NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 269
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Az inkonzisztencia sajnos benne van, 32 csapatot kell értékelni, és a csapatrészek 90%-a 5 és 9 pont közé esik, vagyis kb. 28 unitot kell rangsorolnom 5 pontszámra, ebben nyilván lesznek +/-1 pontos hibák, amikbe bele lehet kötni.

Peat: azért mondjuk RT posztról kiszoríthatta volna Strief-et IRL, pff értékelést hagyjuk, a 29. legjobb azért messze van a megbízható OT-tól (Flowers-t is újraértékeltem azóta, ne aggódj, nem fogom túlpontozni magamat 😊). Az LB-sorral nem értek egyet, a kezdő sorodban vagy egy szezon előtt kivágott, majd új csapatba kerülő back-up, egy IR-en landolt újonc és egy pályát nem látó Tulloch. A CB-sorban igazad van.

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nagyjabol oke, bar kicsit ugy erzem ramjart a rud, hamar ilyen masodik szamu TE-ken, meg foleg Peat-en eled ki magad Flowers miatt...
"2015 Peat rated +2.2 at offensive tackle (29th-highest OT in NFL)" - az, hogy van egy Terron Armsteadjuk, az sajnos egyeni pech (bar o amugy elegge uvegbol van..), de az hogy Peatet kezdetik G-kent, es nem a padon csucsul, nem feltetlen negativum szvsz. A guard parosom meg a liga 1. es 2. legjobb guardja.. sry hogy oda nem raktam be 😛 Ha valakinel ott lenne Watt es Mack a ket DE poszton, vagy Donald es Short DT-kent, es mellettuk tobb mint adekvat kezdok lennenek, kivancsi lennek arra 7 pontot adnal-e.. de magad megvalaszoltad ezt a kerdest, lasd Cincy DL 😛 (nem tudom azt se hogy a cseresorral mi bajod: a Giacomini, Moses, LeRibeus sor is boven min. atlagos szint a backupokat nezve..)

Amugy ha a Browns-szal merem ossze magam, akkor latok azert egy-ket helyen vicces kulonbseget/ertekelest (OL - 2 ponttal jobb a Browns, LB - 1 ponttal jobb a Browns, CB - 1 ponttal jobb a Browns.. ez ultimate looool), lehet persze hogy a Brownst lotted fole, es nem a Ravenst alul.. bar en a KC/HOU szint ala vartam magunkat picivel, igy az utobbit erzem. (OL, DL, LB poszton erzem erosnek a ceruzat... meg kicsit inkozisztens a dolog, hogy van amikor a tapasztalt backupokat ekezed, maskor meg a rookiekat.. na mindegy, ertem en, belerugtal akibe tudtal. 😊 A CB poszton a 8-as amugy ok szvsz, ott inkabb a Browns 9-ese a vicces.)

Termeszetesen amugy koszi a hatalmas munkat 😊

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Alapvetően egyetértek a Chargers jellemzésével, csak néhány aprósággal nem.

Elsősorban De-Willben nem értek egyet. Ő abszolút kezdő szintű futó és abból is a jobbik féle. Lehet, hogy 33 éves, de sosem volt feature back, így nincs elhasználódva és ez látszik is rajta. Nyilván nem hosszútávú megoldás, de jelenleg ő egy kifejezetten jó kezdő RB.

A másik, hogy Cameron Wake abszolút kiváló volt 3-4-es OLB-ként is, amikor azt játszotta a Fins. Karrierje kiemelkedő éveit produkálta akkor. Ha nem így gondolnám, nem is tartottam volna meg, mert nem szeretem a rendszeridegen játékosokat.

Mauro hosszútávú jövőjét nyilván nem tudhatjuk előre, de az idei első meccsen kezdő volt. 😊

+1: a spec teamet is értékelhetted volna. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Banyek, mindig megfogadom, hogy nem rakom fel ide ezt az egészet, tovább tart normálisan betenni a fórumra, mint megírni... 😊

több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
PR-hoz általános infók:

