GM játék csevegő
18 feliratkozó
több mint 7 éve
2025-ös roster fájl2026-os roster fájl
Draft tracker 2025
Draft tracker 2026
Rosenhaus táblázat 2026
Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo
Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman
Szerkesztette: vassadi
több mint 9 éve
Ami a tévesen kihirdetett játékosokat illeti, én amondó vagyok, hogy kapja meg őket Igor és Soldi. Morfondírozhatunk ezen akármeddig, nincs jó megoldás, mert ez a verzió nyilván a többiekkel szemben nem teljesen fair, de ha ezek után megy tovább a licit (akár most, akár átkerülnek a második FA-körbe), akkor meg ők szívnak. Nálam az döntött, hogy ha más annyira akarta volna Wake-et, illetve Bennettet, akkor tett volna neki ajánlatot az első licitkörben.Akkor már inkább engem, szvsz újra bocs mindenkitől. Próbáltam jól megcsinálni, mégis elnéztem ezt az egy dolgot. Legközelebb nem lesz ezzel gond 😊
Megszavaztatni nincs idő, mert ahogy Igor is mondta, azt még a határidő előtt tudnia kell mindenkinek, mi a helyzet (nemcsak kettejüknek, hanem annak is, aki adott esetben licitálna Wake-re / Bennettre), szóval én mint commish azt mondom, a két játékos az övék, ha valakinek ez nem tetszik, meg lehet érte kövezni, vállalom. 😊
vassadi
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Amúgy minden évben vannak qrva drága arcok, de simán lehet bohóc áron jó kezdőket is szerezni, csak figyelni kell. Tavaly Villanueva (asszem évi 2 millió) került hozzám, előtte Norman évi másfélért.Dettó. Tavaly nevetséges összegekért szereztem meg Wallace-t, Beasley-t, Krugert, DeWillt. Most idén Wake-t még ha ebben ezúttal mákom is volt.
gabokocka
Az a tapasztalatom, hogy a premier playák csillagászati összegeket kapnak, óriási túlfizetésben részesülnek, míg egy kategóriával lejjebb a stabil kezdőknél hihetetlen jó ár/érték arányt lehet találni az FA-piacon.

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Elvesztettem a fonalat!Nem. Csak Wake írt alá hozzám és Bennett Igorhoz, mert tévesen kikerült az ajánlatunk. A többi egy ajánlatot kapó játékos várja a 2. kört.
Akkor most a többi játékos is aki 1 helyről kapott csak ajánlatot aláír ahhoz a csapathoz?
látom már előre, hogy jövőre mennek majd a "mindenkire ajánlok egy minimumot" szerződések
Habi

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Elvesztettem a fonalat!Nem, ha csak 1 ajánlat érkezik, akkor vár még egy kört. Most azonban el lett baszarintva, véletlenül kikerültek az összegek, ezért most kivételesen aláírt Bennett és Wake.
Akkor most a többi játékos is aki 1 helyről kapott csak ajánlatot aláír ahhoz a csapathoz?
látom már előre, hogy jövőre mennek majd a "mindenkire ajánlok egy minimumot" szerződések
Habi
Amúgy minden évben vannak qrva drága arcok, de simán lehet bohóc áron jó kezdőket is szerezni, csak figyelni kell. Tavaly Villanueva (asszem évi 2 millió) került hozzám, előtte Norman évi másfélért.
Szerkesztette: gabokocka
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Elvesztettem a fonalat!Akkor most a többi játékos is aki 1 helyről kapott csak ajánlatot aláír ahhoz a csapathoz?
látom már előre, hogy jövőre mennek majd a "mindenkire ajánlok egy minimumot" szerződések


JT Daniels fan
több mint 9 éve
Nálam is van passrusher így dögivel: Ingram, Dupree, Wake, Kruger. És mindegyik rohadt olcsó fizuval.Amúgy Wake-t nem is értem, hogy nem kapott mástól ajánlatot (vagy pl senkit nem érdekelt tag-trade keretében sem). Hiába 1000 éves, letolt megint egy +10 sackes szezont és kapott IRL egy 2 éves 19 millás szerződést. :/ És rajtam kívül senki nem kínált neki semmit!? Érthetetlen. Mondjuk Bennettet sem értem, vagy Romót.
Mindenesetre így szerencsém volt, s home town discounttal maradt Wake. 😊
Szerkesztette: Soldados

