ha pl épp Igorral volt meccsem, vagy izgulni, amikor már PO-ban voltunk, stb. Nem maga a sim a játék lényege, de azt az izgalmat amit egy meccs ad, azt jóvolt várni és átélni és utána trashtalkolni. Mellesleg IRL is vannak nagy meglepetések pozitív és negatív irányban, azaz nem baj a randomitás sem sztem.

Ha már semmiképpen sem lenne sim (én azért reménykedem benne, hogy vki bevállalja), akkor inkább Ork verziójával értek egyet, hogy egy 5-10 fős csoport letippelné a meccseket.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Nem igazán értem, hogy miért adna jobb eredmény a PR-ek összevetése, mint a sim. Nyilván a madden nem a legjobb, de IRL sem minden a papírforma szerint alakul. Nekem nem tetszik az ötlet, bár azt sem tudom, hogy mit lehetne használni a madden helyett.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Szerintem amugy a simeléshez (roster feltöltését kivéve) kevesebb idő kell mint egy komoly minden csapatot kielemző PR 😀
braxa88
Sztem 1-1.5 óra alatt összerakható, egy komoly PR.. hogy utána mennyi szöveget/körítést írsz mellé az már mellékes.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 569
Mondjuk annyi, hogy mindenki 31 csapatos sorrendet - sajátját kihagyva - írjon és PM-ben küldje el Ádinak, a szupertitkosság jegyében 😀
gabokocka
Én is így gondoltam. 😊

Illetve, a másik probléma ha valaki nem küld, mondjuk van 5 ilyen GM - akkor azt az 5 csapatot utána, minden PR-ből ki kell szedegetni.. pici extra manuális meló.
Igor
Nem vészes. Meg elég hosszú határidő adható meg, ezzel igazából ráérünk a következő GM szezon kezdetéig, addig pedig azért csak tud mindenki időt szakítani arra, hogy összerakjon egy ilyen PR-t. Akiknek ez mégsem sikerül, azok meg automatikusan a draftsorrend végére kerülnek.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Szerintem amugy a simeléshez (roster feltöltését kivéve) kevesebb idő kell mint egy komoly minden csapatot kielemző PR 😀
több mint 7 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
ha ilyen megoldás akkor én inkább azt javasolnám, hogy rangsor helyett magukat a meccseket "tippelje" le mindenki és annak az eredménye alapján legyen a PO és majd ott is hasonló módszer
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Szóval én annyira nem sajnálom, mondjuk a draftsorrendet valahogy azért csak meg kéne határozni.
gabokocka
Jobb ötletem nincs, mint hogy az összes GM összeállít egy power rankinget a csapatokról, és ezeknek az összesítése adja a draftsorrendet. Jelezzétek, hogy ez elfogadható-e, vagy ha valakinek van más javaslata, ne tartsa magában.
vassadi
Mondjuk annyi, hogy mindenki 31 csapatos sorrendet - sajátját kihagyva - írjon és PM-ben küldje el Ádinak, a szupertitkosság jegyében 😀
gabokocka
Pont ezen gondolkodtam ma, hogy akár lesz sim, akár nem, valami ilyesmit meg kéne húzni.. (ha már somos nem ír, én elkezdtem összerakni egy hasracsapott PR-t), de akkor lehet visszatartom, ha ez realisztikus ötlet, hogy ne befolyásoljon senki senkit.

Illetve, a másik probléma ha valaki nem küld, mondjuk van 5 ilyen GM - akkor azt az 5 csapatot utána, minden PR-ből ki kell szedegetni.. pici extra manuális meló.
Igor
A következő szezonra való nevezés feltétele a lista elküldése 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Szóval én annyira nem sajnálom, mondjuk a draftsorrendet valahogy azért csak meg kéne határozni.
gabokocka
Jobb ötletem nincs, mint hogy az összes GM összeállít egy power rankinget a csapatokról, és ezeknek az összesítése adja a draftsorrendet. Jelezzétek, hogy ez elfogadható-e, vagy ha valakinek van más javaslata, ne tartsa magában.
vassadi
Mondjuk annyi, hogy mindenki 31 csapatos sorrendet - sajátját kihagyva - írjon és PM-ben küldje el Ádinak, a szupertitkosság jegyében 😀
gabokocka
Pont ezen gondolkodtam ma, hogy akár lesz sim, akár nem, valami ilyesmit meg kéne húzni.. (ha már somos nem ír, én elkezdtem összerakni egy hasracsapott PR-t), de akkor lehet visszatartom, ha ez realisztikus ötlet, hogy ne befolyásoljon senki senkit.

Illetve, a másik probléma ha valaki nem küld, mondjuk van 5 ilyen GM - akkor azt az 5 csapatot utána, minden PR-ből ki kell szedegetni.. pici extra manuális meló.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
én simán bevállalom, hogy a Steelersen kívül a Browns és a Lions a 2 leggyengébb csapat, szóval a draft első 3 helye már meg is van kb 😊 😊
Habi
Pont az ilyen szakértelmet nélkülöző vélemények miatt volt jó a sim ...😀

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
én simán bevállalom, hogy a Steelersen kívül a Browns és a Lions a 2 leggyengébb csapat, szóval a draft első 3 helye már meg is van kb 😊 😊


JT Daniels fan