1. Most felteszem az AFC-t csoportonként, aztán a rangsort, ami megadja a 4 csoportgyőztest és a két wild card résztvevőt.
2. A rájátszást megpróbálom kicsit "modellezni" is, vagyis megnézni, hogy az egyes párosításokat kinek adnám a csapatok erős/gyenge pontjai alapján.
3. Az értékeléshez:
- 10 pontot csak olyan csapatrész kaphat, ahol van értelmes, sérülés esetén bevethető cserejátékos is. 53-as keretet kell összehozni, nem 22 jó kezdőt.
- 5-6 pont az átlagos szint, ehhez adhat hozzá plusz/mínusz egyet a cserék megléte vagy hiánya. Ha van egy támadófalban 3 elit meg két vakegér, akkor az bizony le fogja húzni az értékelést.
- 7-8 pont már egy ligaszinten kiemelkedő csapategységet jelent
- az újoncok megítélésénél a kivárás jellemző, attól, hogy valaki 1/1 lett, még nem fog elit értékelést kapni, amíg le nem tesz valamit IRL az asztalra.
- az egyes csapatrészek némileg súlyozva vannak az összpontszám számítása során, támadóknál a QB és a támadófal némileg felül, a TE-poszt kicsit alul van súlyozva, a védelemnél viszont nem variáltam, mert ott lehetne érvelni minden módszer mellett.

NFC a következő 1 héten belül lesz várhatóan kész.

Ja, és jövőre akár lesz Madden, akár nem, ilyenkor fogom csinálni az értékelést, mert sokat segít, hogy közben IRL kialakultak az 53-as keretek és a depth chartok is.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Ha nincs, akkor a Madden topikban nem lehetne erre vkit megkérni?
Soldados
Ezzel már próbálkoztam.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tényleg nincs senki, akinek lenne ideje megcsinálni a rostereket Maddenben?

Ha nincs, akkor a Madden topikban nem lehetne erre vkit megkérni?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Nem tudom aktív fórumozókat recruitingolni GM-nek?
gabokocka
Hosszú távon persze, csak az most szerintem nem oldja meg a problémát, pl. a szabályok szerint jelenleg Mayo teljes fizuja bent ragadna dead cap-ként (idén 4,5, jövőre 5, aztán 7 mn), ugyanitt Tillman 5+4,5 mn. Ezt egy rookie nyakába varrni szerintem gáz... 😕

Mondjuk a Bills esetén nincs ekkora gáz, csak némi cap túlszaladás.
somoskovig
Gyanítom a 2017-es szezonra keresnénk már új GM-et a csapatoknak, vagy tévedek?
Ha nem, akkor ugye jár az újaknak a rookie GM-eket megillető cutkedvezmény.
empty taxi
Jövőre keresünk új GM-et ezeknek a csapatoknak.

Ami Mayót és Tillmant illeti, normál cut büntetés mellett ki lehet őket majd vágni, és idén se kellett volna a teljes fizetést benyelni dead money-ként, a visszavonulás kivételt jelent ez alól.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Nem tudom aktív fórumozókat recruitingolni GM-nek?
gabokocka
Hosszú távon persze, csak az most szerintem nem oldja meg a problémát, pl. a szabályok szerint jelenleg Mayo teljes fizuja bent ragadna dead cap-ként (idén 4,5, jövőre 5, aztán 7 mn), ugyanitt Tillman 5+4,5 mn. Ezt egy rookie nyakába varrni szerintem gáz... 😕

Mondjuk a Bills esetén nincs ekkora gáz, csak némi cap túlszaladás.
somoskovig
Gyanítom a 2017-es szezonra keresnénk már új GM-et a csapatoknak, vagy tévedek?
Ha nem, akkor ugye jár az újaknak a rookie GM-eket megillető cutkedvezmény.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 752 — Keep pounding
Engem a hosszútávú megoldás is aggaszt, nem igaz, hogy nem sikerült 32 aktív embert összeszedni, sokat leront a játék élvezeti értékéből....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Nem tudom aktív fórumozókat recruitingolni GM-nek?
gabokocka
Hosszú távon persze, csak az most szerintem nem oldja meg a problémát, pl. a szabályok szerint jelenleg Mayo teljes fizuja bent ragadna dead cap-ként (idén 4,5, jövőre 5, aztán 7 mn), ugyanitt Tillman 5+4,5 mn. Ezt egy rookie nyakába varrni szerintem gáz... 😕

Mondjuk a Bills esetén nincs ekkora gáz, csak némi cap túlszaladás.

több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 752 — Keep pounding
Nem tudom aktív fórumozókat recruitingolni GM-nek?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Az olyan kvázi gazdátlan csapatoknál, mint mondjuk a Bills vagy a Jets, mi a következő lépés? Így nincs sok értelme értékelni őket, hogy pl. egy Jerod Mayo rosteren van még.