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Ami a tévesen kihirdetett játékosokat illeti, én amondó vagyok, hogy kapja meg őket Igor és Soldi. Morfondírozhatunk ezen akármeddig, nincs jó megoldás, mert ez a verzió nyilván a többiekkel szemben nem teljesen fair, de ha ezek után megy tovább a licit (akár most, akár átkerülnek a második FA-körbe), akkor meg ők szívnak. Nálam az döntött, hogy ha más annyira akarta volna Wake-et, illetve Bennettet, akkor tett volna neki ajánlatot az első licitkörben.Szerimtem az jobb lett vona ha a két játékos átkerül a 2.körös FAra. Én nem láttam a szerződéseket, csak most Wakeét, és vicc az a 2+Mós érte. 4-5M alatt valszeg nemnagyon ment volna el, szóval én úgy látom, hogy tök irrelelváns hogy kiderült pár embernek az a 2M. mindegy, ez hatalmas mák Soldinak. de hát akkor ez van 😊
Megszavaztatni nincs idő, mert ahogy Igor is mondta, azt még a határidő előtt tudnia kell mindenkinek, mi a helyzet (nemcsak kettejüknek, hanem annak is, aki adott esetben licitálna Wake-re / Bennettre), szóval én mint commish azt mondom, a két játékos az övék, ha valakinek ez nem tetszik, meg lehet érte kövezni, vállalom. 😊
vassadi
Szerkesztette: braxa88
több mint 9 éve
Amúgy aki pass rushert szeretne, nem kell aggódni, könnyen lehet hogy megy Jabaal Sheard a piacra... vicces, hogy feleannyit keres, mint IRL (ergo bargain), és ki kell vágnom.De ha valaki még megkörnyékezik valami hátsó/középső körös pickkel, akkor licit nélkül viheti... lehet jobban jár, mint FA piacon az eddigiek alapján.
Szerkesztette: Igor
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Én 3+1, illetve 4+1 éves szerződéseket szoktam adni. Lásd az idei 2 safety-szerződésemet.Amúgy ezzel sztem nincs semmi gond, IRL is sok ilyet találni.

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Sajnos ez benne van... (nem mintha én nem hasonlóra terveztem volna az Allen/Hopkins szerződéseket, bár én amúgy jobban szeretem a 3+2/4+1 konstrukciókat a fiataloknál..)lásd somosnál Alonso szerződése:Pont ezen gondolkodtam én is....nagyon kemény cap helyzetek alakulhatnak így ki. Brutál milyen szerződések mennek és ezek mellett nagyon keményen kell matekozni, hogy szabályszerű is legyen adott szerződés, de a capbe is beleférjek.Elég kemény, jah. Érdekes cap helyzetek, vagy csapatok lehetnek így 1-2 év múlva, ha ez tendencia lesz, hogy már alapból a rózik is IRL árakkal áraznak néha, (az FA miatt is), ugyanis az FA akár drágább is lehet, mint ahogy IRL...közben meg az IRL cap 70%-a van nekünk, és az évenkénti emelkedés is arányában kisebb, mint ahogy IRL növekszik a sapka. Itt az árak viszont közben elszállnak, a tag is nagyon magas lesz, mint minden ár. Ez egy lufi. Épp most fújjuk fel 😊 Persze ez még nem feltétlenül végződik rosszul.Azért vannak brutál árak, Schraeder évi 8 misi, IRL 6.5 körül írt alá.Teljesen egyetértek...elképesztő 😊
Illetve akiknél csont nélkül kiestem, szintén zenész...
gabokocka
Klaci79
Chargers LT
Gergőke
Kiko Alonso LB (5 év, 7.000.000$ évente)
2017: 3.500.000$
2018: 3.500.000$
2019: 8.000.000$
2020: 8.000.000$
2021: 12.000.000$
lényegében ez egy kétéves 3,5Mós szerződés majd caphit (3,5M, 3,5M majd 4-4M-ós caphit két évre. vagy benyeli a 8Mt 2019től de annyit sosem fog érni)
braxa88
Ezt is ki lehet küszöbölni kétféleképpen
1) fiataloknál meg kell szabni, hogy első/második/n-ik évben mennyi a minimum... pont az Overthecapen volt erről most a héten egy érdekes szerződés, hogy a nagy capemelkedés miatt, mindenki IRL frontloaded cuccokat tol.. nálunk meg visszatértek a backloaded kontraktusok 😀
Csak innentől egyre bonyolultabb a dolog, és eléggé korlátoz ez mindent... hamár úgyis félvak a rendszer, akkor belehetne vezetni
a 2) opciót, egy alternatív, új rendszert.
Legyen az NPV (net present value / infláció bevezetése - a korábbi években ajánlott fizu nagyobb súllyal esik latba), vagy a guaranteed fizu, vagy még egyéb alternatívák..
Jövőre.
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Ami a tévesen kihirdetett játékosokat illeti, én amondó vagyok, hogy kapja meg őket Igor és Soldi. Morfondírozhatunk ezen akármeddig, nincs jó megoldás, mert ez a verzió nyilván a többiekkel szemben nem teljesen fair, de ha ezek után megy tovább a licit (akár most, akár átkerülnek a második FA-körbe), akkor meg ők szívnak. Nálam az döntött, hogy ha más annyira akarta volna Wake-et, illetve Bennettet, akkor tett volna neki ajánlatot az első licitkörben.Megszavaztatni nincs idő, mert ahogy Igor is mondta, azt még a határidő előtt tudnia kell mindenkinek, mi a helyzet (nemcsak kettejüknek, hanem annak is, aki adott esetben licitálna Wake-re / Bennettre), szóval én mint commish azt mondom, a két játékos az övék, ha valakinek ez nem tetszik, meg lehet érte kövezni, vállalom. 😊
több mint 9 éve
Szép magasra lettek árazva a játékosok és az meg általában természetes, hogy a piacon többet fog kapni, ha van rá igény.😊 Én sem akartam megkockáztatni, hogy értelmes OT nélkül maradjak, persze, hogy elszabadulnak így az árak.Elég kemény, jah. Érdekes cap helyzetek, vagy csapatok lehetnek így 1-2 év múlva, ha ez tendencia lesz, hogy már alapból a rózik is IRL árakkal áraznak néha, (az FA miatt is), ugyanis az FA akár drágább is lehet, mint ahogy IRL...közben meg az IRL cap 70%-a van nekünk, és az évenkénti emelkedés is arányában kisebb, mint ahogy IRL növekszik a sapka. Itt az árak viszont közben elszállnak, a tag is nagyon magas lesz, mint minden ár. Ez egy lufi. Épp most fújjuk fel 😊 Persze ez még nem feltétlenül végződik rosszul.Azért vannak brutál árak, Schraeder évi 8 misi, IRL 6.5 körül írt alá.Teljesen egyetértek...elképesztő 😊
Illetve akiknél csont nélkül kiestem, szintén zenész...
gabokocka
Klaci79
Chargers LT
több mint 9 éve
Somos nem nyeli be a caphitet, hanem 8 millás fizuval még épp el tudja trédelni. 😉lásd somosnál Alonso szerződése:Pont ezen gondolkodtam én is....nagyon kemény cap helyzetek alakulhatnak így ki. Brutál milyen szerződések mennek és ezek mellett nagyon keményen kell matekozni, hogy szabályszerű is legyen adott szerződés, de a capbe is beleférjek.Elég kemény, jah. Érdekes cap helyzetek, vagy csapatok lehetnek így 1-2 év múlva, ha ez tendencia lesz, hogy már alapból a rózik is IRL árakkal áraznak néha, (az FA miatt is), ugyanis az FA akár drágább is lehet, mint ahogy IRL...közben meg az IRL cap 70%-a van nekünk, és az évenkénti emelkedés is arányában kisebb, mint ahogy IRL növekszik a sapka. Itt az árak viszont közben elszállnak, a tag is nagyon magas lesz, mint minden ár. Ez egy lufi. Épp most fújjuk fel 😊 Persze ez még nem feltétlenül végződik rosszul.Azért vannak brutál árak, Schraeder évi 8 misi, IRL 6.5 körül írt alá.Teljesen egyetértek...elképesztő 😊
Illetve akiknél csont nélkül kiestem, szintén zenész...
gabokocka
Klaci79
Chargers LT
Gergőke
Kiko Alonso LB (5 év, 7.000.000$ évente)
2017: 3.500.000$
2018: 3.500.000$
2019: 8.000.000$
2020: 8.000.000$
2021: 12.000.000$
lényegében ez egy kétéves 3,5Mós szerződés majd caphit (3,5M, 3,5M majd 4-4M-ós caphit két évre. vagy benyeli a 8Mt 2019től de annyit sosem fog érni)
braxa88