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A megszerzett UDFA-t be kell írni a szerződések topikba?
Soldados
Nem, már fent vannak a roster táblázatban.
vassadi
Köszi.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
A megszerzett UDFA-t be kell írni a szerződések topikba?
Soldados
Nem, már fent vannak a roster táblázatban.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A megszerzett UDFA-t be kell írni a szerződések topikba?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
De fáj nekem Brate még mindig.

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Hirtelen felindulásból elkezdtem írni a részletes elemzős PR-t, másfél csoport megvan. 😊
somoskovig
ha még mindig jobb a TE sorod az enyémnél akkor fölösleges
Brate nélkül is jobb volt a Gronk-Kendricks dóum, mint Barndige (eddig egy éves csoda) és Allen (örök igéret v másképpen Mr. 109yard) párosa.

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
@Shilkor, @Egon, @Klaci79, @Göbi Nektek van még elmaradásotok PS pótlás / claimelt játékosnak helycsinálás terén.
vassadi
Én darabra megvoltam, mert egy - egy érkező, illetve távozó volt, amúgy szerkesztettem a depth chartot a megfelelő topikban (Marqueston Huff ment PS-be, hogy legyen hely Swannek)
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Hirtelen felindulásból elkezdtem írni a részletes elemzős PR-t, másfél csoport megvan. 😊

több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
@Shilkor, @Egon, @Klaci79, @Göbi Nektek van még elmaradásotok PS pótlás / claimelt játékosnak helycsinálás terén.
vassadi
Mi a határidő?
Egon
Nem írtam ki konkrét határidőt, de jó lenne, ha pár napon belül rendeződne a dolog és le lehetne zárni végleg a szezont.
több mint 7 éve
Egon bá New England Patriots 1 105 — Saints GM
@Shilkor, @Egon, @Klaci79, @Göbi Nektek van még elmaradásotok PS pótlás / claimelt játékosnak helycsinálás terén.
vassadi
Mi a határidő?

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
@Shilkor, @Egon, @Klaci79, @Göbi Nektek van még elmaradásotok PS pótlás / claimelt játékosnak helycsinálás terén.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Zennert PS-re tenni azért elég nagy kockázat volt..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 589 — Jedi Master
akkor mennyire tuti, hogy nem lesz madden sim? ok, hogy vannak, akik nem tudják vállalni, de akkor senki semmikor?
Mert, ha ez a sajnálatos eset megtörténne, akkor volt már itt sok sok ötlet a draft sorrend eldöntésére, össze kéne szedni őket és szavazni, hogy melyik legyen. Ezt viszont le lehetne zongorázni gyorsan is, én is szívesen segítek ebben. Már csak azért is lehetne hamar megoldani, mert pár hét, és kezdődik az idény...a fele társaság tuti nem fog a játékkal foglalkozni, ha sokaknak még a rostert sem sikerült rendbe tennie. Másrészt régen volt bármi izgi a játékunkban- (régen volt az a draft)-, most lenne...

Még valami... a legtöbb ötlet ilyen szavazós, hogy szavazzunk a meccsekre, eredményekre, stb... ezzel az a bibi, hogy mi emberek vagyunk, nem sportesemények 😊 magyarul szubjektívek... mindenre van papírforma, és az ember úgyis az "erősebb csapatot" választja a szavazásnál 1-1 meccsnél. Még, ha nem is mindenki, mert 1-2 ember gondol egy merészet néha, a többségnél úgyis az erősebb team nyeri majd a meccset, így hiába az 1-2 ember "meglepetése". Márpedig mind a maddenben, mind az életben vannak meglepetések minden fordulóban, ahol az esélytelenebb megvicceli az amúgy jobb csapatot.
Erre van egy elég egyszerű megoldás, ha ilyen szavazós miújság lenne végül a befutó... minden fordulóból ki lehetne választani "véletlenszerűen" (ami elég egyszerű amúgy) 2-3 párosítást, ami random dől majd el... nem pedig mi szavazzuk meg az eredményt. Így fordulónként meglesz az 1-2 meglepetés eredmény is, ami borítja majd a papírformát.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