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
lásd somosnál Alonso szerződése:Pont ezen gondolkodtam én is....nagyon kemény cap helyzetek alakulhatnak így ki. Brutál milyen szerződések mennek és ezek mellett nagyon keményen kell matekozni, hogy szabályszerű is legyen adott szerződés, de a capbe is beleférjek.Elég kemény, jah. Érdekes cap helyzetek, vagy csapatok lehetnek így 1-2 év múlva, ha ez tendencia lesz, hogy már alapból a rózik is IRL árakkal áraznak néha, (az FA miatt is), ugyanis az FA akár drágább is lehet, mint ahogy IRL...közben meg az IRL cap 70%-a van nekünk, és az évenkénti emelkedés is arányában kisebb, mint ahogy IRL növekszik a sapka. Itt az árak viszont közben elszállnak, a tag is nagyon magas lesz, mint minden ár. Ez egy lufi. Épp most fújjuk fel 😊 Persze ez még nem feltétlenül végződik rosszul.Azért vannak brutál árak, Schraeder évi 8 misi, IRL 6.5 körül írt alá.Teljesen egyetértek...elképesztő 😊
Illetve akiknél csont nélkül kiestem, szintén zenész...
gabokocka
Klaci79
Chargers LT
Gergőke
Kiko Alonso LB (5 év, 7.000.000$ évente)
2017: 3.500.000$
2018: 3.500.000$
2019: 8.000.000$
2020: 8.000.000$
2021: 12.000.000$
lényegében ez egy kétéves 3,5Mós szerződés majd caphit (3,5M, 3,5M majd 4-4M-ós caphit két évre. vagy benyeli a 8Mt 2019től de annyit sosem fog érni)
több mint 9 éve
Pont ezen gondolkodtam én is....nagyon kemény cap helyzetek alakulhatnak így ki. Brutál milyen szerződések mennek és ezek mellett nagyon keményen kell matekozni, hogy szabályszerű is legyen adott szerződés, de a capbe is beleférjek.Elég kemény, jah. Érdekes cap helyzetek, vagy csapatok lehetnek így 1-2 év múlva, ha ez tendencia lesz, hogy már alapból a rózik is IRL árakkal áraznak néha, (az FA miatt is), ugyanis az FA akár drágább is lehet, mint ahogy IRL...közben meg az IRL cap 70%-a van nekünk, és az évenkénti emelkedés is arányában kisebb, mint ahogy IRL növekszik a sapka. Itt az árak viszont közben elszállnak, a tag is nagyon magas lesz, mint minden ár. Ez egy lufi. Épp most fújjuk fel 😊 Persze ez még nem feltétlenül végződik rosszul.Azért vannak brutál árak, Schraeder évi 8 misi, IRL 6.5 körül írt alá.Teljesen egyetértek...elképesztő 😊
Illetve akiknél csont nélkül kiestem, szintén zenész...
gabokocka
Klaci79
Chargers LT
több mint 9 éve
Akurva Pugh elég vastag szerződést fog kapni. Pedig már a saját ajánlatommal úgy voltam, hogy sztem túlfizetem, erre csont nélkül ki is estem 😀Szintén zenész 😀 Ha egy itteni G-nak kifizetnék 8 millát, aki nem is elit, akkor hamar bedőlne a rosterem a cap miatt.
Habi
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Elég kemény, jah. Érdekes cap helyzetek, vagy csapatok lehetnek így 1-2 év múlva, ha ez tendencia lesz, hogy már alapból a rózik is IRL árakkal áraznak néha, (az FA miatt is), ugyanis az FA akár drágább is lehet, mint ahogy IRL...közben meg az IRL cap 70%-a van nekünk, és az évenkénti emelkedés is arányában kisebb, mint ahogy IRL növekszik a sapka. Itt az árak viszont közben elszállnak, a tag is nagyon magas lesz, mint minden ár. Ez egy lufi. Épp most fújjuk fel 😊 Persze ez még nem feltétlenül végződik rosszul.Azért vannak brutál árak, Schraeder évi 8 misi, IRL 6.5 körül írt alá.Teljesen egyetértek...elképesztő 😊
Illetve akiknél csont nélkül kiestem, szintén zenész...
gabokocka
Klaci79
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Akurva Pugh elég vastag szerződést fog kapni. Pedig már a saját ajánlatommal úgy voltam, hogy sztem túlfizetem, erre csont nélkül ki is estem 😀


JT Daniels fan
több mint 9 éve
Mondjuk olyan szempontbol kene dontest hozni azert Bennett/Ware ugyben, hogy tudjam mit csinaljak a 2. korben... mert ahogy kristof is atallokalhatja a penzt, en is kb. igy vagyok vele.. plane hogy eleg sok draga FA-ert vagyok versenyben.Felreertes ne essek, nem amellett akarok kardoskodni, hogy hozzam keruljon... csak hogy tudjam mire szamitsak.
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Hmm 3-ból 2 safety nem is rossz arány 😊Ráadásul mindkettő strong safety. 😊
Farky

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Hmm 3-ból 2 safety nem is rossz arány 😊
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 9 éve
Mint leendő LT.Schraeder egy RT, azért ezt is vegyük figyelembe. Nálam Marcus Gilbert 2,3 milláért viszi ezt a posztot, de Okung, mint LT is csak 6 millába fáj. 😊Nincs már akkora szerepe a két oldalnak. Lane Johnson is 11 milliát kapott IRL Phillyben.
De hát ennyit kapott, így ez az ára. Ahogy Allennek is. 😊
Soldados
DeSean